uitslagen.php Toyota Schouten Grote Rivieren Loopcircuit
Overlay
  • 21 Oktober 2017 - Gorinchem
  • 28 Januari 2017 - Hoornaar
  • 11 Maart 2017 - Dordrecht
  • 15 April 2017 - Ameide
  • 20 Mei 2017 - Heukelum
  • 10 Juni 2017 - Papendrecht
  • 24 Juni 2017 - Herwijnen
  • 2 September 2017 - Noordeloos
  • 7 Oktober 2017 - Alblasserdam
Overlay

35e Nationale Lenteloop: Uitslagen

Msen

Plaats Naam Vereniging/
Woonplts
Bruto Tijd Netto Tijd
1
Roy Hoornweg Passaat
32:14
32:14
2
Paul Visser Tilburg Road Runners
34:06
34:06
3
Arjan Kaashoek Typhoon
35:22
35:21
4
Jonathan Zuiderwijk Gorinchem
37:59
37:57
5
Bauke Rietveld Rotterdam
38:05
38:02
6
Anco Oomsen Fortius
38:26
38:25
7
Juanjo Rotterdam
38:28
38:25
8
Coen Visser Rotterdam
38:34
38:31
9
Arik Burghout Meeuwen
39:13
39:11
10
Joris Wulfert EUR Roadrunners
39:54
39:52
11
Marco Nederveen Hardinxveld-Giessend
40:45
40:43
12
Norbert Schild Sliedrecht
41:39
41:36
13
Tjark Klee Voorne Atletiek
42:03
42:00
14
Peter den Ouden Nieuw-Lekkerland
42:18
42:10
15
Wouter Papenhoeve Delft
42:45
42:41
16
Remi Boon Dordrecht
43:30
43:27
17
Dennis Kluifhooft Oud-Beijerland
44:51
44:44
18
Glenn Versteeg Bergambacht
44:56
44:45
19
Alexander Achterberg Brandwijk
45:46
45:39
20
Thomas Heijnen Amersfoort
46:56
46:33
21
Ruud Klein Hofmeijer Nijmegen
47:03
46:48
22
Mark Kuntz Papendrecht
47:22
47:07
23
Karel de Hooge Dordrecht
47:34
47:28
24
Coen van Wouwe Papendrecht
47:38
47:26
25
Jan van der Wal Dordrecht
48:03
47:59
26
Raymond Elsenaar Papendrecht
49:24
49:13
27
Remco den Breeje Papendrecht
49:39
49:29
28
Mhamed Boutachkourt Gorinchem
50:00
49:53
29
Thom Schermers Hardinxveld-Giessend
50:06
49:40
30
Erik van der Hoog Enspijk
50:15
50:07
31
Frits van der Klis Sliedrecht
50:15
49:55
32
Gert-Jan Koffeman Heukelum
50:19
50:00
33
Vincent Vulperhorst Noordeloos
50:48
50:41
34
Johan de Jong Papendrecht
50:55
50:16
35
Jeffrey van Wijk Sliedrecht
51:14
50:53
36
Mark Advokaat Ridderkerk
51:46
51:31
37
Patrick van vugt Ridderkerk
52:01
51:24
38
Maurits Ploos van Amstel Papendrecht
52:40
52:23
39
Alexander Ploos v Amstel Papendrecht
52:49
52:30
40
Herman van Hoeven Hardinxveld-Giessend
52:59
52:51
41
Chris Boutsma Papendrecht
58:10
57:52
42
Niels Kortlever Hoogblokland
59:20
58:56
43
Gerben Eijkelenboom Papendrecht
1:04:06
1:03:57
44
Tonie Voordendag Strijen
1:04:33
1:04:07
45
Marcel Smitshoek Groep Oranje
1:07:38
1:06:58

naar boven

M35

Plaats Naam Vereniging/
Woonplts
Bruto Tijd Netto Tijd
1
Rick Salome Sprint
34:59
34:57
2
Rene van der Stap Honselersdijk
36:12
36:10
3
Remon van der Wal Passaat
36:26
36:25
4
Erik-Jan Hoogendoorn Kedichem
36:57
36:54
5
Karel Petiet Nieuwland
37:46
37:44
6
Byron Anderson Gorinchem
37:55
37:53
7
Ali Shugul PAC
38:09
38:07
8
Ruben Verlangen Statina
38:12
38:11
9
Pieter de Jong Papendrecht
38:47
38:46
10
Leendert v Nieuwenhuijzen Lewedorp
39:47
39:45
11
Richard Lelieveld De Kieviten
40:03
40:02
12
Robin Robart Passaat
40:12
40:11
13
Lennaert den Hoed Fortius
40:18
40:16
14
Wim in 't Veld Giessenburg
41:14
41:09
15
Nico Bogaard Typhoon
42:54
42:46
16
Henrik Barendregt Fortius
43:03
42:58
17
Peter Sliep Hendrik-Ido-Ambacht
43:07
42:49
18
Francois Valks Passaat
44:26
44:12
19
Ludo van Hoek Dordrecht
44:26
44:09
20
Kees Eckhardt Sliedrecht
44:44
44:38
21
Rogier Jonkman Papendrecht
45:02
44:57
22
Peter-Martijn Bronkhorst Noordeloos
45:20
45:13
23
Martin Boon Dordrecht
45:34
45:30
24
Ronnie Westerhout Hardinxveld-Giessend
45:36
45:27
25
Gerard Schoonderwoerd Nieuw-Lekkerland
46:00
45:51
26
Walter Koorneef Alblasserdam
46:37
46:22
27
Martijn Baan Papendrecht
46:39
46:24
28
Peter Oudijn Alblasserdam
46:39
46:23
29
Anselm Krol Gorinchem
46:47
46:43
30
Julian Kok Berkel en Rodenrijs
46:50
46:47
31
Johan de Jongh Oud-Alblas
46:51
46:47
32
Imro Ramautarsing Tiel
47:25
47:06
33
Christiaan Diem Typhoon
47:49
47:42
34
Jan-Willem Cirkel Dordrecht
48:04
35
Michiel Keesmaat Sliedrecht
48:19
48:01
36
Michel Matena Papendrecht
48:31
48:23
37
Mark Bezemer Alblasserdam
49:17
48:45
38
Marco Kornet Papendrecht
49:20
49:14
39
Michel Baas Nijmegen Atletiek
49:41
49:38
40
Johan Kon Hoogblokland
49:44
49:37
41
Christiaan van der Maarel Papendrecht
49:53
49:37
42
Arjan Martens Prinsenbeek
50:13
50:07
43
Jilsaynt Kuster Papendrecht
50:15
49:55
44
Jan Willem Versteeg Hardinxveld-Giessend
50:17
50:01
45
Jeroen van der Molen Passaat
50:34
50:23
46
Arnold Kros Passaat
51:51
51:28
47
Juriaan leeuwenburgh Passaat
51:52
51:28
48
Norman Verhoeven Papendrecht
51:53
51:28
49
Wim Stuij Molenaarsgraaf
53:23
52:49
50
Carolus Kwakernaak Molenaarsgraaf
53:58
53:32
51
René de Snoo Papendrecht
54:11
53:51
52
Patrick Korevaar Passaat
54:14
53:56
53
Isaak Vermeulen Papendrecht
55:01
54:48
54
Marco Lijflander Sliedrecht
55:43
55:32
55
Marco van Gils Papendrecht
57:18
57:13
56
Andre Pijl Papendrecht
58:57
58:21
57
Theo Buscher Papendrecht
59:23
59:14
58
Bob Luijendijk Numansdorp
59:32
59:08
59
Jaco Stevens Alblasserdam
59:51
59:19
60
Frank Siebes Groep Wit/Blauw
1:01:33
1:00:56
61
Paul Suurback Groep Wit/Blauw
1:01:36
1:01:00
62
Bertjan Scheepbouwer Papendrecht
1:01:44
1:01:33
63
Andy Knauf Zwijndrecht
1:02:34
1:02:09
64
Bjorn Kalden Heerjansdam
1:04:13
1:03:54
65
Richard van Luijk Papendrecht
1:04:14
1:03:49
66
Jessie de Mol Groep Oranje
1:04:55
1:04:19
67
Ferrie Koffeman Gorinchem
1:06:05
1:05:46
68
Arnoud Korsuize Nieuw-Vennep
1:07:10
1:06:40
69
Patrick de Hoog Papendrecht
1:11:55
1:11:35
naar boven

