Overzicht Uitslagen Typhoon-atleten

Alle Wedstrijden (waarvan laatste 20 met resultaten)

Mist u een uitslag of heeft u een fout geconstateerd,
meld deze dan via uitslagen@avtyphoon.nl

Toon alleen wedstrijden van:


Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 3 [2018], Barendrecht (01-07-2018)
 Categorie OnderdeelPositieTijd   
Maico Wieles MSen100m12,07 (sec)  
Hristo Vermeer MSen100m12,41 (sec)  
Anna ZoŽ Moritz VSen100m13,23 (sec)  
Hristo Vermeer MSen200m23,79 (sec) (PR)
Maico Wieles MSen200m23,98 (sec) (PR)
Leon Tukker MSen400m54,12 (sec)  
Anna ZoŽ Moritz VSen400m01:02,29 (m:s)  
Dinand Tukker MSen800m02:12,42 (m:s)  
Christiaan Korte MSen5000m17:50,15 (m:s) (PR)
Jacco van der Vliet MSen5000m18:06,88 (m:s) (PR)
Dinand Tukker MSen110mH18,87 (sec)  
Anna ZoŽ Moritz VSenVer5.05 m 
Hristo Vermeer MSenVer5.69 m(PR)
Leon Tukker MSenHoog1.85 m 
Amber van 't Zelfde VSenKogel7.36 m 
Pim de Wit MSenKogel10.38 m 
Suzanne den Boef VSenKogel10.71 m 
Amber van 't Zelfde VSenKogelslingeren18.56 m(PR)
Pim de Wit MSenKogelslingeren24.00 m 
Suzanne den Boef VSenKogelslingeren25.63 m 

Junioren C/D Poule 60 Wedstrijd 3 [2018], Gorinchem (30-06-2018)
 Categorie OnderdeelPositieTijd   
Kay Klappe JD80m11,40 (sec) (PR)
Luca Boerekamps JD80m12,35 (sec)  
Thom Verhoeks JD80m13,06 (sec)  
Tybe Lankhorst JD80m13,14 (sec) (PR)
Sebastian Korte JD80m13,58 (sec) (PR)
Jelko Jens JD80m13,99 (sec)  
Luca Hellings JC100m12,41 (sec) (PR)
Thijs de Wild JC100m12,53 (sec) (PR)
Ruiz Lodder JC100m12,66 (sec) (PR)
Jurre Koster JC100m12,92 (sec) (PR)
Victor van 't Zelfde JC100m14,56 (sec) (PR)
Finn Keasberry JC100m15,35 (sec)  
Stan Buddingh' JC800m02:20,90 (m:s)  
Jamie Hanselaar JC800m02:32,70 (m:s)  
Nathan Kuling JD1000m03:27,74 (m:s) (PR)
Philip Warnink JD1000m03:53,58 (m:s)  
Sebastian Korte JD1000m04:08,68 (m:s)  
Levi Weverling JD1000m04:10,58 (m:s)  
Avi Jumnoodoo JD80mH14,71 (sec) (PR)
Philip Warnink JD80mH17,01 (sec) (PR)
Tybe Lankhorst JD80mH17,52 (sec) (PR)
Luciano Mollink JD80mH17,74 (sec) (PR)
Diedrik Ooms JD80mH19,93 (sec)  
Thom Kortenoever JC300mH45,38 (sec) (PR)
Luca Hellings JC300mH46,70 (sec) (PR)
Justin Sluijter JC300mH47,03 (sec) (PR)
Finn Keasberry JC300mH58,77 (sec) (PR)
Luca Boerekamps JD4*80m46,93 (sec)  
Kay Klappe JD4*80m46,93 (sec)  
Diedrik Ooms JD4*80m46,93 (sec) (PR)
Philip Warnink JD4*80m46,93 (sec)  
Sem Hazenberg JD4*80m49,72 (sec) (PR)
Tybe Lankhorst JD4*80m49,72 (sec) (PR)
Luciano Mollink JD4*80m49,72 (sec) (PR)
Thom Verhoeks JD4*80m49,72 (sec) (PR)
Stan Buddingh' JC4*100m47,10 (sec) (PR)
Luca Hellings JC4*100m47,10 (sec) (PR)
Thom Kortenoever JC4*100m47,10 (sec) (PR)
Ruiz Lodder JC4*100m47,10 (sec) (PR)
Levi Weverling JDVer3.59 m(PR)
Luciano Mollink JDVer3.62 m(PR)
Twan Ton JDVer3.70 m(PR)
Luca Boerekamps JDVer3.80 m 
Victor van 't Zelfde JCVer4.01 m(PR)
Avi Jumnoodoo JDVer4.34 m 
Ruiz Lodder JCVer4.91 m 
Jurre Koster JCVer4.99 m(PR)
Thijs de Wild JCVer5.87 m(PR)
Twan Ton JDHoog1.15 m 
Thom Verhoeks JDHoog1.25 m(PR)
Nathan Kuling JDHoog1.35 m(PR)
Avi Jumnoodoo JDHoog1.40 m 
Victor van 't Zelfde JCHoog1.45 m(PR)
Justin Sluijter JCHoog1.70 m(PR)
Thijs de Wild JCHoog1.75 m 
Twan Ton JDKogel6.37 m(PR)
Sem Hazenberg JDKogel7.09 m(PR)
Matthijs Knoop JDKogel8.85 m 
Kay Klappe JDKogel9.52 m(PR)
Justin Sluijter JCKogel9.94 m(PR)
Thom Kortenoever JCKogel11.83 m(PR)
Finn Keasberry JCDiscus14.96 m(PR)
Jelko Jens JDDiscus16.26 m(PR)
Sem Hazenberg JDDiscus18.97 m(PR)
Jurre Koster JCDiscus22.89 m(PR)
Jamie Hanselaar JCDiscus23.41 m(PR)
Matthijs Knoop JDDiscus25.35 m(PR)
Stan Buddingh' JCDiscus36.23 m 
Jelko Jens JDSpeer12.30 m(PR)
Sebastian Korte JDSpeer13.81 m(PR)
Matthijs Knoop JDSpeer32.14 m(PR)

4 mijl van Papendrecht, Papendrecht (02-06-2018)
 Categorie OnderdeelPositieTijd   
Christiaan Korte MSen6,4km422:27,00 (m:s)  

Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 2 - 2018, Zundert (27-05-2018)
 Categorie OnderdeelPositieTijd   
Maico Wieles MSen100m11,91 (sec)  
Sarah Kortland VSen100m13,34 (sec)  
Maico Wieles MSen200m25,09 (sec)  
Hristo Vermeer MSen400m54,38 (sec) (PR)
Yannick Smits MSen1500m04:18,43 (m:s) (PR)
Christiaan Korte MSen1500m04:38,25 (m:s) (PR)
Dinand Tukker MSen400mH01:00,08 (m:s)  
Sarah Kortland VSen400mH01:05,96 (m:s) (PR)
Dinand Tukker MSen4*100m46,63 (sec)  
Maico Wieles MSen4*100m46,63 (sec)  
Hristo Vermeer MSen4*100m46,63 (sec) (PR)
Delano Dresens MSen4*100m46,63 (sec) (PR)
Dinand Tukker MSenVer5.67 m 
Delano Dresens MSenHoog1.70 m 
Pim de Wit MSenPols2.90 m 
Amber van 't Zelfde VSenKogel7.50 m(PR)
Suzanne den Boef VSenKogel10.32 m 
Pim de Wit MSenKogel10.54 m(PR)
Amber van 't Zelfde VSenSpeer21.18 m(PR)
Delano Dresens MSenSpeer33.84 m(PR)
Christiaan Korte MSenSpeer38.69 m 
Suzanne den Boef VSenSpeer43.08 m 

1e Trackmeeting 2018, Utrecht (11-05-2018)
 Categorie OnderdeelPositieTijd   
Yannick Smits MSen3000m09:19,16 (m:s) (PR)
Suzanne den Boef VSenSpeer40.82 m 

Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 1 - 2018, Zevenbergen (22-04-2018)
 Categorie OnderdeelPositieTijd   
Ahley Bastiaanse MSen100m11,53 (sec) (PR)
Hristo Vermeer MSen100m12,11 (sec)  
Sarah Kortland VSen100m13,39 (sec)  
Anna ZoŽ Moritz VSen100m13,43 (sec)  
Ahley Bastiaanse MSen200m23,54 (sec) (PR)
Hristo Vermeer MSen200m24,39 (sec)  
Sarah Kortland VSen200m27,48 (sec) (PR)
Dinand Tukker MSen400m55,45 (sec)  
Anna ZoŽ Moritz VSen400m01:01,40 (m:s)  
Christiaan Korte MSen800m02:10,21 (m:s)  
Rick Bogaard MSen800m02:12,54 (m:s)  
Yannick Smits MSen5000m17:15,35 (m:s)  
Jacco van der Vliet MSen5000m18:34,14 (m:s) (PR)
Sarah Kortland VSen100mH15,93 (sec)  
Dinand Tukker MSen110mH17,68 (sec)  
Dinand Tukker MSenZw.est02:14,62 (m:s)  
Delano Dresens MSenZw.est02:14,62 (m:s) (PR)
Hristo Vermeer MSenZw.est02:14,62 (m:s)  
Damian Dresens MSenZw.est02:14,62 (m:s)  
Anna ZoŽ Moritz VSenVer5.10 m 
Delano Dresens MSenHoog1.75 m(PR)
Damian Dresens MSenHSS11.04 m 
Delano Dresens MSenHSS11.05 m(PR)
Rein van Houwelingen MSenKogel12.66 m(PR)
Rein van Houwelingen MSenDiscus35.71 m 

Junioren C/D Stedenwedstrijd, Arnhem (21-04-2018)
 Categorie OnderdeelPositieTijd   
MichaŽla Donk MC80m12,27 (sec) (PR)
MichaŽla Donk MCVer3.51 m 
MichaŽla Donk MCDiscus21.89 m 
MichaŽla Donk MCSpeer20.55 m(PR)
MichaŽla Donk MC5-kamp141426.00 punten(PR)

Junioren C/D Poule 60 Wedstrijd 1 [2018], Dordrecht (14-04-2018)
 Categorie OnderdeelPositieTijd   
Lucelle van der Meijden MD60m08,75 (sec)  
Erin Doornhof MD60m09,33 (sec)  
Marieke de Ridder MD60m09,95 (sec) (PR)
Avi Jumnoodoo JD80m11,57 (sec) (PR)
Julia Veldman MC80m11,87 (sec)  
Veerle Derksen MC80m12,04 (sec) (PR)
Luca Boerekamps JD80m12,17 (sec) (PR)
Thom Verhoeks JD80m12,71 (sec) (PR)
Jesper Schaaf JD80m13,53 (sec) (PR)
Jelko Jens JD80m13,66 (sec) (PR)
Diedrik Ooms JD80m13,69 (sec)  
Sebastian Korte JD80m13,76 (sec) (PR)
Thom Kortenoever JC100m12,50 (sec) (PR)
Luca Hellings JC100m12,77 (sec) (PR)
Ruiz Lodder JC100m12,90 (sec) (PR)
Victor van 't Zelfde JC100m14,73 (sec) (PR)
Finn Keasberry JC100m15,01 (sec) (PR)
Stan Buddingh' JC800m02:18,90 (m:s) (PR)
Jamie Hanselaar JC800m02:30,09 (m:s) (PR)
Thijmen de With JC800m02:35,43 (m:s) (PR)
Rhona van der Meulen MC800m02:50,80 (m:s) (PR)
Evi van Berloo MC800m02:58,61 (m:s) (PR)
Tijm Oosterom JD1000m03:22,38 (m:s)  
Sienna van der Veer MD1000m03:36,70 (m:s) (PR)
Thirza Krol MD1000m03:39,37 (m:s)  
Nathan Kuling JD1000m03:41,04 (m:s) (PR)
Melissa Hanselaar MD1000m03:44,60 (m:s) (PR)
Philip Warnink JD1000m03:46,62 (m:s)  
Thirza van der Lee MD1000m03:49,94 (m:s) (PR)
Ijsbrant den Boer JD1000m03:50,72 (m:s) (PR)
Lisanne van der Meulen MD1000m03:57,62 (m:s) (PR)
Sebastian Korte JD1000m04:05,25 (m:s) (PR)
Levi Weverling JD1000m04:07,94 (m:s) (PR)
Lucelle van der Meijden MD60mH10,74 (sec)  
Erin Doornhof MD60mH12,68 (sec) (PR)
Lise Versteeg MD60mH13,13 (sec) (PR)
Marieke de Ridder MD60mH13,24 (sec) (PR)
Evira Lotto MC80mH15,05 (sec) (PR)
MichaŽla Donk MC80mH16,06 (sec) (PR)
Tijm Oosterom JD80mH16,44 (sec)  
Philip Warnink JD80mH17,49 (sec) (PR)
Tybe Lankhorst JD80mH18,11 (sec) (PR)
Diedrik Ooms JD80mH18,20 (sec) (PR)
Luciano Mollink JD80mH18,50 (sec) (PR)
Thijs de Wild JC100mH15,14 (sec)  
Ruiz Lodder JC100mH16,88 (sec) (PR)
Luca Hellings JC100mH17,38 (sec) (PR)
Melissa Hanselaar MD4*60m36,02 (sec) (PR)
Nanoe van Omme MD4*60m36,02 (sec) (PR)
Sienna van der Veer MD4*60m36,02 (sec) (PR)
Lise Versteeg MD4*60m36,02 (sec) (PR)
Luca Boerekamps JD4*80m45,30 (sec) (PR)
Kay Klappe JD4*80m45,30 (sec)  
Tijm Oosterom JD4*80m45,30 (sec)  
Philip Warnink JD4*80m45,30 (sec) (PR)
Evi van Berloo MC4*80m46,81 (sec) (PR)
Veerle Derksen MC4*80m46,81 (sec) (PR)
Rhona van der Meulen MC4*80m46,81 (sec) (PR)
Julia Veldman MC4*80m46,81 (sec) (PR)
Ijsbrant den Boer JD4*80m50,39 (sec) (PR)
Sem Hazenberg JD4*80m50,39 (sec)  
Tybe Lankhorst JD4*80m50,39 (sec) (PR)
Thom Verhoeks JD4*80m50,39 (sec) (PR)
Jelko Jens JD4*80m50,51 (sec) (PR)
Luciano Mollink JD4*80m50,51 (sec) (PR)
Jesper Schaaf JD4*80m50,51 (sec) (PR)
Levi Weverling JD4*80m50,51 (sec) (PR)
Stan Buddingh' JC4*100m48,71 (sec) (PR)
Luca Hellings JC4*100m48,71 (sec) (PR)
Thom Kortenoever JC4*100m48,71 (sec) (PR)
Ruiz Lodder JC4*100m48,71 (sec) (PR)
Finn Keasberry JC4*100m55,11 (sec) (PR)
Jurre Koster JC4*100m55,11 (sec) (PR)
Thijmen de With JC4*100m55,11 (sec) (PR)
Victor van 't Zelfde JC4*100m55,11 (sec) (PR)
Jelko Jens JDVer2.17 m(PR)
Evira Lotto MCVer3.01 m 
Thirza Krol MDVer3.08 m 
Sienna van der Veer MDVer3.61 m(PR)
Veerle Derksen MCVer3.65 m 
Luca Boerekamps JDVer3.67 m 
Jurre Koster JCVer3.93 m(PR)
Avi Jumnoodoo JDVer4.10 m 
Lucelle van der Meijden MDVer4.64 m(PR)
Justin Sluijter JCVer5.32 m(PR)
Thijs de Wild JCVer5.77 m(PR)
Lisanne van der Meulen MDHoog1.05 m(PR)
Thom Verhoeks JDHoog1.10 m 
Diedrik Ooms JDHoog1.10 m 
Twan Ton JDHoog1.20 m(PR)
Julia Veldman MCHoog1.20 m(PR)
Nathan Kuling JDHoog1.25 m 
Nanoe van Omme MDHoog1.35 m(PR)
Thijmen de With JCHoog1.35 m(PR)
Avi Jumnoodoo JDHoog1.40 m 
Victor van 't Zelfde JCHoog1.45 m(PR)
Justin Sluijter JCHoog1.60 m(PR)
Thijs de Wild JCHoog1.80 m(PR)
Jesper Schaaf JDKogel5.80 m(PR)
Twan Ton JDKogel5.93 m(PR)
Marieke de Ridder MDKogel6.38 m(PR)
Finn Keasberry JCKogel6.47 m(PR)
Sem Hazenberg JDKogel6.90 m(PR)
Erin Doornhof MDKogel7.70 m(PR)
Kay Klappe JDKogel8.24 m(PR)
MichaŽla Donk MCKogel8.29 m(PR)
Matthijs Knoop JDKogel8.88 m(PR)
Thom Kortenoever JCKogel10.96 m(PR)
Lisanne van der Meulen MDDiscus12.18 m(PR)
Nanoe van Omme MDDiscus12.83 m(PR)
Lise Versteeg MDDiscus16.73 m(PR)
Evira Lotto MCDiscus20.12 m(PR)
Jamie Hanselaar JCDiscus21.93 m(PR)
MichaŽla Donk MCDiscus23.51 m(PR)
Stan Buddingh' JCDiscus39.27 m(PR)
Thirza van der Lee MDSpeer11.32 m(PR)
Luciano Mollink JDSpeer11.50 m(PR)
Sebastian Korte JDSpeer12.90 m(PR)
Tybe Lankhorst JDSpeer13.61 m(PR)
Ijsbrant den Boer JDSpeer15.96 m(PR)
Melissa Hanselaar MDSpeer18.17 m(PR)
Jurre Koster JCSpeer26.84 m(PR)
Jamie Hanselaar JCSpeer29.98 m 
Matthijs Knoop JDSpeer30.24 m(PR)
Justin Sluijter JCSpeer32.75 m(PR)

NN Marathon 2018, Rotterdam (08-04-2018)
 Categorie OnderdeelPositieTijd   
Piet Voorwinden M55marathon3003:17:50,00 (u:m:s) (PR)
Sven Lentjes M35marathon29503:21:21,00 (u:m:s)  
Jan-Pieter Kreft M50marathon13403:25:08,00 (u:m:s)  
Rianne Kremers V50marathon3403:50:45,00 (u:m:s)  
Renť Joosen M45marathon69203:57:24,00 (u:m:s)  
Harjan Hubers M45marathon69403:57:25,00 (u:m:s) (PR)
Wilco IJzerman M50marathon53204:07:00,00 (u:m:s)  
Carla Nanninga V45marathon16604:16:06,00 (u:m:s) (PR)
Hans van der Linden M55marathon42704:27:58,00 (u:m:s)  
Inge Schopenhouer V50marathon20804:46:28,00 (u:m:s) (PR)

Openingswedstrijd, Purmerend (08-04-2018)
 Categorie OnderdeelPositieTijd   
Floris van Dijk JB100m312,84 (sec)  
Floris van Dijk JB110mH216,44 (sec) (PR)
Floris van Dijk JBSpeer330.36 m(PR)

