uitslagen.php Toyota Schouten Grote Rivieren Loopcircuit
Overlay
  • 20 Oktober 2018 - Gorinchem
  • 27 Januari 2018 - Hoornaar
  • 10 Maart 2018 - Dordrecht
  • 14 April 2018 - Ameide
  • 19 Mei 2018 - Heukelum
  • 9 Juni 2018 - Papendrecht
  • 23 Juni 2018 - Herwijnen
  • 1 September 2018 - Noordeloos
  • 6 Oktober 2018 - Alblasserdam
Overlay

36e Nationale Lenteloop: Uitslagen

Msen

Plaats Naam Vereniging/
Woonplts
Bruto Tijd Netto Tijd
1
Henkjan den Braven Passaat
35:10
35:10
2
Arjan Kaashoek Typhoon
35:37
35:37
3
Jonathan Zuiderwijk Typhoon
36:55
36:54
4
Anco Oomsen Fortius
37:06
37:05
5
Patrick van Buuren Phanos
37:10
37:09
6
Arik Burghout Meeuwen
37:57
37:54
7
Sander van Heteren Passaat
38:05
38:04
8
Patrick Binnendijk Bodegraven
38:29
38:29
9
Arnoud van Vliet Werkendam
38:31
38:28
10
Bob Lawende Rotterdam
39:49
39:46
11
Jacco van der Vliet Typhoon
40:28
40:26
12
Joost van Esch Rotterdam
41:56
41:54
13
Joris Wulfert EUR Roadrunners
41:59
41:57
14
Marlon Huijser Rotterdam Atletiek
43:52
43:42
15
Sander van Noorden Rotterdam
45:25
45:14
16
Alexander Achterberg Brandwijk
45:35
45:33
17
Joost Goedegebure Fortius
45:49
45:47
18
Herbert van Vliet Altena Road Runners
46:56
46:47
19
Jurrian van der Valk Leiden
47:23
47:19
20
Mark Lagendijk Rotterdam
47:42
47:27
21
Richard Bons Alblasserdam
47:46
47:10
22
Hendrik Brons Sliedrecht
48:07
23
Frits van der Klis Sliedrecht
48:14
47:41
24
Ian van Valen Rotterdam
48:16
47:59
25
Melvin Wolters Papendrecht
49:22
49:18
26
Elco Ebbers Papendrecht
49:26
48:59
27
Ren é van Bennekom Startgroep AV Passaa
49:51
49:43
28
Geert de Vries Papendrecht
50:04
49:37
29
Dylan Zwiers Papendrecht
50:27
49:50
30
Thomas Heijnen Amersfoort
50:51
50:32
31
Daan Wakan Papendrecht
51:30
50:52
32
Maarten Jan Bijsterbosch Hendrik-Ido-Ambacht
51:54
51:50
33
J. Kortheul Ridderkerk
52:25
34
Hans Rozendaal Nieuw-Lekkerland
52:46
52:07
35
Gerbrand Rozendaal Nieuw-Lekkerland
52:48
52:09
36
Koen van Leeuwe Rotterdam
53:22
53:05
37
Hans Klein Sliedrecht
53:27
53:06
38
Maurits Ploos van Amstel Papendrecht
54:00
53:24
39
Leon van de Brug Papendrecht
54:00
53:21
40
Michiel Vermeer Breda
54:05
53:51
41
Coen van Wouwe Papendrecht
54:33
54:09
42
Duco Van der Kolk Sliedrecht
55:04
54:35
43
Remco Schippers Papendrecht
56:03
55:36
44
Rob van Ieperen Gorinchem
57:46
57:12
45
Robert Vielvoye Oud-Beijerland
58:00
57:31
46
Duncan Spoelder Papendrecht
58:25
58:12
47
Dirk-willem de Waard Papendrecht
58:28
58:08
48
Sam Zwiers Papendrecht
59:52
59:13
49
Jochum Gelderblom Alblasserdam
1:01:30
1:00:50
50
Ricardo van der Want Papendrecht
1:04:34
1:03:42
51
Wesley van Rijn Papendrecht
1:05:07
1:04:37
52
Rens de Waard Sliedrecht
1:05:58
1:05:19
53
Jethro van Hulst Papendrecht
1:08:10
1:07:40
54
Jelle Wakan Papendrecht
1:30:24
1:29:45

naar boven

M35

Plaats Naam Vereniging/
Woonplts
Bruto Tijd Netto Tijd
1
Cornelis Chatziioannou Passaat
34:56
34:56
2
Teun van Gorp Tilburg Road Runners
37:12
37:11
3
Ali Shugul PAC
37:49
37:48
4
Pieter de Jong Papendrecht
38:49
38:48
5
Remon van der Wal Passaat
38:59
38:57
6
Jeffry de Ridder Fortius
39:55
39:54
7
Coen Zoon Berkel en Rodenrijs
40:14
40:11
8
Lennaert den Hoed Fortius
40:18
9
Leendert van Nieuwenhuijz Rotterdam
40:26
40:23
10
Maurice Speijer Meteren
41:19
41:16
11
Gert Anker Gouda
42:08
42:08
12
Ronald van Steenis Alblasserdam
42:56
42:51
13
Jimmy de Jong Hendrik-Ido-Ambacht
43:30
43:25
14
Matthijs van Almen Fortius
44:10
44:04
15
Barry van Boekelen Gorinchem
44:21
44:09
16
John Huisman Typhoon
44:49
44:45
17
Julian Kok Berkel en Rodenrijs
44:54
44:52
18
Ludo van Hoek Dordrecht
44:56
44:25
19
Erik Strabbing Rotterdam
45:10
45:00
20
Kees Eckhardt Sliedrecht
45:36
45:30
21
Sven Terhunne Papendrecht
45:45
45:40
22
Jeroen Gilijamse AAA
45:55
45:20
23
Hans Aandeweg Barendrecht
46:41
46:35
24
Ruud Klein Hofmeijer Nijmegen
46:49
46:38
25
Marco van Willigen Hardinxveld-Giessend
46:58
46:49
26
Johan Kon Hoogblokland
47:08
47:02
27
Anselm Krol Gorinchem
47:40
47:35
28
Marcel Pasman Alblasserdam
48:10
47:59
29
Johan de Jongh Oud-Alblas
49:16
30
Arnold Kros Passaat
49:39
48:58
31
Wouter van Noorden Papendrecht
49:41
49:30
32
Andrew Reichardt Fortius
49:56
49:48
33
Christiaan van der Maarel Papendrecht
50:00
49:46
34
Dirkjan Leeuwis Sliedrecht
50:11
49:52
35
Jan Willem Versteeg Hardinxveld-Giessend
50:22
50:13
36
Michel Matena Papendrecht
50:56
50:41
37
Niels de Jong Papendrecht
50:58
50:26
38
Marco Kornet Papendrecht
51:14
51:08
39
Eric de Vogel Passaat
51:31
51:10
40
Arnoud Korsuize Nieuw-Vennep
52:13
51:57
41
Erik Logtenberg Papendrecht
52:47
52:42
42
Bernardo Moes Startgroep AV Passaa
53:09
53:01
43
Michel Stasse Vuren
53:22
53:09
44
Isaak Vermeulen Papendrecht
53:55
53:43
45
Wim de Gans Alblasserdam
53:59
53:21
46
Juriaan Leeuwenburgh Passaat
54:52
54:27
47
Weslie Saarloos Dordrecht
55:34
55:26
48
Casper Koerting Heukelum
55:50
55:26
49
Marco Korevaar Sliedrecht
56:23
56:02
50
Stefan van der Weide Passaat
56:34
56:16
51
Rick van Ewijk Utrecht
56:58
56:25
52
Peter Roodnat Papendrecht
57:18
57:04
53
Wim Stuij Molenaarsgraaf
57:22
56:58
54
Rob de Boer Alblasserdam
57:27
57:12
55
Sjoerd Kolmeijer Zwijndrecht
57:59
57:49
56
Lennart de Bruijn Oud-Beijerland
58:32
58:21
57
Dennie Bouman Papendrecht
58:43
58:10
58
Boban Versluis Papendrecht
58:47
58:16
59
M. Boulonois Papendrecht
59:06
58:35
60
Marco Lijflander Sliedrecht
1:00:16
59:36
61
Paul Suurbach Passaat
1:00:18
59:58
62
Martinus de Bruijn Leerdam
1:03:11
1:02:39
63
Hein Montijn Startgroep AV Passaa
1:03:49
1:03:29
64
Andy Knauf Zwijndrecht
1:04:03
1:03:30
65
Richard van Luijk Papendrecht
1:04:22
1:03:50
66
Jurjen Oskam Alblasserdam
1:08:03
1:07:52
67
Jan Teeuw Sliedrecht
1:08:42
1:08:08
68
Matthijs Vermeij Papendrecht
1:09:53
1:09:12
69
Jasper Helweg Startgroep AV Passaa
1:28:42
1:27:44