M45

Plaats Naam Vereniging/
Woonplts
Bruto Tijd Netto Tijd
1
Klaas Hille de Graaf Loopgroep Aart Stigt
36:51
36:50
2
Erik klooster Passaat
37:19
37:18
3
Johan Roozemond Altena Road Runners
38:14
38:13
4
Ron van der Linden Statina
38:47
38:45
5
Piet Voorwinden Noordeloos
39:09
39:06
6
Jan van Stigt Altena Road Runners
39:49
39:47
7
Camiel Verweij Hellas
39:58
39:57
8
Carolus IJzerman Giessenburg
41:30
41:25
9
Adriaan Schouten avVN
41:56
41:53
10
Martin Verhage AAA
42:20
42:04
11
Henk van den Heuvel Altena Road Runners
42:21
42:18
12
Aalbert Mintjes Passaat
43:24
43:21
13
Dick Kant Altena Road Runners
43:50
43:47
14
Erik Nieuwenboom Rotterdam
43:57
43:51
15
Arnold Schiphof Loopgroep Aart Stigt
44:12
44:07
16
Cor Berrevoets PAC
44:39
44:31
17
Steven Batten Culemborg
45:13
45:00
18
Steve Sommeling Passaat
45:32
44:59
19
Ronald van Loon Nieuw-Lekkerland
46:03
45:53
20
Jos Broere Typhoon
46:55
46:52
21
Wilco Ijzerman Gorinchem
47:08
47:01
22
Marcel Liefbroer Papendrecht
47:16
47:08
23
Peter Noordam Maassluis
47:37
47:32
24
Marinus Ploos van Amstel Papendrecht
48:18
48:01
25
Marcel de Koning Barendrecht
48:25
47:40
26
Dammes Ros Meerkerk
48:46
48:36
27
Jan Visser Passaat
48:47
48:34
28
Gert-Jan Rozendaal Passaat
49:29
49:08
29
Theo den Braanker Sliedrecht
49:51
49:20
30
Adrie Schrijver Hoornaar
50:01
49:46
31
Andre van Iperen Typhoon
50:24
50:01
32
Erwin Kuin Barendrecht
50:25
50:08
33
Marc van Sprundel Hoornaar
50:27
50:13
34
Henk Visser Fortius
50:36
50:34
35
Reinier van der Hel Passaat
50:45
50:24
36
Martin Bijl Asperen
50:52
50:30
37
Erwin van der Poel Papendrecht
50:55
50:16
38
Marcel van der Wel Typhoon
51:01
50:54
39
Eric Korteland Papendrecht
51:07
51:02
40
Frank Sebrechts Papendrecht
51:16
51:04
41
Siegfried van den Brink Gorinchem
51:18
51:06
42
Dick van der Vorden Nieuw-Lekkerland
51:18
50:44
43
Marc Wiersma Energie
51:18
51:11
44
Wim Vroegh Herwijnen
51:27
51:04
45
Pieter van Rossum Avantri
51:35
51:16
46
Aart-Jan van Ek Nieuw-Lekkerland
51:45
51:05
47
Peter van Milligen Typhoon
52:00
51:38
48
Rob Froonhoff Amersfoort
52:05
51:58
49
Jus Verhaar Typhoon
52:46
52:41
50
Jan van Dijk Asperen
52:53
52:45
51
M. Philippo Papendrecht
52:56
52:21
52
Bertus Verberkmoes Papendrecht
53:17
53:00
53
Robbert de Ruiter Papendrecht
53:18
53:06
54
Freddie Godeke Papendrecht
53:47
53:37
55
Wim Oussoren Dordrecht
53:53
53:23
56
Edwin Zoomer Fortius
54:07
53:34
57
Rowdy Jacobson Passaat
54:12
53:42
58
Remko Hoving Ridderkerk
54:36
54:08
59
Wilco 't Lam Statina
54:44
54:14
60
Enrico Cloin Papendrecht
54:54
54:27
61
Bert Alting Passaat
54:56
54:35
62
Eric Kweekel Fortius
55:12
54:44
63
Jan Vink Noordeloos
55:47
55:00
64
André Verburg Ameide
55:47
55:33
65
George van Prehn Dordrecht
55:57
55:24
66
Arjan van der Haak Sliedrecht
56:03
55:41
67
Frans Blankemeijer Bleskensgraaf ca
56:23
56:15
68
Erik Jan Rem Fortius
57:05
56:36
69
Dick Opmeer Barendrecht
57:46
57:39
70
Hans den Hartigh Passaat
57:54
57:21
71
Marcel van Rijswijk Papendrecht
57:58
57:37
72
Vincent Damen Barendrecht
58:03
57:17
73
Erwin Schimmelpenningh Papendrecht
58:41
58:20
74
Dennis van der Wens Passaat
59:12
58:52
75
Ted Antrag Dordrecht
59:24
58:56
76
Maurits van Vijfeijken Fortius
59:38
59:09
77
Dyon Vervuurdeldonk Barendrecht
1:00:15
59:29
78
Ben Edelbroek Hoornaar
1:01:36
1:01:24
79
Mark van Galen Rotterdam
1:01:53
1:01:22
80
René Brand Groep Wit/Blauw
1:01:57
1:01:34
81
Arjan Baan Hofman Sliedrecht
1:02:31
1:02:00
82
Andre Vermaas Papendrecht
1:02:37
1:02:07
83
Bert van der Horst Groot-Ammers
1:04:22
1:03:45
84
Gerard Radstaat Meerkerk
1:05:02
1:04:29
85
Willem Boer Papendrecht
1:05:02
1:04:35
86
Marcel van der Steen Papendrecht
1:05:24
1:05:03
87
Dennis Schoonveld Gouda
1:05:24
1:04:57
88
Ad Schinkelshoek Groep Wit/Blauw
1:06:22
1:05:46
89
Ed Schut Alblasserdam
1:11:34
1:10:52
90
Bart van Kooij Passaat
1:22:46
1:22:03
91
Rene Cameron Passaat
1:23:01
1:22:19
naar boven

M55

Plaats Naam Vereniging/
Woonplts
Bruto Tijd Netto Tijd
1
Heddie Nieuwdorp 's-Gravendeel
38:55
38:54
2
Amriet. Oemraw Rotterdam Atletiek
41:25
41:23
3
Don Jassies Numansdorp
41:43
41:40
4
Rob Prins PAC
42:56
42:51
5
Kees Koek Loopvereniging TOF
46:29
46:28
6
Bill Stahr Virginia (USA)
47:30
47:17
7
Eli Smits Altena Road Runners
47:32
47:12
8
Peter Timmermans Sprang-Capelle
47:45
47:42
9
Goof van den Heuvel Typhoon
48:38
48:32
10
Peter Buisman Passaat
48:48
48:22
11
Frank Boon Typhoon
48:54
48:01
12
Daan van Strien Fortius
49:27
49:14
13
Ronald de Raad Hendrik-Ido-Ambacht
49:29
49:26
14
Theo Schermers Typhoon
49:44
49:20
15
Ries den Otter Hoornaar
49:50
49:36
16
André Arbman Bergschenhoek
49:53
49:37
17
Arie Stok Rotterdam
50:07
49:44
18
Rens van Hal Passaat
51:12
50:59
19
Wim Lammers Bleskensgraaf
51:22
50:59
20
Arie Korevaar Molenaarsgraaf
51:34
51:15
21
Hugo du Mez Fortius
51:48
51:40
22
Ton Wulfert Dordrecht
51:50
51:37
23
Dick van Prooijen Loopgroep PK
52:16
52:11
24
Sijmen de Jager Passaat
52:30
52:03
25
Peter Verhoeckx Ridderkerk
52:51
52:44
26
Ruud Huisman Passaat
54:00
53:26
27
John van Gilst avVN
54:00
53:56
28
Leo Boelens Dordrecht
54:00
53:56
29
Johannes de Jong Fortius
54:03
53:47
30
Arie Kleijn Passaat
54:15
53:49
31
Ruud Grootenboer Papendrecht
54:18
53:53
32
André du Burck Zwijndrecht
54:20
53:36
33
Bert Visser Papendrecht
54:35
54:24
34
Pieter Verweij Dordrecht
54:46
54:28
35
Kees Westerhout Hardinxveld Giessend
55:10
55:01
36
Sjoerd Visser Fortius
55:21
54:50
37
Jan van Beuzekom Sliedrecht
55:25
55:02
38
Willem de Jong Barendrecht
55:36
55:03
39
Léonhard van Egeraat Spado
55:48
55:43
40
Jan van Dillen Alblasserdam
55:56
55:24
41
Jan van Dijk Scorpio
57:37
57:21
42
Chris Dijkstra Maassluis
57:39
57:11
43
Joop van den Bosch Hardinxveld-Giessend
58:31
58:19
44
Wim Zwart Passaat
58:34
58:12
45
Ad Kraal Moerkapelle
58:49
58:21
46
Ferry Stutvoet Ridderkerk
59:11
58:51
47
Peter van Oosterhout Scorpio
59:15
59:00
48
Kees Gladpootjes Fortius
59:16
58:47
49
Kees van Tienhoven Spijkenisse
59:58
59:34
50
Bob Smith Fortius
1:00:24
59:53
51
Henri Nafzger Barendrecht
1:01:00
1:00:46
52
Jan van der Ham Fortius
1:01:02
1:00:34
53
Kees de leeuw Alblasserdam
1:01:11
1:00:36
54
Wim den Hartog Asperen
1:01:34
1:01:06
55
Cor van der Wulp Papendrecht
1:01:35
1:01:13
56
Arie Groen Groep Wit/Blauw
1:01:36
1:01:00
57
Leo Harreman Waterweg
1:02:23
1:01:54
58
Albert Stroomberg Papendrecht
1:02:32
1:02:03
59
Robert Lems Passaat
1:03:35
1:03:04
60
Henk Knook Groep Wit/Blauw
1:04:19
1:03:42
61
Peter Bouman Spirit Oud Beijerlan
1:04:33
1:04:06
62
Jan van Dalen Fortius
1:05:43
1:05:26
63
Peter de Valois Zoetermeer
1:05:53
1:05:41
64
Bert van Oostrum Statina
1:06:15
1:05:45
65
Leo van der Welle Ridderkerk
1:06:45
66
Willem Groeneveld Papendrecht
1:07:42
1:06:58
67
Ronald van der Ploeg Groep Wit/Blauw
1:09:21
1:08:42
68
Rob Blokland Passaat
1:09:38
1:08:56
69
Peter van Roon Capelle aan den IJss
1:09:50
1:09:12
70
Ferry van Pieterson Sliedrecht
1:09:59
1:09:14
71
Coen Hofmann Papendrecht
1:11:29
1:11:00
72
Don Janssen Groep Oranje
1:13:29
1:12:50
73
Leen van Oosterum Hellouw
1:14:43
1:13:55
74
Guus Klein Hofmeijer Papendrecht
1:20:46
1:20:31
75
Henk Bijl Hardinxveld-Giessend
1:21:25
1:20:38

naar boven

Vsen

Plaats Naam Vereniging/
Woonplts
Bruto Tijd Netto Tijd
1
Anne Zijderveld Passaat
43:24
43:21
2
Jeanique de Graaf Loopgroep Aart Stigt
45:46
45:43
3
Samira bor Dordrecht
46:56
46:51
4
Marjolein Ritter Vlaardingen
47:57
47:39
5
Antoinet van Dalen Dordrecht
51:29
51:11
6
Elin Schermers Hardinxveld-Giessend
53:00
52:35
7
Sabine smit Ridderkerk
55:50
55:13
8
Nadia Kamminga Rotterdam
56:26
56:15
9
Joanne van Dijk Hardinxveld-Giessend
56:27
56:05
10
Tamara Kesauly Papendrecht
59:19
58:40
11
Ilse Nederveen Hardinxveld-Giessend
59:20
59:15
12
Talitha Vink Groep Wit/Blauw
1:01:37
1:01:00
13
Renske van der Hoek Oud-Beijerland
1:01:55
1:01:39
14
Iris van Wouwe LVA Plantaris
1:07:10
1:06:40
15
Femke Cornelissen Papendrecht
1:09:10
1:08:35
16
Mariska Kavelaar Passaat
1:13:22
1:12:50
17
Sigrid van der Hel Sliedrecht
1:17:25
1:16:59
18
Sarina Kleinjan Groep Wit/Blauw
1:18:49
1:18:09
19
Michelle Brand Schiedam
1:20:07
1:19:40
20
Rebecca van Dongen Groep Goud
1:29:03
1:28:22