Werpwedstrijd, Dongen (07-04-2018)
 Categorie OnderdeelPositieTijd   
Matthijs Knoop JDKogel7.46 m(PR)
Amber van 't Zelfde MBKogel8.37 m(PR)
Pim de Wit MSenKogel9.65 m 
Thomas Knoop JBKogel10.16 m(PR)
Amber van 't Zelfde MBDiscus21.31 m 
Matthijs Knoop JDDiscus21.57 m(PR)
Pim de Wit MSenDiscus29.11 m 
Thomas Knoop JBDiscus38.32 m(PR)
Amber van 't Zelfde MBSpeer18.43 m 
Matthijs Knoop JDSpeer24.70 m(PR)
Suzanne den Boef VSenSpeer40.24 m 
Thomas Knoop JBSpeer53.09 m(PR)

Paaswedstrijd, Amersfoort (02-04-2018)
 Categorie OnderdeelPositieTijd   
Pearl Lodder MC80m11,90 (sec)  
Ruiz Lodder JC100m13,09 (sec)  
Ruiz Lodder JC150m20,56 (sec) (PR)
Ruiz Lodder JCKogel8.25 m(PR)
Pearl Lodder MCKogel10.25 m(PR)

Paaswedstrijd voor alle categorie√ęn, Vlaardingen (02-04-2018)
 Categorie OnderdeelPositieTijd   
Lucelle van der Meijden MD60m08,69 (sec) (PR)
Erin Doornhof MD60m09,15 (sec) (PR)
Larissa van der Grijn MD60m09,98 (sec) (PR)
Delphine van der Grijn MPA260m10,08 (sec)  
Sienna van der Veer MD1000m03:52,22 (m:s)  
Larissa van der Grijn MD1000m04:01,60 (m:s) (PR)
Delphine van der Grijn MPA21000m04:02,69 (m:s)  
Lucelle van der Meijden MD60mH10,67 (sec) (PR)
Erin Doornhof MD4*60m36,08 (sec) (PR)
Larissa van der Grijn MD4*60m36,08 (sec) (PR)
Lucelle van der Meijden MD4*60m36,08 (sec)  
Sienna van der Veer MD4*60m36,08 (sec) (PR)
Sienna van der Veer MDVer3.48 m 
Delphine van der Grijn MPA2Ver3.65 m(PR)
Erin Doornhof MDVer3.72 m 
Larissa van der Grijn MDVer4.21 m(PR)
Larissa van der Grijn MDKogel6.57 m(PR)
Delphine van der Grijn MPA2Vortex16.23 m(PR)
Delphine van der Grijn MPA24-kamp41578.00 punten(PR)

Openingswedstrijd, Papendrecht (31-03-2018)
 Categorie OnderdeelPositieTijd   
Tommy Zirkzee JPB40m07,26 (sec) (PR)
Liss de Wild MPC40m08,21 (sec) (PR)
Lennert Hokke JPB40m08,93 (sec) (PR)
Cas de Wild JPA260m11,39 (sec)  
Pearl Lodder MC80m11,43 (sec) (PR)
Tijm Oosterom JD80m11,66 (sec) (PR)
Luca Boerekamps JD80m12,35 (sec) (PR)
MichaŽla Donk MC80m13,00 (sec) (PR)
Diedrik Ooms JD80m13,50 (sec)  
Ahley Bastiaanse MSen100mQ11,69 (sec) (PR)
Hristo Vermeer JB100m312,26 (sec)  
Hristo Vermeer JB100mq12,38 (sec)  
Thijs de Wild JC100m12,66 (sec)  
Thom Kortenoever JC100m12,75 (sec) (PR)
Stan Buddingh' JC100m12,91 (sec) (PR)
Ruiz Lodder JC100m12,92 (sec) (PR)
Luca Hellings JC100m13,00 (sec) (PR)
Liss de Wild MPC600m902:46,09 (m:s) (PR)
Stan Buddingh' JC800m02:20,34 (m:s) (PR)
Thom Kortenoever JC800m02:28,10 (m:s) (PR)
Luca Hellings JC800m02:39,85 (m:s) (PR)
Ruiz Lodder JC800m02:55,14 (m:s) (PR)
Pearl Lodder MC800m03:17,79 (m:s) (PR)
Tijm Oosterom JD1000m03:11,70 (m:s) (PR)
Tommy Zirkzee JPB1000m1404:17,35 (m:s) (PR)
Luca Boerekamps JD1000m04:25,68 (m:s)  
Lennert Hokke JPB1000m1804:49,47 (m:s) (PR)
Rob Kruis M705000m221:40,07 (m:s)  
Pearl Lodder MC80mH215,09 (sec) (PR)
Tijm Oosterom JD80mH315,83 (sec) (PR)
MichaŽla Donk MC80mH617,16 (sec) (PR)
Diedrik Ooms JD80mH618,54 (sec) (PR)
Thijs de Wild JC100mH114,83 (sec) (PR)
Stan Buddingh' JC100mH417,17 (sec) (PR)
Thom Kortenoever JC100mH517,30 (sec) (PR)
Luca Hellings JC100mH818,38 (sec) (PR)
Lennert Hokke JPBVer1.62 m(PR)
Liss de Wild MPCVer2.26 m(PR)
Diedrik Ooms JDVer3.15 m 
Tommy Zirkzee JPBVer3.20 m(PR)
Luca Boerekamps JDVer3.47 m 
MichaŽla Donk MCVer3.56 m(PR)
Pearl Lodder MCVer4.18 m 
Tijm Oosterom JDVer4.39 m(PR)
Luca Hellings JCVer4.56 m(PR)
Ruiz Lodder JCVer5.01 m(PR)
Thom Kortenoever JCVer5.15 m(PR)
Stan Buddingh' JCVer5.21 m(PR)
Hristo Vermeer JBVer35.31 m 
Thijs de Wild JCVer5.49 m 
Cas de Wild JPA2Hoog1.02 m(PR)
Lennert Hokke JPBKogel2.69 m(PR)
Tommy Zirkzee JPBKogel4.18 m(PR)
Diedrik Ooms JDKogel5.08 m(PR)
Tijm Oosterom JDKogel6.22 m(PR)
Cas de Wild JPA2Kogel6.71 m(PR)
Luca Hellings JCKogel6.92 m(PR)
Luca Boerekamps JDKogel7.10 m(PR)
Luca Boerekamps JDKogel7.10 m(PR)
MichaŽla Donk MCKogel7.43 m(PR)
Ruiz Lodder JCKogel8.16 m(PR)
Stan Buddingh' JCKogel8.88 m(PR)
Pearl Lodder MCKogel10.21 m(PR)
Thijs de Wild JCKogel10.25 m 
Thom Kortenoever JCKogel10.72 m(PR)
Liss de Wild MPCBal11.36 m(PR)
Lennert Hokke JPB3-kamp22419.00 punten(PR)
Liss de Wild MPC3-kamp8672.00 punten(PR)
Cas de Wild JPA23-kamp161096.00 punten(PR)
Tommy Zirkzee JPB3-kamp81137.00 punten(PR)
Diedrik Ooms JD4-kamp22778.00 punten(PR)
MichaŽla Donk MC4-kamp131060.00 punten(PR)
Luca Boerekamps JD4-kamp151307.00 punten(PR)
Pearl Lodder MC4-kamp51747.00 punten(PR)
Tijm Oosterom JD4-kamp21938.00 punten(PR)
Thijs de Wild JC4-kamp131969.00 punten 
Luca Hellings JC4-kamp92030.00 punten(PR)
Ruiz Lodder JC4-kamp72085.00 punten(PR)
Stan Buddingh' JC4-kamp32468.00 punten(PR)
Thom Kortenoever JC4-kamp22489.00 punten(PR)
Thom Kortenoever JC4-kamp22489.00 punten(PR)

157e Zegerplasloop, Alphen aan den Rijn (18-02-2018)
 Categorie OnderdeelPositieTijd   
Claudia Hurkmans VSen10km1152:50,00 (m:s) (PR)

Veldloopcompetitie 2017-2018 StARD - Eindklassement, Regio Dordrecht (16-02-2018)
 Categorie OnderdeelPositieTijd   
Sophia Otte MDklassement14.00 punten(PR)
Loa Diem MPCklassement18.00 punten(PR)
Isa Versluis MPBklassement28.00 punten 
Melissa Hanselaar MDklassement29.00 punten 
Noa Rikkelman MPCklassement410.00 punten 
Tommy Zirkzee JPBklassement312.00 punten 
Liv-Grete Diem MPA2klassement417.00 punten 
Sol Bleuanus JPA2klassement520.00 punten 
Lieke den Hartog MPCklassement620.00 punten(PR)
Evelia Boustanidi MPA2klassement521.00 punten 
Jamie Hanselaar JCklassement521.00 punten(PR)
Tijm Oosterom JDklassement622.00 punten 
Chť Bleuanus JPBklassement526.00 punten 
Nathan Kuling JDklassement732.00 punten 
Zed Riemvis JPBklassement736.00 punten 
Christian Klijn JPA1klassement936.00 punten 
Bjorn Schaaf JPA1klassement1140.00 punten 
Philip Warnink JDklassement1246.00 punten 
Jesper Schaaf JDklassement1551.00 punten 
Sebastian Korte JDklassement1760.00 punten 

Veldloopcompetitie StARD - 5e wedstrijd, Gorinchem (16-02-2018)
 Categorie OnderdeelPositieTijd   
Tommy Zirkzee JPB935m403:58,20 (m:s)  
Isa Versluis MPB935m204:05,00 (m:s)  
Noa Rikkelman MPC935m104:18,10 (m:s)  
Chť Bleuanus JPB935m504:29,30 (m:s)  
Sebastian Jansen JPB935604:34,10 (m:s)  
Loa Diem MPC935m204:34,30 (m:s)  
Zed Riemvis JPB935m804:53,60 (m:s)  
Lieke den Hartog MPC935m505:11,70 (m:s)  
Christian Klijn JPA11604m707:19,50 (m:s)  
Esmťe van Leeuwen MPC935m807:24,30 (m:s)  
Liv-Grete Diem MPA21604m407:37,00 (m:s)  
Tijm Oosterom JD2138m607:50,60 (m:s)  
Bjorn Schaaf JPA11604m907:56,60 (m:s)  
Sol Bleuanus JPA21604m608:15,90 (m:s)  
Sophia Otte MD2138m108:20,90 (m:s)  
Evelia Boustanidi MPA21604m508:28,80 (m:s)  
Nathan Kuling JD2138m708:36,90 (m:s)  
Melissa Hanselaar MD2138m208:42,00 (m:s)  
Philip Warnink JD2138m908:52,90 (m:s)  
Jasper van Rijsbergen JPA21604m809:48,80 (m:s)  
Sebastian Korte JD2138m1409:54,90 (m:s)  
Jamie Hanselaar JC3357m614:47,20 (m:s)  

ASICS NK Indoor Junioren 2018, Apeldoorn (11-02-2018)
 Categorie OnderdeelPositieTijd   
Sarah Kortland MB60mH09,39 (sec)  
Rein van Houwelingen JAKogel214.69 m(PR)

Noord-Aa Polderloop, Zoetermeer (11-02-2018)
 Categorie OnderdeelPositieTijd   
Claudia Hurkmans VSen10km3054:25,00 (m:s)  

17e Regio indoor StARD (meerkampen), Dordrecht (10-02-2018)
 Categorie OnderdeelPositieTijd   
Tommy Zirkzee JPB40m07,38 (sec) (PR)
Tijm Oosterom JD50m07,60 (sec) (PR)
Tijm Oosterom JD60m08,93 (sec) (PR)
Avi Jumnoodoo JD60m09,10 (sec)  
Jesse Zirkzee JPA260m09,82 (sec) (PR)
Diedrik Ooms JD60m10,07 (sec) (PR)
Cas de Wild JPA260m11,06 (sec) (PR)
Tijm Oosterom JD60mH411,58 (sec) (PR)
Diedrik Ooms JD60mH913,47 (sec) (PR)
Tommy Zirkzee JPBVer2.82 m 
Cas de Wild JPA2Ver3.03 m(PR)
Jesse Zirkzee JPA2Ver3.58 m(PR)
Diedrik Ooms JDHoog1.20 m(PR)
Avi Jumnoodoo JDHoog1.40 m 
Tommy Zirkzee JPBKogel4.32 m(PR)
Diedrik Ooms JDKogel5.31 m(PR)
Avi Jumnoodoo JDKogel6.93 m(PR)
Cas de Wild JPA2Kogel7.15 m(PR)
Jesse Zirkzee JPA2Kogel7.36 m(PR)
Tijm Oosterom JD2-kamp sprint31142.00 punten(PR)
Diedrik Ooms JD3-kamp141018.00 punten 
Tommy Zirkzee JPB3-kamp101047.00 punten(PR)
Cas de Wild JPA23-kamp171129.00 punten(PR)
Jesse Zirkzee JPA23-kamp51426.00 punten(PR)
Avi Jumnoodoo JD3-kamp41433.00 punten 