naar boven

M45

Plaats Naam Vereniging/
Woonplts
Bruto Tijd Netto Tijd
1
Patrick Kwist Rotterdam Atletiek
33:19
33:19
2
Jeroen van Damme Roosendaal
36:58
36:58
3
Ruben Verlangen Statina
38:21
38:21
4
Johan Roozemond Altena Road Runners
39:05
39:03
5
Hans Kruis Hellas
39:13
39:12
6
Erik Klooster Passaat
39:18
7
Jan van Stigt Altena Road Runners
40:21
40:19
8
Jan-Pieter Kreft Typhoon
40:33
40:31
9
Marcel van der Plaat avVN
42:20
42:13
10
Carolus IJzerman Giessenburg
42:25
42:18
11
Jeroen Stoop Sommelsdijk
42:29
42:19
12
Ronald van Loon Nieuw-Lekkerland
42:30
42:25
13
Kees van Dongen Hooge Zwaluwe
42:51
42:48
14
Martin Verhage AAA
43:12
42:57
15
Frank jonker Papendrecht
43:53
43:48
16
Gijsbert Voorneveld Loopgroep PK
43:59
43:57
17
Hans Overbeek Polsbroek
44:16
44:09
18
Arthur Karreman Typhoon
44:24
44:19
19
Cor van Bommel Altena Road Runners
44:35
44:31
20
Wilfred Krol Fortius
44:38
44:33
21
Erwin Vroegh Tricht
44:53
44:50
22
Leon Aleman Drimmelen
45:00
44:58
23
Arnold Schiphof Loopgroep Aart Stigt
46:01
45:58
24
Steven ter Meulen Papendrecht
46:10
46:03
25
Marcel de Koning Barendrecht
47:01
46:51
26
Pieter-Jan Kersbergen Dordrecht
47:14
47:08
27
Peter van der Valk Ridderkerk
47:20
47:16
28
Gert-Jan Rozendaal Passaat
47:21
47:17
29
Ron Vos Papendrecht
47:55
47:47
30
Kees van Wageningen Noordeloos
48:22
48:19
31
Jos Broere Typhoon
48:31
48:26
32
Jeeten Jumnoodoo Gorinchem
48:48
48:43
33
Harjan Hubers Typhoon
49:07
48:55
34
Wilco IJzerman Gorinchem
49:13
49:00
35
Henk van Kleij Leerdam
49:26
48:55
36
André Blok avVN
49:44
49:37
37
Jan Visser Passaat
49:45
49:39
38
Marcel Blokland Hardinxveld-Giessend
50:15
49:45
39
John Verhoeven Altena Road Runners
50:23
40
Frank Sebrechts Papendrecht
50:57
50:47
41
Reinier van der Hel Passaat
51:03
50:22
42
Rens Veerman Rijswijk Zh
51:22
51:13
43
Michel Linschoten Altena Road Runners
51:43
51:37
44
Andre van Dam Fortius
51:49
51:42
45
Steve Sommeling Passaat
51:52
51:27
46
Paul Hauser Zwijndrecht
52:05
47
Robert Kuntz Passaat
52:09
51:53
48
Arjan de Vreede Papendrecht
52:25
52:14
49
Andre van Dieën Sliedrecht
52:25
52:09
50
Gijs van Andel Hendrik-Ido-Ambacht
52:32
52:10
51
Erik Jan Rem Fortius
52:43
52:20
52
Bas van Binnendijk Bergschenhoek
52:54
52:53
53
Rob Poliste Papendrecht
53:05
52:53
54
Albert Martens Fortius
53:15
53:06
55
Leendert de Vos Atverni
53:35
53:12
56
Wim W Vroegh Herwijnen
53:38
53:22
57
Peter Schmidt Hardinxveld-Giessend
53:41
53:19
58
Hans den Hartigh Passaat
54:10
53:47
59
Mark Westerlaken Nieuwendijk Nb
54:23
54:06
60
Bert Alting Passaat
54:23
53:59
61
Patrick de Wit Sliedrecht
54:47
54:31
62
Peter & Erik van der Born Avantri
55:44
54:49
63
Freddie Godeke Papendrecht
55:48
55:35
64
Dick Sangers Geldermalsen
57:03
56:38
65
André Verburg Ameide
57:13
57:03
66
Guijs Papendrecht
57:56
57:38
67
Rene Brand Passaat
58:05
57:49
68
Arjan van der Zande Papendrecht
58:08
57:26
69
Huib Kraaijeveld Noordeloos
58:14
57:32
70
Vincent Damen Barendrecht
58:23
57:24
71
Pascal van den Boogaard Spijkenisse
58:27
57:59
72
Leo Boelen Papendrecht
58:44
58:30
73
Dyon Vervoordeldonk Barendrecht
58:50
57:51
74
Menno Verbeek Kwikkers Papendrecht
59:00
58:31
75
Rowdy Jacobson Dordrecht
59:21
58:53
76
Dennis Verhiest Schiedam
59:36
59:03
77
Arie Ruitenberg Gorinchem
59:44
59:10
78
Joop Stuy Alblasserdam
59:55
59:51
79
Eelco Postma AAA
1:00:19
59:44
80
Sipke Woudstra Papendrecht
1:01:21
1:00:52
81
Andre Pijl Papendrecht
1:02:10
1:01:33
82
Hussein Wakan Papendrecht
1:02:14
1:01:36
83
Rob Vollaard Papendrecht
1:02:15
1:01:39
84
Kennard van der Bijl Ede Gld
1:02:25
1:02:11
85
Cees Boesveld Passaat
1:03:04
1:02:40
86
Faisal Wakan Kinderdijk
1:04:13
1:03:37
87
Ferdy Straver Startgroep AV Passaa
1:04:27
1:04:08
88
Andre Vermaas Papendrecht
1:04:46
1:04:11
89
Ad Schinkelshoek Passaat
1:05:08
1:04:48
90
Robert Driece Startgroep AV Passaa
1:05:15
1:04:55
91
Wibo Zeilstra Zwijndrecht
1:06:22
1:06:09
92
René Plug Zoetermeer
1:08:06
1:07:42
93
Brian van Varsseveld Startgroep AV Passaa
1:09:56
1:09:35
94
Peter van Dijk Startgroep AV Passaa
1:10:37
1:10:16
95
Marcel van der Steen Papendrecht
1:10:39
1:10:05
96
Dennis van der Wens Passaat
1:11:01
1:10:35
97
Conno Mol Papendrecht
1:17:24
1:16:36
98
Bert de Jongh Startgroep AV Passaa
1:35:10
1:34:16
99
Bart van de Kooy Startgroep AV Passaa
1:35:50
1:34:53
100
Cees van de Griend Startgroep AV Passaa
1:37:05
1:36:19

naar boven

M55

Plaats Naam Vereniging/
Woonplts
Bruto Tijd Netto Tijd
1
Piet Voorwinden Typhoon
38:35
38:34
2
Gerard Smit Statina
38:53
38:51
3
Ferry Engel Delta Sport
39:36
39:33
4
Amriet Oemraw Rotterdam Atletiek
41:14
41:12
5
Aart van Wijk Passaat
42:22
42:20
6
Henk van den Heuvel Altena Road Runners
43:37
43:35
7
Anton Trommel Stad aan 't Haringvl
43:40
43:39
8
Gerwin Mimpen Passaat
45:23
45:20
9
Walter van Gurp DAK
45:47
45:24
10
Leun Temmink Dordrecht
46:18
46:11
11
Ronald de Raad Hendrik-Ido-Ambacht
46:29
46:27
12
Bertus van Ginneken De Langstraat
47:15
46:53
13
Rob Kruis Typhoon
47:47
47:45
14
Arie van der Leun Sliedrecht
48:08
47:49
15
Eli Smits Altena Road Runners
48:53
48:31
16
Frank Boon Typhoon
49:31
48:24
17
Wim Lammers Bleskensgraaf ca
50:11
18
Rene van Belzen Spado
50:45
50:39
19
Rens van Hal Passaat
51:16
51:00
20
Arie van Vliet Altena Road Runners
51:26
51:17
21
Ton Wulfert Dordrecht
51:31
51:11
22
Frits Poppen Vianen Ut
51:34
51:08
23
Adrie van Etten Rhoon
51:46
51:29
24
Arie Nouwen Fortius
52:06
51:49
25
Jan Verschoor Papendrecht
52:29
52:24
26
Peter Verhoeckx Energie
52:34
51:59
27
Peter Gelderblom Papendrecht
52:47
52:32
28
Piet Peer Papendrecht
52:59
52:44
29
Huib den Braven Loopgroep PK
53:08
52:53
30
Lambrecht van Dijk Fortius
53:49
53:37
31
Roel Leeuwis Hardinxveld-Giessend
54:30
53:56
32
Johannes de Jong Fortius
54:48
54:41
33
Vincent Verstegen Spijkenisse
55:00
54:55
34
Louis Rutten Utrecht
55:06
54:43
35
Cees Kortleve Oud-Alblas
55:17
54:39
36
Arie Korevaar Molenaarsgraaf
55:24
54:59
37
Guus Bergevoet Poortugaal
55:50
55:38
38
André du Burck Zwijndrecht
56:03
55:24
39
Rien van Ekeren Passaat
56:17
56:03
40
Ruud Huisman Passaat
56:19
56:10
41
Dick van Prooijen Loopgroep PK
56:37
56:23
42
Theo Sedee Leiden
56:39
56:22
43
Arie Groen Passaat
56:46
56:27
44
Wim Mouwer avVN
57:01
56:57
45
Joop van den Bosch Hardinxveld-Giessend
57:04
56:57
46
Leo Boelens Dordrecht
57:09
57:05
47
Peter van Es Loopgroep Houten
57:17
56:46
48
Nijs Dekker Typhoon
57:24
57:07
49
Gerrit Koerting Statina
57:29
57:04
50
Pieter Verweij Dordrecht
58:15
57:45
51
Bert van der Ham Gorinchem
58:20
57:51
52
Bob Smith Fortius
58:22
57:43
53
Eric van Valen Rotterdam
58:42
58:24
54
Peter Hans van Eeden Typhoon
59:18
58:51
55
Ruud Versluis Papendrecht
59:26
59:13
56
Wouter Meijer Passaat
59:30
59:16
57
Wim den Hartog Asperen
59:44
59:24
58
Piet Meulendijk Papendrecht
59:57
59:48
59
Rob van der Vries Papendrecht
1:01:04
1:00:55
60
Mans Sterk Gorinchem
1:01:35
1:01:14
61
Willem Zwart Passaat
1:02:35
1:02:18
62
Bert van Oostrum Statina
1:02:50
1:02:23
63
Peter van Roon Capelle aan den IJss
1:03:35
1:03:17
64
Ton de Koning Ridderkerk
1:03:43
1:03:26
65
Dick Piket Fortius
1:03:55
1:03:28
66
Leo Harreman Maasdijk
1:04:00
1:03:25
67
Jan Verswijveren Bergen op Zoom
1:04:13
1:04:01
68
Jan van der Ham Fortius
1:04:39
1:04:12
69
Peter van Santen Gorinchem
1:04:42
1:04:22
70
Jan van Beuzekom Sliedrecht
1:05:12
1:04:41
71
Walter Popken Utrecht
1:05:19
1:05:08
72
Arjan Hulsebos Amsterdam Zuidoost
1:06:34
1:05:57
73
Hans Ligthart Houten
1:07:14
1:06:42
74
Ferry van Pieterson Sliedrecht
1:07:42
1:07:13
75
Jan van Dalen Fortius
1:07:58
1:07:37
76
Arie van Dam Startgroep AV Passaa
1:08:10
1:07:51
77
Willem Groeneveld Papendrecht
1:10:27
1:09:49
78
Jan Rimmelzwaan Startgroep AV Passaa
1:10:41
1:10:21
79
Rob de Koning Startgroep AV Passaa
1:11:27
1:10:38
80
Frits Hermans Startgroep AV Passaa
1:12:48
1:12:03
81
Christopher Jongerius Startgroep AV Passaa
1:37:05
1:36:18