naar boven

V35

Plaats Naam Vereniging/
Woonplts
Bruto Tijd Netto Tijd
1
Marlies Jongerius Olympus '70
37:39
37:38
2
Monique Verschuure AV '56
41:00
40:59
3
Renata Haring Loopgroep PK
41:49
41:46
4
Annemarie de Groot Papendrecht
46:38
46:29
5
Cindy van Luttikhuizen Asperen
47:52
47:48
6
Monique Boer Hoornaar
49:50
49:36
7
Irene van den Broek Haag Atletiek
50:01
49:52
8
Talitha Mol Hardinxveld-Giessend
51:45
51:25
9
Jenny Fidder Bleiswijk
52:45
52:40
10
Georgette Kuntz Papendrecht
55:10
54:52
11
Annemieke Versluis Sliedrecht
55:18
55:08
12
Femke Gobius du Sart Typhoon
55:53
55:08
13
Ester Romeijn Papendrecht
56:24
56:15
14
Marijke Sturm Energie
57:47
57:40
15
Brigitte van den bos Alblasserdam
59:26
58:52
16
Karin kruisinga Papendrecht
59:33
59:16
17
Martine Verhulst Fortius
1:00:08
59:44
18
Vanessa de Heer Papendrecht
1:01:53
1:01:22
19
Linda Jelier Papendrecht
1:02:16
1:01:57
20
Brenda den Haan Hardinxveld-Giessend
1:02:20
1:01:59
21
Tineke Goudriaan Alblasserdam
1:04:46
1:04:18
22
Marike Oudijn Alblasserdam
1:04:46
1:04:18
23
Dianne Poliste Papendrecht
1:04:53
1:04:37
24
Daniëlle Bertrand Passaat
1:05:09
1:04:36
25
Josine Visser Groep Oranje
1:07:38
1:07:00
26
Wenda de Rijke Groep Wit/Blauw
1:09:17
1:08:40
27
Cora van den Bergh Sliedrecht
1:09:58
1:09:15
28
Hanneke Brandhorst Sliedrecht
1:09:59
1:09:15
29
Patricia Struijk Groep Wit/Blauw
1:10:10
1:09:33
30
Nina Valk Groep Oranje
1:10:43
1:10:05
31
Marieke ten Voorde Gorinchem
1:12:37
1:12:09
32
Marieke van der Veen Typhoon
1:13:39
1:13:16
33
Rianne van Bruggen Papendrecht
1:14:16
1:14:02
34
Carlijne Vermeij Papendrecht
1:15:18
1:15:00

naar boven

V45

Plaats Naam Vereniging/
Woonplts
Bruto Tijd Netto Tijd
1
Cora Vlot Passaat
42:41
42:36
2
Petra Bruijs Spado
45:15
45:10
3
Erna de Wit Sliedrecht
50:22
50:12
4
Johanny Gelens Groene Ster
50:36
50:34
5
Karen Young Boyds MD (USA)
51:22
51:08
6
Corina van der Linden Statina
52:12
52:03
7
Martha van Hal Energie
52:38
52:36
8
Goverdien den Braven Hoogblokland
53:19
53:14
9
Alice Harrems Typhoon
53:41
53:36
10
Savina Becciu Passaat
54:18
53:54
11
Angela Veld Statina
54:59
54:50
12
Marike Wessing Energie
55:17
55:10
13
Anje van Dijk Typhoon
55:45
55:00
14
Anja Broere Passaat
56:17
55:44
15
Esther Schoon-de Goede Papendrecht
56:26
56:12
16
Marie-France Sagor IJsselrunners
56:39
56:16
17
Adri den Hartog-Vliegenth Typhoon
56:40
56:35
18
Margo van Mol Spijk gem Lingewaal
57:00
56:54
19
Lyda van Doorn-Jonk avVN
57:48
57:39
20
Jeanine van de Riet Passaat
57:57
57:35
21
Marlies Kuiters Passaat
57:58
57:34
22
Miranda Bieleveld Passaat
58:34
58:12
23
Loes de Pee-Veth Fortius
58:55
58:46
24
Jolanda Buisman Passaat
58:58
58:32
25
Yvonne Vuurens Nieuw-Lekkerland
58:59
58:49
26
Anja Vink Papendrecht
59:34
59:10
27
Arianne Blankemeijer Bleskensgraaf ca
59:57
59:48
28
Agnes Verschoor Papendrecht
1:00:21
1:00:11
29
Diana Schut Alblasserdam
1:00:25
1:00:03
30
Ellen Visser Fortius
1:00:52
1:00:23
31
Elles de Bruin Papendrecht
1:01:53
1:01:22
32
Marion Koornneef Extrarunners Gorinch
1:02:10
1:01:21
33
Lenie de Visser Waterweg
1:02:16
1:02:04
34
Esther van Iperen Typhoon
1:05:00
1:04:37
35
Annette van der Giessen Papendrecht
1:05:02
1:04:36
36
Bianca Verwoert Schoonrewoerd
1:08:59
1:08:29
37
Tosca Halter Groep Wit/Blauw
1:09:38
1:09:02
38
Ilona van Beusekom Groep Wit/Blauw
1:10:43
1:10:16
39
Ellen Ouwerkerk Dordrecht
1:14:47
1:14:21
40
Tineke Bakker Passaat
1:15:18
1:14:38
41
Mignon Klerk Passaat
1:17:26
1:16:59
42
Marrie Bijl v. Herwaarden Hardinxveld-Giessend
1:21:26
1:20:39
43
Anne Marie AdriaanseTeeuw Leerbroek
1:24:00
1:23:19
44
Odette Rexwinkel Groep Goud
1:24:22
1:23:42
45
Esther Langerak Groep Goud
1:29:03
1:28:20

naar boven

Mannen 5 km

Plaats Naam Vereniging/
Woonplts
Bruto Tijd Netto Tijd
1
Leendert van der Lugt Capelle aan den IJss
17:30
17:30
2
Nemi Roozemond DAK
17:49
17:48
3
Martijn Verwoerd Zwijndrecht
18:58
18:57
4
René Mijs Papendrecht
19:31
19:30
5
Corné Verhoeven Altena Road Runners
19:37
19:36
6
Bauke Visser Passaat
20:10
20:08
7
Eric Verweij Schiedam
20:35
20:35
8
Ruben Buitenwijk Alblasserdam
21:16
21:15
9
Pieter Wils Dordrecht
21:47
21:44
10
Mark van Etten Dordrecht
21:47
21:45
11
Jarno Westerbeek Papendrecht
22:06
22:03
12
René Korevaar Passaat
22:10
13
Bas Lissenberg Fortius
22:48
22:46
14
JC de Wolf Hendrik-Ido-Ambacht
23:15
23:07
15
Bas Nagtegaal Fortius
23:38
23:37
16
Ingmar van Dijk Ridderkerk
23:40
23:26
17
Jordy van Walsem Papendrecht
23:53
23:40
18
Joey van Stigt Giessen
23:56
23:55
19
Ronald Tukker Gorinchem
24:18
24:16
20
Ralph Hofman Papendrecht
24:33
24:26
21
Jeroen Euser Papendrecht
24:46
24:42
22
Dirk Verhoef Papendrecht
24:59
24:58
23
Arie Nouwen Dordrecht
25:04
24:55
24
Ferry Ossebaar Papendrecht
25:08
25:01
25
Piet van der Meijden Mijnsheerenland
25:18
25:16
26
Pascal Kuipen Papendrecht
25:22
25:09
27
Roland Kooijman Alblasserdam
25:23
25:19
28
Daan Reuhman Waalre
25:51
25:41
29
Marnix Baars Papendrecht
26:05
26:01
30
Tegum D. Rotterdam
26:10
26:01
31
Peter van der Voort Papendrecht
26:18
26:05
32
Vincent Damen Barendrecht
26:40
26:28
33
Karel Vos Papendrecht
26:54
26:43
34
Ruud Schoon Papendrecht
26:57
26:54
35
Eelco Postma AAA
27:10
27:02
36
Leo Boelen Papendrecht
27:17
27:16
37
Bas van Binnendijk Bergschenhoek
27:26
27:14
38
Marco Korevaar Sliedrecht
28:17
28:11
39
Benjamin Verveer Ridderkerk
28:30
28:16
40
Jacco Velthuizen Ridderkerk
28:33
28:18
41
Bernardo Moes Papendrecht
28:33
28:21
42
Tim den Hartigh Passaat
29:16
29:07
43
Jacco Lanser Papendrecht
29:28
29:19
44
Daïn Wemmenhove Papendrecht
29:33
29:19
45
Leon Oelen Zwijndrecht
30:20
30:12
46
Oscar Fonteine Brouwershaven
30:31
30:18
47
Jeroen Le Grand Groep Rood
30:42
30:39
48
Ben Michels Hendrik-Ido-Ambacht
30:51
30:43
49
Arie van Breugel Zwijndrecht
30:55
30:47
50
Willem-Arie Deelen Papendrecht
32:21
32:14
51
Alex Prins Papendrecht
32:23
32:16
52
Alexander Wemmenhove Papendrecht
32:32
32:18
53
Rake Sukawati Papendrecht
32:42
32:36
54
Henk Zoutewelle Papendrecht
32:46
32:37
55
Wim Koppelaar Sliedrecht
33:22
33:12
56
Matthijs vermeij Papendrecht
34:15
34:04
57
Michiel Ploos van Amstel Papendrecht
34:30
34:20
58
Kees Boer Oud-Alblas
34:58
34:46
59
Henk Beeftink Papendrecht
35:25
35:17
60
Floor Bergshoeff Meerkerk
36:42
36:28
61
Arie Batenburg Sliedrecht
36:52
36:40
62
Jasper Helweg Groep Goud
36:55
36:52
63
Vincent Vermeulen Groep Rood
37:29
37:25
64
Dirk Venema Hoornaar
38:51
38:39
65
Duco de Heer Groep Rood
39:50
39:45
66
Fred Jansen Groep Rood
40:44
40:39
67
Willem Vielvoye Groep Rood
41:49
41:43
naar boven