Overige wedstrijden
10-02-2018 - Kruikenloop, Tilburg (uitslagen)
04-02-2018 - Centraal Beheer Midwinter Marathon, Apeldoorn (uitslagen)
04-02-2018 - NK Indoor Masters 2018, Apeldoorn (uitslagen)
04-02-2018 - Van den Noort Atledo Cross, Dongen (uitslagen)
03-02-2018 - Hellas Utrecht Winterindoor, Utrecht (uitslagen)
03-02-2018 - Indoor junioren CD ARV Ilion, Zoetermeer (uitslagen)
03-02-2018 - Veldloopcompetitie StARD - 4e wedstrijd, Alblasserdam (uitslagen)
27-01-2018 - 29e Physio.Fit Dirk IV-loop, Hoornaar (uitslagen)
20-01-2018 - Nationale CD Indoor, Apeldoorn (uitslagen)
20-01-2018 - Veldloopcompetitie 3e wedstrijd StARD, Dordrecht (uitslagen)
13-01-2018 - 17e Indoor StARD (Stichting Atletiek Regio Dordrecht), Dordrecht (uitslagen)
07-01-2018 - 3e ITS Isokin Indoor Track Meeting Team Sotra, Apeldoorn (uitslagen)
31-12-2017 - 35e Rabobank oliebollenloop, Schoonhoven (uitslagen)
31-12-2017 - Rabobank Sylvestercross, Soest (uitslagen)
24-12-2017 - Kerstloop 2017, Barendrecht (uitslagen)
23-12-2017 - Linschotenloop, Linschoten (uitslagen)
23-12-2017 - VITA Eindejaarsmeeting, Gent, Belgi√ę (uitslagen)
17-12-2017 - 51e Lidocross, Waalwijk (uitslagen)
17-12-2017 - Spijkenisse-Spark Marathon, Spijkenisse (uitslagen)
16-12-2017 - Hellas Utrecht Kerstboommeerkamp, Utrecht (uitslagen)
25-11-2017 - 50e Horaloop, Ede, Gld (uitslagen)
25-11-2017 - Warandaloop 2017, Tilburg (uitslagen)
19-11-2017 - Zevenheuvelenloop, Nijmegen (uitslagen)
12-11-2017 - Runnersworld AV DEM Strand Cross, Wijk aan Zee (uitslagen)
11-11-2017 - Hellas Utrecht Herfstindoor, Utrecht (uitslagen)
05-11-2017 - Berenloop, West-Terschelling (uitslagen)
04-11-2017 - Cross Passaat, Papendrecht (uitslagen)
04-11-2017 - Veldloopcompetitie 2017-2018 - 1e wedstrijd, Papendrecht (uitslagen)
04-11-2017 - VestingstadRun, Woudrichem (uitslagen)
31-10-2017 - Overall klassement Grote Rivieren Loopcircuit 2017, Gorinchem (uitslagen)
31-10-2017 - Overall klassement Grote Rivieren Loopcircuit 2017 (Bijafstand), Gorinchem (uitslagen)
29-10-2017 - DrechtStadLoop, Dordrecht (uitslagen)
28-10-2017 - 42e Dijkloop, Schoonhoven (uitslagen)
28-10-2017 - Fortius Indoor Recordwedstrijd, Dordrecht (uitslagen)
21-10-2017 - 29e Typhoon-loop, Gorinchem (uitslagen)
15-10-2017 - TCS Amsterdam Marathon , Amsterdam (uitslagen)
14-10-2017 - Clubkampioenschappen 2017, Gorinchem (uitslagen)
08-10-2017 - Werpfestival 2017, Breda (uitslagen)
07-10-2017 - 3e Molenloop, Alblasserdam (uitslagen)
07-10-2017 - Kustmarathon Zeeland, Burgh-Haamstede (uitslagen)
30-09-2017 - Einduitslag (lange afstand) 40e Pupillencompetitie StARD, Regio Dordrecht (uitslagen)
30-09-2017 - Einduitslag 40e Pupillencompetitie StARD, Regio Dordrecht (uitslagen)
24-09-2017 - Keith Beard Javelin Cup, Woerden (uitslagen)
24-09-2017 - Klaverblad Nationale CD Meerkamp 2017, Zoetermeer (uitslagen)
16-09-2017 - Junioren C/D Finale [2017], Groningen (uitslagen)
15-09-2017 - Wageningen Track Meeting - 3, Wageningen (uitslagen)
10-09-2017 - Klaverblad international highjump meeting 2017, Zoetermeer (uitslagen)
09-09-2017 - 40e Pupillencompetitie StARD (5e wedstrijd), Oud Beijerland (uitslagen)
07-09-2017 - BBQ compleetloop, Giessen (uitslagen)
03-09-2017 - Nationale D-spelen, Amsterdam (uitslagen)
02-09-2017 - 7e Loop naar de Pomp, Noordeloos (uitslagen)
02-09-2017 - C Interland, Assen (uitslagen)
02-09-2017 - Open Hoeksch Estafette & Werpen, Oud Beijerland (uitslagen)
01-09-2017 - 5e Trackmeeting 2017, Utrecht (uitslagen)
27-08-2017 - 50e Nationale C spelen (26/27 aug), Amsterdam (uitslagen)
27-08-2017 - Keistad Meerkampen (26/27 aug), Amersfoort (uitslagen)
26-08-2017 - Baanwedstrijd voor alle categorie√ęn, Papendrecht (uitslagen)
23-08-2017 - Stratenloop van Genderen, Genderen (uitslagen)
20-08-2017 - CD-instuif , Naaldwijk (uitslagen)
11-08-2017 - 4e Trackmeeting 2017, Utrecht (uitslagen)
22-07-2017 - GAC Onderdelen Wedstrijden Werpen 2, Hilversum (uitslagen)
15-07-2017 - NK Senioren, Utrecht (uitslagen)
08-07-2017 - Jan Dietvorst Memorial, Bergen op Zoom (uitslagen)
07-07-2017 - Wageningen Track Meeting - 2, Wageningen (uitslagen)
05-07-2017 - Van der Straatenloop, Werkendam (uitslagen)
02-07-2017 - Avantri Meerkampen, Schoonhoven (uitslagen)
02-07-2017 - Kermismeerkampen 2017, Vught (uitslagen)
02-07-2017 - NK Junioren 2017, Vught (uitslagen)
01-07-2017 - 40e Pup. comp. StARD (4e wedstrijd) - Fortius, Dordrecht (uitslagen)
25-06-2017 - Junioren A Poule 33 Wedstrijd 2 -2017, Rotterdam (uitslagen)
24-06-2017 - 16e Lingewaalloop, Herwijnen (uitslagen)
24-06-2017 - Interregiowedstrijd (5-Regio), Bergen op Zoom (uitslagen)
23-06-2017 - 3e Trackmeeting 2017, Utrecht (uitslagen)
18-06-2017 - Senioren 2e Divisie Poule 5 Wedstrijd 3 - 2017, Nijmegen (uitslagen)
18-06-2017 - Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 3 -2017, Spijkenisse (uitslagen)
17-06-2017 - 19e Groot Ginkelse Loop, Wekerom (uitslagen)
17-06-2017 - 40e Pup. comp. StARD (3e wedstrijd) - Typhoon, Gorinchem (uitslagen)
16-06-2017 - Ruhr Games 2017, Hagen, Duitsland (uitslagen)
11-06-2017 - NK Masters 2017, Gouda (uitslagen)
10-06-2017 - 35e Nationale Lenteloop, Papendrecht (uitslagen)
10-06-2017 - Junioren C/D Poule 60 Wedstrijd 3 - 2017, Gorinchem (uitslagen)
10-06-2017 - NSK Baan 2017, Enschede (uitslagen)
09-06-2017 - Gorcum City Run, Gorinchem (uitslagen)
05-06-2017 - T-Meeting 2017, Tilburg (uitslagen)
04-06-2017 - Open Brabantse Kampioenschappen Meerkamp (dag 2), Gemert (uitslagen)
03-06-2017 - Open Brabantse Kampioenschappen Meerkamp (dag 1), Gemert (uitslagen)
03-06-2017 - Open Hoeksch Sprint, Horden & Springen, Oud Beijerland (uitslagen)
02-06-2017 - 2e Trackmeeting 2017, Utrecht (uitslagen)
01-06-2017 - Energie Mila Track Meeting, Barendrecht (uitslagen)
28-05-2017 - Nationale A-Games 2017, Soest (uitslagen)
28-05-2017 - Senioren 2e Divisie Poule 5 Wedstrijd 1 - 2017, Breda (uitslagen)
28-05-2017 - Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 2 - 2017, Etten Leur (uitslagen)
27-05-2017 - Junioren C/D Poule 60 Wedstrijd 2 - 2017, Rijen (uitslagen)
25-05-2017 - Harry Schulting Games 2017, Vught (uitslagen)
25-05-2017 - Recordwedstrijd Typhoon, Gorinchem (uitslagen)
24-05-2017 - Singelloop, Nieuwpoort (uitslagen)
21-05-2017 - BrandLoyalty Vestingloop, Den Bosch (uitslagen)
21-05-2017 - Junioren B Poule 43 Wedstrijd 1 -2017, Oud Beijerland (uitslagen)
20-05-2017 - 13e Krakelingenloop, Heukelum (uitslagen)
17-05-2017 - Avondwedstrijd Atledo, Dongen (uitslagen)
13-05-2017 - 40e Pup. comp. StARD (2e wedstrijd) AAA, Alblasserdam (uitslagen)
13-05-2017 - Merwede Triathlon, Gorinchem (uitslagen)
13-05-2017 - Ter Specke Bokaal, Lisse (uitslagen)
12-05-2017 - 1e Trackmeeting 2017, Utrecht (uitslagen)
12-05-2017 - SPRINT Breda | Avondje SPRINT, Breda (uitslagen)
07-05-2017 - Junioren A Poule 33 Wedstrijd 1 - 2017, Drunen (uitslagen)
06-05-2017 - Junioren C/D Poule 60 Wedstrijd 1 - 2017, Dordrecht (uitslagen)
01-05-2017 - Senioren 2e Divisie Poule 5 Wedstrijd 1 - 2017, Ede (uitslagen)
01-05-2017 - Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 1 -2017, Gorinchem (uitslagen)
29-04-2017 - Tag der √úberflieger, Essen, Duitsland (uitslagen)
22-04-2017 - Openingwedstrijd Spark, Spijkenisse (uitslagen)
21-04-2017 - Avondinstuif, Wijchen (uitslagen)
17-04-2017 - Testwedstrijd, Vught (uitslagen)
15-04-2017 - 14e SecureRun, Ameide (uitslagen)
15-04-2017 - Marathon Zeeuws Vlaanderen, Terneuzen-Hulst (uitslagen)
15-04-2017 - Paaswedstrijd voor alle categorie√ęn, Vlaardingen (uitslagen)
09-04-2017 - NN Marathon, Rotterdam (uitslagen)
08-04-2017 - 40e Pup. comp. StARD (1e wedstrijd) - Passaat, Papendrecht (uitslagen)
08-04-2017 - Openingswedstrijd VAV, Veenendaal (uitslagen)
08-04-2017 - Werp 3 kamp, Dongen (uitslagen)
02-04-2017 - Dwars door Dordt, Dordrecht (uitslagen)
25-03-2017 - Openingswedstrijd Passaat, Papendrecht (uitslagen)
18-03-2017 - Fortius Indoor 2017, Dordrecht (uitslagen)
12-03-2017 - Indoor C/D meerkamp + extra 60m Horden, Naaldwijk (uitslagen)
12-03-2017 - NN CPC Loop, Den Haag (uitslagen)
11-03-2017 - 41e Dordtse Biesbosch halve marathon, Dordrecht (uitslagen)
11-03-2017 - NSK Indoor 2017, Apeldoorn (uitslagen)
05-03-2017 - AVON Emma-cross, Heerlen (uitslagen)
19-02-2017 - Van den Noort Atledo Cross, Dongen (uitslagen)
18-02-2017 - 40e Veldloopcompetitie StARD, Dordrecht (uitslagen)
18-02-2017 - NK Indoor Junioren 2017, Apeldoorn (uitslagen)
18-02-2017 - Veldloopcompetitie 5e wedstrijd, Gorinchem (uitslagen)
12-02-2017 - AA-drink NK Senioren Kidsrun, Apeldoorn (uitslagen)
11-02-2017 - 16e Regio indoor StARD (meerkampen), Dordrecht (uitslagen)
11-02-2017 - AA Drink NK Indoor Senioren 2017, Apeldoorn (uitslagen)
05-02-2017 - Centraal Beheer Midwinter Marathon, Apeldoorn (uitslagen)
05-02-2017 - NK Indoor Masters 2017, Apeldoorn (uitslagen)
05-02-2017 - NK Indoor Meerkamp 2017, Apeldoorn (uitslagen)
04-02-2017 - NRW-Halle mit Winterwurf, Leverkussen (Duitsland) (uitslagen)
04-02-2017 - Veldloopcompetitie 4e wedstrijd, Alblasserdam (uitslagen)
29-01-2017 - 60e Joe Mann Bosloop, Best (uitslagen)
29-01-2017 - Mastboscross, Breda (uitslagen)
28-01-2017 - 28e Physio.Fit Dirk IV loop, Hoornaar (uitslagen)
28-01-2017 - EAP Indoor, Amsterdam (uitslagen)
28-01-2017 - Hellas Utrecht Winterindoor, Utrecht (uitslagen)
22-01-2017 - 26. Unnaer Hallenhochsprungmeeting, Hellweg (Duitsland) (uitslagen)
22-01-2017 - Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden, Apeldoorn (uitslagen)
21-01-2017 - Fortius Merwelandencross, Dordrecht (uitslagen)
21-01-2017 - Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden, Apeldoorn (uitslagen)
21-01-2017 - Jumpingweekend januari 2017, Vught (uitslagen)
15-01-2017 - 2e Indoor Track Special TeamSotra, Apeldoorn (uitslagen)
14-01-2017 - 16e Indoor StARD, Dordrecht (uitslagen)
08-01-2017 - 14. Sparkassen-Hochsprungmeeting, LG Kreis G√ľtersloh (Duitsland) (uitslagen)
08-01-2017 - Halve van Westvoorne, Westvoorne (uitslagen)
08-01-2017 - Indoor losse onderdelen voor JunB, JunA, Senioren en Masters, Naaldwijk (uitslagen)
06-01-2017 - Phoenix vrijdagavondindoor 2, Utrecht (uitslagen)
31-12-2016 - 34e Rabobank oliebollenloop, Schoonhoven (uitslagen)
31-12-2016 - Rabobank Sylvestercross, Soest (uitslagen)
27-12-2016 - Try Out Games, Apeldoorn (uitslagen)
18-12-2016 - Lidocross/Brabantse kampioenschappen, Waalwijk (uitslagen)
18-12-2016 - Pekkercross, Oud Gastel (uitslagen)
17-12-2016 - 39ste LINSCHOTENLOOP, Linschoten (uitslagen)
11-12-2016 - DSW Bruggenloop, Rotterdam (uitslagen)
11-12-2016 - Indoor C/Djunioren meerkamp en extra horden, Naaldwijk (uitslagen)
11-12-2016 - Indoorwedstrijd voor Senioren en A/B/C/D-junioren, Sittard (uitslagen)
04-12-2016 - 10e Stratenloop, Waspik (uitslagen)
27-11-2016 - Driedorpencross, Sint-Oedenrode (uitslagen)
26-11-2016 - Loket.nl Warandeloop (zaterdag), Tilburg (uitslagen)
26-11-2016 - Run Rondje Rhenoy, Beesd (uitslagen)
26-11-2016 - Veldloopcompetitie 2e wedstrijd, Oud Beijerland (uitslagen)
20-11-2016 - 51e Scorpiocross, Oosterhout Nb (uitslagen)
13-11-2016 - 28e MARESIA Cross, Kaatsheuvel (uitslagen)
12-11-2016 - 28e Typhoonloop, Gorinchem (uitslagen)
06-11-2016 - 43e Drunense Duinen Cross, Drunen (uitslagen)
06-11-2016 - Berenloop, West-Terschelling (uitslagen)
05-11-2016 - Veldloopcompetitie 1e wedstrijd, Papendrecht (uitslagen)
05-11-2016 - VestingstadRun, Woudrichem (uitslagen)
30-10-2016 - Drechtstadloop, Dordrecht (uitslagen)
29-10-2016 - Indian Summer Ultra, Rolde (uitslagen)
29-10-2016 - Indoor recordwedstrijden, Dordrecht (uitslagen)
29-10-2016 - Werpwedstrijd A.V. Spiridon, Gilze en Rijen (uitslagen)
23-10-2016 - Blauwe Meer Cross, Loon op Zand (uitslagen)
16-10-2016 - TCS Amsterdam Marathon , Amsterdam (uitslagen)
15-10-2016 - Isokin Loenermarktrial, Loenen Gld (uitslagen)
09-10-2016 - DLL Marathon Eindhoven, Eindhoven (uitslagen)
09-10-2016 - Hoge Veluwe Loop, Hoenderloo (uitslagen)
09-10-2016 - SPRINT - Werpfestival 2016, Breda (uitslagen)
08-10-2016 - 10 van de Kurenpolder, Hank (uitslagen)
08-10-2016 - 15e Wim Hol Memorial, Papendrecht (uitslagen)
02-10-2016 - Amgen Singelloop, Breda (uitslagen)
02-10-2016 - Crazy River Run, Gorinchem (uitslagen)
01-10-2016 - 14e Kustmarathon Zeeland, Zoutelande - Burgh-Haamstede (uitslagen)
25-09-2016 - Keith Beard Javelin Cup, Woerden (uitslagen)
25-09-2016 - NEK, Amstelveen (uitslagen)
24-09-2016 - Clubkampioenschappen 2016, Gorinchem (uitslagen)
18-09-2016 - Nationale Meerkamp, Zoetermeer (uitslagen)
10-09-2016 - 39e Pup. comp. StARD (5e wedstrijd) Spirit, Oud Beijerland (uitslagen)
10-09-2016 - Junioren C/D Finale - 2016, Alphen aan den Rijn (uitslagen)
08-09-2016 - BBQ compleetloop, Giessen (uitslagen)
07-09-2016 - Avondwedstrijd GAC, Hilversum (uitslagen)
04-09-2016 - Nationale D-spelen, Amsterdam (uitslagen)
03-09-2016 - 6e Loop naar de Pomp, Noordeloos (uitslagen)
03-09-2016 - Open Hoeksch Estafette & Werpen, Oud Beijerland (uitslagen)
02-09-2016 - Track meeting, Utrecht (uitslagen)
28-08-2016 - 49e Nationale C-spelen, Amsterdam (uitslagen)
28-08-2016 - Keistad Meerkampen, Amersfoort (uitslagen)
27-08-2016 - Baanwedstrijd voor alle categorie√ęn, Papendrecht (uitslagen)
24-08-2016 - Stratenloop, Genderen (uitslagen)
12-08-2016 - U-track meeting 5, Utrecht (uitslagen)
22-07-2016 - Track Meeting 2, Wageningen (uitslagen)
16-07-2016 - Instuif wedstrijd, Bergen op Zoom (uitslagen)
15-07-2016 - Heer en Meestercircuit, Grootebroek (uitslagen)
06-07-2016 - Van der Straatenloop, Werkendam (uitslagen)
03-07-2016 - 1-3 juli 2016 - NK Junioren, Breda (uitslagen)
03-07-2016 - Avantri Meerkampen, Schoonhoven (uitslagen)
02-07-2016 - 1-3 juli 2016 - NK Junioren, Breda (uitslagen)
02-07-2016 - 5-Regio-ontmoeting, Barendrecht (uitslagen)
02-07-2016 - Beterloop 2016, Giessenburg (uitslagen)
01-07-2016 - 1-3 juli 2016 - NK Junioren, Breda (uitslagen)
26-06-2016 - Senioren 2e Divisie Poule 5 Wedstrijd 3 - 2016, Nijmegen (uitslagen)
26-06-2016 - Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 3 - 2016, Spijkenisse (uitslagen)
25-06-2016 - 15e Lingewaalloop, Herwijnen (uitslagen)
25-06-2016 - Junioren C/D Poule 58 Wedstrijd 3 - 2016, Papendrecht (uitslagen)
24-06-2016 - Trainingswedstrijd Pupillen, Gorinchem (uitslagen)
23-06-2016 - Avondwedstrijd DAK, Drunen (uitslagen)
19-06-2016 - Open baanwedstrijd, Rijen (uitslagen)
18-06-2016 - 39e Pup. comp. StARD (4e wedstrijd), Dordrecht (uitslagen)
17-06-2016 - NK atletiek 2016, Amsterdam (uitslagen)
12-06-2016 - Junioren B Poule 44 Wedstrijd 2 -2016, Uden (uitslagen)