naar boven

Vsen

Plaats Naam Vereniging/
Woonplts
Bruto Tijd Netto Tijd
1
Annemarie Kersbergen Fortius
39:52
39:51
2
Sofie Kersbergen Dordrecht
47:14
47:07
3
Margriet Halbertsma Fortius
47:26
47:19
4
Marjolein Ritter Vlaardingen
48:31
48:19
5
Emily Snoeren Rotterdam
50:12
49:43
6
Elin Schermers Hardinxveld-Giessend
50:43
50:11
7
Anna Aalbers Passaat
51:52
51:48
8
Joanne van Dijk Amersfoort
52:01
51:42
9
Nina de Kruijk Ameide
52:25
52:09
10
Soraya Schmidt Papendrecht
53:38
53:16
11
Astrid Skarp Rotterdam
53:44
53:09
12
Ellen Schakel Gorinchem
56:25
56:03
13
Tamara Kesauly Papendrecht
56:34
55:42
14
Ilse Temmink Gorinchem
56:48
56:41
15
Claudia Hurkmans Typhoon
58:15
57:57
16
Jirska Marseille Oud-Beijerland
59:59
59:32
17
Lianne Boer Sliedrecht
1:02:22
1:02:07
18
Anthea de Vogel Alblasserdam
1:02:37
1:02:15
19
José Van der Linden Ridderkerk
1:03:50
1:03:33
20
Angeline Korteland Papendrecht
1:03:59
1:03:29
21
Elsbeth van Schoonhoven Hardinxveld-Giessend
1:06:17
1:05:55
22
Anninka Vermeij-Bakker Papendrecht
1:09:53
1:09:12
23
Linda van Driel Startgroep AV Passaa
1:11:27
1:11:07

naar boven

V35

Plaats Naam Vereniging/
Woonplts
Bruto Tijd Netto Tijd
1
Nay Seddik Dordrecht
43:32
43:28
2
Vivianne Steegstra Atverni
44:14
44:09
3
Emmy Vink Altena Road Runners
44:23
44:18
4
Marije Besuijen Dynamica
51:21
51:12
5
Annemieke Langedijk Sliedrecht
52:55
52:45
6
Femke Gobius du Sartius Typhoon
54:35
54:22
7
Szilvia Vegvau-Bax Hendrik-Ido-Ambacht
54:51
54:44
8
Hanneke van Riel Dordrecht
55:24
55:17
9
Janna Rijkers Rijswijk Zh
56:23
55:59
10
Jasmijn Meijers Papendrecht
58:07
57:19
11
Renske van der Hoek Oud-Beijerland
58:30
58:03
12
Ellen de Jong Papendrecht
59:46
59:14
13
Petra van Ravestein Meteren
1:02:47
1:01:57
14
Cindy Kersbergen Papendrecht
1:05:22
1:04:43
15
Ludwina Quist Passaat
1:07:43
1:07:19
16
Eveline Ponte Papendrecht
1:08:58
1:08:10
17
Eslbeth Spoelder Startgroep AV Passaa
1:09:57
1:09:09
18
Kim de Vries Breda
1:11:05
1:10:53
19
Janja Cosic Startgroep AV Passaa
1:11:27
1:10:39
20
Marian van der Harst Papendrecht
1:12:39
1:11:48
21
Birgit Montijn Startgroep AV Passaa
1:16:59
1:16:11
22
Denise Alting-Sieberg Startgroep AV Passaa
1:17:23
1:16:36
23
Esther Van der Lee Schiedam
1:17:48
1:17:14
24
Debby van Kins Nieuw-Lekkerland
1:19:09
1:18:56
25
Tanja de Heer Startgroep AV Passaa
1:35:50
1:34:51

naar boven

V45

Plaats Naam Vereniging/
Woonplts
Bruto Tijd Netto Tijd
1
Cora Vlot Passaat
43:51
43:48
2
Danielle Gorgels Prins Hendrik
48:06
48:01
3
Sandra Wormgoor Statina
50:14
49:48
4
Corina van der Linden Statina
50:38
50:13
5
Annelies van der Kolk Dordrecht
50:42
50:19
6
Anje van Dijk Typhoon
51:10
50:47
7
Astrid van der Born Avantri
51:32
51:09
8
Simone Mons Energie
52:33
52:19
9
Goverdien den Braven Hoogblokland
53:12
52:58
10
Jacqueline Koene Fortius
53:26
53:12
11
Alice Harrems Typhoon
54:44
54:36
12
Mariëlla Scalia Papendrecht
55:06
54:49
13
Toos Volmer Fortius
55:45
55:23
14
Erna de Wit Sliedrecht
56:12
56:03
15
Marike Wessing Energie
56:50
56:15
16
Arianne Blankemeijer Bleskensgraaf ca
57:08
56:59
17
Margo van Mol Spijk gem Lingewaal
57:28
57:19
18
Jeanine van de Riet Passaat
58:00
57:45
19
Wilmi van Harten Poortugaal
58:06
57:55
20
Miranda Bieleveld Passaat
58:18
58:02
21
Wendy Kwikkens-Verbeek Papendrecht
59:00
58:31
22
Monique de Koning Ridderkerk
59:47
59:31
23
Leny Hagenaars Papendrecht
1:00:06
59:56
24
Brigitte van den Bos Alblasserdam
1:00:37
1:00:12
25
Jolanda Buisman Passaat
1:01:22
1:00:54
26
Adri Hartog-Vliegenthart Typhoon
1:02:01
1:01:48
27
Yvonne Vuurens Nieuw-Lekkerland
1:02:07
1:01:38
28
Esther Oosterveer Passaat
1:02:35
1:02:18
29
Monique de Rooij Giessenburg
1:02:35
1:02:09
30
José Spiertz Fortius
1:04:26
1:03:58
31
Yvonne Rennet Papendrecht
1:04:56
1:04:18
32
Daniëlle Bertrand Passaat
1:05:22
1:04:57
33
Truus Brouwer-Aantjes Passaat
1:05:23
1:04:58
34
Marian Beverloo Oud-Beijerland
1:06:22
1:06:09
35
Jacqueline de Boer Startgroep AV Passaa
1:07:30
1:07:11
36
Anita van der Wal Ede Gld
1:08:07
1:07:53
37
Girsela Moes Startgroep AV Passaa
1:10:41
1:10:22
38
Debbe van Buuren Startgroep AV Passaa
1:11:20
1:10:33
39
Ilse de Bruin Startgroep AV Passaa
1:15:18
1:14:31
40
Elise Meijers Startgroep AV Passaa
1:15:25
1:14:36
41
Yvonne van Dijk Passaat
1:16:38
1:15:53
42
Dinneke Reitsma Startgroep AV Passaa
1:18:26
1:17:40
43
Gerda Drinkwaard Startgroep AV Passaa
1:21:47
1:20:48
44
Diantha Verheek - Vonk Startgroep AV Passaa
1:27:10
1:26:19
45
Petra Hartog Startgroep AV Passaa
1:30:08
1:29:09
46
Cilia Visscher Startgroep AV Passaa
1:31:23
1:30:33