Vrouwen 5 km

Plaats Naam Vereniging/
Woonplts
Bruto Tijd Netto Tijd
1
Lotte Veldhoen Energie
19:34
19:34
2
Anna Albers Passaat
22:10
22:09
3
Bianca Noorlander -Rens Dordrecht
23:22
23:21
4
Margriet Halbertsma Dordrecht
23:23
23:22
5
Stefanie Ossebaar Papendrecht
26:14
26:08
6
Noor van de Hoef Gellicum
26:30
26:28
7
Delphine van der Grijn Typhoon
26:30
26:28
8
Renate Rijnberg Hardinxveld-Giessend
26:47
26:43
9
Anne-marie Blok Passaat
27:52
27:46
10
Ada Rijnberg Hardinxveld-Giessend
29:01
28:58
11
Teris van den Bos Sliedrecht
29:02
28:58
12
Gerdine Verlare Papendrecht
29:39
29:31
13
Trudi van der Linden AAA
29:56
29:49
14
Truus Brouwer-Aantjes Passaat
30:05
29:59
15
Marjolijn Hooijmeijer Heerjansdam
30:25
30:16
16
Lesly Severijnen Passaat
30:49
30:39
17
Gerrie Kortlever Hoogblokland
30:54
30:44
18
Simone den Arend Papendrecht
31:03
30:59
19
Danielle Kapiteijn Ridderkerk
31:14
31:05
20
Jacqueline den Boer Papendrecht
31:23
31:14
21
Sanne Beeftink Papendrecht
31:26
31:19
22
Els den Otter Hoornaar
31:26
31:17
23
Sandra Kleijbeuker Sliedrecht
31:38
31:33
24
Daniella Oosting Zuidland
32:13
32:05
25
Leonie de Knecht Papendrecht
32:36
32:22
26
Rozé Nabbe-Bergervoet Dordrecht
32:38
32:34
27
Heather Onwijn Dordrecht
32:45
32:36
28
Brenda Schutte Papendrecht
32:56
32:51
29
Natasja van Loon Passaat
32:56
32:51
30
Sophie Peeters Dordrecht
33:14
33:01
31
Yvonne Rebecca Kamminga Alblasserdam
33:40
33:28
32
Agnes Versteeg-Blaas Groep Rood
33:40
33:37
33
Anninka Vermeij-Bakker Papendrecht
34:15
34:05
34
Danielle Verheij Alblasserdam
34:38
34:28
35
Angelique Meijer Alblasserdam
34:52
34:45
36
Rincka van der Gaag Capelle aan den IJss
34:53
34:42
37
Petra van Rikxoort Hendrik-Ido-Ambacht
34:57
34:47
38
Christien Beeftink Papendrecht
35:25
35:18
39
Nel Maat Meerkerk
35:35
35:25
40
Gisela Moes Papendrecht
35:47
35:35
41
Irene Zwart Papendrecht
36:13
36:00
42
Ida Bergshoeff Meerkerk
36:42
36:27
43
Sandra de Jager Papendrecht
36:52
36:40
44
Sherida Hennekens Groep Rood
37:36
37:33
45
Jeanette de Blaeij Passaat
39:18
39:13
46
Simone van Gerven Groep Goud
40:02
39:57
47
Thereze Kwakernaat Groep Rood
40:11
40:06
48
Angelie Lakerveld Groep Rood
40:44
40:40
49
Marianne van de Woestijne Groep Goud
42:02
41:56
naar boven

Jongens geboren in 2012 en later - 400 m

Plaats Naam Vereniging/
Woonplts
Bruto Tijd Netto Tijd
1
Nick van Woerkum Prins Floris
1:44
1:42
2
Finne de Jong Prins Florisschool M
1:45
1:44
3
Jesse Klomp Prins Willem Alexand
1:47
1:42
4
Rico Bikarevic De Knotwilg Moerbeih
1:50
1:49
5
Levi Smouter Koningin Beatrixscho
1:51
1:48
6
Luuk Ossebaar Koningin Beatrixscho
1:52
1:49
7
Oliver Markesteijn Koningin Beatrixscho
1:53
1:48
8
Levi van Heteren Anne de Vriesschool-
1:54
1:51
9
Abel de Kluijver Prins Florisschool M
1:55
1:52
10
Koen Boer Anne de Vriesschool-
1:55
1:53
11
Aron Korten Prins Willem Alexand
1:56
1:52
12
Dennis van Rumph t Kofschip Zuidkil
1:56
1:52
13
Thijs Hoogenberg t Kofschip De Wielen
1:57
1:50
14
Djenoah Saebu De Viermaster
1:57
1:51
15
Amir Heydari De Leilinde
1:59
1:54
16
Lucor Boon Oranje Nassauschool
1:59
1:52
17
Joep den Oudsten t Kofschip De Wielen
1:59
1:51
18
Kevin Bouwens De Leilinde
2:00
1:58
19
Matthias Maurer Prins Constantijnsch
2:01
1:57
20
Owen Boogers t Kofschip De Wielen
2:01
1:55
21
Stefan Hofmann t Kofschip De Wielen
2:02
1:57
22
Jimmy van der Giessen Oranje Nassauschool
2:02
2:00
23
Theo Riske Koningin Beatrixscho
2:03
2:02
24
Anton Wassenaar t Kofschip Zuidkil
2:03
1:58
25
Jesse Timmer Papendrecht
2:03
1:58
26
Bram Eegdeman De Knotwilg Moerbeih
2:04
1:59
27
Tom de Waart De Knotwilg Moerbeih
2:04
2:00
28
Wouter Kazen Koningin Beatrixscho
2:05
1:56
29
Ivan Aaldijk t Kofschip De Wielen
2:05
2:01
30
Tijn Vlot Oranje Nassauschool
2:05
1:59
31
Siem van Veen De Knotwilg Moerbeih
2:06
2:00
32
Jesse de Koning Koningin Beatrixscho
2:06
2:03
33
Nilo Pegtel De Knotwilg Moerbeih
2:06
2:01
34
Julio Corchado Muñoz De Viermaster
2:07
2:05
35
Jens Blom Prins Florisschool Z
2:07
2:01
36
Rinze Korevaar Roald Dahlschool-Sli
2:08
1:58
37
Mats den Hartog Oranje Nassauschool
2:08
2:02
38
Timo Bons Roald Dahlschool-Sli
2:09
2:03
39
Jelte Aantjes Oranje Nassauschool
2:09
2:03
40
Ryan Buitrago De Viermaster
2:10
2:08
41
Vince Vink t Kofschip De Wielen
2:10
1:58
42
Benjamin Verdoorn Prins Constantijnsch
2:10
2:06
43
Finn van Valen Roald Dahlschool-Sli
2:11
2:09
44
Kelan Timmermans Roald Dahlschool-Sli
2:11
2:07
45
Tim van Hof Oranje Nassauschool
2:11
2:09
46
Liam Versloot Koningin Beatrixscho
2:11
2:02
47
Sander Bos Prins Constantijnsch
2:11
2:09
48
Niek Wolff De Knotwilg Moerbeih
2:12
2:07
49
Noud van der Neut De Knotwilg Moerbeih
2:12
2:08
50
Jaydeyson Romano De Wilgen-Siedrecht
2:12
2:11
51
Milan Kanthasamy Prins Willem Alexand
2:13
2:05
52
Roy van gent Koningin Beatrixscho
2:13
2:08
53
Fabian Baas Kindcentrum Oranje N
2:13
2:08
54
Giandro Janga Prins Constantijnsch
2:13
2:05
55
Benjamin van der Giessen De Leilinde
2:13
2:10
56
Lars de jong t Kofschip De Wielen
2:14
2:06
57
Ferry Paans De Viermaster
2:14
2:07
58
Thijmen Smits Roald Dahlschool-Sli
2:14
2:03
59
Ferre van Driel De Leilinde
2:14
2:10
60
Robin Kleiberg OBS de Viermaster
2:15
2:09
61
Tim Fenne De Knotwilg Moerbeih
2:16
2:05
62
Yannick Noorlander Koningin Beatrixscho
2:16
2:13
63
Sven Singewald De Leilinde
2:17
2:15
64
Joah v/d Linden Koningin Beatrixscho
2:18
2:16
65
Levi Markesteijn Kindcentrum Oranje N
2:18
2:07
66
Tim van der Ree Prins Florisschool M
2:19
2:17
67
Levy van Doesburg De Knotwilg Moerbeih
2:19
2:09
68
Tobias van Boheemen Koningin Beatrixscho
2:20
2:13
69
Stan Kooijman Roald Dahlschool-Sli
2:20
2:14
70
Rafaël Koers Prins Constantijnsch
2:21
2:18
71
Philip van der Plaat t Kofschip De Wielen
2:21
2:20
72
Jamie Lagewaard Prins Constantijnsch
2:21
2:11
73
Denn Sleeking Prins Constantijnsch
2:21
2:18
74
Matz van Vuuren Roald Dahlschool-Sli
2:22
2:15
75
Daan van der Wielen De Viermaster
2:22
2:17
76
Jesse Sabicki t Kofschip De Wielen
2:22
2:17
77
Thijs Kraal Koningin Beatrixscho
2:23
2:12
78
Bram Kuipers Het Palet-Alblasserd
2:23
2:17
79
Roy van den Dool De Knotwilg Moerbeih
2:24
2:15
80
Joshua Verheer Vonk De Knotwilg Moerbeih
2:27
2:18
81
Bjorn op den Brouw Koningin Beatrixscho
2:28
2:16
82
Floris Blom Koningin Beatrixscho
2:28
2:19
83
Julian Visser Koningin Beatrixscho
2:28
2:20
84
Yorick Tromp Prins Florisschool Z
2:29
2:27
85
Daan van der Klooster Prins Florisschool Z
2:29
2:24
86
Koen Dijk Prins Florisschool Z
2:30
2:23
87
Kevin Bieleveld Prins Florisschool Z
2:30
2:24
88
Anton van der Leeden De Leilinde
2:30
2:25
89
Damian Geerlof t Kofschip De Wielen
2:31
2:27
90
Damian Dirksz Roald Dahlschool-Sli
2:31
2:27
91
Sten Gravemaker t Kofschip De Wielen
2:33
2:20
92
Kai van Wezel Henri Dunantschool-S
2:34
2:29
93
Wessel Snel De Knotwilg Moerbeih
2:35
2:30
94
Rafaël Bergwerf De Viermaster
2:39
2:32
95
Aiden Kirlak t Kofschip Zuidkil
2:40
2:34
96
Joey Vieth De Knotwilg Moerbeih
2:40
2:31
97
Milan le Grand De Wilgen-Siedrecht
2:40
2:38
98
Shahin Lodder Alblasserdam
2:41
2:29
99
Thijimen Leenman De Knotwilg Moerbeih
2:42
2:32
100
Christiaan van Steenis Prins Florisschool Z
2:45
2:37
101
Dion van Orsouw t Kofschip Zuidkil
2:45
2:34
102
Milo van der Ploeg t Kofschip De Wielen
2:46
2:36
103
Casper Bliekendaal t Kofschip De Wielen
2:46
2:37
104
Rutger de Bruijn De Knotwilg Moerbeih
2:47
2:30
105
Max Sluijmers t Kofschip De Wielen
2:47
2:41
106
Asil Kheir Eldin De Knotwilg Moerbeih
2:47
2:41
107
Lars Hendriks De Knotwilg Moerbeih
2:49
2:42
108
Sam Versteeg De Knotwilg Moerbeih
2:50
2:38
109
Finn Smouter t Kofschip De Wielen
2:50
2:41
110
Jens van Dis Prins Willem Alexand
2:51
2:39
111
Tim Epping De Knotwilg Moerbeih
2:52
2:41
112
Enrico de Heer De Knotwilg Moerbeih
2:53
2:40
113
Sepp Maliepaard Prins Florisschool M
2:53
2:51
114
Luca van Stiphout De Knotwilg Moerbeih
2:54
2:44
115
Coen van der Schelling De Viermaster
2:54
2:44
116
Milan Vijfvinkel Prins Florisschool M
2:54
2:41
117
Jelle de Mie Prins Constantijnsch
2:55
2:42
118
Stijn Jonkman Prins Florisschool Z
2:56
2:52
119
Lars Heilema De Knotwilg Moerbeih
2:56
2:40
120
Jayron van Mierle De Viermaster
2:57
2:41
121
Boaz 'tJong Kindcentrum Oranje N
2:57
2:40
122
Daan Groenendijk Koningin Beatrixscho
2:58
2:56
123
Mitch Visser Roald Dahlschool-Sli
3:00
2:51
124
Jeftha v/d Burgh Koningin Beatrixscho
3:01
2:54
125
Sam Fok Roald Dahlschool-Sli
3:01
2:51
126
Noël van Giesen Prins Constantijnsch
3:02
2:51
127
Nathan de Bruin Koningin Beatrixscho
3:02
2:53
128
Nieck van Kuijk Koningin Beatrixscho
3:03
2:49
129
Thijs den Bleker Prins Florisschool M
3:03
2:48
130
David Henry Prins Constantijnsch
3:03
2:49
131
Sam van der Neut De Knotwilg Moerbeih
3:04
2:51
132
Ravi van Dijk Roald Dahlschool-Sli
3:06
2:50
133
Thijn van den Bosch Dordrecht
3:06
2:53
134
Nico Spetter Koningin Beatrixscho
3:08
2:54
135
Sven Blokland De Viermaster
3:08
3:02
136
Siebe de Groot Kindcentrum Oranje N
3:12
2:55
137
Jaydyën Davelaar De Leilinde
3:15
3:12
138
Max Landsaat t Kofschip De Wielen
3:17
3:02
139
Stijn v/d Heuvel Koningin Beatrixscho
3:21
3:05
140
Mark van Kuijk Koningin Beatrixscho
3:24
3:10
141
Roan van de Minkelis Roald Dahlschool-Sli
3:24
3:17
142
Daan Nederlof De Knotwilg Moerbeih
3:27
3:09
143
Rick Spreeuwenberg Prins Willem Alexand
3:32
3:22
naar boven