12-06-2016 - NK atletiek Masters 2016, Amersfoort (uitslagen)
11-06-2016 - 34e Nationale Lenteloop, Papendrecht (uitslagen)
10-06-2016 - Avondje , Breda (uitslagen)
08-06-2016 - Avondwedstrijd ACW66, Waalwijk (uitslagen)
05-06-2016 - Nationale A-Games 2016, Soest (uitslagen)
05-06-2016 - Open Brabantse Kampioenschappen Meerkamp, Gemert (uitslagen)
03-06-2016 - Cityrun, Gorinchem (uitslagen)
29-05-2016 - BrandLoyalty Vestingloop, s-Hertogenbosch (uitslagen)
29-05-2016 - Senioren 2e Divisie Poule 5 Wedstrijd 2 - 2016, Etten-Leur (uitslagen)
29-05-2016 - Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 2 -2016, Delft (uitslagen)
28-05-2016 - 39e Pup. comp. StARD (3e wedstrijd), Gorinchem (uitslagen)
28-05-2016 - Open Gelders/Overijssels Kampioenschap C/D junioren, Heerde (uitslagen)
27-05-2016 - Wagenings Loop-, Spring‚ąí en Smijtwerk, Wageningen (uitslagen)
21-05-2016 - 12e Krakelingenloop, Heukelum (uitslagen)
21-05-2016 - Junioren C/D Poule 58 Wedstrijd 2 - 2016, Spijkenisse (uitslagen)
19-05-2016 - De Open Gerard Sengers Sprintdriekamp, Woerden (uitslagen)
18-05-2016 - Nijmegen Global Athletics, Nijmegen (uitslagen)
16-05-2016 - Pinkstermeerkamp 2016, Amstelveen (uitslagen)
15-05-2016 - Sprint 2-kamp en Horden wedstrijd AAV, Alphen aan de Rijn (uitslagen)
14-05-2016 - 39e Pup. comp. StARD (2e wedstrijd) - AAA, Alblasserdam (uitslagen)
14-05-2016 - Sprint 2-kamp en Horden wedstrijd AAV, Alphen aan den Rijn (uitslagen)
11-05-2016 - Avondwedstrijd Atledo, Dongen (uitslagen)
08-05-2016 - Junioren B-competitie 2016 - Wedstrijd 1, Venray (uitslagen)
08-05-2016 - Ter Specke Bokaal, Lisse (uitslagen)
07-05-2016 - 14e van Mossel OPC Kaaienloop, Oosterhout Nb (uitslagen)
05-05-2016 - 1e Goudse Kaas- en stroopwafel instuif, Gouda (uitslagen)
05-05-2016 - Recordwedstrijd Typhoon, Gorinchem (uitslagen)
01-05-2016 - 39e Treechloop, Maastricht (uitslagen)
26-04-2016 - Koningsloop Raamsdonksveer, Raamsdonkveer (uitslagen)
24-04-2016 - Senioren 2e Divisie Poule 5 Wedstrijd 1 -2016, Vught (uitslagen)
24-04-2016 - Senioren 3e divisie competitie 2016 - wedstrijd 1, Waalwijk (uitslagen)
23-04-2016 - Junioren C/D Poule 58 Wedstrijd 1 - 2016, Vlaardingen (uitslagen)
21-04-2016 - Open Werpdriekamp, Woerden (uitslagen)
17-04-2016 - Enschede Marathon, Enschede (uitslagen)
16-04-2016 - Openingswedstrijd Spark 2016, Spijkenisse (uitslagen)
10-04-2016 - Marathon Rotterdam 2016, Rotterdam (uitslagen)
09-04-2016 - 39e Pup. comp. StARD (1e wedstrijd), Papendrecht (uitslagen)
09-04-2016 - Werp 3-kamp, Dongen (uitslagen)
03-04-2016 - Haringkoppen sprint-, loopwedstrijd , Vlaardingen (uitslagen)
03-04-2016 - Openingswedstrijd AAV, Alphen aan de Rijn (uitslagen)
03-04-2016 - Openingswedstrijd AAV36, Alphen aan den Rijn (uitslagen)
02-04-2016 - 13e SecureRun Ameide, Ameide (uitslagen)
02-04-2016 - Openingswedstrijd VAV, Veenendaal (uitslagen)
02-04-2016 - Openingswedstrijd Veenendaal, Veenendaal (uitslagen)
28-03-2016 - Paaswedstrijd, Amersfoort (uitslagen)
28-03-2016 - Testwedstrijd, Vught (uitslagen)
26-03-2016 - Openingswedstrijd baanseizoen 2016, Tilburg (uitslagen)
26-03-2016 - Openingswedstrijd Passaat, Papendrecht (uitslagen)
20-03-2016 - Drunense Duinenloop, Drunen (uitslagen)
12-03-2016 - 40e Halve van Hercules, Dordrecht (uitslagen)
06-03-2016 - 20 van Alphen, Alphen aan de Rijn (uitslagen)
06-03-2016 - Indoor C/D meerkamp + extra 60m Horden, Naaldwijk (uitslagen)
05-03-2016 - 3bergenLoop, Doorn (uitslagen)
05-03-2016 - 5e wedstrijd Crosscompetitie (Typhoon), Gorinchem (uitslagen)
05-03-2016 - Einklassement Crosscompetitie 2015-2016, Regio Dordrecht (uitslagen)
05-03-2016 - NSK Indoor 2016, Apeldoorn (uitslagen)
03-03-2016 - Coopertest, Gorinchem (uitslagen)
28-02-2016 - Atledo Cross, Dongen (uitslagen)
21-02-2016 - NK Indoor Junioren (dag 2), Apeldoorn (uitslagen)
20-02-2016 - NK Indoor Junioren (dag 1), Apeldoorn (uitslagen)
14-02-2016 - 39e Groet uit Schoorl Run, Schoorl (uitslagen)
14-02-2016 - Nk Masters Indoor, Apeldoorn (uitslagen)
14-02-2016 - NK Meerkamp Indoor, Apeldoorn (uitslagen)
13-02-2016 - 15e Regio indoor (meerkampen), Dordrecht (uitslagen)
13-02-2016 - Nk Masters indoor, Apeldoorn (uitslagen)
07-02-2016 - Midwinter Marathon, Apeldoorn (uitslagen)
06-02-2016 - Indoor Amsterdam, Amsterdam (uitslagen)
06-02-2016 - Kruikenloop, Tilburg (uitslagen)
06-02-2016 - Petzl Night Trail 2016, Bergschenhoek (uitslagen)
06-02-2016 - Veldloopcompetitie 4e wedstrijd, Alblasserdam (uitslagen)
31-01-2016 - Westdeutsche Hallenmeisterschaften (Dld), Leverkusen (uitslagen)
30-01-2016 - 8e AV PEC 1910 indoor, Apeldoorn (uitslagen)
24-01-2016 - Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden, Apeldoorn (uitslagen)
23-01-2016 - 27e Physio.Fit Dirk IV loop, Hoornaar (uitslagen)
17-01-2016 - DES Dieprijt Cross, Eersel (uitslagen)
16-01-2016 - Merwelandencross 2016, Dordrecht (uitslagen)
16-01-2016 - NK atletiek 2016, Amsterdam (uitslagen)
12-01-2016 - Coopertest, Gorinchem (uitslagen)
10-01-2016 - 4e Hercules Trainingsloop, Dordrecht (uitslagen)
09-01-2016 - 15e Indoor StARD (Stichting Atletiek Regio Dordrecht), Dordrecht (uitslagen)
09-01-2016 - 29e Florijnwinterloop, Woudenberg (uitslagen)
06-01-2016 - Cooper/6-min test, Gorinchem (uitslagen)
03-01-2016 - Halve van Westvoorne, Westvoorne (uitslagen)
31-12-2015 - 33e Rabobank oliebollenloop, Schoonhoven (uitslagen)
31-12-2015 - Rabobank Sylvestercross, Soest (uitslagen)
26-12-2015 - HRR Kerststrandloop, Den Haag (uitslagen)
20-12-2015 - BEKA Pekkercross, Oud Gastel (uitslagen)
20-12-2015 - Indoorwedstrijd voor CD-junioren, Sittard (uitslagen)
20-12-2015 - Kerstloop, Barendrecht (uitslagen)
20-12-2015 - Lidocross, Waalwijk (uitslagen)
20-12-2015 - Try-out Games - Omnisport - ABjunioren en senioren, Apeldoorn (uitslagen)
19-12-2015 - Indoor Junioren CD ARV Ilion, Zoetermeer (uitslagen)
19-12-2015 - Linschotenloop 2015, Linschotenen (uitslagen)
19-12-2015 - Sportivity TrailRun, Werkendam (uitslagen)
13-12-2015 - 3e Hercules Trainingsloop, Dordrecht (uitslagen)
13-12-2015 - DSW Bruggenloop, Rotterdam (uitslagen)
13-12-2015 - Indoor C/Djunioren meerkamp en extra horden, Naaldwijk (uitslagen)
12-12-2015 - Indoor Senioren, Junioren AB en Masters, Zoetermeer (uitslagen)
06-12-2015 - Spijkenisse-Spark Marathon, Spijkenisse (uitslagen)
29-11-2015 - Mardenkro Enclavecross, Baarle-Nassau (uitslagen)
28-11-2015 - Run Rondje Rhenoy, Beesd (uitslagen)
28-11-2015 - Veldloopcompetitie 2e wedstrijd, Oud Beijerland (uitslagen)
22-11-2015 - Int. Warandaloop, Tilburg (uitslagen)
21-11-2015 - Phanos indoor voor CD-junioren, Amsterdam (uitslagen)
15-11-2015 - Scorpiocross, Oosterhout (uitslagen)
15-11-2015 - Zevenheuvelenloop, Nijmegen (uitslagen)
14-11-2015 - 27e Typhoon-loop, Gorinchem (uitslagen)
08-11-2015 - 27e MARESIA Cross, Kaatsheuvel (uitslagen)
08-11-2015 - Berenloop, West-Terschelling (uitslagen)
07-11-2015 - Cross Passaat, Papendrecht (uitslagen)
07-11-2015 - Eindklassement AltenaRoadCircuit 2015, Brabant (uitslagen)
07-11-2015 - Veldloopcompetitie 1e wedstrijd, Papendrecht (uitslagen)
07-11-2015 - VestingstadRun, Woudrichem (uitslagen)
01-11-2015 - Drechtsteden-Loop, Dordrecht (uitslagen)
31-10-2015 - Diepe Hel Holterbergloop, Holten (uitslagen)
31-10-2015 - Werpvijfkamp AV Hanzesport, Zutphen (uitslagen)
24-10-2015 - JSM Indoor Recordwedstrijd, Dordrecht (uitslagen)
24-10-2015 - Polar Circle Marathon, Kangerlussuaq (Groenland) (uitslagen)
18-10-2015 - TCS Amsterdam Marathon, Amsterdam (uitslagen)
11-10-2015 - 31e Spar Budapest Marathon, Budapest (Hongarije) (uitslagen)
11-10-2015 - Marathon Eindhoven, Eindhoven (uitslagen)
11-10-2015 - SPRINT Breda | Werpfestival 2015, Breda (uitslagen)
10-10-2015 - 10 van de Kurenpolder, Hank (uitslagen)
10-10-2015 - 14e Wim Hol Memorial, Papendrecht (uitslagen)
04-10-2015 - Bredase Singelloop, Breda (uitslagen)
03-10-2015 - Kustmarathon Zeeland, Burgh (Haamstede) (uitslagen)
27-09-2015 - 2015 Sardegna ITU Cross Triathlon World Championships, Cala Ginepro, Sardegna, Italy (uitslagen)
27-09-2015 - Singelloop tegen reuma, Utrecht (uitslagen)
26-09-2015 - Clubkampioenschappen 2015 (dag 2), Gorinchem (uitslagen)
25-09-2015 - Clubkampioenschappen 2015 (dag 1), Gorinchem (uitslagen)
20-09-2015 - Flex instuif wedstrijd, Barendrecht (uitslagen)
19-09-2015 - OZH Pupillen, Barendrecht (uitslagen)
13-09-2015 - Crazy River Run, Gorinchem (uitslagen)
13-09-2015 - Senioren 2e - 3e Divisie Promotie/Degradatie 2015, Uden (uitslagen)
12-09-2015 - 38e Pup. comp. StARD (4e wedstrijd) Spirit, Oud Beijerland (uitslagen)
12-09-2015 - Einklassement Pupillencompetitie Lange afstand 2015, StARD (uitslagen)
12-09-2015 - Einklassement Pupillencompetitie Meerkamp 2015, StARD (uitslagen)
10-09-2015 - BBQ compleetloop, Giessen (uitslagen)
05-09-2015 - 5e Loop naar de Pomp, Noordeloos (uitslagen)
05-09-2015 - C-interland Nederland-Westfalen, Amsterdam (uitslagen)
05-09-2015 - Open Hoeksch Estafette & Werpen, Oud Beijerland (uitslagen)
30-08-2015 - Keistadmeerkampen (dag 2), Amersfoort (uitslagen)
30-08-2015 - Nationale C-spelen (dag 2), Amsterdam (uitslagen)
29-08-2015 - Baanwedstrijd Passaat, Papendrecht (uitslagen)
29-08-2015 - Keistadmeerkampen (dag 1), Amersfoort (uitslagen)
29-08-2015 - Nationale C-spelen (dag 1), Amsterdam (uitslagen)
26-08-2015 - Stratenloop van Genderen, Genderen (uitslagen)
23-08-2015 - D-Spelen 2015, Amsterdam (uitslagen)
15-08-2015 - Stour Valley Path 100km Ultra Run, Newmarket, UK (uitslagen)
02-08-2015 - NK Senioren, Amsterdam (uitslagen)
17-07-2015 - Wagenings Loop-, Spring− en Smijtwerk, Wageningen (uitslagen)
12-07-2015 - Coopertest, Gorinchem (uitslagen)
12-07-2015 - Werpwedstrijd Scorpio, Oosterhout (uitslagen)
11-07-2015 - Beterloop, Giessenburg (uitslagen)
05-07-2015 - Avantri Meerkampen, Schoonhoven (uitslagen)
03-07-2015 - ITU World Triathlon, Stockholm (uitslagen)
28-06-2015 - Halve Marathon, Roosendaal (uitslagen)
28-06-2015 - NK Junioren (26/27/28 juni 2015), Breda (uitslagen)
27-06-2015 - 14e Lingewaalloop, Herwijnen (uitslagen)
27-06-2015 - NK Junioren (26/27/28 juni 2015), Breda (uitslagen)
27-06-2015 - Open Hoeksch Horden & Springen, Oud Beijerland (uitslagen)
25-06-2015 - Avondwedstrijd DAK, Drunen (uitslagen)
20-06-2015 - Junioren C/D Poule 60 Wedstrijd 3, 2015, Tilburg (uitslagen)
19-06-2015 - Contactwedstrijd 2015, Gorinchem (uitslagen)
14-06-2015 - 33e Triahtlon, Terheijden (uitslagen)
14-06-2015 - Junioren B Poule 43 Wedstrijd 2, 2015, Delft (uitslagen)
13-06-2015 - 38e Pup. comp. StARD (3e wedstrijd), Dordrecht (uitslagen)
13-06-2015 - NK Masters, Zierikzee (uitslagen)
12-06-2015 - NSK Meerkamp 2015, Wageningen (uitslagen)
10-06-2015 - 8e Van der Straatenloop (Altena Road Circuit), Werkendam (uitslagen)
07-06-2015 - Nationale A-games 2015, Soest (uitslagen)
07-06-2015 - Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 3 [2015], Den Haag (uitslagen)
06-06-2015 - 5-Regiowedstrijd, Terneuzen (uitslagen)
06-06-2015 - OBKM GAC, Gemert (uitslagen)
30-05-2015 - Junioren C/D Poule 60 Wedstrijd 2 [2015], Dongen (uitslagen)
25-05-2015 - T-Meeting, Tilburg (uitslagen)
24-05-2015 - Pinkstermeerkamp, Amstelveen (uitslagen)
21-05-2015 - MiLa Trackmeeting, Barendrecht (uitslagen)
20-05-2015 - Avondwedstrijd baancircuit regio 13, Atledo, Dongen (uitslagen)
17-05-2015 - BrandLoyalty Vestingloop 'sHertogenbosch, 's-Hertogenbosch (uitslagen)
16-05-2015 - 11e Krakelingenloop, Heukelum (uitslagen)
16-05-2015 - 38e Pup. comp. StARD (2e wedstrijd) AAA, Alblasserdam (uitslagen)
16-05-2015 - Triathlon Ter Aar, Ter Aar (uitslagen)
15-05-2015 - NSK Baan 2015, Eindhoven (uitslagen)
14-05-2015 - Battle of the B-s, Amsterdam (uitslagen)
14-05-2015 - Harry Schulting Games, Vught (uitslagen)
14-05-2015 - Recordwedstrijd Typhoon 2015, Gorinchem (uitslagen)
14-05-2015 - Run-bike-run-bike-run Smulbos, Dordrecht (uitslagen)
12-05-2015 - Avondwedstrijd Scorpio, Oosterhout (uitslagen)
10-05-2015 - Junioren B Poule 43 Wedstrijd 1, 2015, Terneuzen (uitslagen)
09-05-2015 - 33ste Lenteloop 2015, Papendrecht (uitslagen)
03-05-2015 - Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 2, 2015 , Spijkenisse (uitslagen)
26-04-2015 - Hortas Hurdles 2015, Epe (uitslagen)
25-04-2015 - Altena Roadciruit Sleeuwijk 2015, Sleeuwijk (uitslagen)
19-04-2015 - Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 1, 2015, Zevenbergen (uitslagen)
18-04-2015 - CD-competitie ronde 1, Breda (uitslagen)
18-04-2015 - Limburg Zwaarste, Heerlen (uitslagen)
18-04-2015 - Marathon Zeeuws Vlaanderen, Terneuzen (uitslagen)
12-04-2015 - Marathon Rotterdam 2015, Rotterdam (uitslagen)
11-04-2015 - 38e Pup. comp. StARD (1e wedstrijd) Passaat, Papendrecht (uitslagen)
11-04-2015 - Werpmeerkamp, Dongen (uitslagen)
08-04-2015 - Snelle Meerkamp, Zevenbergen (uitslagen)
06-04-2015 - 13e De Zestig van Texel, Texel (uitslagen)
04-04-2015 - 12e SecureLink 5EM Run Ameide, Ameide (uitslagen)
29-03-2015 - 8e Runner's World Zandvoort Circuit Run, Zandvoort (uitslagen)
28-03-2015 - Openingswedstrijd baanseizoen 2015, Tilburg (uitslagen)
28-03-2015 - Openingswedstrijd Passaat, Papendrecht (uitslagen)
14-03-2015 - 39e Halve van Hercules, Dordrecht (uitslagen)
14-03-2015 - Salland Trail, Nijverdal (uitslagen)
07-03-2015 - 38e Veldloopcompetitie StARD 5e wedstrijd, Gorinchem (uitslagen)
07-03-2015 - 38e†Veldloopcompetitie St(ichting)A(tletiek)R(egio)D(ordrecht), Klassement (uitslagen)
07-03-2015 - 3bergenLoop, Driebergen (uitslagen)
07-03-2015 - NSK Indoor 2015, Apeldoorn (uitslagen)
01-03-2015 - 20 van Alphen, Alphen aan den Rijn (uitslagen)
28-02-2015 - NK Indoor Junioren, Apeldoorn (uitslagen)
22-02-2015 - Hallensportfest des PTSV, Dortmund (uitslagen)
21-02-2015 - Indoor Dordrecht, Dordrecht (uitslagen)
21-02-2015 - NK Indoor Senioren, Apeldoorn (uitslagen)
21-02-2015 - Trail by the Sea, Westenschouwen (uitslagen)
15-02-2015 - Coopertest, Gorinchem (uitslagen)
15-02-2015 - NK Indoor Meerkamp, Apeldoorn (uitslagen)
14-02-2015 - 14e Indoor regio Dordrecht, Dordrecht (uitslagen)
14-02-2015 - Kruikenloop, Tilburg (uitslagen)
08-02-2015 - 38e Groet Uit Schoorl Run, Schoorl (uitslagen)
08-02-2015 - Regio 13 Cross Atledo, Dongen (uitslagen)
07-02-2015 - 38e Veldloopcompetitie StARD 4e wedstrijd, Alblasserdam (uitslagen)
01-02-2015 - Centraal Beheer Achmea Midwinter Marathon, Apeldoorn (uitslagen)
01-02-2015 - Regio 13 Cross Goirle 2015, Goirle (uitslagen)
24-01-2015 - 26e Physio.Fit Dirk IV loop, Hoornaar (uitslagen)
18-01-2015 - Nationale Junioren C&D Indoorwedstrijden 2015, Apeldoorn (uitslagen)