naar boven

Mannen 5 km

Plaats Naam Vereniging/
Woonplts
Bruto Tijd Netto Tijd
1
Rene Criellaard Passaat
17:06
17:06
2
Tom Hak Rotterdam
17:21
17:20
3
Yves Oudman Rotterdam
17:53
17:52
4
Iwan Klijn Haaften
18:39
18:38
5
Mark de Munter PAC
18:51
6
Remi van der Leer Energie
19:01
19:01
7
Jan Prins Passaat
19:13
19:12
8
Norbert Schild Sliedrecht
19:26
19:24
9
Patrick van Gurp DAK
19:35
19:33
10
Lucas den Hartog Passaat
19:41
19:40
11
Richard Franken Rotterdam
19:48
19:46
12
Robin Borsje Papendrecht
19:50
19:47
13
Maarten Mannee Papendrecht
19:56
19:55
14
John Stehouwer Papendrecht
20:36
20:34
15
Kees Prins Sliedrecht
21:07
21:05
16
Michel Verheezen Fortuna
21:26
21:23
17
Arjan Monster Sliedrecht
21:29
21:27
18
Cyril van Gilst Papendrecht
21:33
21:30
19
Mark van Etten Dordrecht
21:39
21:37
20
Jeroen Koopman Papendrecht
22:12
22:09
21
Jarno Westerbeek Papendrecht
22:13
22
Rob Viveen Sliedrecht
22:14
22:11
23
Jeroen jonker Passaat
22:31
22:29
24
Jelle de Jong Papendrecht
22:35
22:29
25
Michel Kip Ridderkerk
22:48
22:47
26
Henk Visser Passaat
22:51
22:50
27
Erik Roosken Dordrecht
22:52
22:46
28
Wesley de Man Vlaardingen
22:53
22:50
29
Jacco Wagenmakers Dordrecht
23:08
23:06
30
Ronald Tukker Typhoon
23:32
23:30
31
Mark Stuurman Oud-Beijerland
23:48
23:46
32
Berend Bakker Passaat
24:00
23:50
33
Thomas van der weijde Rotterdam
24:00
34
Huub Ijzerman Typhoon
24:18
24:13
35
Thom Schermers Hardinxveld-Giessend
24:31
24:23
36
Sjaak Dijksman Hendrik-Ido-Ambacht
24:32
24:30
37
Corné Oskam AAA
24:34
24:30
38
Jesper den Hertog Giessenburg
24:37
24:32
39
Peter den Hertog Giessenburg
24:37
24:32
40
Pieter Hanselaar Typhoon
24:47
41
Roel Baan Sliedrecht
24:52
24:40
42
Dop Bikker Papendrecht
24:57
24:56
43
Ruud Grootenboer Papendrecht
25:00
24:51
44
Henk Kip Energie
25:16
25:14
45
Gert van Heiningen Hoogblokland
25:20
25:15
46
Rob Velthoen Fortius
25:28
25:20
47
Thijmen Zegelaar Papendrecht
25:33
25:31
48
Frans Blankemeijer Bleskensgraaf ca
25:34
25:24
49
Jan de Groot Giessenburg
25:34
25:30
50
Piet Huizer Typhoon
25:46
25:39
51
Peter van Milligen Typhoon
25:46
25:35
52
Jeroen Holtrust Gorinchem
26:00
25:56
53
Pieter van der Velden Energie
26:08
54
Rene de Snoo Papendrecht
26:15
26:04
55
Martin Boertje Zwijndrecht
26:16
26:07
56
Matthijs van Heiningen Hoogblokland
26:28
26:24
57
Tim den Hartigh Passaat
26:29
26:20
58
Remy Nusteling Dordrecht
26:45
26:35
59
Bastiaan Hardam Papendrecht
26:52
26:38
60
Peter Bilstra Typhoon
27:20
27:16
61
Matthieu Smallegange Alblasserdam
27:35
27:31
62
Jim Roode Papendrecht
27:50
27:40
63
Sander Houthuizen Ridderkerk
27:59
27:56
64
Karel Vos Papendrecht
28:03
27:51
65
Jamie Hanselaar Typhoon
28:10
28:05
66
Paul Klein Passaat
28:16
28:10
67
Jacco Lanser Papendrecht
29:18
29:08
68
Ben Michels Hendrik-Ido-Ambacht
29:30
29:22
69
Sebastian Nijssen Dynamica
29:48
29:37
70
John van Gilst avVN
29:54
29:50
71
Egon Hennekes Papendrecht
30:01
29:51
72
Dennis Schoonveld Papendrecht
30:24
30:16
73
Willem Boer Passaat
30:26
30:19
74
Karan Bahadoer Papendrecht
30:47
75
Ruben Kamerbeek Papendrecht
31:13
31:00
76
Willem-Arie Deelen Papendrecht
31:46
31:35
77
Marco Roeleven Wijchen
31:46
31:36
78
Ronald van der Ploeg Passaat
33:12
33:05
79
Jacobus van Klaveren avVN
34:07
33:55
80
Willem Vielvoye
35:29
35:14
81
Riens van Dijk Hardinxveld-Giessend
36:14
36:03
82
Manfred van der Sluys Sliedrecht
37:57
37:45
83
Henk Lansbergen Honselersdijk
38:20
38:11
84
Hennie de Jager Papendrecht
39:42
39:32
85
Kees Langedijk Hardinxveld-Giessend
40:05
39:55
naar boven

Vrouwen 5 km

Plaats Naam Vereniging/
Woonplts
Bruto Tijd Netto Tijd
1
Iris van Daalen Oud-Beijerland
21:18
21:15
2
Susanne van de Hei Groningen
22:39
22:35
3
Saskia Kersbergen Dordrecht
22:55
4
Sophia Otte Typhoon
24:15
24:12
5
Ina van Otzel Roosendaal
24:39
24:35
6
Jeannette van der Rhee Rotterdam Atletiek
24:44
24:40
7
Yvonne Dijksman Hendrik-Ido-Ambacht
25:06
25:04
8
Tess Schermers Hardinxveld-Giessend
25:13
25:05
9
Marian Nederlof Papendrecht
25:21
25:16
10
Chadassa Mannee Papendrecht
25:54
25:49
11
Sofie Bilstra Gorinchem
26:00
25:56
12
Savina Becciu Passaat
26:00
25:53
13
Rebecca Bertolo Papendrecht
26:34
26:29
14
Esther Alma Passaat
26:34
26:23
15
Melissa Hanselaar Typhoon
27:15
27:13
16
Georgette Kuntz Typhoon
27:55
27:48
17
Ada Rijnberg Hardinxveld-Giessend
28:07
28:02
18
Lonneke Klein Passaat
28:16
28:11
19
Samira Michels Hendrik-Ido-Ambacht
29:09
29:01
20
Tamara Dijkstra Dordrecht
29:15
29:07
21
Sharon Rietveld Papendrecht
31:00
22
Patricia Hogendoorn Papendrecht
31:13
31:00
23
Kirsten Tielman Groningen
31:20
31:15
24
Els Kommer Papendrecht
31:25
31:11
25
Katja van Strien Zwijndrecht
31:32
31:20
26
Maxime den Boer Ridderkerk
31:38
31:27
27
Ilona van Beusekom
31:41
31:34
28
Danielle Redelijkheid Sliedrecht
31:51
31:41
29
Julia van 't Zelfde Alblasserdam
32:58
32:54
30
Ellen Verweij Gorinchem
33:10
33:06
31
Judith Diepstraten Startgroep AV Passaa
33:13
33:05
32
Annette van der Giessen Papendrecht
33:21
33:14
33
Petra Aangeenbrug Hardinxveld-Giessend
33:23
33:15
34
Conny Schieveen Passaat
33:46
33:34
35
Sigrid van der Hel Sliedrecht
34:00
33:52
36
Naomi Mannee Rotterdam
35:11
35:06
37
Irene Zwart Papendrecht
35:22
35:10
38
Ramona Vogel Sliedrecht
36:25
36:19
39
Brenda Schutte Papendrecht
36:38
36:30
40
Corrina de With Hoornaar
36:47
36:34
41
Sandra Jager de Papendrecht
37:25
37:16
42
Sherida Hennekes Passaat
37:27
37:18
43
Wilfred Bal Papendrecht
37:34
37:20
44
Jeanette de Blaeij Passaat
37:36
45
Melissa van Dieën Sliedrecht
39:42
39:32
46
Leonie Middelkoop Papendrecht
42:18
47
Jacqueline Meulendijk Startgroep AV Passaa
43:32
43:18
naar boven