Meisjes geboren in 2012 en later - 400 m

Plaats Naam Vereniging/
Woonplts
Bruto Tijd Netto Tijd
1
Evanne Mol Papendrecht
1:54
1:52
2
Tara Roosken Dordrecht
1:54
3
Lisa Mijnster Prins Willem Alexand
1:56
1:55
4
Simone Lems De Viermaster
1:59
1:56
5
Louise van der Leeden De Leilinde
1:59
1:57
6
Destiny Alvarez Oranje Nassauschool
2:00
1:57
7
Maureen Polder De Knotwilg Moerbeih
2:00
1:55
8
Lola Labrijn Het Palet-Alblasserd
2:00
1:58
9
Demi de Hoop Roald Dahlschool-Sli
2:01
1:55
10
Sanne Heuvelman Prins Florisschool M
2:01
1:57
11
Emma Verloop De Knotwilg Moerbeih
2:04
2:01
12
Naomi Bos Prins Constantijnsch
2:05
2:03
13
Benthe Boer Oranje Nassauschool
2:06
1:59
14
Fay Tamerus Koningin Beatrixscho
2:06
2:04
15
Teske van den Bos Anne de Vriesschool-
2:08
2:05
16
Evie de Groot Roald Dahlschool-Sli
2:08
2:02
17
Kathlijn van Dis Prins Willem Alexand
2:09
2:05
18
Faya Çöcen Roald Dahlschool-Sli
2:09
2:04
19
Femke Snel De Knotwilg Moerbeih
2:10
2:06
20
Chenaiya Huremovic Roald Dahlschool-Sli
2:10
2:05
21
Anna van Houten Koningin Beatrixscho
2:11
2:07
22
Veerle Korporaal Oranje Nassauschool
2:11
2:10
23
Maren van Diest t Kofschip Zuidkil
2:12
2:07
24
Evi Middelkoop Roald Dahlschool-Sli
2:12
2:07
25
Isa van houwlingen t Kofschip Zuidkil
2:13
2:08
26
Evy de Snoo Papendrecht
2:14
2:09
27
Indra vermeulen De Leilinde
2:14
2:10
28
Evi Windhorst Prins Constantijnsch
2:14
2:08
29
Fleur Bakker Oranje Nassauschool
2:15
2:13
30
Eva Suurbach Prins Florisschool Z
2:16
2:13
31
Emma Bos Prins Constantijnsch
2:17
2:15
32
Lizzy Fransz Roald Dahlschool-Sli
2:17
2:11
33
Nisa de Bruin t Kofschip De Wielen
2:17
2:14
34
Anna Valks De Knotwilg Moerbeih
2:18
2:13
35
Isa Verloop De Knotwilg Moerbeih
2:18
2:13
36
Sanne Everhard t Kofschip De Wielen
2:19
2:16
37
Milou den Oudsten t Kofschip De Wielen
2:19
2:12
38
Esmee Bouwman De Knotwilg Moerbeih
2:19
2:14
39
Sophie Lammers t Kofschip De Wielen
2:19
2:14
40
Elizan Koyuncu t Kofschip Zuidkil
2:20
2:19
41
Sofie Ziyanay Koningin Beatrixscho
2:20
2:12
42
Guusje Lanser Prins Florisschool M
2:21
2:17
43
Romaisa Vreugd De Knotwilg Moerbeih
2:21
2:17
44
Anne-Lotte de Vreede Prins Willem Alexand
2:22
2:16
45
Naomi Brandt Kindcentrum Oranje N
2:22
2:19
46
Sara van Wijk Kindcentrum Oranje N
2:24
2:21
47
Ayla Taakc Henri Dunantschool-S
2:26
2:17
48
Suus van Twist De Knotwilg Moerbeih
2:26
2:15
49
Julia Hubers Prins Constantijnsch
2:27
2:15
50
Channah Ros Prins Willem Alexand
2:29
2:23
51
Fenna van der Stel Prins Constantijnsch
2:29
2:22
52
Lisa Groethuis Koningin Beatrixscho
2:30
2:25
53
Fabienne Bot Roald Dahl Sliedrech
2:31
2:26
54
Lize Mijs t Kofschip De Wielen
2:31
2:24
55
Ninthe de Pender Anne Frankschool
2:31
2:28
56
Aimée Lacouet t Kofschip De Wielen
2:31
2:26
57
Emme van der Vlies Oranje Nassauschool
2:32
2:24
58
Eliana van der Ven Kindcentrum Oranje N
2:32
2:28
59
Elin Korevaar Roald Dahlschool-Sli
2:34
2:25
60
Jaycee Beumer Roald Dahlschool-Sli
2:34
2:27
61
Danae Clayton Koningin Beatrixscho
2:34
2:22
62
Eline van Berkel Prins Florisschool M
2:35
2:33
63
Loïs Kleiberg OBS de Viermaster
2:36
2:28
64
Emilia Lize Buitrago t Kofschip De Wielen
2:37
2:32
65
Iris Steunenberg Kindcentrum Oranje N
2:37
2:34
66
Marley Sanders t Kofschip De Wielen
2:37
2:29
67
Lenora van Baarle Prins Constantijnsch
2:38
2:30
68
Noemi van Eeuwijk Papendrecht
2:38
2:34
69
Tessa Kraaijeveld OBS Henry Dunant
2:39
2:30
70
Lulu Keesmaat De Viermaster
2:39
2:37
71
Sarah Blok Kindcentrum Oranje N
2:39
2:31
72
May Kuil De Viermaster
2:39
2:37
73
Bo Paardekoper Prins Willem Alexand
2:40
2:36
74
Tessa Jane Dubbeldam De Knotwilg Moerbeih
2:42
2:35
75
Lieke van Noorden De Knotwilg Moerbeih
2:42
2:35
76
Rosalie Carpier Prins Florisschool M
2:43
2:31
77
Isis de Goeij Prins Florisschool M
2:43
2:32
78
Lisan Schrijnemakers t Kofschip De Wielen
2:47
2:39
79
Eva Dragic Kindcentrum Oranje N
2:47
2:40
80
Merijn Kaldenberg Gorinchem
2:47
2:39
81
Lieke Stam Prins Florisschool Z
2:48
2:41
82
Larissa Stout Prins Florisschool Z
2:50
2:43
83
Elena van der Straten De Knotwilg Moerbeih
2:50
2:40
84
Lynn Ruiterveld De Knotwilg Moerbeih
2:51
2:45
85
Evi van den Ochtend Kindcentrum Oranje N
2:51
2:47
86
Vera Lize van Baarle Prins Constantijnsch
2:51
2:44
87
Lotte de Hoog De Knotwilg Moerbeih
2:52
2:42
88
Amy Muhlenbruch Oranje Nassauschool
2:53
2:46
89
Sara Glorioso De Leilinde
2:53
2:48
90
Caitlin Rolwes t Kofschip Zuidkil
2:54
2:44
91
Roos Kolenbrander t Kofschip Zuidkil
2:55
2:50
92
Sanne Bolt De Knotwilg Moerbeih
2:57
2:44
93
Feline Zee t Kofschip Zuidkil
2:57
2:44
94
Lola Ferwerda Prins Constantijnsch
2:59
2:53
95
Tess van der Bracht De Knotwilg Moerbeih
2:59
2:49
96
Fleur Nossent Prins Constantijnsch
3:01
2:53
97
Jolijn de Visser Oranje Nassauschool
3:01
2:52
98
Rieke Stuurman Kindcentrum Oranje N
3:04
2:56
99
Benthe Mak Oranje Nassauschool
3:05
2:49
100
Sarah Dekker Oranje Nassauschool
3:05
2:49
101
Mona Wang De Leilinde
3:06
3:04
102
Femke van Heukelum t Kofschip De Wielen
3:06
2:58
103
Fleur de Bruin Dordrecht
3:07
2:57
104
Lisa Bruijn De Wilgen-Siedrecht
3:07
2:55
105
Fenna Stam Prins Florisschool Z
3:08
3:01
106
Emy Kuster Koningin Beatrixscho
3:09
2:55
107
Livey Mostert Koningin Beatrixscho
3:09
2:56
108
Hafsa Hajji Henri Dunantschool-S
3:10
3:05
109
Nova v.d. Ven Roald Dahlschool-Sli
3:10
3:03
110
Eva Henry Prins Constantijnsch
3:11
3:01
111
Zoey van den Berg Prins Constantijnsch
3:13
3:03
112
Yse de Visser Oranje Nassauschool
3:17
3:09
113
Marley Visscher Kindcentrum Oranje N
3:17
3:08
114
Jessy Vischer Kindcentrum Oranje N
3:17
3:08
115
Fleur Middelkoop Kindcentrum Oranje N
3:24
3:12
116
Elina Leenman De Knotwilg Moerbeih
3:26
3:13
117
Amber van den Hoorn De Knotwilg Moerbeih
3:27
3:20
118
Itisaam AbuKar De Wilgen-Siedrecht
3:31
3:18
119
Luna van Wijk Sliedrecht
3:45
3:29
naar boven

