Podiumplaatsen Typhoon-atleten

Laatste 10 wedstrijden


Veldloopcompetitie 2017-2018 - 1e wedstrijd, Papendrecht (04-11-2017)

1e plaats
Noa Rikkelman (MPC)800m  
Sophia Otte (MD)1600m  

2e plaats
Sanne Ouwehand (MPMini)800m  
Isa Versluis (MPB)1000m  
Melissa Hanselaar (MD)1600m  

3e plaats
Loa Diem (MPC)800m  
Tommy Zirkzee (JPB)1000m  

VestingstadRun, Woudrichem (04-11-2017)

1e plaats
Arjan Kaashoek (MSen)halve marathon  
Jacco van der Vliet (MSen)halve marathon (PR)

Overall klassement Grote Rivieren Loopcircuit 2017, Gorinchem (31-10-2017)

1e plaats
Arjan Kaashoek (MSen)klassement (PR)

Overall klassement Grote Rivieren Loopcircuit 2017 (Bijafstand), Gorinchem (31-10-2017)

1e plaats
Marilou van der Grijn (Meisjes geboren in 2009 en later)klassement  
Lieke van de Hoef (Meisjes geboren in 2004 t/m 2005)klassement  
Noor van de Hoef (Meisjes geboren in 2006 t/m 2008)klassement  

2e plaats
Ronald Tukker (Mrec)klassement (PR)
Delphine van der Grijn (Vrec)klassement  
Larissa van der Grijn (Meisjes geboren in 2004 t/m 2005)klassement (PR)
Delphine van der Grijn (Meisjes geboren in 2006 t/m 2008)klassement  

Fortius Indoor Recordwedstrijd, Dordrecht (28-10-2017)

1e plaats
Ruiz Lodder (JD)60m (PR)
Thom Kortenoever (JD)Ver (PR)
Thom Kortenoever (JD)Kogel (PR)

2e plaats
Thom Kortenoever (JD)60m (PR)
Thom Kortenoever (JD)60mH (PR)

3e plaats
Ruiz Lodder (JD)60mH  

29e Typhoon-loop, Gorinchem (21-10-2017)

1e plaats
Arjan Kaashoek (MSen)10km  
Delphine van der Grijn (Meisjes geboren in 2006 t/m 2008)1000m  
Indy de Jong (Jongens geboren 2009 en later)500m  
Annabel Uuldriks (Meisjes geboren 2009 en later)500m  
Sophia Otte (Meisjes geboren in 2004 t/m 2005)1500m  
Avi Jumnoodoo (Jongens geboren in 2006 t/m 2008)1000m  

2e plaats
Karel Petiet (M35)10km (PR)
Tommy Zirkzee (Jongens geboren 2009 en later)500m  
Loa Diem (Meisjes geboren 2009 en later)500m  

3e plaats
Jonathan Zuiderwijk (MSen)10km (PR)
Marilou van der Grijn (Meisjes geboren 2009 en later)500m  
Larissa van der Grijn (Meisjes geboren in 2004 t/m 2005)1500m  
Philip Warnink (Jongens geboren in 2006 t/m 2008)1000m  
Luke Verhoeks (Jongens geboren 2009 en later)500m  
Noor van de Hoef (Meisjes geboren in 2006 t/m 2008)1000m  

Clubkampioenschappen 2017, Gorinchem (14-10-2017)

1e plaats
Loa Diem (MPMini)4-kamp (PR)
Tommy Zirkzee (JPC)4-kamp (PR)
Isa Versluis (MPC)4-kamp (PR)
Christian Klijn (JPB)5-kamp (PR)
Eloise van der Meijden (MPB)5-kamp (PR)
Avi Jumnoodoo (JPA2)6-kamp (PR)
Nanoe van Omme (MPA2)6-kamp (PR)
Thom Kortenoever (JD)7-kamp  
Pearl Lodder (MD)7-kamp (PR)
Huub IJzerman (JC)10-kamp (PR)
Amber van 't Zelfde (MC)10-kamp (PR)
Delano Dresens (JB)12-kamp (PR)
Sarah Kortland (MB)12-kamp (PR)
Christiaan Korte (JA)12-kamp (PR)
Maico Wieles (MSen)12-kamp (PR)
Samyre Wieles (VSen)12-kamp (PR)
Wilco IJzerman (M50)12-kamp (PR)

2e plaats
Luke Verhoeks (JPC)4-kamp (PR)
Marilou van der Grijn (MPC)4-kamp (PR)
Inge Baaijens (MPB)5-kamp (PR)
Luca Boerekamps (JPA2)6-kamp (PR)
Lise Versteeg (MPA2)6-kamp (PR)
Ruiz Lodder (JD)7-kamp  
Lucelle van der Meijden (MD)7-kamp (PR)
Stan Buddingh' (JC)10-kamp (PR)
Julia Veldman (MC)10-kamp (PR)
Oliver Korte (JA)12-kamp (PR)
Dinand Tukker (MSen)12-kamp (PR)
Suzanne den Boef (VSen)12-kamp (PR)

3e plaats
Wouter Hagenaar (JPC)4-kamp (PR)
Jesse Zirkzee (JPA1)6-kamp (PR)
Liv-Grete Diem (MPA1)6-kamp (PR)
Victor van 't Zelfde (JD)7-kamp  
Veerle Derksen (MD)7-kamp (PR)
Thijs de Wild (JC)10-kamp (PR)
Niels Smits (JA)12-kamp (PR)
Leon Tukker (MSen)12-kamp (PR)

Werpfestival 2017, Breda (08-10-2017)

1e plaats
Thomas Knoop (JC)Speer  
Suzanne den Boef (VSen)Discus  
Suzanne den Boef (VSen)Speer  

2e plaats
Thom Kortenoever (JD)Kogel  

3e plaats
Thomas Knoop (JC)Discus  
Thomas Knoop (JC)Kogel (PR)

3e Molenloop, Alblasserdam (07-10-2017)

1e plaats
Arjan Kaashoek (MSen)10em (PR)
Lieke van de Hoef (Meisjes 2004 t/m 2005)1500m  

2e plaats
Rianne Kremers (V45)10em  
Noor van de Hoef (Meisjes 2006 t/m 2008)900m  
Larissa van der Grijn (Meisjes 2004 t/m 2005)1500  
Loa Diem (Meisjes 2009 en later)600m  

3e plaats
Delphine van der Grijn (Meisjes 2006 t/m 2008)900m  
Marilou van der Grijn (Meisjes 2009 en later)600m  

Einduitslag (lange afstand) 40e Pupillencompetitie StARD, Regio Dordrecht (30-09-2017)

1e plaats
Noa Rikkelman (MPMini)klassement (PR)
Isa Versluis (MPC)klassement (PR)
Avi Jumnoodoo (JPA2)klassement  

2e plaats
Yoran Krol (JPA1)klassement  
Nanoe van Omme (MPA2)klassement  

3e plaats
Tommy Zirkzee (JPC)klassement