JGR0 - 400 m

Plaats Naam Vereniging/
Woonplts
Bruto Tijd Netto Tijd
1
Jesse Timmer Prins Florisschool -
1:41
1:40
2
Julian van den Eijnden Prins Florisschool -
1:47
1:46
3
Shahin Lodder Het Palet
1:51
1:51
4
Finn Nobel Kindcentrum Prins Co
1:52
1:50
5
Shuraydjen Ortega 't Kofschip - de Wie
1:54
1:52
6
Sten Gravemaker 't Kofschip - de Wie
1:55
1:51
7
dimitri vogel Anne de Vriesschool
1:56
1:52
8
niek korevaar Anne de Vriesschool
1:57
1:56
9
Ian Engels 't Kofschip - Zuidki
2:02
1:59
10
Akil Vreugd De Knotwilg
2:02
1:57
11
Joey Vieth De Knotwilg
2:03
1:59
12
Hugo Kornet De Viermaster
2:03
2:00
13
Sepp Maliepaard Prins Florisschool -
2:03
2:02
14
Taimen Pellikaan Prins Florisschool -
2:04
2:00
15
Kevin Bieleveld Prins Florisschool -
2:05
2:01
16
Syl van Hemert Prins Florisschool -
2:05
2:02
17
Daan van den Wielen 't Kofschip - de Wie
2:06
2:01
18
Vincent Bax Koningin Beatrixscho
2:06
1:59
19
Jorrit Boogaard Prins Florisschool -
2:07
2:04
20
Jayce De Waard 't Kofschip - Zuidki
2:07
2:01
21
Tom Schep Het Palet
2:07
2:05
22
Finn Romeijn Roald Dahl
2:08
2:02
23
Fedde Kraal Kindcentrum Oranje-N
2:09
2:03
24
Stijn Visser Prins Florisschool -
2:10
2:05
25
Damian Dirksz Roald Dahl
2:10
2:10
26
Thijs Kouvelt De Viermaster
2:11
2:05
27
Owen van Valen Roald Dahl
2:11
2:08
28
Milay Basar Prins Florisschool -
2:11
2:08
29
Anton van der Leeden De Leilinde
2:12
2:09
30
Khalif de Groot De Wilgen
2:12
2:09
31
Max Sluijmers 't Kofschip - de Wie
2:13
2:11
32
Christiaan van Steenis Prins Florisschool -
2:14
2:11
33
Milo van der Ploeg 't Kofschip - de Wie
2:15
2:13
34
Loris Pisano Het Palet
2:15
2:08
35
Neo Del Buono Het Palet
2:16
2:12
36
Mark van Kuijk Koningin Beatrixscho
2:16
2:11
37
Jayron van Mierle De Viermaster
2:16
2:14
38
naud jongeneel Anne de Vriesschool
2:16
2:10
39
Bryan Vermeulen Roald Dahl
2:19
2:11
40
Rutger de Bruijn De Knotwilg
2:20
2:13
41
Tico van Gent De Knotwilg
2:20
2:15
42
Luca van Stiphout De Knotwilg
2:20
2:14
43
Ivan Aaldijk 't Kofschip - de Wie
2:22
2:12
44
Joep Heijkoop Kindcentrum Prins Co
2:22
2:17
45
Timo Rietveld De Viermaster
2:23
2:16
46
Ryan Brand 't Kofschip - de Wie
2:23
2:20
47
Tim de Groot Prins Florisschool -
2:23
2:19
48
Rinse Bosma Kindcentrum Oranje-N
2:23
2:15
49
Siem Moret 't Kofschip - Zuidki
2:24
2:20
50
Mathis Ruijtenbeek Koningin Beatrixscho
2:25
2:18
51
Judah Mijnster Oranje-Nassauschool
2:25
2:20
52
Niels Stehouwer Kindcentrum Oranje-N
2:25
2:16
53
Omar Diaz Encinoso Anne Frank
2:26
2:26
54
Jayden Oudekerk De Wilgen
2:26
2:21
55
Noah Beenen Koningin Beatrixscho
2:27
2:17
56
Bas Kramp Prins Florisschool -
2:28
2:25
57
Jonathan de Wit De Leilinde
2:28
2:22
58
Sam Fok Roald Dahl
2:28
2:21
59
Roan van de Minkelis Roald Dahl
2:29
2:19
60
Jort Pernot Prins Florisschool -
2:30
2:20
61
Jack Ruf Prins Florisschool -
2:30
2:25
62
Jay Bervoets Roald Dahl
2:30
2:23
63
Mees van Harst De Knotwilg
2:31
2:25
64
Bjorn op den Brouw Koningin Beatrixscho
2:32
2:15
65
Mick Wijers Roald Dahl
2:32
2:23
66
Nils Boer Oranje-Nassauschool
2:32
2:27
67
Mees Verdoren De Viermaster
2:34
2:26
68
Bilal Aikebaierjiang Roald Dahl
2:36
2:29
69
Ben Middelkoop Roald Dahl
2:36
2:29
70
Lars Heilema De Knotwilg
2:36
2:28
71
Kai van Wezel Henri Dunant
2:37
2:34
72
Mahir Emin Eroglu De Leilinde
2:37
2:29
73
Brandon de Haas 't Kofschip - de Wie
2:38
2:33
74
David Henry Kindcentrum Prins Co
2:38
2:24
75
Rafael Bergwerf De Viermaster
2:38
2:37
76
Amin Leo Drafic Koningin Beatrixscho
2:38
2:31
77
Mitch Visscher Roald Dahl
2:40
2:33
78
Daan Groeneveld Roald Dahl
2:41
2:34
79
Bryan Liu 't Kofschip - Zuidki
2:42
2:36
80
Sep van Genderen Anne de Vriesschool
2:43
2:33
81
Niels Schaap Prins Florisschool -
2:44
2:37
82
Sietse de Jong Prins Florisschool -
2:44
2:38
83
Kay Engels 't Kofschip - Zuidki
2:45
2:41
84
Jasper Maat Kindcentrum Prins Co
2:45
2:39
85
Damian den Hertog De Leilinde
2:46
2:36
86
Stan Verlare Prins Florisschool -
2:46
2:37
87
Tristan Gelens Roald Dahl
2:46
2:41
88
Kaj Flach Koningin Beatrixscho
2:47
2:31
89
Ravi van Dijk Roald Dahl
2:47
2:36
90
Daan Hofman 't Kofschip - de Wie
2:49
2:37
91
Nico Spetter Koningin Beatrixscho
2:50
2:33
92
Sven Stehouwer Kindcentrum Oranje-N
2:53
2:44
93
Noël van Giessen Kindcentrum Prins Co
2:55
2:42
94
Ryan Oostenrijk Roald Dahl
2:56
2:40
95
Raytheon Ngaliman De Knotwilg
2:57
2:49
96
Deacon Nagtegaal Roald Dahl
2:57
2:49
97
Ryan van der Meer De Viermaster
2:57
2:48
98
Yaro Otten Kindcentrum Prins Co
2:58
2:50
99
Jeftha van der Burgh Koningin Beatrixscho
2:58
2:51
100
Kenzo Fransz Roald Dahl
3:00
2:46
101
Benne van Wijk Kindcentrum Oranje-N
3:02
3:02
102
Melih Akyil Kindcentrum Prins Co
3:04
2:50
103
Isaac Theivendram Prins Willem-Alexand
3:05
2:55
104
Olaf Nobel Kindcentrum Prins Co
3:06
2:54
105
Benjamin den Breeje Kindcentrum Prins Co
3:06
2:50
106
Daan Kreft De Viermaster
3:10
3:05
107
Max Landsaat 't Kofschip - de Wie
3:11
2:53
108
Siebe de Groot Kindcentrum Oranje-N
3:13
2:56
109
Jeftha van Kardeveld Kindcentrum Oranje-N
3:17
3:11
110
Fedde de Reus De Knotwilg
3:17
3:10
111
Merijn Bongers Kindcentrum Prins Co
3:21
3:09
112
kyan hoogesteger Anne de Vriesschool
3:23
3:15
113
Flint Roodnat Kindcentrum Oranje-N
3:24
3:11
114
koen kraijeveld Anne de Vriesschool
3:25
3:14
115
Liano Kasander Prins Florisschool -
3:28
3:18
116
Tim Baas Het Palet
3:29
3:19
117
Michael van Beuzekom Koningin Beatrixscho
3:30
3:18
118
Kenan Gaal De Leilinde
3:32
3:21
119
Vince Singewald De Leilinde
3:35
3:20
120
Lars Steunenberg Kindcentrum Oranje-N
3:35
3:19
121
Daan Beljaars De Leilinde
3:54
3:43
122
Raydjeno Ortega 't Kofschip - de Wie
3:55
3:52
123
Tygo de Waal 't Kofschip - de Wie
3:56
3:42
124
Milo Glorioso De Leilinde
3:57
3:40
125
Jim de Jong Prins Florisschool -
4:17
4:00
126
Ole Vlot Oranje-Nassauschool
4:29
4:16
127
Boaz Schermers Hardinxveld-Giessend
4:32
4:19
128
Tim Klop Prins Florisschool -
4:37
4:24
129
Luuk Viveen Sliedrecht
4:49
4:49
130
David van den Houten 's-Gravenhage
5:00
4:45
131
Milan Vijfvinkel Prins Florisschool -
6:33
6:33
naar boven