17-01-2015 - 38e Veldloopcompetitie StARD 3e wedstrijd, Dordrecht (uitslagen)
17-01-2015 - Merwelandencross, Dordrecht (uitslagen)
17-01-2015 - Nationale Junioren C&D Indoorwedstrijden 2015, Apeldoorn (uitslagen)
10-01-2015 - 14e Indoor, Dordrecht (uitslagen)
10-01-2015 - RFR Drents Friese Wold, Appelscha (uitslagen)
04-01-2015 - Halve van Westvoorne, Westvoorne (uitslagen)
21-12-2014 - Kerstloop, Barendrecht (uitslagen)
16-12-2014 - Coopertest, Gorinchem (uitslagen)
13-12-2014 - Besthemerberg trail, Ommen (uitslagen)
07-12-2014 - Mardenkro Enclavecross, Baarle-Nassau (uitslagen)
07-12-2014 - Pfixx Solar Montferland Run, 's-Heerenberg (uitslagen)
29-11-2014 - 38e Veldloopcompetitie StARD 2e wedstrijd, Dordrecht (uitslagen)
29-11-2014 - Run Rondje Rhenoy, Beesd (uitslagen)
22-11-2014 - Open pupillen indoor, Dordrecht (uitslagen)
22-11-2014 - Warandaloop: Tilburg 2014, Tilburg (uitslagen)
16-11-2014 - Regio 13 Cross: Oosterhout, Oosterhout (uitslagen)
09-11-2014 - Regio 13 Cross: Kaatsheuvel, Kaatsheuvel (uitslagen)
08-11-2014 - Unive Grote Rivieren Loopcircuit: Gorinchem, Gorinchem (uitslagen)
02-11-2014 - Regio 13 Cross: Drunen, Drunen (uitslagen)
01-11-2014 - 1-11-2014: Altena Road Circuit: Woudrichem, Woudrichem (uitslagen)
01-11-2014 - 38e Veldloopcompetitie StARD 1e wedstrijd, Papendrecht (uitslagen)
01-11-2014 - Altena Road Circuit: Eindklassement 2014, (uitslagen)
01-11-2014 - VestingstadRun, Woudrichem (uitslagen)
31-10-2014 - Conversie PR, (uitslagen)
19-10-2014 - Regio 13 Cross: Loon op Zand, Loon op Zand (uitslagen)
19-10-2014 - TCS Marathon, Amsterdam (uitslagen)
12-10-2014 - onbekend, Breda (uitslagen)
11-10-2014 - 11-10-2014: Altena Road Circuit: Hank, Hank (uitslagen)
11-10-2014 - 11-10-2014: Unive Grote Rivieren Loopcircuit: Papendrecht, Papendrecht (uitslagen)
11-10-2014 - 13e Wim Hol Memorial, Papendrecht (uitslagen)
28-09-2014 - Loch Ness Marathon, Inverness GBR (uitslagen)
27-09-2014 - Clubkampioenschappen 2014, Gorinchem (uitslagen)
22-09-2014 - onbekend, Tilburg (uitslagen)
14-09-2014 - Crazy River Run, Gorinchem (uitslagen)
14-09-2014 - onbekend, Heerhugowaard (uitslagen)
11-09-2014 - 11-9-2014: Altena Road Circuit: Giessen, Giessen (uitslagen)
11-09-2014 - BBQ compleetloop, Giessen (uitslagen)
07-09-2014 - onbekend, Amsterdam (uitslagen)
06-09-2014 - 4e Loop naar de Pomp, Noordeloos (uitslagen)
06-09-2014 - 6-9-2014: Unive Grote Rivieren Loopcircuit: Noordeloos, Noordeloos (uitslagen)
31-08-2014 - onbekend, Amsterdam (uitslagen)
28-08-2014 - 28-8-2014: Altena Road Circuit: Genderen, Genderen (uitslagen)
08-08-2014 - onbekend, Utrecht (uitslagen)
18-07-2014 - Wagenings Loop-, Spring- en Smijtwerk, Wageningen (uitslagen)
13-07-2014 - onbekend, Oosterhout (uitslagen)
12-07-2014 - Kogelslingeren wedstrijd 2, Boskoop (uitslagen)
06-07-2014 - onbekend, Schoonhoven (uitslagen)
29-06-2014 - Ironman, Nice, Frankrijk (uitslagen)
29-06-2014 - onbekend, Etten-Leur (uitslagen)
28-06-2014 - 28-6-2014: Unive Grote Rivieren Loopcircuit: Herwijnen, Herwijnen (uitslagen)
28-06-2014 - onbekend, Barendrecht (uitslagen)
22-06-2014 - 16e Groot Ginkelse Loop, Wekerom (uitslagen)
22-06-2014 - 22-06-2014: A-games 2014 Soest, Soest (uitslagen)
22-06-2014 - 2e A-competitie 2014, Rotterdam (uitslagen)
21-06-2014 - 21 juni 2014: 3e CD competitie 2014 Tilburg, Tilburg (uitslagen)
20-06-2014 - 20 juni 2014: Contactwedstrijd Typhoon, Gorinchem (uitslagen)
20-06-2014 - 20-06-2014: Track Meeting Utrecht, Utrecht (uitslagen)
19-06-2014 - 19 juni 2014: Instuif DAK Drunen, Drunen (uitslagen)
15-06-2014 - Marathon Amersfoort, Amersfoort (uitslagen)
15-06-2014 - onbekend, Utrecht (uitslagen)
14-06-2014 - 14-06-2014: 5-Regiowedstrijd Typhoon, Gorinchem (uitslagen)
14-06-2014 - 28-6-2014: Unive Grote Rivieren Loopcircuit: Herwijnen, Herwijnen (uitslagen)
14-06-2014 - onbekend, Utrecht (uitslagen)
07-06-2014 - 07-06-2014: 3e Pupillencompetitie 2014 (Hercules/Parthenon), Dordrecht (uitslagen)
07-06-2014 - 17-05-2014: 2e Pupillencompetitie 2014 (Hercules/Parthenon), Dordrecht (uitslagen)
05-06-2014 - 05-06-2014: Mila-trackwedstrijd Barendrecht, (uitslagen)
04-06-2014 - 04-06-2014: Altena Road Circuit 2014 - Werkendam, Werkendam (uitslagen)
03-06-2014 - onbekend, Steenbergen (uitslagen)
29-05-2014 - Recordwedstrijd Typhoon 2014, Gorinchem (uitslagen)
25-05-2014 - 2e Senioren competitie 2014, Vlaardingen (uitslagen)
24-05-2014 - 24-05-2014: 2e CD-competitie 2014: Waalwijk, Waalwijk (uitslagen)
22-05-2014 - 22-05-2014: Altena Road Circuit: Woudrichem, Woudrichem (uitslagen)
18-05-2014 - 1e competitie A-junioren 2014: de Keien, Uden (uitslagen)
18-05-2014 - AH Kaatsheuvelse Pleinloop, Kaatsheuvel (uitslagen)
18-05-2014 - Meerkamp 2014, Tilburg (uitslagen)
17-05-2014 - 17 mei 2014: Loopcircuit 2014 - Krakelingenloop Heukelum, Heukelum (uitslagen)
17-05-2014 - 17-05-2014: 2e Pupillencompetitie 2014 (AAA), Alblasserdam (uitslagen)
17-05-2014 - Loopcircuit 2014 - Krakelingenloop Heukelum, Heukelum (uitslagen)
17-05-2014 - onbekend, Tilburg (uitslagen)
10-05-2014 - 10 mei 2014: 1e CD competitie Atletdo Dongen 2014, Dongen (uitslagen)
10-05-2014 - 12e KaaienLoop, Oosterhout Nb (uitslagen)
05-05-2014 - Liberty Run, Waalwijk (uitslagen)
04-05-2014 - 1e Seniorencompetitie 2014: Spark, Spijkenisse (uitslagen)
03-05-2014 - onbekend, Hilversum (uitslagen)
21-04-2014 - 21 april 2014: Culemborg Cityrun, Culemborg (uitslagen)
19-04-2014 - 19 april 2014: Sleeuwijk - Altena Road Circuit 2014, Sleeuwijk (uitslagen)
13-04-2014 - 10 km Loop Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
13-04-2014 - ABN AMRO Marathon Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
13-04-2014 - Hoogeveense Cascaderun, Hoogeveen (uitslagen)
12-04-2014 - 11e Securelink 5EM Run, Ameide (uitslagen)
12-04-2014 - 12 april 2014: Pupillencompetitie Passaat: Papendrecht, Papendrecht (uitslagen)
12-04-2014 - onbekend, Alphen aan den Rijn (uitslagen)
12-04-2014 - Openingswedstrijd Spark, Spijkenisse (uitslagen)
06-04-2014 - Dwars Door Dordt, Dordrecht (uitslagen)
05-04-2014 - 5 april 2014: Almkerk: AltenaRoadCircuit, Almkerk (uitslagen)
05-04-2014 - Limburg zwaarste , Heerlen (uitslagen)
03-04-2014 - 3 april 2014: Schoololympiade voorronde Breda, Breda (uitslagen)
29-03-2014 - 29 maart 2014: Openingswedstrijd Atilla Tilburg, Tilburg (uitslagen)
29-03-2014 - 29 maart 2014: Openingswedstrijd Passaat, Papendrecht (uitslagen)
09-03-2014 - 30 van Tilburg, Tilburg (uitslagen)
09-03-2014 - ABN AMRO CPC Loop Den Haag, Den Haag (uitslagen)
08-03-2014 - 38e Halve van Hercules, Dordrecht (uitslagen)
08-03-2014 - Salland Trail, Nijverdal (uitslagen)
01-03-2014 - 1 maart 2014: 5e Crosscompetitie Typhoon 2014, Gorinchem (uitslagen)
01-03-2014 - Eindstand Crosscompetitie 2013-2014, (uitslagen)
25-02-2014 - Coopertest, Gorinchem (uitslagen)
16-02-2014 - Atledo Cross, Dongen (uitslagen)
16-02-2014 - NK Indoor Meerkamp, Apeldoorn (uitslagen)
15-02-2014 - Limburg Half Zware, Heerlen (uitslagen)
15-02-2014 - NK Indoor Masters, Apeldoorn (uitslagen)
09-02-2014 - 37e Groet Uit Schoorl Run, Schoorl (uitslagen)
08-02-2014 - 13e Indoor StARD, Dordrecht (uitslagen)
02-02-2014 - 2 februari 2014: 45ste Mastboscross 2014, Breda (uitslagen)
02-02-2014 - Loopgroep Goirle cross, Goirle (uitslagen)
02-02-2014 - Midwinter Marathon Apeldoorn, Apeldoorn (uitslagen)
01-02-2014 - 1 februari 2014: 4e Crosscompetitie AAA 2014, Alblasserdam (uitslagen)
31-01-2014 - 31 januari 2014: Coopertest Typhoon 2014, Gorinchem (uitslagen)
26-01-2014 - 24e Spiridoncross, Rijen (uitslagen)
25-01-2014 - 25e Physio.Fit Dirk IV loop, Hoornaar (uitslagen)
22-01-2014 - 22 januari 2014: Coopertest Typhoon 2014, Gorinchem (uitslagen)
19-01-2014 - CD-Indoor Apeldoorn 2014, Apeldoorn (uitslagen)
18-01-2014 - 3e Crosscompetitie Merwelanden 2014, Dordrecht (uitslagen)
18-01-2014 - CD-Indoor Apeldoorn 2014, Apeldoorn (uitslagen)
12-01-2014 - 42e PWN Egmond Halve Marathon, Egmond aan Zee (uitslagen)
12-01-2014 - onbekend, Clarholz-Herzenbrock(Dui.) (uitslagen)
11-01-2014 - 13e Indoor StARD, Dordrecht (uitslagen)
05-01-2014 - Halve Marathon van Rockanje, Rockanje (uitslagen)
04-01-2014 - 27e Florijnwinterloop, Woudenberg (uitslagen)
31-12-2013 - 31 december 2013 - Sylvestercross Soest 2013, Soest (uitslagen)
31-12-2013 - 31e Oliebollenloop, Schoonhoven (uitslagen)
31-12-2013 - Conversie PR, (uitslagen)
15-12-2013 - 47e LIDO-cross ACW'66., Waalwijk (uitslagen)
15-12-2013 - Spijkenisse-Spark Marathon, Spijkenisse (uitslagen)
08-12-2013 - Zilveren Kruis Bruggenloop Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
04-12-2013 - 4 december 2013: Coopertest Typhoon 2013, Gorinchem (uitslagen)
01-12-2013 - 1 december 2013: Regio 13 cross - Enclavecross, Baarle Nassau (uitslagen)
01-12-2013 - Pfixx Solar Montferland Run, 's-Heerenberg (uitslagen)
30-11-2013 - 30 november 2013: 2e Crosscompetitie Oud-Beijerland 2013, Oud Beijerland (uitslagen)
23-11-2013 - 23 november 2013: NK Cross Warandeloop - Tilburg, Tilburg (uitslagen)
17-11-2013 - 17 november 2013: Regio 13 cross - Oosterhout 2013, Oosterhout (uitslagen)
10-11-2013 - 10 november 2013: Maresia Cross: Regio 13 2013, Kaatsheuvel (uitslagen)
10-11-2013 - 25e MARESIA Cross, Kaatsheuvel, Kaatsheuvel (uitslagen)
09-11-2013 - 25e Poort6-loop, Gorinchem (uitslagen)
09-11-2013 - 9 november 2013: Poort-6 loop Typhoon 2013, Gorinchem (uitslagen)
03-11-2013 - 3 november 2013: Drunense duinenloop: Regio 13 2013, Drunen (uitslagen)
02-11-2013 - 2 november 2013: 1e Crosscompetitie Passaat 2013, Papendrecht (uitslagen)
02-11-2013 - 2 november 2013: Eindklassement - AltenaRoadCircuit 2013, (uitslagen)
02-11-2013 - 2 november 2013: Woudrichem - AltenaRoadCircuit 2013, Woudrichem (uitslagen)
27-10-2013 - Drechtstadloop, Dordrecht (uitslagen)
26-10-2013 - Klokloop, Heerde (uitslagen)
26-10-2013 - Snertcross, Tilburg (uitslagen)
20-10-2013 - 38e TCS Amsterdam Marathon, Amsterdam (uitslagen)
20-10-2013 - Blauwe Meer Cross, Loon op Zand (uitslagen)
13-10-2013 - 13 oktober 2013: RTC testdag Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
13-10-2013 - Marathon Eindhoven, Eindhoven (uitslagen)
12-10-2013 - 12 oktober 2013: Hank - AltenaRoadCircuit 2013, Hank (uitslagen)
12-10-2013 - 12e Wim Hol Memorial, Papendrecht (uitslagen)
06-10-2013 - Rottemerenloop, Bleiswijk (uitslagen)
29-09-2013 - Singelloop tegen reuma, Utrecht (uitslagen)
28-09-2013 - Clubkampioenschappen 2013, Gorinchem (uitslagen)
27-09-2013 - 28 september 2013: Clubkampioenschappen Typhoon 2013, Gorinchem (uitslagen)
25-09-2013 - 2013: Eindklassement Pupillencompetitie 2013, (uitslagen)
25-09-2013 - 25 september 2013: Pupillencompetitie Oud-Beijerland 2013, Oud Beijerland (uitslagen)
22-09-2013 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
15-09-2013 - Crazy River Run, Gorinchem (uitslagen)
14-09-2013 - 14 september 2013: Run 2013 - Winschoten, Winschoten (uitslagen)
13-09-2013 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
12-09-2013 - 12 september 2013: Giessen - Altena Road Circuit 2013, Giessen (uitslagen)
12-09-2013 - BBQ compleetloop, Giessen (uitslagen)
08-09-2013 - 30 van Amsterdam Noord, Amsterdam (uitslagen)
08-09-2013 - 8 september 2013: D-spelen: Amsterdam, Amsterdam (uitslagen)
07-09-2013 - 3e Loop naar de Pomp, Noordeloos (uitslagen)
07-09-2013 - 7 september 2013: Loop naar de Pomp: Noordeloos - Loopcircuit 2013, Noordeloos (uitslagen)
01-09-2013 - onbekend, Amersfoort (uitslagen)
31-08-2013 - 31 augustus 2013: Baanwedstrijd Passaat: Papendrecht, Papendrecht (uitslagen)
31-08-2013 - onbekend, Papendrecht (uitslagen)
31-08-2013 - Papendrecht, Papendrecht (uitslagen)
29-08-2013 - 29 augustus 2013: Genderen - Altena Road Circuit 2013, Genderen (uitslagen)
25-08-2013 - 25 augustus 2013: C-Spelen: Amsterdam, Amsterdam (uitslagen)
25-08-2013 - onbekend, Amsterdam (uitslagen)
24-08-2013 - 27e Hyundai Halve Marathon, Burgh-Haamstede (uitslagen)
24-08-2013 - onbekend, Bergen op Zoom (uitslagen)
27-07-2013 - 27 juli 2013, Simpele Finland (uitslagen)
13-07-2013 - 2013 The Hague - Kijkduin ITU Cross Triathlon World Championships, Den Haag (uitslagen)
12-07-2013 - 12 juli 2013: Instuif PAC Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
07-07-2013 - onbekend, Schoonhoven (uitslagen)
06-07-2013 - 6 juli 2013: Pupillencompetitie Parthenon/Hercules 2013, Dordrecht (uitslagen)
06-07-2013 - onbekend, Schoonhoven (uitslagen)
29-06-2013 - 12e Lingewaalloop, Herwijnen (uitslagen)
26-06-2013 - 29 juni 2013: Lingewaalloop Herwijnen 2013, Herwijnen (uitslagen)
22-06-2013 - 3e CD competitie Atledo Dongen 2013 , Dongen (uitslagen)
21-06-2013 - 21 juni 2013: Contactwedstrijd Typhoon 2013, Gorinchem (uitslagen)
20-06-2013 - onbekend, Drunen (uitslagen)
16-06-2013 - 16 juni 2013: Meerkamp Dronten 2013, Dronten (uitslagen)
14-06-2013 - Trackmeeting, Utrecht (uitslagen)
08-06-2013 - 8 juni 2013: FBK-games Hengelo 2013, Hengelo (uitslagen)
08-06-2013 - 8 juni 2013: Pupillencompetitie Typhoon 2013, Gorinchem (uitslagen)
05-06-2013 - 5 juni 2013: Werkendam - Altena Road Circuit 2013, Werkendam (uitslagen)
05-06-2013 - van der Straatenloop, Werkendam (uitslagen)
02-06-2013 - onbekend, Goes (uitslagen)
01-06-2013 - 5-Regiowedstrijd AAV36 Alphen a/d Rijn 2013, Alphen aan de Rijn (uitslagen)
26-05-2013 - onbekend, Kerkrade (uitslagen)
25-05-2013 - 25 mei 2013: 2e CD competitie ACW Waalwijk 2013, Waalwijk (uitslagen)
25-05-2013 - CD competitie ACW, Waalwijk (uitslagen)
23-05-2013 - 23 mei 2013: Woudrichem - Altena Road Circuit 2013, Woudrichem (uitslagen)
18-05-2013 - 31e Nationale Lenteloop, Papendrecht (uitslagen)
16-05-2013 - 16 mei 2013: Avondwedstrijd Atledo, Dongen (uitslagen)
12-05-2013 - Salomon Koning van Spanje Trail, Gulpen (uitslagen)
09-05-2013 - 9 mei 2013: Recordwedstrijden Typhoon 2013, Gorinchem (uitslagen)
09-05-2013 - onbekend, Amsterdam (uitslagen)
27-04-2013 - 27 april 2013: Krakelingenloop Heukelum 2013, Heukelum (uitslagen)
27-04-2013 - 27 april 2013: Pupillencompetitie AAA 2013, Alblasserdam (uitslagen)
27-04-2013 - 9e Krakelingenloop, Heukelum (uitslagen)
25-04-2013 - onbekend, Oud-Beijerland (uitslagen)
20-04-2013 - 20 april 2013: 1e CD competitie Attilla Tilburg 2013, Tilburg (uitslagen)
20-04-2013 - CD competitie Atilla: Tilburg, Tilburg (uitslagen)
20-04-2013 - CD competitie: Atilla: Tilburg, Tilburg (uitslagen)
14-04-2013 - 10 km Loop Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
14-04-2013 - 14 april 2013: B-competitie Etten-Leur 2013, Etten-Leur (uitslagen)
