Podiumplaatsen Typhoon-atleten

Laatste 10 wedstrijden


Halve marathon Vestingstad, Woudrichem (03-11-2018)

1e plaats
Rob Kruis (M65)halve marathon  

Douwe Smit Trofee, Roermond (27-10-2018)

1e plaats
Thomas Knoop (JB)Speer  
Thomas Knoop (JB)Discus  

30e Typhoonloop, Typhoon (20-10-2018)

1e plaats
Piet Voorwinden (M55)10km (PR)
Lieke van de Hoef (MGr3)1500m  

2e plaats
Loa Diem (MGr1)500m  
Larissa van der Grijn (MGr3)1500m  

3e plaats
Tom de Bruin (JGr2)1000m  

Werpfestival 2018, Breda (14-10-2018)

1e plaats
Pim de Wit (MSen)Kogelslingeren  
Pim de Wit (MSen)Kogel  

2e plaats
Matthijs Knoop (JD)Discus  
Thomas Knoop (JB)Speer  
Thomas Knoop (JB)Discus (PR)

3e plaats
Matthijs Knoop (JD)Kogel  
Thomas Knoop (JB)Kogel  

Kogelslingeren, Boskop (06-10-2018)

1e plaats
Amber van 't Zelfde (MB)Kogelslingeren (PR)

Clubkampioenschappen 2018, Gorinchem (29-09-2018)

1e plaats
Veerle van Es (MPMini)4-kamp (PR)
Sander de Baat (JPC)4-kamp (PR)
Loa Diem (MPC)4-kamp (PR)
Tommy Zirkzee (JPB)5-kamp (PR)
Sofie Versteeg (MPB)5-kamp (PR)
Jesse Zirkzee (JPA2)6-kamp (PR)
Liv-Grete Diem (MPA2)6-kamp (PR)
Matthijs Knoop (JD)7-kamp (PR)
Lucelle van der Meijden (MD)7-kamp (PR)
Jamie Hanselaar (JC)10-kamp (PR)
Pearl Lodder (MC)10-kamp (PR)
Floris van Dijk (JB)12-kamp (PR)
Sarah Kortland (MB)12-kamp  
Delano Dresens (JA)12-kamp (PR)
Sigrid van Wuijckhuijse (MA)12-kamp (PR)
Dinand Tukker (MSen)12-kamp (PR)
Anna ZoŽ Moritz (VSen)12-kamp (PR)
Anna ZoŽ Moritz (VSen)12-kamp (PR)
Wilco IJzerman (M50)12-kamp  

2e plaats
Aroen Ouajnan (JPC)4-kamp (PR)
Liss de Wild (MPC)4-kamp (PR)
Luke Verhoeks (JPB)5-kamp (PR)
Annabel Uuldriks (MPB)5-kamp (PR)
Eloise van der Meijden (MPA1)6-kamp (PR)
Sol Bleuanus (JPA2)6-kamp (PR)
Sebastian Korte (JD)7-kamp (PR)
Nanoe van Omme (MD)7-kamp (PR)
Huub IJzerman (JC)10-kamp  
Veerle Derksen (MC)10-kamp (PR)
Thomas Knoop (JB)12-kamp (PR)
Amber van 't Zelfde (MB)12-kamp (PR)
Oliver Korte (JA)12-kamp (PR)
Pim de Wit (MSen)12-kamp (PR)
Chris Doornhof (M45)12-kamp (PR)

3e plaats
Jelle de Haas (JPC)4-kamp (PR)
Dimitra Karamanis (MPC)4-kamp (PR)
Wouter Hagenaar (JPB)5-kamp (PR)
Lars van Soest (JPA1)6-kamp (PR)
Inge Baaijens (MPA1)6-kamp (PR)
Luca Boerekamps (JD)7-kamp  
Lise Versteeg (MD)7-kamp (PR)
Stan Buddingh' (JC)10-kamp  
Julia Veldman (MC)10-kamp (PR)
Ian Doornhof (JB)12-kamp (PR)
Rein van Houwelingen (JA)12-kamp (PR)
Maico Wieles (MSen)12-kamp  
Pieter Hanselaar (M50)12-kamp (PR)

Slinger of stoot de kogel, Vught (15-09-2018)

1e plaats
Pim de Wit (MSen)Kogel (PR)
Pim de Wit (MSen)Kogelslingeren (PR)

Junioren C/D Finale [2018], Gorinchem (08-09-2018)

2e plaats
Thijs de Wild (JC)Hoog  

Baanwedstrijd, Papendrecht (25-08-2018)

1e plaats
Thomas Knoop (JB)Speer  
Thomas Knoop (JB)Kogel  
Thomas Knoop (JB)Discus  
Floris van Dijk (JB)Ver  

Avantri Meerkampen, Schoonhoven (08-07-2018)

1e plaats
Thom Kortenoever (JC)8-kamp (PR)

2e plaats

3e plaats