MGR0 - 400 m

Plaats Naam Vereniging/
Woonplts
Bruto Tijd Netto Tijd
1
Fayenne Munten Passaat
1:45
1:43
2
Anne Schoester Fortius
1:46
1:45
3
Esmee Vlasboom Prins Florisschool -
1:50
1:50
4
Veerle Korporaal Oranje-Nassauschool
1:54
1:53
5
Tane Basar 't Kofschip - de Wie
1:54
1:54
6
Iva van Genderen Anne de Vriesschool
1:57
1:56
7
Teske van den Bos Anne de Vriesschool
1:58
1:56
8
Romaisa Vreugd De Knotwilg
1:58
1:56
9
Benthe Boer Oranje-Nassauschool
1:58
1:57
10
Elin van Luijk Papendrecht
2:02
2:00
11
Noa Lisa Bouman Prins Florisschool -
2:02
1:58
12
Alica Lourens Roald Dahl
2:05
2:02
13
Danae Clayton Koningin Beatrixscho
2:05
1:58
14
Jayvaina Geway De Wilgen
2:07
2:06
15
Leike Stam Prins Florisschool -
2:08
2:05
16
Luna van Belle Het Palet
2:08
2:02
17
Amé van Reenen Alblasserdam
2:09
2:03
18
Indra vermeulen De Leilinde
2:10
2:06
19
Evy de Snoo De Knotwilg
2:11
2:06
20
Emilia 't Kofschip - de Wie
2:11
2:10
21
Lize Mijs 't Kofschip - de Wie
2:12
2:12
22
Elza Wassenaar Papendrecht
2:12
2:11
23
Elizan Koyuncu 't Kofschip - Zuidki
2:12
2:12
24
Tessa Verhoef Kindcentrum Prins Co
2:13
2:10
25
Eline van Berkel Prins Florisschool -
2:14
2:12
26
Fae Suijkerbuijk De Leilinde
2:14
2:10
27
Zoey van den Berg Kindcentrum Prins Co
2:15
2:11
28
Emme van der Vlies Oranje-Nassauschool
2:15
2:14
29
Lotte Walgers De Knotwilg
2:16
2:12
30
Gissel Riezouw De Leilinde
2:16
2:11
31
Merel Kooymans Kindcentrum Oranje-N
2:17
2:11
32
Sara Glorioso De Leilinde
2:17
2:12
33
Cayce de Wildt Kindcentrum Prins Co
2:17
2:12
34
sofie wiersma Anne de Vriesschool
2:19
2:14
35
Fenna Sloof 't Kofschip - Zuidki
2:19
2:18
36
Feline Zee 't Kofschip - Zuidki
2:19
2:17
37
Fleur van der Niet Kindcentrum Prins Co
2:20
2:16
38
fayenna steenis Anne de Vriesschool
2:21
2:18
39
Morris Herwig De Viermaster
2:21
2:18
40
Ailynn De Vroomen Koningin Beatrixscho
2:22
2:14
41
Anna Hofwegen Prins Florisschool -
2:24
2:22
42
Channah Ros Prins Willem-Alexand
2:24
2:22
43
Noémi Leihitu De Knotwilg
2:25
2:20
44
Fleur Tanghé Sliedrecht
2:25
2:23
45
Eva Dragic Kindcentrum Oranje-N
2:26
2:20
46
Maylie van der Want De Viermaster
2:26
2:21
47
Doortje Kuil Koningin Beatrixscho
2:26
2:23
48
Sanne Bolt De Knotwilg
2:26
2:22
49
Tessa Dubbeld Koningin Beatrixscho
2:26
2:24
50
Roos Nouwen Alblasserdam
2:26
2:21
51
Fleur Nossent Kindcentrum Prins Co
2:27
2:23
52
May Kuil De Viermaster
2:27
2:22
53
Sarah Blok Kindcentrum Oranje-N
2:28
2:23
54
Lulu Keesmaat De Viermaster
2:30
2:25
55
Rifka Vermeulen De Leilinde
2:30
2:27
56
Esmee le Mair 't Kofschip - de Wie
2:30
2:27
57
tessa wiersma Anne de Vriesschool
2:31
2:26
58
Pepa Hermus Fortius
2:32
2:30
59
Livey Mostert Koningin Beatrixscho
2:32
2:31
60
Olivia Barning De Leilinde
2:32
2:24
61
Vayen Blom De Knotwilg
2:33
2:28
62
Jolijn de Visser Oranje-Nassauschool
2:34
2:26
63
Cato Kuil Koningin Beatrixscho
2:35
2:35
64
Roos Paauwe Sliedrecht
2:36
2:32
65
Elize Ruitenberg Prins Florisschool -
2:39
2:35
66
Yogmuc Karatas Koningin Beatrixscho
2:39
2:33
67
Elin Korevaar Roald Dahl
2:41
2:39
68
Bracha Bosua Koningin Beatrixscho
2:42
2:37
69
Esiyora Groenendijk Kindcentrum Oranje-N
2:42
2:37
70
Saar Thijsse Roald Dahl
2:47
2:42
71
Nina Schipper 't Kofschip - de Wie
2:48
2:45
72
Jenna Salhi De Knotwilg
2:49
2:37
73
Lyra Lanser De Leilinde
2:50
2:46
74
Julia Blok Kindcentrum Oranje-N
2:51
2:45
75
Vivian Kuik Kindcentrum Prins Co
2:52
2:45
76
Amy Mühlenbruch Oranje-Nassauschool
2:52
2:43
77
Elisja Henneke Koningin Beatrixscho
2:52
2:43
78
Ninthe Aantjes Sliedrecht
2:52
2:43
79
Emily van der Zwaan Roald Dahl
2:53
2:46
80
Jessy Visscher Kindcentrum Oranje-N
2:53
2:47
81
Yasmin Dekker De Wilgen
2:53
2:48
82
Sarah van der Lee De Leilinde
2:54
2:51
83
Aileen Brandwijk De Wilgen
2:55
2:50
84
Senna Verhoeven Prins Florisschool -
2:55
2:45
85
Fleur Middelkoop Kindcentrum Oranje-N
2:56
2:50
86
Isa Gort Sliedrecht
2:56
2:53
87
merel bolle Anne de Vriesschool
2:58
2:47
88
Emy Kuster Koningin Beatrixscho
3:00
2:51
89
Julia van Stiphout De Knotwilg
3:01
2:55
90
Floortje v/d Harst De Knotwilg
3:01
2:55
91
Noa Verheer Vonk De Knotwilg
3:04
2:56
92
Lisa van der Ploeg 't Kofschip - de Wie
3:05
2:57
93
Fenna Stam Prins Florisschool -
3:06
2:56
94
Gillian Van Der Hoek Koningin Beatrixscho
3:08
3:03
95
Trijntje van Baalen Kindcentrum Prins Co
3:09
3:01
96
Ninthe Schermers Hardinxveld-Giessend
3:12
3:04
97
Lina van Halm Koningin Beatrixscho
3:14
3:06
98
Melike Turkmen Petek Anne Frank
3:14
3:02
99
Madelinde Logtenberg Prins Florisschool -
3:19
3:15
100
Isa Van Der Bracht Papendrecht
3:36
3:29
101
Jill van Rooijen 't Kofschip - Zuidki
3:52
3:51
naar boven

JGR1 - 800 m

Plaats Naam Vereniging/
Woonplts
Bruto Tijd Netto Tijd
1
Brett Timmer Prins Florisschool -
3:03
3:01
2
Twan Gils De Knotwilg
3:13
3:12
3
Dani Holleman Prins Florisschool -
3:14
3:13
4
Ravaël Tjin Liep Shie Prins Florisschool -
3:17
3:14
5
Luuk Ossebaar Koningin Beatrixscho
3:20
3:18
6
Dave Schaap Prins Florisschool -
3:24
3:24
7
joep korporaal Anne de Vriesschool
3:25
3:22
8
Jelmer Korteland Passaat
3:26
3:23
9
Finne de Jong Prins Florisschool -
3:31
3:29
10
Brend Vervoorn Prins Willem-Alexand
3:31
3:30
11
Jaydon Heneke Koningin Beatrixscho
3:31
3:30
12
Olivier Markesteijn Koningin Beatrixscho
3:32
3:30
13
Jimi Kacperski De Leilinde
3:32
3:29
14
Stan van Reenen AAA
3:35
3:33
15
Levi Smouter Koningin Beatrixscho
3:38
3:37
16
Owen Gort Sliedrecht
3:39
3:37
17
Jayden Krete De Viermaster
3:39
3:37
18
Keano Bogerd De Wilgen
3:40
3:35
19
Jurre Chapel De Viermaster
3:41
3:39
20
Giovanni de Heer De Leilinde
3:43
3:37
21
Jim Den Hoed 't Kofschip - Zuidki
3:45
3:40
22
Mick Ouwehand De Leilinde
3:45
3:39
23
dean jongeneel Anne de Vriesschool
3:46
3:42
24
Thijs Hoogenberg 't Kofschip - de Wie
3:46
3:41
25
Luuk Tuinder Roald Dahl
3:46
3:42
26
Stefan Hofman 't Kofschip - de Wie
3:49
3:43
27
Karsten Kompagne 't Kofschip - Zuidki
3:50
3:44
28
Thijs Ramstijn 't Kofschip - de Wie
3:52
3:48
29
Ferre van Driel De Leilinde
3:53
3:50
30
Kiyan Basar Prins Florisschool -
3:53
3:50
31
Paul Ruitenberg Prins Florisschool -
3:53
3:52
32
Koen Boer Passaat
3:53
3:51
33
levi van heteren Anne de Vriesschool
3:53
3:50
34
Rinze Korevaar Passaat
3:53
3:51
35
Ghalil Lodder Het Palet
3:54
3:53
36
Tyn Bender Prins Florisschool -
3:56
3:54
37
Senna Leeuwis Henri Dunant
3:59
3:53
38
Theo Riske Koningin Beatrixscho
4:01
4:00
39
Rens van der Es Koningin Beatrixscho
4:01
3:59
40
Melle van Veghel Prins Florisschool -
4:03
3:56
41
Stijn Alma Prins Florisschool -
4:03
3:59
42
Dani Steenwijk 't Kofschip - Zuidki
4:03
3:57
43
Benjamin van der Giessen De Leilinde
4:04
4:00
44
Jesper van Leeuwen Papendrecht
4:05
3:58
45
Koen Poliste Koningin Beatrixscho
4:07
4:05
46
Jaydon Lourens Roald Dahl
4:08
4:06
47
Milo Valk Nieuwegein
4:08
4:03
48
Ferry Paans De Viermaster
4:09
4:06
49
Lucas Kraaijeveld Koningin Beatrixscho
4:09
4:03
50
Thijs Kraal Koningin Beatrixscho
4:10
4:07
51
Lars de Jong 't Kofschip - de Wie
4:10
4:06
52
Nieck van Kuijk Koningin Beatrixscho
4:10
4:04
53
Morris Verhoeven Prins Florisschool -
4:11
4:06
54
Noud v/d Neut De Knotwilg
4:11
4:05
55
Denley Mostert Koningin Beatrixscho
4:12
4:11
56
Matthias Maurer Kindcentrum Prins Co
4:12
4:08
57
Mees Sterrenburg Prins Florisschool -
4:13
4:06
58
Matthijs de Jongh Oud-Alblas
4:13
4:07
59
Sven Singewald De Leilinde
4:13
4:10
60
Luuk Bosma Kindcentrum Oranje-N
4:14
4:09
61
Sem Sarlayon Kindcentrum Prins Co
4:16
4:11
62
Jesse Slabicki Koningin Beatrixscho
4:16
4:14
63
Fabian Baas Kindcentrum Oranje-N
4:17
4:12
64
Quincy Bolt De Knotwilg
4:18
4:16
65
Jamie Lagewaard Kindcentrum Prins Co
4:18
4:12
66
Tim Fenne Papendrecht
4:19
4:12
67
Timo Kraaijeveld Prins Florisschool -
4:19
4:13
68
Milan Kanthasamy Prins Willem-Alexand
4:21
4:14
69
Jelte Aantjes Sliedrecht
4:21
4:21
70
Xander v/d Sluijs Prins Willem-Alexand
4:21
4:17
71
Kevin Bouwens De Leilinde
4:22
4:18
72
Yusaf Sarwary De Wilgen
4:23
4:19
73
Benjamin Verdoorn Kindcentrum Prins Co
4:23
4:18
74
Kayan Khosdel De Wilgen
4:24
4:19
75
Bryan van der Hoeven Dordrecht
4:25
4:18
76
Mees Roodnat Kindcentrum Oranje-N
4:26
4:20
77
Mark Gorlitz Prins Florisschool -
4:28
4:22
78
Tijn Burggraaf Dordtse Vrije School
4:31
4:24
79
Matthew Jansen Oranje-Nassauschool
4:31
4:26
80
Denn Sleeking Papendrecht
4:31
4:27
81
Sjoerd Kleinjan Prins Florisschool -
4:35
4:28
82
Daan Groenendijk Koningin Beatrixscho
4:37
4:34
83
Vince Vink 't Kofschip - de Wie
4:37
4:31
84
Owen Bogers 't Kofschip - de Wie
4:40
4:35
85
Kelan Timmermans Roald Dahl
4:46
4:45
86
Koen Dijk Prins Florisschool -
4:48
4:43
87
Joshua Verheer Vonk De Knotwilg
4:50
4:42
88
Mats den Hartog Oranje-Nassauschool
4:54
4:51
89
Kay van 't Zand De Viermaster
4:57
4:53
90
Tobias Kuster Papendrecht
5:00
4:52
91
Milan Heuvelman Prins Florisschool -
5:01
4:52
92
Timo Verhoef Prins Florisschool -
5:01
4:59
93
Finn van Valen Roald Dahl
5:06
5:03
94
Onur Akyil Kindcentrum Prins Co
5:08
5:03
95
Eren Karatas Koningin Beatrixscho
5:10
5:08
96
Matz van Vuuren Roald Dahl
5:14
5:09
97
Milan le Grand De Wilgen
5:16
5:11
98
Thomas de Jonge 't Kofschip - de Wie
5:22
5:18
99
Ferenc de Jong De Leilinde
5:23
5:18
100
Eren Acer De Knotwilg
5:39
5:34
101
Philip Van Der Plaat Koningin Beatrixscho
7:14
7:14
naar boven