14-04-2013 - ABN AMRO Marathon Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
14-04-2013 - onbekend, Etten-Leur (uitslagen)
13-04-2013 - 13 april 2013: Almkerk - Altena Road Circuit 2013, Almkerk (uitslagen)
13-04-2013 - 13 april 2013: Pupillencompetitie Passaat 2013, Papendrecht (uitslagen)
10-04-2013 - 10 april 2013: 6-minutentest Typhoon 2013, Gorinchem (uitslagen)
10-04-2013 - 10 april 2013: Coopertest Typhoon 2013, Gorinchem (uitslagen)
09-04-2013 - 9 april 2013: Openingswedstrijd Attila 2013, Tilburg (uitslagen)
07-04-2013 - onbekend, Vught (uitslagen)
01-04-2013 - De 60 van Texel, Texel (uitslagen)
30-03-2013 - 30 maart 2013: Openingswedstrijd Passaat 2013, Papendecht (uitslagen)
30-03-2013 - 30 maart 2013: Sleeuwijk - Altena Road Circuit 2013, Sleeuwijk (uitslagen)
24-03-2013 - Weir Minerals Venloop, Venlo (uitslagen)
23-03-2013 - 37e Halve van Hercules, Dordrecht (uitslagen)
17-03-2013 - 17 maart 2013: Drunense Duinenloop 2013, Drunen (uitslagen)
17-03-2013 - Drunense Duinenloop, Drunen (uitslagen)
10-03-2013 - ABN AMRO CPC Loop Den Haag, 's-Gravenhage (uitslagen)
09-03-2013 - 10e Securelink 5EM Run, Ameide (uitslagen)
09-03-2013 - Salland Trail (50KM) , Nijverdal (uitslagen)
03-03-2013 - 20 van Alphen, Alphen aan den Rijn (uitslagen)
02-03-2013 - 3bergenLoop, Doorn (uitslagen)
16-02-2013 - 16 februari 2013: Regio cross 5e wedstrijd - Gorinchem 2013, Gorinchem (uitslagen)
16-02-2013 - 2013 Einduitslag Crosscompetitie Regio Dordrecht 2012/2013, Dordrecht (uitslagen)
10-02-2013 - 36e Groet Uit Schoorl Run, Schoorl (uitslagen)
03-02-2013 - 2013 Einduitslag Nationaal Crosscircuit 2012/2013, Dordrecht (uitslagen)
03-02-2013 - 3 februari 2013: Mastboscross Breda 2013, Breda (uitslagen)
03-02-2013 - Centraal Beheer Achmea Midwinter Marathon, Apeldoorn (uitslagen)
03-02-2013 - Centraal Beheer Achmea Midwinter Marathon , Apeldoorn (uitslagen)
02-02-2013 - 3 februari 2013: Mastboscross Breda 2013, Breda (uitslagen)
02-02-2013 - 2 februari 2013: Regio cross 4e wedstrijd - Oud-Alblas 2013, Alblasserdam (uitslagen)
26-01-2013 - 24e Physio.Fit Dirk IV loop, Hoornaar (uitslagen)
26-01-2013 - 26 januari 2013: Dirk IV Loop Hoornaar: Loopcircuit 2013, Hoornaar (uitslagen)
20-01-2013 - 49ste Abdijcross, Kerkrade (uitslagen)
20-01-2013 - CD-indoor Apeldoorn 2013, Apeldoorn (uitslagen)
19-01-2013 - 19 januari 2013: Regio cross 3e wedstrijd - Dordrecht 2013, Dordrecht (uitslagen)
19-01-2013 - Nationale CD-junioren Indoor, Apeldoorn (uitslagen)
13-01-2013 - 41e PWN Egmond Halve Marathon, Egmond aan Zee (uitslagen)
06-01-2013 - Halve Marathon van Rockanje, Rockanje (uitslagen)
31-12-2012 - 31 december 2012 - Sylvestercross Soest 2012, Soest (uitslagen)
16-12-2012 - Spijkenisse-Spark Marathon, Spijkenisse (uitslagen)
09-12-2012 - Zilveren Kruis Bruggenloop Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
04-12-2012 - 4 december 2012: Coopertest Typhoon 2012, Gorinchem (uitslagen)
02-12-2012 - Pfixx Solar Montferland Run, 's-Heerenberg (uitslagen)
01-12-2012 - 1 december 2012: Regio cross 2e wedstrijd - Oud Beijerland 2012, Oud Beijerland (uitslagen)
01-12-2012 - Sportivity Cross, Werkendam (uitslagen)
24-11-2012 - 24 november 2012: NK Cross Warandeloop - Tilburg, Tilburg (uitslagen)
21-11-2012 - 21 november 2012: Coopertest Typhoon 2012, Gorinchem (uitslagen)
16-11-2012 - 16 november 2012: Coopertest Typhoon 2012, Gorinchem (uitslagen)
11-11-2012 - 24e MARESIA Cross, Kaatsheuvel (uitslagen)
10-11-2012 - 10 november 2012: Regio cross 1e wedstrijd - Papendrecht, Papendrecht (uitslagen)
10-11-2012 - AV Passaat cross, Papendrecht (uitslagen)
04-11-2012 - Berenloop , West-Terschelling (uitslagen)
04-11-2012 - Drunense Duinen Cross, Drunen (uitslagen)
03-11-2012 - 3 november 2012: Eindklassement Altena Road Circuit 2012, (uitslagen)
03-11-2012 - 3 november 2012: Woudrichem - Altena Road Circuit 2012, Woudrichem (uitslagen)
27-10-2012 - 24e Poort6-loop van Gorinchem, Gorinchem (uitslagen)
27-10-2012 - 27 oktober 2012: Poort-6 loop Gorinchem 2012, Gorinchem (uitslagen)
21-10-2012 - 37e TCS Amsterdam Marathon, Amsterdam (uitslagen)
14-10-2012 - Marathon Eindhoven, Eindhoven (uitslagen)
13-10-2012 - 11e Wim Hol Memorial, Papendrecht (uitslagen)
13-10-2012 - 13 oktober 2012: Hank - Altena Road Circuit 2012, Hank (uitslagen)
06-10-2012 - Marathon Zeeland, Burgh (Haamstede) (uitslagen)
29-09-2012 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
08-09-2012 - Kristalbad-Triathlon, Apeldoorn (uitslagen)
08-09-2012 - onbekend, Gladbeck (uitslagen)
01-09-2012 - 2e Loop naar de Pomp, Noordeloos (uitslagen)
25-08-2012 - onbekend, Amsterdam (uitslagen)
24-06-2012 - Veluwezoom Trail 52 km , Laag-Soeren NED (uitslagen)
23-06-2012 - 11e Lingewaalloop, Herwijnen (uitslagen)
23-06-2012 - onbekend, Oosterhout (uitslagen)
16-06-2012 - 5e van der Straatenloop, Werkendam (uitslagen)
16-06-2012 - Vijf regio-ontmoeting 2012, Bergen op Zoom (uitslagen)
15-06-2012 - onbekend, Utrecht (uitslagen)
10-06-2012 - Ladiesrun Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
10-06-2012 - onbekend, Terneuzen (uitslagen)
09-06-2012 - 13e Ooievaarsloop, Groot-Ammers (uitslagen)
09-06-2012 - onbekend, Terneuzen (uitslagen)
12-05-2012 - 30e Nationale Lenteloop, Papendrecht (uitslagen)
26-04-2012 - onbekend, Dongen (uitslagen)
21-04-2012 - 8e Krakelingenloop, Heukelum (uitslagen)
15-04-2012 - 10 km Loop Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
15-04-2012 - ABN AMRO Marathon Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
09-04-2012 - Jaarbeurs Utrecht Marathon, Utrecht (uitslagen)
01-04-2012 - Drunense Duinenloop, Drunen (uitslagen)
01-04-2012 - Dwars Door Dordt, Dordrecht (uitslagen)
25-03-2012 - ING Venloop, Venlo (uitslagen)
10-03-2012 - 9e Securelink 5 EM Run, Ameide (uitslagen)
04-03-2012 - Carrier 20 van Alphen, Alphen aan den Rijn (uitslagen)
19-02-2012 - onbekend, Dordrecht (uitslagen)
12-02-2012 - 35e Groet Uit Schoorl Run, Schoorl (uitslagen)
05-02-2012 - Centraal Beheer Achmea Midwinter Marathon, Apeldoorn (uitslagen)
29-01-2012 - 22e Spiridoncross, Rijen (uitslagen)
22-01-2012 - Blauwe Meer Cross, Loon op Zand (uitslagen)
22-01-2012 - Nationale Junioren C&D Indoor, Apeldoorn (uitslagen)
21-01-2012 - 23e Dirk IV Loop, Hoornaar (uitslagen)
21-01-2012 - Gorzencross, Ridderkerk (uitslagen)
08-01-2012 - 40e PWN Egmond Halve Marathon, Egmond aan Zee (uitslagen)
08-01-2012 - Halve Marathon van Rockanje, Rockanje (uitslagen)
01-01-2012 - Waalwijk, Waalwijk (uitslagen)
31-12-2011 - Rigterink Oudejaarsloop, Kampen (uitslagen)
18-12-2011 - Kerstloop, Barendrecht (uitslagen)
11-12-2011 - Zilveren Kruis Bruggenloop R'dam, Rotterdam (uitslagen)
04-12-2011 - JCL Montferland Run, 's-Heerenberg (uitslagen)
04-12-2011 - Mardenkro Enclave Cross, Baarle-Nassau (uitslagen)
26-11-2011 - Int. loket.nl Warandeloop Tilburg Zaterdag, Tilburg (uitslagen)
26-11-2011 - NK Cross (zaterdag), Tilburg (uitslagen)
13-11-2011 - 23e MARESIA Cross, Kaatsheuvel (uitslagen)
06-11-2011 - 15e Berenloop, West-Terschelling (uitslagen)
06-11-2011 - Drunense Duinen Cross, Drunen (uitslagen)
04-11-2011 - Bergrace by Night, Rhenen (uitslagen)
29-10-2011 - 23e Poort6-loop, Gorinchem (uitslagen)
16-10-2011 - 36e TCS Amsterdam Marathon, Amsterdam (uitslagen)
16-10-2011 - Amsterdam Marathon , Amsterdam (uitslagen)
09-10-2011 - Pijnenburg Bosmarathon Soest, Soest (uitslagen)
08-10-2011 - 10e Wim Hol Memorial, Papendrecht (uitslagen)
02-10-2011 - Amgen Singelloop Breda, Breda (uitslagen)
25-09-2011 - 6e Drechtstedenloop, Dordrecht (uitslagen)
25-09-2011 - Atag Posbankloop, Velp Gld (uitslagen)
23-09-2011 - Clubkampioenschap Typhoon 2011, Gorinchem (uitslagen)
17-09-2011 - onbekend, Gemert (uitslagen)
10-09-2011 - 26e Kristalbad Triathlon, Apeldoorn (uitslagen)
10-09-2011 - Run Winschoten, Winschoten (uitslagen)
04-09-2011 - D-spelen Phanos, Amsterdam (uitslagen)
03-09-2011 - 1e Loop naar de Pomp, Noordeloos (uitslagen)
31-08-2011 - Van der Straatenloop, Werkendam (uitslagen)
27-08-2011 - Meerkamp, Papendrecht (uitslagen)
21-08-2011 - WBO Wonen Boeskoolloop, Oldenzaal (uitslagen)
30-07-2011 - onbekend, Mikkeli (uitslagen)
02-07-2011 - Van Bank tot Bank, Heerde (uitslagen)
26-06-2011 - onbekend, Sittard (uitslagen)
25-06-2011 - 10e Lingewaalloop, Herwijnen (uitslagen)
25-06-2011 - Gebiedsfinale, Etten Leur (uitslagen)
19-06-2011 - adidas Ladiesrun, Rotterdam (uitslagen)
18-06-2011 - 12e Ooievaarsloop, Groot-Ammers (uitslagen)
18-06-2011 - onbekend, Den Haag (uitslagen)
05-06-2011 - Senioren 2e divisie poule 33 (DAK), Drunen (uitslagen)
02-06-2011 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
28-05-2011 - 5-Regio ontmoeting PAC, Rotterdam (uitslagen)
28-05-2011 - onbekend, Gemert (uitslagen)
14-05-2011 - 2e competitie, Gorinchem (uitslagen)
14-05-2011 - 2e competitie CD, Gorinchem (uitslagen)
14-05-2011 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
07-05-2011 - 29e Nationale Lenteloop, Papendrecht (uitslagen)
06-05-2011 - onbekend, Drunen (uitslagen)
25-04-2011 - Jaarbeurs Utrecht Marathon, Utrecht (uitslagen)
16-04-2011 - 1e competitie, Etten Leur (uitslagen)
16-04-2011 - 1e competitie CD, Etten Leur (uitslagen)
16-04-2011 - 7e Krakelingenloop, Heukelum (uitslagen)
15-04-2011 - Bergrace by Night, Arnhem (uitslagen)
10-04-2011 - 10 km Loop Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
10-04-2011 - ABN AMRO Marathon Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
03-04-2011 - Dwars Door Dordt, Dordrecht (uitslagen)
27-03-2011 - Runner's World Zandvoort CircuitRun, Zandvoort (uitslagen)
20-03-2011 - Drunense Duinenloop, Drunen (uitslagen)
13-03-2011 - ABN AMRO CPC Loop Den Haag, 's-Gravenhage (uitslagen)
12-03-2011 - 8e Vijf Mijlenloop, Ameide (uitslagen)
09-03-2011 - onbekend, Hengelo (uitslagen)
05-03-2011 - 3bergenLoop, Driebergen-Rijsenburg (uitslagen)
19-02-2011 - SPAR NK Cross, Hellendoorn (uitslagen)
13-02-2011 - 34e Groet Uit Schoorl Run, Schoorl (uitslagen)
13-02-2011 - Atledo Cross, Dongen (uitslagen)
12-02-2011 - Indoor, Dordrecht (uitslagen)
12-02-2011 - Van Splunder-Heinenoordtunnelloop, Oud-Beijerland (uitslagen)
06-02-2011 - Midwinter Marathon, Apeldoorn (uitslagen)
23-01-2011 - 42e BN DeStem Mastboscross Breda, Breda (uitslagen)
23-01-2011 - Indoor Atledo, Dongen (uitslagen)
23-01-2011 - Nationale Junioren C&D Indoorwedstrijden 2015, Apeldoorn (uitslagen)
22-01-2011 - 22e Dirk IV-loop, Hoornaar (uitslagen)
22-01-2011 - Gorzencross, Ridderkerk (uitslagen)
09-01-2011 - 39e PWN Egmond Halve Marathon, Egmond aan Zee (uitslagen)
09-01-2011 - Halve Marathon van Rockanje, Rockanje (uitslagen)
01-01-2011 - onbekend, Etten-Leur (uitslagen)
31-12-2010 - Internationale Sylvestercross, Soest (uitslagen)
18-12-2010 - Houtwijk Kerstloop, Dronten (uitslagen)
11-12-2010 - 3e Pallas Papendalcross, Arnhem (uitslagen)
05-12-2010 - Mardenkro Enclave Cross, Baarle-Nassau (uitslagen)
20-11-2010 - Rietveld-Bouw Cross, Papendrecht (uitslagen)
07-11-2010 - Drunense Duinen Cross, Drunen (uitslagen)
07-11-2010 - Parnassia Laan van Meerdervoort Loop, 's-Gravenhage (uitslagen)
07-11-2010 - Terschelling Marathon, Terschelling West (uitslagen)
05-11-2010 - Bergrace by Night, Rhenen (uitslagen)
31-10-2010 - Wolfskamerloop, Huizen (uitslagen)
23-10-2010 - 22e Poort6-loop, Gorinchem (uitslagen)
17-10-2010 - 35e Amsterdam Marathon, Amsterdam (uitslagen)
10-10-2010 - Marathon Eindhoven, Eindhoven (uitslagen)
09-10-2010 - 9e Wim Hol Memorial, Papendrecht (uitslagen)
09-10-2010 - Discoveryrun, Hoek van Holland (uitslagen)
03-10-2010 - onbekend, Huizen (uitslagen)
26-09-2010 - Atag Posbankloop, Velp Gld (uitslagen)
25-09-2010 - Clubkampioenschap Typhoon 2010, Gorinchem (uitslagen)
25-09-2010 - Clubkampioenschappen 2010, Gorinchem (uitslagen)
25-09-2010 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
18-09-2010 - Pupillencompetitie, Gorinchem (uitslagen)
17-09-2010 - onbekend, Gemert (uitslagen)
11-09-2010 - Run Winschoten, Winschoten (uitslagen)
05-09-2010 - Brabants Dagblad Tilburg Ten Miles, Tilburg (uitslagen)
05-09-2010 - onbekend, Bergen op Zoom (uitslagen)
04-09-2010 - Pupillencompetitie, Alblasserdam (uitslagen)
28-08-2010 - De Ronde van IHC Nedstaal, Alblasserdam (uitslagen)
28-08-2010 - onbekend, Papendrecht (uitslagen)
14-08-2010 - Runnersworldloop, Apeldoorn (uitslagen)
03-07-2010 - onbekend, Etten Leur (uitslagen)
27-06-2010 - De Zomerklassieker van Brabant, Roosendaal (uitslagen)
26-06-2010 - 9e Lingewaalloop, Herwijnen (uitslagen)
26-06-2010 - Pupillencompetitie, Dordrecht (uitslagen)
25-06-2010 - onbekend, Zwolle (uitslagen)
19-06-2010 - Gebiedsfinale, Terneuzen (uitslagen)
19-06-2010 - onbekend, Terneuzen (uitslagen)
12-06-2010 - 11e Ooievaarsloop, Groot Ammers (uitslagen)
06-06-2010 - onbekend, Roosendaal (uitslagen)
05-06-2010 - 5-Regiowedstrijd, Zierikzee (uitslagen)
05-06-2010 - Van Goghloop Zundert, Zundert (uitslagen)
04-06-2010 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
30-05-2010 - Vestingloop , Den Bosch (uitslagen)
29-05-2010 - 2e competitie, Waalwijk (uitslagen)
29-05-2010 - onbekend, Waalwijk (uitslagen)
19-05-2010 - Verkerkloop, Zwijndrecht (uitslagen)
13-05-2010 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
05-05-2010 - Run4Freedom, Gorinchem (uitslagen)
25-04-2010 - onbekend, Dordrecht (uitslagen)
24-04-2010 - 1e competitie, Gorinchem (uitslagen)
24-04-2010 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
17-04-2010 - 6e Krakelingenloop, Heukelum (uitslagen)
16-04-2010 - Bergrace by Night, Rhenen (uitslagen)
11-04-2010 - 10km Loop Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
11-04-2010 - 4e DrutenLoop, Druten (uitslagen)
11-04-2010 - Fortis Marathon Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
11-04-2010 - Rotterdam Marathon , Rotterdam (uitslagen)
03-04-2010 - Het Rondje Vrachelen, Oosterhout Nb (uitslagen)
03-04-2010 - Pupillencompetitie, Papendrecht (uitslagen)
28-03-2010 - Dwars Door Dordt, Dordrecht (uitslagen)
14-03-2010 - CPC Loop Den Haag, 's-Gravenhage (uitslagen)
13-03-2010 - 7e Kontakt 5 Mijlen loop, Ameide (uitslagen)
07-03-2010 - Drunense Duinenloop, Drunen (uitslagen)
06-03-2010 - Halve Marathon van Harderwijk, Harderwijk (uitslagen)
01-03-2010 - Coopertest, Gorinchem (uitslagen)
28-02-2010 - 19e MARESIA Off-Road Duathlon, Waalwijk (uitslagen)
21-02-2010 - Atledo-Cross, Dongen (uitslagen)
21-02-2010 - Midwintermarathon, Apeldoorn (uitslagen)
06-02-2010 - onbekend, Apeldoorn (uitslagen)
23-01-2010 - Gorzencross, Ridderkerk (uitslagen)
17-01-2010 - 41e BN/DeStem Mastboscross, Breda (uitslagen)