Jongens geboren in 2009 t/m 2011 - 800 m

Plaats Naam Vereniging/
Woonplts
Bruto Tijd Netto Tijd
1
Tijs Jongkind Oranje Nassauschool
3:06
3:05
2
Riyad Moussaid t Kofschip De Wielen
3:08
3:03
3
Brett Timmer Passaat
3:11
3:09
4
Maarten Sas Julianaschool
3:25
3:22
5
Kelvin Mol Papendrecht
3:26
3:23
6
Kylian de Vroomen Koningin Beatrixscho
3:27
3:23
7
Luuk Vijfvinkel Prins Florisschool M
3:30
3:29
8
Luca Grispen t Kofschip De Wielen
3:31
3:24
9
Syl Goosens t Kofschip De Wielen
3:31
3:29
10
Davey Kemper De Leilinde
3:33
3:28
11
Sem Schoester Fortius
3:33
3:33
12
Sander van Rumph t Kofschip Zuidkil
3:34
3:31
13
Renzo Koorevaar
3:37
3:33
14
Olivier Szacon Anne Frankschool
3:41
3:39
15
Joep Korporaal Anne de Vriesschool-
3:41
3:36
16
Tristan Vilters Prins Willem Alexand
3:42
3:39
17
Dani Steenwijk t Kofschip Zuidkil
3:44
3:41
18
Jason Heideveld t Kofschip De Wielen
3:44
3:37
19
Nick Lanser Oranje Nassauschool
3:46
3:44
20
Sven de Jong t Kofschip De Wielen
3:47
3:42
21
Kevin Büscher Prins Florisschool M
3:49
3:43
22
Thijs Jonkman Prins Florisschool Z
3:51
3:45
23
Stein Harlaar De Leilinde
3:52
3:45
24
Maurits van der Poel De Knotwilg Moerbeih
3:52
3:49
25
Luuk Boer Anne de Vriesschool-
3:53
3:50
26
Dani Holleman Prins Florisschool Z
3:54
3:48
27
Lucas van Slageren Prins Florisschool M
3:54
3:50
28
Paul Ruitenberg Prins Florisschool M
3:55
3:53
29
Bram Lammers t Kofschip De Wielen
3:55
3:53
30
Karsten Kompagne t Kofschip Zuidkil
3:57
3:53
31
Thijmen Markesteijn Koningin Beatrixscho
3:57
3:55
32
Ravaël Tjin Liep Shie Prins Florisschool Z
3:57
3:51
33
Mika Timmermans Roald Dahlschool-Sli
3:58
3:55
34
Rick Roskam Prins Willem Alexand
3:58
3:56
35
Jens Vlot Oranje Nassauschool
3:59
3:56
36
Daan de Koning Koningin Beatrixscho
4:01
3:53
37
Jelmer Kortland De Viermaster
4:01
3:58
38
Dave Schaap Prins Florisschool M
4:03
3:58
39
Morris Verhoeven Prins Florisschool M
4:03
4:01
40
Twan Gils De Knotwilg Moerbeih
4:03
3:57
41
Tijn den Braber Prins Florisschool Z
4:04
3:57
42
Robin Knauff Koningin Beatrixscho
4:05
3:54
43
Thijs van der Eijk Kindcentrum Oranje N
4:06
3:58
44
Lucas Bliekendaal t Kofschip De Wielen
4:07
4:02
45
Matijs Klomp Prins Willem Alexand
4:08
4:01
46
Rens van de Es Koningin Beatrixscho
4:09
4:04
47
Thijs Eegdeman De Knotwilg Moerbeih
4:09
4:03
48
Finn Vlot Oranje Nassauschool
4:09
4:06
49
Joshua van Eeuwijk Papendrecht
4:10
4:01
50
Ghalil Lodder Alblasserdam
4:11
4:09
51
Luc Korteland De Viermaster
4:11
4:06
52
Timo Kraaijeveld Prins Florisschool Z
4:11
4:07
53
Tijl Weterings Dunantschool
4:12
4:04
54
Jelle Hoogenberg t Kofschip De Wielen
4:12
4:06
55
Koen Bezemer Prins Willem Alexand
4:16
4:07
56
Rafael Danel Sliedrecht
4:16
4:14
57
Deamani Huremovic Roald Dahlschool-Sli
4:18
4:16
58
Max Aalders Prins Willem Alexand
4:19
4:07
59
Sem de Kluijver Prins Florisschool M
4:19
4:15
60
Aaron Siebes Kindcentrum Oranje N
4:20
4:11
61
Jaydon Henneke Koningin Beatrixscho
4:21
4:10
62
Milan groothuis Koningin Beatrixscho
4:22
4:16
63
Kaj van Meeteren Prins Constantijnsch
4:23
4:14
64
Roan Bos Prins Constantijnsch
4:24
4:17
65
Mika Slingerland De Viermaster
4:25
4:13
66
Matthijs de Jongh Oud-Alblas
4:27
4:21
67
Sven Langstraat Prins Willem Alexand
4:32
4:29
68
Milan Sterrenburg De Knotwilg Moerbeih
4:33
4:25
69
Jamie Stevens Alblasserdam
4:37
4:35
70
Denley Mostert Koningin Beatrixscho
4:37
4:33
71
Ghani Kheir Elddin De Knotwilg Moerbeih
4:38
4:31
72
Roan van Ewijk t Kofschip De Wielen
4:39
4:33
73
Sam van Heck Koningin Beatrixscho
4:40
4:30
74
Emilio Corchado Muñoz De Viermaster
4:45
4:43
75
Mees Paardekoper Prins Willem Alexand
4:45
4:38
76
Arie Smit De Knotwilg Moerbeih
4:45
4:41
77
Nick van Middelkoop De Knotwilg Moerbeih
4:53
4:45
78
Tygo v. Berkel Prins Florisschool M
4:55
4:44
79
Sem Sarlayan Prins Constantijnsch
4:55
4:45
80
Jochem terpstra Koningin Beatrixscho
5:00
4:50
81
Mees Verloop De Knotwilg Moerbeih
5:02
4:52
82
Timo Verhoef Prins Florisschool
5:03
4:53
83
Jasper Hoogendoorn Anne de Vriesschool-
5:04
4:55
84
Thijmen Nossent Prins Constantijnsch
5:10
4:59
85
Ferenc de Jong De Leilinde
5:12
5:01
86
Tobias Kuster Koningin Beatrixscho
5:12
5:07
87
Julian Rab Prins Constantijnsch
5:15
5:10
88
Sem Schrijnemakers t Kofschip De Wielen
5:16
5:14
89
Kian Otten Prins Constantijnsch
5:26
5:15
90
Thijs Heijnsdijk De Knotwilg Moerbeih
5:32
5:24
91
Koen Poliste Koningin Beatrixscho
5:34
5:23
92
Mels Tempelaars De Leilinde
5:36
5:27
93
Benny Bongers Prins Willem Alexand
5:37
5:25
94
Milan Heuvelman Prins Florisschool M
5:51
5:41
95
Wessel van der Luijt De Viermaster
5:57
5:48
naar boven