MGR1 - 800 m

Plaats Naam Vereniging/
Woonplts
Bruto Tijd Netto Tijd
1
Jaimie van Praet 't Kofschip - de Wie
3:26
3:24
2
Sanne Gelderblom Prins Florisschool -
3:36
3:36
3
Anna Valks De Knotwilg
3:37
3:33
4
Tula Hermus Fortius
3:41
3:39
5
Evie de Groot Roald Dahl
3:44
3:42
6
Annelien Ritchi Kindcentrum Prins Co
3:47
3:44
7
Tesse van Roosendaal Henri Dunant
3:49
3:47
8
Kiara van der Spek Kindcentrum Prins Co
3:49
3:46
9
Maureen Polder De Knotwilg
3:50
3:46
10
Sophie Lammers 't Kofschip - de Wie
3:50
3:45
11
Destiny Alvarez Oranje-Nassauschool
3:56
3:56
12
Simone Lems De Viermaster
4:02
3:57
13
Madelief Hoeflaak Roald Dahl
4:02
4:00
14
Maren Van Diest 't Kofschip - Zuidki
4:03
4:00
15
Sonja Hiy Kindcentrum Prins Co
4:04
4:01
16
Louise van der Leeden De Leilinde
4:05
4:05
17
Femke Snel De Knotwilg
4:06
4:04
18
Isa Van Houwelingen 't Kofschip - Zuidki
4:06
4:03
19
Alieke van der Linden Koningin Beatrixscho
4:09
4:06
20
Anouk Lingen Prins Florisschool -
4:10
4:03
21
Esra Verlare Prins Florisschool -
4:11
4:04
22
Evanne Mol Passaat
4:11
4:07
23
Yfke Venema Prins Florisschool -
4:12
4:04
24
Marie-Jeanne Verhoef Oranje-Nassauschool
4:13
4:13
25
Lisa Mijnster Prins Willem-Alexand
4:16
4:14
26
Senna Visser Papendrecht
4:17
4:11
27
Fay Grispen 't Kofschip - de Wie
4:18
4:15
28
Iva Donker De Knotwilg
4:20
4:18
29
Chenaiya Huremovic Roald Dahl
4:20
4:19
30
Jin van der Starre Prins Willem-Alexand
4:21
4:16
31
Lieke Dubbeld Koningin Beatrixscho
4:21
4:19
32
Evi Mijs 't Kofschip - de Wie
4:24
4:21
33
Evi Kouvelt De Viermaster
4:24
4:21
34
Sophie Landsaat 't Kofschip - de Wie
4:28
4:24
35
Ziva Bosua Koningin Beatrixscho
4:28
4:25
36
Rinoa van Teijlingen De Leilinde
4:32
4:27
37
Lynn Ruiterveld De Knotwilg
4:32
4:29
38
Elvira van Rooijen Kindcentrum Oranje-N
4:32
4:25
39
Jasmine Flach Koningin Beatrixscho
4:34
4:28
40
Yasmine van Kan Prins Florisschool -
4:34
4:29
41
Tessa Kraaijeveld Henri Dunant
4:36
4:32
42
Tess van Vuuren Roald Dahl
4:37
4:34
43
Julia Hubers Kindcentrum Prins Co
4:37
4:30
44
Julia Verdoorn Kindcentrum Prins Co
4:40
4:34
45
Lois van Driel De Viermaster
4:40
4:37
46
Sara van Wijk Kindcentrum Oranje-N
4:41
4:38
47
Ashlynn-Skye van Aken De Wilgen
4:42
4:39
48
Jinte de Groot Kindcentrum Oranje-N
4:44
4:44
49
Jaycee Beumer Roald Dahl
4:47
4:43
50
Mukades Aikebaierjiang Roald Dahl
4:47
4:46
51
Tess den Breeje Kindcentrum Prins Co
4:48
4:43
52
Merle Tanghé Sliedrecht
4:49
4:44
53
Lieke van Noorden De Knotwilg
4:49
4:45
54
Lisa Groothuis Koningin Beatrixscho
4:52
4:45
55
Isis Menheere Henri Dunant
4:52
4:48
56
Ilayda Kara Roald Dahl
4:54
4:48
57
Marly Visscher Kindcentrum Oranje-N
4:56
4:48
58
Naomi Brandt Kindcentrum Oranje-N
4:59
4:55
59
Chelsea Hubers De Knotwilg
5:01
4:58
60
Guusje Lanser Prins Florisschool -
5:03
4:57
61
Judith Heijkamp De Leilinde
5:04
4:58
62
Brieyenna Geway De Wilgen
5:05
5:01
63
Felicia Zamudio 't Kofschip - de Wie
5:05
5:01
64
Evi Middelkoop Roald Dahl
5:05
4:59
65
Anna Kuipers Het Palet
5:06
5:02
66
Lisa de Snoo De Knotwilg
5:08
5:03
67
Eva Henry Kindcentrum Prins Co
5:09
5:02
68
Nika Hogerwaard Kindcentrum Prins Co
5:09
5:03
69
Noëmi van Eeuwijk Papendrecht
5:13
5:11
70
Lotte de Hoog De Knotwilg
5:13
5:09
71
Tess Van Der Bracht Papendrecht
5:17
5:15
72
Angel Theivendram Prins Willem-Alexand
5:18
5:13
73
Renate de Wit De Leilinde
5:18
5:13
74
Suze Kramp Prins Florisschool -
5:18
5:11
75
Sophie van den Herik Prins Florisschool -
5:24
5:23
76
Liselotte v/d Schoor De Knotwilg
5:28
5:24
77
Zoë Mannee Papendrecht
5:28
5:27
78
Lisan Schrijnemakers 't Kofschip - de Wie
5:28
5:23
79
Sophie v/d Hoeven De Knotwilg
5:32
5:27
80
Sanne Heuvelman Prins Florisschool -
5:34
5:33
81
Lola Ferwerda Kindcentrum Prins Co
5:44
5:37
82
Naomi Bos Kindcentrum Prins Co
6:26
6:24
naar boven