16-01-2010 - 21e Dirk IV loop, Hoornaar (uitslagen)
31-12-2009 - Sylvestercross, Soest (uitslagen)
13-12-2009 - Kruithof Optiek Kerstloop, Barendrecht (uitslagen)
13-12-2009 - Mardenkro Enclave Cross, Baarle Nassau (uitslagen)
06-12-2009 - Wincanton Montferland Run, 's-Heerenberg (uitslagen)
05-12-2009 - 3de Stelleloop, Ouwerkerk (uitslagen)
22-11-2009 - Boscross van Standdaarbuiten, Standdaarbuiten (uitslagen)
14-11-2009 - 8e Rietveld-Bouw cross, Papendrecht (uitslagen)
08-11-2009 - 21e MARESIA Cross, Kaatsheuvel (uitslagen)
01-11-2009 - Drunense Duinen Cross, Drunen (uitslagen)
31-10-2009 - 45e Athloscross, Harderwijk (uitslagen)
25-10-2009 - Marathon Brabant, Etten-Leur (uitslagen)
24-10-2009 - 21e Bevoloop, Gorinchem (uitslagen)
18-10-2009 - 34e Amsterdam Marathon, Amsterdam (uitslagen)
17-10-2009 - Clubkampioenschap Typhoon 2009, Gorinchem (uitslagen)
17-10-2009 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
11-10-2009 - Marathon Eindhoven, Eindhoven (uitslagen)
10-10-2009 - 8e Wim Hol Memorial, Papendrecht (uitslagen)
04-10-2009 - AMGEN Singelloop Breda, Breda (uitslagen)
03-10-2009 - Rabobankloop-Alblasserdam, Alblasserdam (uitslagen)
26-09-2009 - Schweitzerloop, Dordrecht (uitslagen)
20-09-2009 - onbekend, Enschede (uitslagen)
20-09-2009 - Saucony Halve van Hoogland, Amersfoort (uitslagen)
19-09-2009 - Pupillencompetitie, Dordrecht (uitslagen)
13-09-2009 - Halve Marathon Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
12-09-2009 - Run Winschoten, Winschoten (uitslagen)
06-09-2009 - 30 van Amsterdam Noord, Amsterdam (uitslagen)
05-09-2009 - De Ronde van Nedstaal, Alblasserdam (uitslagen)
30-07-2009 - 21e Decathlon Polderloop, De Kwakel (uitslagen)
29-07-2009 - onbekend, Lahti (Finland) (uitslagen)
11-07-2009 - Alphense stratenloop, Alphen Nb (uitslagen)
04-07-2009 - Pupillencompetitie, Alblasserdam (uitslagen)
28-06-2009 - onbekend, Emmeloord (uitslagen)
27-06-2009 - 8e Lingewaalloop, Herwijnen (uitslagen)
20-06-2009 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
14-06-2009 - Marathon Amersfoort 750, Amersfoort (uitslagen)
14-06-2009 - onbekend, Oosterhout (uitslagen)
13-06-2009 - 10e Ooievaarsloop, Groot Ammers (uitslagen)
06-06-2009 - 5-Regio onmoeting, Papendrecht (uitslagen)
06-06-2009 - onbekend, Papendrecht (uitslagen)
06-06-2009 - Rondje Rijen, Rijen (uitslagen)
31-05-2009 - 2009 Sardinia ETU Cross Triathlon European Champ, Sardinia, Italy (uitslagen)
30-05-2009 - Dwars Door Dongen, Dongen (uitslagen)
21-05-2009 - onbekend, Gouda (uitslagen)
13-05-2009 - Verkerkloop, Zwijndrecht (uitslagen)
03-05-2009 - 20e Haagse Beemden Loop, Breda (uitslagen)
18-04-2009 - 5e Krakelingenloop, Heukelum (uitslagen)
13-04-2009 - Shell Ziedewij Oude Maasloop, Barendrecht (uitslagen)
11-04-2009 - Pupillencompetitie, Papendrecht (uitslagen)
05-04-2009 - Fortis Marathon Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
05-04-2009 - RTV Rijnmond Loop, Rotterdam (uitslagen)
29-03-2009 - Dwars Door Dordt, Dordrecht (uitslagen)
29-03-2009 - Runner's World Zandvoort CircuitRun, Zandvoort (uitslagen)
22-03-2009 - ING Venloop, Venlo (uitslagen)
21-03-2009 - 57e Reeuwijkse Plassenloop, Reeuwijk (uitslagen)
15-03-2009 - Halderbergeloop, Oudenbosch (uitslagen)
14-03-2009 - 37ste Pannekoekloop, Burgh Haamstede (uitslagen)
14-03-2009 - 6e Kontakt 5 Mijlen Loop, Ameide (uitslagen)
14-03-2009 - Fortis City-Pier-City Loop, 's-Gravenhage (uitslagen)
08-03-2009 - AD 20 van Alphen, Alphen aan den Rijn (uitslagen)
08-03-2009 - Fresenius halve marathon, Drunen (uitslagen)
08-03-2009 - Lunettencross, Vught (uitslagen)
28-02-2009 - SPAR NK Cross, Rijen (uitslagen)
21-02-2009 - 2e Testloop AV Fortuna, Vlaardingen (uitslagen)
15-02-2009 - 18e MARESIA Offroad Duathlon & ATB, Waalwijk (uitslagen)
14-02-2009 - Indoor Dordrecht, Dordrecht (uitslagen)
14-02-2009 - Van Splunder-Heinenoordtunnelloop, Oud Beijerland (uitslagen)
08-02-2009 - Atledo-Cross, Dongen (uitslagen)
08-02-2009 - Groet Uit Schoorl Run, Schoorl (uitslagen)
25-01-2009 - THORCROSS, Roosendaal (uitslagen)
18-01-2009 - 40e BN/De Stem Mastboscross, Breda (uitslagen)
17-01-2009 - 20e Dirk IV loop, Hoornaar (uitslagen)
17-01-2009 - 40e BN/De Stem Mastboscross, Breda (uitslagen)
11-01-2009 - PWN Egmond Halve Marathon, Egmond aan Zee (uitslagen)
10-01-2009 - 1e Testloop AV Fortuna, Vlaardingen (uitslagen)
10-01-2009 - Indoor Dordrecht, Dordrecht (uitslagen)
04-01-2009 - Halve van Rockanje, Rockanje (uitslagen)
04-01-2009 - Pagnevaartcross, Bosschenhoofd (uitslagen)
03-01-2009 - 22e Florijnwinterloop, Woudenberg (uitslagen)
31-12-2008 - Sylvestercross, Soest (uitslagen)
07-12-2008 - Mardenkro Enclavecross, Baarle Nassau (uitslagen)
07-12-2008 - Wincanton Montferland Run, 's-Heerenberg (uitslagen)
23-11-2008 - 50e Int. VGZ Warandeloop Tilburg Zondag, Tilburg (uitslagen)
16-11-2008 - Scorpio cross, Oosterhout Nb (uitslagen)
09-11-2008 - 20e MARESIA Cross, Kaatsheuvel (uitslagen)
02-11-2008 - Drunense Duinen Cross, Drunen (uitslagen)
02-11-2008 - Terschelling Marathon Berenloop, Terschelling West (uitslagen)
01-11-2008 - Terschelling Ontbijtloop, Terschelling West (uitslagen)
25-10-2008 - 20e Bevoloop Gorinchem, Gorinchem (uitslagen)
25-10-2008 - De Jong @ Laan Athlos cross/rbr, Harderwijk (uitslagen)
19-10-2008 - 33e ING Amsterdam Marathon, Amsterdam (uitslagen)
19-10-2008 - Gebr. Oomenloop, Rucphen (uitslagen)
12-10-2008 - Marathon Eindhoven, Eindhoven (uitslagen)
12-10-2008 - Netwerk Drechtstedenloop, Dordrecht (uitslagen)
05-10-2008 - De Meierijloop, Vught (uitslagen)
05-10-2008 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
04-10-2008 - Clubkampioenschap Typhoon 2008, Gorinchem (uitslagen)
04-10-2008 - onbekend, Dordrecht (uitslagen)
27-09-2008 - Rabobankloop-Alblasserdam, Alblasserdam (uitslagen)
21-09-2008 - 29e Beekse Marathon, Hilvarenbeek (uitslagen)
21-09-2008 - Saucony Halve van Hoogland, Amersfoort (uitslagen)
20-09-2008 - Pupillencompetitie, Oud Beijerland (uitslagen)
20-09-2008 - Schweitzerloop, Dordrecht (uitslagen)
14-09-2008 - Fortis 1/2 Marathon Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
13-09-2008 - 2008 Ameland ETU Cross Triathlon European Championships, Ameland (uitslagen)
13-09-2008 - 7e Wim Hol Memorial, Papendrecht (uitslagen)
13-09-2008 - onbekend, Assen (uitslagen)
07-09-2008 - 30 van Amsterdam Noord, Amsterdam (uitslagen)
07-09-2008 - Brabants Dagblad Tilburg Ten Miles, Tilburg (uitslagen)
23-08-2008 - Alphense stratenloop, Alphen Nb (uitslagen)
20-07-2008 - onbekend, Heusden (uitslagen)
16-07-2008 - Fortis Loopfestijn Voorthuizen, Voorthuizen (uitslagen)
11-07-2008 - onbekend, Apeldoorn (uitslagen)
05-07-2008 - 5-Regio ontmoeting, Zoetermeer (uitslagen)
05-07-2008 - Pupillencompetitie, Dordrecht (uitslagen)
28-06-2008 - 7e Lingewaalloop Herwijnen, Herwijnen (uitslagen)
22-06-2008 - Halve Marathon van Roosendaal, Roosendaal (uitslagen)
21-06-2008 - 10e Groot Ginkelse loop, Wekerom (uitslagen)
21-06-2008 - TNO-Ambachtsheerlijkheidsloop, Numansdorp (uitslagen)
15-06-2008 - Maastrichts Mooiste, Maastricht (uitslagen)
15-06-2008 - onbekend, Barendrecht (uitslagen)
14-06-2008 - 9e Ooievaarsloop Groot-Ammers, Groot Ammers (uitslagen)
14-06-2008 - onbekend, Drunen (uitslagen)
04-06-2008 - 12e Pagnevaartloop, Oudenbosch (uitslagen)
31-05-2008 - onbekend, Groningen (uitslagen)
31-05-2008 - Pupillencompetitie, Alblasserdam (uitslagen)
25-05-2008 - Wegwedstrijd 1, Standdaarbuiten (uitslagen)
23-05-2008 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
17-05-2008 - Kaatsheuvelse Pleinloop, Kaatsheuvel (uitslagen)
17-05-2008 - Nationale Lenteloop, Papendrecht (uitslagen)
14-05-2008 - Verkerkloop, Zwijndrecht (uitslagen)
10-05-2008 - onbekend, Dordrecht (uitslagen)
04-05-2008 - Haagse Beemdenloop, Breda (uitslagen)
03-05-2008 - onbekend, Lisse (uitslagen)
30-04-2008 - 62e Havenloop av. Fortuna, Vlaardingen (uitslagen)
19-04-2008 - 4e Krakelingenloop Heukelum, Heukelum (uitslagen)
14-04-2008 - Pupillencompetitie, Papendrecht (uitslagen)
13-04-2008 - Fortis Marathon Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
13-04-2008 - Rotterdam Marathon , Rotterdam (uitslagen)
12-04-2008 - Pupillencompetitie, Papendrecht (uitslagen)
10-04-2008 - onbekend, Dordrecht (uitslagen)
06-04-2008 - Dwars Door Dordt, Dordrecht (uitslagen)
05-04-2008 - 3e Rondje Vrachelen, Oosterhout Nb (uitslagen)
30-03-2008 - Runner's World Zandvoort CircuitRun, Zandvoort (uitslagen)
24-03-2008 - Jaarbeurs Utrecht Marathon, Utrecht (uitslagen)
24-03-2008 - Kidney-run, Roosendaal (uitslagen)
16-03-2008 - 7e Halderbergeloop, Oudenbosch (uitslagen)
15-03-2008 - 5e Kontakt Vijf Mijlenloop van Ameide, Ameide (uitslagen)
15-03-2008 - AD Haagsche Courant 10km loop, 's-Gravenhage (uitslagen)
15-03-2008 - Fortis City-Pier-City loop, 's-Gravenhage (uitslagen)
09-03-2008 - AD 20 van Alphen, Alphen aan den Rijn (uitslagen)
09-03-2008 - Fresenius halve marathon, Drunen (uitslagen)
02-03-2008 - Audax NK Cross, Rijen (uitslagen)
24-02-2008 - 30 van Tilburg, Tilburg (uitslagen)
24-02-2008 - Fortis Bruggenloop Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
17-02-2008 - Rico Salvetti Loop, Moergestel (uitslagen)
10-02-2008 - Safari Groet Uit Schoorl Run, Schoorl (uitslagen)
03-02-2008 - Centraal Beheer Achmea Midwintermarathon, Apeldoorn (uitslagen)
02-02-2008 - Kruikenloop, Tilburg (uitslagen)
27-01-2008 - THORCROSS tevens Brabantse kampioenschappen cross, Roosendaal (uitslagen)
19-01-2008 - 19e Dirk IV loop Hoornaar, Hoornaar (uitslagen)
19-01-2008 - Gorzencross, Ridderkerk (uitslagen)
13-01-2008 - Egmond Halve Marathon, Egmond aan Zee (uitslagen)
06-01-2008 - 10e Pagnevaartcross, Bosschenhoofd (uitslagen)
06-01-2008 - 18e Spiridoncross, Rijen (uitslagen)
06-01-2008 - De Halve van Rockanje, Rockanje (uitslagen)
05-01-2008 - 21e Florijnwinterloop, Woudenberg (uitslagen)
31-12-2007 - Sylvestercross, Soest (uitslagen)
30-12-2007 - De Meeuw Auwjaorscross, Oirschot (uitslagen)
26-12-2007 - TOF Kerstcross, Galder (uitslagen)
15-12-2007 - Prestatielopen t/m halve marathon, Vlaardingen (uitslagen)
09-12-2007 - 24e zandboscross, Deurne (uitslagen)
02-12-2007 - Wincanton Montferland Run, 's-Heerenberg (uitslagen)
24-11-2007 - Horaloop, Ede Gld (uitslagen)
11-11-2007 - Internationale VGZ Warandeloop, Tilburg (uitslagen)
10-11-2007 - Nationale Jeugd Crossdag Warandeloop, Tilburg (uitslagen)
04-11-2007 - Drunense Duinen Cross, Drunen (uitslagen)
04-11-2007 - Terschelling Marathon Berenloop, Terschelling West (uitslagen)
28-10-2007 - 59e Wolfskamerloop, Huizen (uitslagen)
28-10-2007 - Marathon Brabant, Etten-Leur (uitslagen)
27-10-2007 - 19e BEVO loop Gorinchem, Gorinchem (uitslagen)
21-10-2007 - 32e ING Amsterdam Marathon, Amsterdam (uitslagen)
20-10-2007 - Accounta Athlos Cross, Harderwijk (uitslagen)
14-10-2007 - Marathon Eindhoven, Eindhoven (uitslagen)
14-10-2007 - Netwerk Drechtstedenloop, Dordrecht (uitslagen)
07-10-2007 - Fortis Singelloop Utrecht, Utrecht (uitslagen)
06-10-2007 - Clubkampioenschap Typhoon 2007, Gorinchem (uitslagen)
06-10-2007 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
30-09-2007 - Posbankloop, Velp Gld (uitslagen)
29-09-2007 - Rabobankloop-Alblasserdam, Alblasserdam (uitslagen)
22-09-2007 - onbekend, Oud-Beijerland (uitslagen)
22-09-2007 - Schweitzerloop, Dordrecht (uitslagen)
17-09-2007 - Pupillencompetitie, Dordrecht (uitslagen)
16-09-2007 - Saucony Halve van Hoogland, Hoogland (uitslagen)
15-09-2007 - 6e Wim Hol Memorial Papendrecht, Papendrecht (uitslagen)
15-09-2007 - Pupillencompetitie, Dordrecht (uitslagen)
15-09-2007 - Wim Hol Memorial, Papendrecht (uitslagen)
09-09-2007 - Fortis 1/2 Marathon, Rotterdam (uitslagen)
08-09-2007 - onbekend, Papendrecht (uitslagen)
02-09-2007 - 8e Maas en Waalse Dijkenloop, Beneden Leeuwen (uitslagen)
01-09-2007 - De Ronde van Nedstaal, Alblasserdam (uitslagen)
31-08-2007 - onbekend, Gouda (uitslagen)
26-08-2007 - Dorpsloop Teteringen, Teteringen (uitslagen)
25-08-2007 - onbekend, Amsterdam (uitslagen)
18-08-2007 - Aphense Stratenloop, Alphen Nb (uitslagen)
21-07-2007 - onbekend, Utrecht (uitslagen)
18-07-2007 - Fortis Loopfestijn Voorthuizen, Voorthuizen (uitslagen)
07-07-2007 - Chaamloop, Chaam (uitslagen)
30-06-2007 - Pupillencompetitie, Gorinchem (uitslagen)
24-06-2007 - Halve Marathon van Roosendaal, Roosendaal (uitslagen)
23-06-2007 - 6e Lingewaalloop Herwijnen, Herwijnen (uitslagen)
15-06-2007 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
10-06-2007 - Rondje Rijen, Rijen (uitslagen)
09-06-2007 - 8e Ooievaarsloop Groot-Ammers, Groot Ammers (uitslagen)
26-05-2007 - Pupillencompetitie, Oud Beijerland (uitslagen)
19-05-2007 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
17-05-2007 - Wegwedstrijd 1, Standdaarbuiten (uitslagen)
13-05-2007 - The Hague Royal Ten, 's-Gravenhage (uitslagen)
12-05-2007 - 25ste Nationale Lenteloop, Papendrecht (uitslagen)
12-05-2007 - KaaienLoop, Oosterhout Nb (uitslagen)
12-05-2007 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
09-05-2007 - Verkerkloop, Zwijndrecht (uitslagen)
28-04-2007 - 2007 Ibiza ETU Cross Triathlon European Championships , Ibiza, Spain (uitslagen)
21-04-2007 - 3e Krakelingenloop Heukelum, Heukelum (uitslagen)
14-04-2007 - Pupillencompetitie, Papendrecht (uitslagen)
11-04-2007 - onbekend, Epe (uitslagen)
09-04-2007 - Fortis Marathon Utrecht, Utrecht (uitslagen)
09-04-2007 - onbekend, Spijkenisse (uitslagen)
07-04-2007 - 2e Rondje Vrachelen, Oosterhout Nb (uitslagen)
01-04-2007 - Dwars Door Dordtloop, Dordrecht (uitslagen)
01-04-2007 - Nike Hilversum City Run, Hilversum (uitslagen)
25-03-2007 - ING Bank Venloop, Venlo (uitslagen)
18-03-2007 - 6e Halderbergeloop; Brabants Kamp. 10 km weg, Oudenbosch (uitslagen)
17-03-2007 - 4e Kontakt Vijf Mijlenloop Ameide, Ameide (uitslagen)
17-03-2007 - Fortis City-Pier-City Loop, 's-Gravenhage (uitslagen)
11-03-2007 - 30 van Tilburg, Tilburg (uitslagen)
10-03-2007 - 35e Pannekoekloop, Burgh Haamstede (uitslagen)
04-03-2007 - Drunense Duinen halve marathon, Drunen (uitslagen)
24-02-2007 - NK Cross en Crossfestival, Wageningen, Wageningen (uitslagen)
11-02-2007 - 30e Groet Uit Schoorl Run, Schoorl (uitslagen)
11-02-2007 - 50e Joe Mann Bosloop (+Brab. Kamp), Best (uitslagen)
28-01-2007 - THORCROSS, Roosendaal (uitslagen)
21-01-2007 - 38e Internationale Sprintcross, Breda (uitslagen)
20-01-2007 - 18e Dirk IV loop Hoornaar, Hoornaar (uitslagen)
14-01-2007 - Egmond Halve Marathon, Egmond aan Zee (uitslagen)
07-01-2007 - de Halve van Rockanje, Rockanje (uitslagen)