Meisjes geboren in 2009 t/m 2011 - 800 m

Plaats Naam Vereniging/
Woonplts
Bruto Tijd Netto Tijd
1
Carlijne van de Maarel Prins Constantijnsch
3:12
3:11
2
Febe Goosens t Kofschip De Wielen
3:31
3:29
3
Debora Maurer Prins Constantijnsch
3:34
3:33
4
Jade Heijkoop t Kofschip De Wielen
3:40
3:36
5
Esmee van der Hoeven De Knotwilg Moerbeih
3:41
3:27
6
Djaro de Vroomen Koningin Beatrixscho
3:42
3:38
7
Noa Teeuw Anne de Vriesschool-
3:43
3:42
8
Marilou van der Grijn Ameide
3:49
3:45
9
Cailin de Visser Koningin Beatrixscho
3:51
3:47
10
Yara Ruf Prins Florisschool M
3:53
3:48
11
Chloé Smouter t Kofschip De Wielen
3:55
3:53
12
Klaske van den Bos Anne de Vriesschool-
3:55
3:50
13
Jaimie van Praet t Kofschip De Wielen
3:56
3:48
14
Denise Saly Kindcentrum Oranje N
3:58
3:49
15
Zara Çöcen Roald Dahlschool-Sli
3:58
3:57
16
Merijn de Witte Prins Willem Alexand
4:00
3:57
17
Tessa van Roosendaal Henri Dunantschool-S
4:00
3:51
18
Jiska van de Luitgaarden Oranje Nassauschool
4:02
4:01
19
Lieve Smits Roald Dahlschool-Sli
4:03
4:02
20
Suzan van der Vlist Prins Florisschool M
4:04
3:58
21
Annelotte Kazen Koningin Beatrixscho
4:05
4:00
22
Tula Hermus Fortius
4:06
4:05
23
Alieke van de Linden Koningin Beatrixscho
4:07
3:59
24
Nicole van der Wielen De Viermaster
4:08
4:06
25
Lois Boon Oranje Nassauschool
4:08
4:03
26
Britt Bakker Oranje Nassauschool
4:08
4:05
27
Fay Grispen t Kofschip De Wielen
4:08
4:00
28
Lieke de Vries Oranje Nassauschool
4:09
4:05
29
Tamara van Steenis Prins Florisschool Z
4:10
4:08
30
Robin van Ewijk t Kofschip Zuidkil
4:12
4:05
31
Annelien Ritchi Prins Constantijnsch
4:13
4:07
32
Leann Kwist t Kofschip Zuidkil
4:13
4:05
33
Elin Kraaijeveld t Kofschip Zuidkil
4:15
4:06
34
Noor de Jong Oranje Nassauschool
4:15
4:12
35
B'Lana Leeuwestein Prins Willem Alexand
4:15
4:12
36
Myrthe Dekker Anne de Vriesschool-
4:18
4:13
37
Isa Scheperbper Prins Floris
4:19
4:11
38
Lieke van Wijngaarden De Knotwilg Moerbeih
4:20
4:14
39
Mila Bikarevic De Knotwilg Moerbeih
4:21
4:14
40
Iva Donker De Knotwilg Moerbeih
4:21
4:16
41
Kate Bogers t Kofschip De Wielen
4:23
4:20
42
Noa Tamerus Koningin Beatrixscho
4:24
4:17
43
Esmée Westerbeke t Kofschip De Wielen
4:25
4:20
44
Levi van Houten Koningin Beatrixscho
4:25
4:19
45
Selin Yilmaz Anne Frankschool
4:28
4:26
46
yuliya boon OBS de Viermaster
4:29
4:20
47
Lotte de Waart De Knotwilg Moerbeih
4:29
4:22
48
Suzanne 't Lam Prins Constantijnsch
4:30
4:19
49
Elvira van Rooijen Kindcentrum Oranje N
4:32
4:23
50
Madelief Hoeflaak Roald Dahlschool-Sli
4:32
4:30
51
Tess van Vuuren Roald Dahlschool-Sli
4:33
4:30
52
Mara Dubajic Prins Constantijnsch
4:33
4:22
53
Romy Smouter t Kofschip De Wielen
4:33
4:25
54
Elise Bos Prins Constantijnsch
4:34
4:23
55
Marie-Elise Verschoor Prins Constantijnsch
4:35
4:24
56
Kristel Boontje Prins Constantijnsch
4:35
4:24
57
Julia Verdoorn Prins Constantijnsch
4:36
4:33
58
Evi Mijs t Kofschip De Wielen
4:36
4:33
59
Daphne Smitsman De Knotwilg Moerbeih
4:37
4:26
60
Vera Bruijn De Wilgen-Siedrecht
4:37
4:32
61
Jiska Dekker Oranje Nassauschool
4:38
4:34
62
Saar van Rietschoten Prins Florisschool Z
4:39
4:35
63
Fiene Boere Prins Florisschool M
4:40
4:35
64
Amber van Pelt t Kofschip Zuidkil
4:41
4:34
65
Jinte de Groot Kindcentrum Oranje N
4:41
4:33
66
Cato Visser Knotwilg
4:42
4:29
67
Nina Lanser Prins Florisschool M
4:44
4:34
68
Lieke Dubbeld Papendrecht
4:45
4:38
69
Noa Schippers De Leilinde
4:47
4:40
70
Roos Gelens Roald Dahlschool-Sli
4:48
4:37
71
Noortje Vogel Sliedrecht
4:51
4:48
72
Selina Van Gent Koningin Beatrixscho
4:53
4:40
73
Odette Blom Koningin Beatrixscho
4:54
4:46
74
Lynn van Hemert Prins Florisschool Z
4:56
4:44
75
Kiara van der Spek Prins Constantijnsch
4:57
4:46
76
Emma Smits Sliedrecht
4:58
4:49
77
Merel de Bruijn De Knotwilg Moerbeih
5:00
4:54
78
Tess den Breeje Prins Constantijnsch
5:00
4:49
79
Sophie Landsaat t Kofschip De Wielen
5:00
4:50
80
Noah Visser Koningin Beatrixscho
5:00
4:51
81
Faya van Es De Wilgen-Siedrecht
5:02
4:54
82
Bo Kennedie De Knotwilg Moerbeih
5:02
4:57
83
Demi van Pelt De Knotwilg Moerbeih
5:04
4:54
84
Jaelle van der Ree Prins Florisschool M
5:05
5:03
85
Tessa Smitsman De Knotwilg Moerbeih
5:06
4:55
86
Elina Otero De Viermaster
5:07
4:55
87
Jenna Kijser De Knotwilg Moerbeih
5:07
5:00
88
Mila Lentjes Papendrecht
5:07
5:01
89
Norah Bouwman De Knotwilg Moerbeih
5:09
5:08
90
Demi Boor De Knotwilg Moerbeih
5:11
5:00
91
Anna Kuipers Het Palet-Alblasserd
5:12
5:05
92
Christiaan Smitshoek De Viermaster
5:12
5:08
93
Judith Heijkamp De Leilinde
5:14
5:02
94
Jayda Akpullukcu Het Palet-Alblasserd
5:14
5:07
95
Senna Visser Koningin Beatrixscho
5:14
5:01
96
Thirsa van der Veer Koningin Beatrixscho
5:15
5:01
97
Sarah 'tJong Kindcentrum Oranje N
5:15
5:06
98
Lisa van Pelt De Knotwilg Moerbeih
5:16
5:06
99
Suzy van de Giessen Oranje Nassauschool
5:18
5:11
100
Eline Visser De Viermaster
5:19
5:07
101
Hanna Stuurman Kindcentrum Oranje N
5:19
5:04
102
Renate de Wit De Leilinde
5:20
5:13
103
Mariët Carpier Prins Florisschool M
5:20
5:12
104
Amberlynn Schouten Papendrecht
5:22
5:14
105
Amy Ouwens De Viermaster
5:24
5:12
106
Linn Hofwegen Prins Florisschool Z
5:25
5:17
107
Noa den Bleker Prins Florisschool M
5:31
5:29
108
Sophie van der Hoeven De Knotwilg Moerbeih
5:33
5:22
109
Ezra Kraaijeveld Roald Dahlschool-Sli
5:34
5:22
110
Vada Clayton Koningin Beatrixscho
5:40
5:28
111
Lisa de Snoo Papendrecht
5:42
5:32
112
Vida v.d.Ven Roald Dahlschool-Sli
5:55
5:52
113
Evelien Spetter Koningin Beatrixscho
5:56
5:47
114
Jorg Hoegen Koningin Beatrixscho
5:58
5:45
naar boven

Jongens geboren in 2006 t/m 2008 - 1200 m

Plaats Naam Vereniging/
Woonplts
Bruto Tijd Netto Tijd
1
Bram Korporaal Oranje Nassauschool
3:47
3:47
2
Thiemo Ritchi Prins Constantijnsch
3:49
3
Jesper Mol Passaat
3:51
3:50
4
Luuk Bosveld Fortius
3:55
3:54
5
Yesse Pijl t Kofschip Zuidkil
3:58
3:56
6
Marijn Chapel De Viermaster
3:59
3:57
7
Bjarne van Valen Roald Dahlschool-Sli
4:05
4:04
8
Kyan Hendrikse t Kofschip De Wielen
4:07
4:06
9
Niels van der Wielen Rotterdam
4:09
4:05
10
Marijn van Rumph t Kofschip Zuidkil
4:22
4:18
11
David Teeuw Anne de Vriesschool-
4:22
4:21
12
Joah van de Burgh Koningin Beatrixscho
4:32
4:28
13
Levi v-dStel Prins Constantijnsch
4:37
4:32
14
Kilian van Rooijen Kindcentrum Oranje N
4:42
4:40
15
Brett Nederlof Roald Dahlschool-Sli
4:43
4:38
16
Milan Kraaijeveld t Kofschip Zuidkil
4:43
4:42
17
Lucas de Haas Passaat
4:44
4:38
18
Youri Bolonois Prins Willem Alexand
4:45
4:40
19
Timo Lentjes Papendrecht
4:46
4:44
20
Stan Kolenbrander t Kofschip Zuidkil
4:46
4:44
21
Tom Arkel Dordrecht
4:47
4:43
22
Nick Hagestein De Knotwilg Moerbeih
4:52
4:50
23
Daan Booij Prins Constantijnsch
4:56
4:54
24
Daniël Ros Prins Willem Alexand
4:58
4:53
25
Vincent Langstraat Prins Willem Alexand
5:00
4:56
26
Hjalmar van Valen Roald Dahlschool-Sli
5:00
4:55
27
Daan Kon Hoogblokland
5:04
5:00
28
Valentijn Hellendoorn Papendrecht
5:06
5:04
29
Salim Errahhali Semlali Kindcentrum Oranje N
5:07
5:02
30
Justin Goli Prins Florisschool M
5:08
5:04
31
Ryan Ouwens De Viermaster
5:11
5:09
32
Max de Ruijter t Kofschip Zuidkil
5:15
5:11
33
Cas Kraal Prins Constantijnsch
5:20
5:15
34
Daniel Terpstra Koningin Beatrixscho
5:21
5:12
35
Ricky Groenendijk Koningin Beatrixscho
5:23
5:20
36
Tim Bouwmeester De Knotwilg Moerbeih
5:29
5:21
37
Christiaan Blom Koningin Beatrixscho
5:30
5:26
38
Thomas Baas Kindcentrum Oranje N
5:30
5:26
39
Tim Paardekoper Prins Willem Alexand
5:35
5:31
40
Twan Verhoeven Prins Florisschool M
5:37
5:32
41
Nick v/d Dool Papendrecht
5:38
5:36
42
Mathis vam Krimpen De Leilinde
5:43
5:36
43
Hugo van Heck Koningin Beatrixscho
5:43
5:40
44
Thijs van Houwelingen t Kofschip Zuidkil
5:55
5:52
45
Micha Mak Oranje Nassauschool
6:03
5:54
46
Damiën Luijks t Kofschip De Wielen
6:10
6:02
47
Keanu Wirjopranoto De Knotwilg Moerbeih
6:17
6:15
48
Selim Ciftci De Leilinde
6:25
6:18
49
Mitchell Pot Roald Dahlschool-Sli
6:26
6:23
50
Diego Corchado Muñoz De Viermaster
7:02
6:59
51
Björn van der Hoff Prins Constantijnsch
7:09
7:02
52
Levi Broekhof Prins Constantijnsch
7:09
7:03
53
Kaylen Matla t Kofschip Zuidkil
7:10
7:05
54
Kees Wassenaar t Kofschip Zuidkil
7:12
7:08
naar boven