JGR2 - 1200 m

Plaats Naam Vereniging/
Woonplts
Bruto Tijd Netto Tijd
1
Jesper Mol Passaat
3:31
3:32
2
Bram Korporaal Oranje-Nassauschool
3:33
3:31
3
Luuk Bosveld Fortius
3:42
3:41
4
Ruben van Roosmalen Fortius
3:50
3:50
5
Riyad Moussaid 't Kofschip - de Wie
3:55
3:52
6
Janoh de Groot Rehobothschool
4:10
4:07
7
Benjamin Venema Prins Florisschool -
4:12
4:12
8
Bjarne van Valen Roald Dahl
4:13
4:06
9
Stan Kolenbrander 't Kofschip - Zuidki
4:13
4:12
10
Sven Bouman Prins Florisschool -
4:15
4:12
11
Yerne Biesterveld Fortius
4:15
4:14
12
Joah v.d Burgh Koningin Beatrixscho
4:16
4:13
13
Bas Van Vliet 't Kofschip - Zuidki
4:19
4:17
14
Kylian de Vroomen Koningin Beatrixscho
4:22
4:18
15
Davey Kemper De Leilinde
4:27
4:21
16
Milan Kraajieveld 't Kofschip - Zuidki
4:29
4:28
17
Sven van Veghel Prins Florisschool -
4:30
4:27
18
Dennis Kort Kindcentrum Prins Co
4:31
4:28
19
Joshua van Eeuwijk Papendrecht
4:39
4:39
20
Kilian van Rooijen Kindcentrum Oranje-N
4:40
4:38
21
Renzo Korevaar Roald Dahl
4:40
4:35
22
Julian Maes De Leilinde
4:43
4:37
23
Twan Verhoeven Prins Florisschool -
4:44
4:40
24
Merijn Boogaard Prins Florisschool -
4:57
4:55
25
Thijmen Markesteijn Koningin Beatrixscho
4:58
4:56
26
Sem Korten Prins Willem-Alexand
5:00
4:55
27
Youri Boulonois Prins Willem-Alexand
5:01
4:56
28
Justin Goli Prins Florisschool -
5:02
4:56
29
elijah van werkhoven Anne de Vriesschool
5:09
5:07
30
Mika Timmermans Roald Dahl
5:10
5:08
31
Cas Kraal Kindcentrum Prins Co
5:18
5:16
32
Sven Langstraat Prins Willem-Alexand
5:25
5:23
33
Luuk Boer Passaat
5:27
5:22
34
Ricky Groenendijk Koningin Beatrixscho
5:41
5:36
35
Milan Groothuis Koningin Beatrixscho
5:42
5:39
36
Merijn de Witte Prins Willem-Alexand
5:47
5:45
37
Lucas Middelkoop Kindcentrum Oranje-N
5:59
5:58
38
Yorick van der Hoek Koningin Beatrixscho
6:01
5:58
39
Gijs de Borst Papendrecht
6:02
5:58
40
Nick van Middelkoop De Knotwilg
6:15
6:11
41
Selim Ciftci De Leilinde
6:34
6:32
42
Levi Broekhof Kindcentrum Prins Co
6:41
6:36
43
Mels Tempelaars De Leilinde
7:07
7:01
44
Bas Gorlitz Prins Florisschool -
7:12
7:09
naar boven

MGR2 - 1200 m

Plaats Naam Vereniging/
Woonplts
Bruto Tijd Netto Tijd
1
Novi Hermus Fortius
3:52
3:51
2
Marije van der Maarel Kindcentrum Prins Co
3:53
3:52
3
Carlijne van der Maarel Kindcentrum Prins Co
3:56
3:54
4
Femke van der Waal Passaat
4:21
4:20
5
Eva Ruijtenbeek Koningin Beatrixscho
4:23
4:21
6
Cailin de Visser Koningin Beatrixscho
4:23
4:22
7
Febe Goosens 't Kofschip - de Wie
4:24
4:20
8
Yara Ruf Prins Florisschool -
4:24
4:23
9
Anna Tito Heteren
4:25
4:23
10
Amber Van der Meis 't Kofschip - Zuidki
4:26
4:24
11
Denise Saly Passaat
4:33
4:30
12
Nicole van der Weiden 't Kofschip - de Wie
4:38
4:34
13
sarah den boer Anne de Vriesschool
4:41
4:40
14
Debora Maurer Kindcentrum Prins Co
4:49
4:48
15
Mirjam Vroegindeweij Kindcentrum Oranje-N
4:51
4:46
16
Ela Basar 't Kofschip - Zuidki
5:23
5:17
17
Roos Gelens Roald Dahl
5:24
5:17
18
Robin Van Ewijk 't Kofschip - Zuidki
5:24
5:18
19
Evie Leeuwis Henri Dunant
5:28
5:24
20
Lenthe van Hunen Het Palet
5:29
5:25
21
Mila Verdoren Koningin Beatrixscho
5:30
5:29
22
Maud Valks De Knotwilg
5:36
5:29
23
Suzanne Kraal Koningin Beatrixscho
5:39
5:34
24
Elina Otera De Viermaster
5:47
5:42
25
Julia Visser Papendrecht
5:50
5:45
26
Amber Van Pelt 't Kofschip - Zuidki
5:54
5:49
27
Mila Bikarevic De Knotwilg
5:55
5:52
28
Evy Kooijman De Knotwilg
5:56
5:53
29
Chayenne Kwakernaat Prins Florisschool -
6:01
5:56
30
Lotte de Waart De Knotwilg
6:02
5:58
31
Iris Dijk Prins Florisschool -
6:04
5:58
32
Jinthe Donker De Knotwilg
6:06
6:03
33
Tirza Biswana De Knotwilg
6:06
6:02
34
Bo Groeneveld Het Palet
6:08
6:04
35
Suzanne 't Lam Kindcentrum Prins Co
6:12
6:08
36
Faya van Giessen Kindcentrum Prins Co
6:13
6:09
37
Ayla Commandeur 't Kofschip - de Wie
6:16
6:11
38
Felina Besemer Roald Dahl
6:36
6:29
39
Nina Lanser Prins Florisschool -
6:44
6:40
40
Linde de Vreede De Leilinde
6:45
6:38
41
Kiki van de Graaf De Leilinde
6:50
6:43
42
Kate Bogers 't Kofschip - de Wie
6:52
6:47
43
Ivy Brand 't Kofschip - de Wie
6:54
6:49
44
Sophie Luijten Koningin Beatrixscho
6:59
6:53
45
Julia Kok De Viermaster
7:07
7:02
46
Asya Akcay Het Palet
7:11
7:08
47
Danique den Ottelander De Viermaster
7:20
7:14
48
Eline Visser De Viermaster
7:20
7:15
49
Vada Clayton Koningin Beatrixscho
7:23
7:16
50
Jade Heijkoop 't Kofschip - de Wie
7:27
7:22
51
Hope Huisman Hardinxveld-Giessend
7:28
7:25
naar boven

JGR3 - 1500 m

Plaats Naam Vereniging/
Woonplts
Bruto Tijd Netto Tijd
1
Ivo Voortman Papendrecht
6:23
2
jochem wiersma Anne de Vriesschool
6:25
6:25
3
Freek Bosveld Fortius
6:33
6:32
4
Arjen Schippers Passaat
6:37
6:36
5
Tim Leeman AAA
6:41
6:40
6
Jop Jongkind Oranje-Nassauschool
6:56
6:55
7
Sam Ruf Prins Florisschool -
7:18
7:17
8
Thomas van Roosmalen Fortius
7:31
7:30
9
Dylan Koopman De Knotwilg
7:31
7:29
10
Duncan De Knotwilg
7:32
7:29
11
Marijn Chapel De Viermaster
7:41
7:39
12
Sietse de Jong Papendrecht
7:54
7:53
13
Stijn van der Waal Passaat
8:03
8:02
14
Marijn Kieviet Passaat
8:15
8:13
15
Marijn Van Rumph 't Kofschip - Zuidki
8:26
8:22
16
Tygo van Schaik 't Kofschip - de Wie
8:27
8:24
17
Leonce Veen Anne Frank
8:36
8:34
18
Fatih Petek Anne Frank
9:04
9:01
19
Manuel de Groot Rehobothschool
9:24
9:22
20
Joshua van der Want De Viermaster
9:29
9:27
21
Vincent Langstraat Prins Willem-Alexand
9:33
9:30
22
david teeuw Anne de Vriesschool
10:01
10:00
23
Ryan Hagestein De Knotwilg
10:15
10:13
24
Julius Bonthond Prins Willem-Alexand
10:22
10:18
25
Roberto den Hertog De Leilinde
10:58
10:54
26
Sam Bettenbroek De Knotwilg
11:06
11:03
27
Max De Ruijter 't Kofschip - Zuidki
11:17
11:13
28
Onne Woudstra 't Kofschip - Zuidki
11:17
11:13
29
Matthijs Kok Papendrecht
12:22
12:20
naar boven

MGR3 - 1500 m

Plaats Naam Vereniging/
Woonplts
Bruto Tijd Netto Tijd
1
Esmee van Dis Prins Willem-Alexand
7:46
7:44
2
Jasmijn Korevaar Passaat
8:08
8:05
3
Larissa van der Grijn Typhoon
8:19
8:16
4
Kyra Korevaar Roald Dahl
8:29
8:28
5
Hanna van Sprundel Hoornaar
8:57
8:53
6
Janneke den Boer De Knotwilg
8:58
8:55
7
Nikita de Kock Sliedrecht
9:32
9:32
8
Lisa v/d Wiel Prins Willem-Alexand
9:36
9:30
9
Felicia van Beest Prins Willem-Alexand
9:36
9:30
10
Fenne Verhulst De Leilinde
9:51
9:48
11
Marissa Kemper De Leilinde
10:32
10:28
12
Alicia Lagewaard Kindcentrum Prins Co
11:15
11:11
13
Suze de Heer 't Kofschip - de Wie
11:23
11:18
14
Sanouk van 't Hof 't Kofschip - de Wie
11:23
11:18
15
Elvira Le Mair 't Kofschip - de Wie
11:24
11:20
16
Evelien van Rijswijk Kindcentrum Prins Co
11:28
11:23
17
Sylke Godeke Kindcentrum Prins Co
11:29
11:24
18
Robina den Ottelander 't Kofschip - de Wie
12:55
12:50
19
Chiara van Nugteren De Knotwilg
13:00
12:56
20
Fenne Daniek Fitskie 't Kofschip - de Wie
13:29
13:24
naar boven