Meisjes geboren in 2006 t/m 2008 - 1200 m

Plaats Naam Vereniging/
Woonplts
Bruto Tijd Netto Tijd
1
Noor van de Hoef Typhoon
3:54
3:54
2
Marije van de Maarel Prins Constantijnsch
3:59
3:57
3
Novi Hermus Fortius
4:01
4:00
4
Delphine van der Grijn Typhoon
4:01
4:00
5
Asya Akcay Het Palet-Alblasserd
4:08
4:03
6
Joy Smits Koningin Beatrixscho
4:26
4:23
7
Isa Hessing Koningin Beatrixscho
4:28
4:25
8
Janneke den Boer De Knotwilg Moerbeih
4:34
4:32
9
Lieke Korporaal Anne de Vriesschool-
4:37
4:36
10
Mirte Büscher Prins Florisschool M
4:39
4:37
11
Britt van Wijk De Viermaster
4:49
4:46
12
Noor vaan Twist De Knotwilg Moerbeih
4:50
4:46
13
Hanna van Sprundel Hoornaar
4:53
4:48
14
Femke van der Waal Prins Florisschool Z
4:55
4:53
15
Cato Bruijn Prins Constantijnsch
4:57
4:55
16
Evelien van Rijswijk Prins Constantijnsch
4:58
4:56
17
Lois den Oudendammer t Kofschip Zuidkil
5:01
4:58
18
Amber van der Meis t Kofschip Zuidkil
5:01
4:57
19
Sara Deumer Anne de Vriesschool-
5:05
4:59
20
Felicia van Beest Prins Willem Alexand
5:16
5:10
21
Marieke Termeulen De Leilinde
5:18
5:16
22
Lisa van der Wiel Prins Willem Alexand
5:19
5:13
23
Josje Kemp De Leilinde
5:19
5:17
24
Norah Oskam De Leilinde
5:19
5:17
25
Reza Meijer Anne de Vriesschool-
5:25
5:20
26
Lenthe Verschuren t Kofschip Zuidkil
5:28
5:24
27
Charlotte Verweij Schiedam
5:28
5:21
28
Floortje levisson Papendrecht
5:28
5:25
29
Suzanne Kraal Koningin Beatrixscho
5:30
5:27
30
Liza Noordzij Anne de Vriesschool-
5:30
5:25
31
Nevin Kirlak t Kofschip Zuidkil
5:31
5:28
32
Marissa Kemper De Leilinde
5:31
5:30
33
Felicia Aalders PWA - Sliedrecht
5:35
5:33
34
Nikita Pot Roald Dahlschool-Sli
5:35
5:32
35
Fien Visser Knotwilg
5:38
5:32
36
Manon Polder De Knotwilg Moerbeih
5:44
5:37
37
Willemijn Verweij Schiedam
5:44
5:36
38
Julia Visser Koningin Beatrixscho
5:44
5:37
39
Jinthe Donker De Knotwilg Moerbeih
5:53
5:49
40
Sienna Kersbergen Henri Dunantschool-S
5:53
5:51
41
Laura van Wijngaarden Henri Dunantschool-S
5:54
5:52
42
Judith Mijnster Prins Willem Alexand
5:55
5:50
43
Sylke Godeke Prins Constantijnsch
5:56
5:52
44
Ingeborg Kegge Anne de Vriesschool-
5:56
5:54
45
Linde Markesteijn Kindcentrum Oranje N
5:57
5:52
46
Mirjam Vroegindeweij Kindcentrum Oranje N
5:58
5:54
47
Alicia Lagewaard Prins Constantijnsch
6:02
5:58
48
Sanouk van 't Hof t Kofschip De Wielen
6:05
5:59
49
Erin van Lambaart t Kofschip Zuidkil
6:08
6:04
50
Yannique van Slageren Prins Florisschool M
6:10
6:03
51
Gwen van der Meijden Papendrecht
6:11
6:04
52
Natalía Mintjes De Viermaster
6:15
6:09
53
Maud Valks De Knotwilg Moerbeih
6:18
6:11
54
Eline Klein Kindcentrum Oranje N
6:22
6:17
55
Fenne Daniek Fritse t Kofschip De Wielen
6:24
6:17
56
Floortje Visscher t Kofschip De Wielen
6:24
6:19
57
Suze de Heer t Kofschip De Wielen
6:24
6:18
58
Iris Dijk Prins Florisschool Z
6:26
6:19
59
Floor van der Eijk Kindcentrum Oranje N
6:28
6:22
60
Emily Jeras De Viermaster
6:28
6:22
61
Ruya Ahmetoglou Het Palet-Alblasserd
6:33
6:26
62
Robin van Ewijk t Kofschip De Wielen
6:35
6:30
63
Ayla Commandeur t Kofschip De Wielen
6:35
6:27
64
Sanne Boon Koningin Beatrixscho
6:48
6:41
65
Denise den Breems De Leilinde
6:49
6:42
66
Hope Huisman Hardinxveld-Giessend
7:05
7:00
67
Evi Boere Prins Florisschool M
7:17
7:09
68
Kaithy Gaillard De Knotwilg Moerbeih
7:25
7:19
69
Keana Gaillard De Knotwilg Moerbeih
7:25
7:19
naar boven

Jongens geboren in 2004 t/m 2005 - 1500 m

Plaats Naam Vereniging/
Woonplts
Bruto Tijd Netto Tijd
1
Arjen Schippers Roald Dahlschool-Sli
6:22
6:21
2
Jop Jongkind Oranje Nassauschool
6:27
6:26
3
Jannes Vroegindeweij Kindcentrum Oranje N
6:30
6:28
4
Indy Reitzema De Leilinde
6:33
6:31
5
Luc de Goeij Prins Constantijnsch
6:43
6:41
6
Tim Leeman AAA
6:48
6:47
7
Levy Pijl t Kofschip Zuidkil
6:58
6:56
8
Duncan de Graaf De Knotwilg Moerbeih
7:08
7:06
9
Sietse de Jong Koningin Beatrixscho
7:08
7:07
10
Corné Oskam De Leilinde
7:10
7:07
11
Daan Lanser Oranje Nassauschool
7:24
7:23
12
Sam Ruf Prins Florisschool B
7:25
7:24
13
Bas Bouwmeester De Knotwilg Moerbeih
7:36
7:34
14
Dylan Koopman De Knotwilg Moerbeih
7:46
7:42
15
Stijn van der Waal Prins Florisschool Z
7:57
7:56
16
Melvin Faasen t Kofschip De Wielen
8:16
8:13
17
Max Kraal Prins Constantijnsch
8:17
8:16
18
Thialf Heilema De Knotwilg Moerbeih
8:23
8:21
19
Menno Polder De Knotwilg Moerbeih
8:24
8:22
20
Nick Buchinhoren De Knotwilg Moerbeih
8:32
8:30
21
Ian Goli Prins Florisschool B
8:32
8:28
22
Julian Novella De Viermaster
8:35
8:31
23
Sammie Luijten Koningin Beatrixscho
8:38
8:35
24
Joris Poliste Koningin Beatrixscho
8:43
8:40
25
Thijs van der Es Koningin Beatrixscho
8:46
8:44
26
Boet Schoeberichts t Kofschip Zuidkil
9:13
9:11
27
Ryan Hagestein De Knotwilg Moerbeih
9:35
9:34
28
Leonce Veen Anne Frankschool
10:24
10:22
29
Roberto den Hertog De Leilinde
10:48
10:44
30
Stephan Hutten Koningin Beatrixscho
11:06
11:03
naar boven

Meisjes geboren in 2004 t/m 2005 - 1500 m

Plaats Naam Vereniging/
Woonplts
Bruto Tijd Netto Tijd
1
Lieke van de Hoef Typhoon
7:15
7:14
2
Gyenne Inge AAA
7:29
7:25
3
Kyra Korevaar Roald Dahlschool-Sli
7:38
7:35
4
Lola Bas De Knotwilg Moerbeih
8:22
8:19
5
Roos Korevaar Passaat
8:28
8:26
6
Myrthe Mijnster Prins Willem Alexand
9:09
9:07
7
Tessa Knauff Koningin Beatrixscho
9:09
9:06
8
Lina van Roosendaal Henri Dunantschool-S
9:32
9:28
9
mykhaila boon OBS de Viermaster
9:33
9:31
10
Donna Wemelsfelder t Kofschip De Wielen
9:40
9:36
11
Isis Bakker t Kofschip De Wielen
9:40
9:36
12
Fenne Verhulst De Leilinde
9:43
9:40
13
Marise de Jong De Leilinde
10:45
10:42
14
Robina den Ottenlander t Kofschip De Wielen
10:48
10:44
15
Denise Roskam Prins Willem Alexand
11:22
11:19
16
Lieke Gouweleeuw Prins Willem Alexand
11:22
11:18
17
Noa Beukers t Kofschip Zuidkil
11:36
11:32
18
Denise Verheij Prins Willem Alexand
11:40
11:37
naar boven