06-01-2007 - 20e Florijnwinterloop, Woudenberg (uitslagen)
31-12-2006 - 22e Oudejaarsloop, Hilvarenbeek (uitslagen)
31-12-2006 - Silvesterloop, Rijen (uitslagen)
26-12-2006 - TOF Kerstcross, Breda (uitslagen)
17-12-2006 - Lidocross, Waalwijk (uitslagen)
16-12-2006 - Houtwijkkerstloop Dronten, Dronten (uitslagen)
10-12-2006 - 2e Menzis Dorschkampcross, Wageningen (uitslagen)
10-12-2006 - Spado Cross, Bergen op Zoom (uitslagen)
03-12-2006 - Wincanton Montferland Run, 's-Heerenberg (uitslagen)
26-11-2006 - 18e MARESIA Cross, Kaatsheuvel (uitslagen)
26-11-2006 - Dorpsboscross, Standdaarbuiten (uitslagen)
25-11-2006 - Horaloop, Ede Gld (uitslagen)
12-11-2006 - Internationale VGZ Warandeloop, Tilburg (uitslagen)
05-11-2006 - Drunense Duinen Cross, Drunen (uitslagen)
29-10-2006 - Mee, Harderwijk (uitslagen)
29-10-2006 - Rexroth Sparrenbosloop, Boxtel (uitslagen)
28-10-2006 - 5e Wim Hol Memorial, Papendrecht (uitslagen)
22-10-2006 - Gebr. Oomenloop, Rucphen (uitslagen)
21-10-2006 - 42e Athlos cross, Harderwijk (uitslagen)
15-10-2006 - Bruggenloop, Dongen (uitslagen)
08-10-2006 - Pijnenburg Bosmarathon, Soest (uitslagen)
07-10-2006 - Maasstadloop, Rotterdam (uitslagen)
07-10-2006 - Rabobankloop-Alblasserdam, Alblasserdam (uitslagen)
01-10-2006 - Bredase Singelloop, Breda (uitslagen)
30-09-2006 - Clubkampioenschap Typhoon 2006, Gorinchem (uitslagen)
30-09-2006 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
23-09-2006 - Schweitzerloop, Dordrecht (uitslagen)
20-09-2006 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
15-09-2006 - 3e Kontakt Vijf Mijlenloop, Ameide (uitslagen)
08-09-2006 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
08-09-2006 - Onderlinge, Gorinchem (uitslagen)
06-09-2006 - onbekend, Utrecht (uitslagen)
03-09-2006 - 7e Maas en Waalse Dijkenloop, Beneden Leeuwen (uitslagen)
03-09-2006 - Brabants Dagblad Tilburg Ten Miles, Tilburg (uitslagen)
26-08-2006 - Bels Lijntje Loop, Baarle Nassau (uitslagen)
26-08-2006 - onbekend, Amsterdam (uitslagen)
26-08-2006 - Pupillencompetitie, Dordrecht (uitslagen)
28-07-2006 - Trackmeeting, Utrecht (uitslagen)
07-07-2006 - onbekend, Utrecht (uitslagen)
01-07-2006 - Pupillencompetitie, Gorinchem (uitslagen)
01-07-2006 - VV Chaam loop, Chaam (uitslagen)
25-06-2006 - Halve Marathon van Roosendaal, Roosendaal (uitslagen)
25-06-2006 - onbekend, Vught (uitslagen)
24-06-2006 - 5e Lingewaalloop, Herwijnen (uitslagen)
24-06-2006 - onbekend, Boskoop (uitslagen)
17-06-2006 - 8e Groot Ginkelse loop, Wekerom (uitslagen)
17-06-2006 - St. Bavoloop, Rijsbergen (uitslagen)
11-06-2006 - onbekend, Zevenbergen (uitslagen)
10-06-2006 - 5-Regio ontmoeting, Vlaardingen (uitslagen)
10-06-2006 - 7e Ooievaarsloop, Groot Ammers (uitslagen)
10-06-2006 - onbekend, Vlaardingen (uitslagen)
10-06-2006 - Zwolse Halve Marathon Festival, Zwolle (uitslagen)
09-06-2006 - Trackmeeting, Utrecht (uitslagen)
03-06-2006 - 25e Landschapsloop, Geesbrug (uitslagen)
02-06-2006 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
02-06-2006 - Onderlinge, Gorinchem (uitslagen)
27-05-2006 - Dwars Door Dongen, Dongen (uitslagen)
27-05-2006 - onbekend, Den Haag (uitslagen)
25-05-2006 - De 5, Standdaarbuiten (uitslagen)
25-05-2006 - onbekend, Vught (uitslagen)
21-05-2006 - Run2Day run, Utrecht (uitslagen)
20-05-2006 - Kaatsheuvelse Pleinloop, Kaatsheuvel (uitslagen)
20-05-2006 - Pupillencompetitie, Oud Beijerland (uitslagen)
14-05-2006 - onbekend, Eindhoven (uitslagen)
13-05-2006 - Nationale Lenteloop, Papendrecht (uitslagen)
18-04-2006 - onbekend, Roosendaal (uitslagen)
17-04-2006 - Fortis Marathon Utrecht, De Meern (uitslagen)
15-04-2006 - 2e Krakelingenloop, Heukelum (uitslagen)
09-04-2006 - Fortis Marathon Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
09-04-2006 - Kidneyrun, Roosendaal (uitslagen)
08-04-2006 - Het Rondje Vrachelen, Oosterhout Nb (uitslagen)
02-04-2006 - Lycra Dwars Door Dordt, Dordrecht (uitslagen)
18-03-2006 - 18e Bevoloop, Gorinchem (uitslagen)
12-03-2006 - AD 20 van Alphen, Alphen aan den Rijn (uitslagen)
11-03-2006 - 34e Pannekoekloop, Burgh Haamstede (uitslagen)
05-03-2006 - NK veldloop, Norg (uitslagen)
26-02-2006 - Amersfoortse Bergcross, Amersfoort (uitslagen)
26-02-2006 - Fortis Bruggenloop Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
12-02-2006 - 29e Groet Uit Schoorl Run, Schoorl (uitslagen)
12-02-2006 - Atledo Cross, Dongen (uitslagen)
12-02-2006 - Voorne 10 Engelse Mijlen, Brielle (uitslagen)
05-02-2006 - Phanos boscross, Amstelveen (uitslagen)
21-01-2006 - 17e Dirk IV Loop, Hoornaar (uitslagen)
15-01-2006 - 37e Internationale Sprintcross, Breda (uitslagen)
08-01-2006 - Egmond Halve Marathon, Egmond aan Zee (uitslagen)
08-01-2006 - Pagnevaartcross, Hoeven (uitslagen)
08-01-2006 - Strandloop, Rockanje (uitslagen)
07-01-2006 - 19e Florijnwinterloop, Woudenberg (uitslagen)
31-12-2005 - Int. Hydron Sylvestercross Soest, Soest (uitslagen)
26-12-2005 - TOF Kerstcross, Galder (uitslagen)
18-12-2005 - Lidocross, Waalwijk (uitslagen)
17-12-2005 - Houtwijkkerstloop, Dronten (uitslagen)
04-12-2005 - THOR-cross, Roosendaal (uitslagen)
04-12-2005 - Wincanton Montferlandrun, 's-Heerenberg (uitslagen)
27-11-2005 - 17e Maresia Cross, Kaatsheuvel (uitslagen)
13-11-2005 - Internationale ABAB Warandeloop, Tilburg (uitslagen)
12-11-2005 - 38e Mosselloop, Burgh Haamstede (uitslagen)
12-11-2005 - Internationale ABAB Warandeloop, Tilburg (uitslagen)
06-11-2005 - Fortis 10EM Hoek van Holland, Hoek van Holland (uitslagen)
06-11-2005 - Zilveren Turfloop, Mijdrecht (uitslagen)
30-10-2005 - Marathon Brabant, Etten-Leur (uitslagen)
30-10-2005 - Rexroth Sparrenbosloop, Boxtel (uitslagen)
16-10-2005 - 30e ING Amsterdam Marathon, Amsterdam (uitslagen)
15-10-2005 - 41e Athloscross, Harderwijk (uitslagen)
09-10-2005 - Marathon Eindhoven, Eindhoven (uitslagen)
08-10-2005 - Rabobankjubileumloop-Alblasserdam, Alblasserdam (uitslagen)
02-10-2005 - Bredase Singelloop, Breda (uitslagen)
01-10-2005 - Clubkampioenschap Typhoon 2005, Gorinchem (uitslagen)
01-10-2005 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
25-09-2005 - Geov, Velp Gld (uitslagen)
25-09-2005 - onbekend, Apeldoorn (uitslagen)
18-09-2005 - Beekse Marathon, Hilvarenbeek (uitslagen)
17-09-2005 - Pupillencompetitie, Gorinchem (uitslagen)
16-09-2005 - 2e Kontakt Vijf Mijlen Loop, Ameide (uitslagen)
10-09-2005 - onbekend, Uden (uitslagen)
09-09-2005 - 17e Goudse Nationale Singelloop 2005, Gouda (uitslagen)
04-09-2005 - Brabants Dagblad Tilburg Ten Miles, Tilburg (uitslagen)
04-09-2005 - onbekend, Oosterhout (uitslagen)
27-08-2005 - Bels Lijntje, Baarle Nassau (uitslagen)
27-08-2005 - onbekend, Amsterdam (uitslagen)
27-08-2005 - Pieter Keij Memorial, Dodewaard (uitslagen)
27-08-2005 - Pupillencompetitie, Dordrecht (uitslagen)
21-08-2005 - onbekend, Amersfoort (uitslagen)
20-07-2005 - Fortis Loopfestijn Voorthuizen, Voorthuizen (uitslagen)
06-07-2005 - onbekend, Lignano (Itali?) (uitslagen)
26-06-2005 - Halve Marathon (+ 10 km) van Roosendaal, Roosendaal (uitslagen)
25-06-2005 - 4e Lingewaalloop Herwijnen, Herwijnen (uitslagen)
25-06-2005 - Pupillencompetitie, Alblasserdam (uitslagen)
19-06-2005 - onbekend, Huizen (uitslagen)
11-06-2005 - 6e Ooievaarsloop Groot-Ammers, Groot Ammers (uitslagen)
11-06-2005 - onbekend, Leiden (uitslagen)
08-06-2005 - Zomeravondcup 4, Utrecht (uitslagen)
01-06-2005 - 9e Pagnevaartloop 10 EM, Oudenbosch (uitslagen)
29-05-2005 - 14e ZuiderSterloop, Capelle aan den IJssel (uitslagen)
27-05-2005 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
25-05-2005 - De 5, Standdaarbuiten (uitslagen)
25-05-2005 - Zomeravondcup 3, Utrecht (uitslagen)
22-05-2005 - onbekend, Alkmaar (uitslagen)
21-05-2005 - 23e Nationale Lenteloop, Papendrecht (uitslagen)
21-05-2005 - onbekend, Zevenbergen (uitslagen)
08-05-2005 - ING Bank Enschede Marathon, Enschede (uitslagen)
05-05-2005 - onbekend, Sint Niklaas (B) (uitslagen)
02-05-2005 - Pupillencompetitie, Oud Beijerland (uitslagen)
01-05-2005 - Almere Great 10, Almere (uitslagen)
01-05-2005 - Gamma Haagse Beemden Loop, Breda (uitslagen)
26-04-2005 - Zomeravondcup 2, Utrecht (uitslagen)
24-04-2005 - Maarssen RUN, Maarssen (uitslagen)
24-04-2005 - Maastrichts Mooiste, Maastricht (uitslagen)
23-04-2005 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
17-04-2005 - Nike Hilversum City Run, Hilversum (uitslagen)
06-04-2005 - onbekend, Terneuzen (uitslagen)
03-04-2005 - 7e Amicon Drielandenloop, Losser (uitslagen)
03-04-2005 - Dwars Door Dordt, Dordrecht (uitslagen)
28-03-2005 - Fortis Marathon Utrecht, De Meern (uitslagen)
28-03-2005 - Oude Maasloop, Barendrecht (uitslagen)
20-03-2005 - 4e Halderbergeloop 10 km, Oudenbosch (uitslagen)
19-03-2005 - 17e Bevoloop Gorinchem, Gorinchem (uitslagen)
13-03-2005 - De 30 van Tilburg, Tilburg (uitslagen)
06-03-2005 - Jan van Zandvoort Halve Marathon, Drunen (uitslagen)
27-02-2005 - NK veldloop, Roggel (uitslagen)
13-02-2005 - 28e Groet Uit Schoorl Run, Schoorl (uitslagen)
13-02-2005 - Ave Heytse Cross, Roggel (uitslagen)
30-01-2005 - Grote Bos Cross, Driebergen-Rijsenburg (uitslagen)
23-01-2005 - 15e Spiridoncross, Rijen (uitslagen)
16-01-2005 - 36e Internationale Sprintcross, Breda (uitslagen)
15-01-2005 - 16e Dirk IV Loop, Hoornaar (uitslagen)
09-01-2005 - Egmond Halve Marathon, Egmond aan Zee (uitslagen)
08-01-2005 - 18e Florijnwinterloop, Woudenberg (uitslagen)
31-12-2004 - Int. Hydron Sylvestercross Soest, Soest (uitslagen)
31-12-2004 - Silvesterloop, Dorst (uitslagen)
26-12-2004 - TOF Kerstcross, Breda (uitslagen)
19-12-2004 - Lidocross, Waalwijk (uitslagen)
05-12-2004 - Mardenkro Enclave Cross, Baarle Nassau (uitslagen)
05-12-2004 - Wincanton Montferland Run, 's-Heerenberg (uitslagen)
28-11-2004 - Internationale ABAB Warandeloop, Tilburg (uitslagen)
21-11-2004 - Scorpiocross, Oosterhout Nb (uitslagen)
14-11-2004 - Molenvencross, Helmond (uitslagen)
07-11-2004 - Zilveren Turfloop, Mijdrecht (uitslagen)
31-10-2004 - Marathon Brabant, Etten-Leur (uitslagen)
17-10-2004 - 29e ING Amsterdam Marathon, Amsterdam (uitslagen)
17-10-2004 - Maliebaanloop, Utrecht (uitslagen)
16-10-2004 - 40e Athloscross, Harderwijk (uitslagen)
10-10-2004 - Marathon Eindhoven, Eindhoven (uitslagen)
09-10-2004 - Wegenerloop, Rotterdam (uitslagen)
03-10-2004 - Bredase Singelloop, Breda (uitslagen)
28-09-2004 - Clubkampioenschap Typhoon 2004, Gorinchem (uitslagen)
26-09-2004 - Posbankloop, Velp Gld (uitslagen)
25-09-2004 - onbekend, Emmeloord (uitslagen)
19-09-2004 - 25e! Beekse marathon, Hilvarenbeek (uitslagen)
17-09-2004 - 5 Engelse Mijl van Ameide, Ameide (uitslagen)
05-09-2004 - Brabants Dagblad Tilburg Ten Miles, Tilburg (uitslagen)
05-09-2004 - Maas en Waalse Dijkenloop, Beneden Leeuwen (uitslagen)
29-08-2004 - Hemmeromloop, Hem (uitslagen)
28-08-2004 - Stratenloop Het Bels Lijntje, Baarle Nassau (uitslagen)
21-08-2004 - Gerard Tebroke Memorialloop, Aalten (uitslagen)
13-08-2004 - onbekend, Utrecht (uitslagen)
03-07-2004 - Van Bank tot Bank, Heerde (uitslagen)
02-07-2004 - onbekend, Rotterdam (uitslagen)
27-06-2004 - Halve Marathon en 10 km, Roosendaal (uitslagen)
26-06-2004 - onbekend, Sittard (uitslagen)
20-06-2004 - AH Halve Marathon, Gennep (uitslagen)
19-06-2004 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
19-06-2004 - St. Bavoloop, Rijsbergen (uitslagen)
18-06-2004 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
12-06-2004 - Benevia Run 5 en 10 km, Heinenoord (uitslagen)
12-06-2004 - onbekend, Vught (uitslagen)
09-06-2004 - Zomeravondcup4, Utrecht (uitslagen)
07-06-2004 - onbekend, Barendrecht (uitslagen)
06-06-2004 - 10e Kombij-Dorintloop, Badhoevedorp (uitslagen)
03-06-2004 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
02-06-2004 - Pagnevaartloop, Oudenbosch (uitslagen)
26-05-2004 - Zomeravondcup3, Utrecht (uitslagen)
23-05-2004 - onbekend, Drunen (uitslagen)
09-05-2004 - Zwaluwse Zonzeel Loop, Hooge Zwaluwe (uitslagen)
08-05-2004 - 22e Nationale Lenteloop, Papendrecht (uitslagen)
06-05-2004 - onbekend, Oud-Beijerland (uitslagen)
02-05-2004 - Almere Great 10, Almere (uitslagen)
01-05-2004 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
27-04-2004 - Zomeravondcup2, Utrecht (uitslagen)
25-04-2004 - Maarssen RUN, Maarssen (uitslagen)
24-04-2004 - onbekend, Dussen (uitslagen)
12-04-2004 - Klap tot Klaploop, Stadskanaal (uitslagen)
06-04-2004 - Zomeravondcup1, Utrecht (uitslagen)
02-04-2004 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
28-03-2004 - Dwars door Dordt, Dordrecht (uitslagen)
27-03-2004 - onbekend, Papendrecht (uitslagen)
21-03-2004 - Halderbergeloop, Oudenbosch (uitslagen)
07-03-2004 - 20 van Alphen, Alphen aan den Rijn (uitslagen)
07-03-2004 - Jan van Zandvoort halve marathon, Drunen (uitslagen)
06-03-2004 - Rietveld-Bouw Cross, Papendrecht (uitslagen)
29-02-2004 - NK veldloop, Holten (uitslagen)
21-02-2004 - Amersfoortse Bergcross, Amersfoort (uitslagen)
21-02-2004 - Heinenoordtunnelloop, Oud Beijerland (uitslagen)
15-02-2004 - Groet Uit Schoorl Run, Schoorl (uitslagen)
08-02-2004 - Atledocross, Dongen (uitslagen)
08-02-2004 - Grote Bos Cross, Driebergen-Rijsenburg (uitslagen)
01-02-2004 - Profile Cross, Uden (uitslagen)
18-01-2004 - 35e Int. Fondas Sprintcross, Breda (uitslagen)
11-01-2004 - Nike Egmond Halve Marathon, Egmond aan Zee (uitslagen)
04-01-2004 - Pagnevaartcross, Hoeven (uitslagen)
03-01-2004 - Florijnwinterloop, Woudenberg (uitslagen)
31-12-2003 - Silvesterloop, Dorst (uitslagen)
20-12-2003 - Houtwijkkerstloop Dronten, Dronten (uitslagen)
07-12-2003 - Mardenkro Enclave Cross, Baarle Nassau (uitslagen)
07-12-2003 - Voorne 10 Mijl, Brielle (uitslagen)
07-12-2003 - Wincanton Montferland Run, 's-Heerenberg (uitslagen)
30-11-2003 - Int. ABAB Warandeloop, Tilburg (uitslagen)
23-11-2003 - Lidocross, Waalwijk (uitslagen)
16-11-2003 - Scorpiocross, Oosterhout Nb (uitslagen)
15-11-2003 - Wegenerloop, Rotterdam (uitslagen)
09-11-2003 - 15e Maresia Cross, Kaatsheuvel (uitslagen)
02-11-2003 - Dotterbloemloop 2e loop Zuidersterloopserie, Zoetermeer (uitslagen)
02-11-2003 - Drunense Duinen cross, Drunen (uitslagen)
01-11-2003 - Rabo Halve Marathon Renswoude, Renswoude (uitslagen)
26-10-2003 - Hoogheuvel Sparrenbosloop, Boxtel (uitslagen)
26-10-2003 - Marathon Brabant, Etten-Leur (uitslagen)
18-10-2003 - 39e Athloscross, Harderwijk (uitslagen)
12-10-2003 - Marathon Eindhoven, Eindhoven (uitslagen)
11-10-2003 - Halve van Woudrichem, Woudrichem (uitslagen)
11-10-2003 - Wim Hol Memorial, Papendrecht (uitslagen)
05-10-2003 - Bredase Singelloop, Breda (uitslagen)
05-10-2003 - Zilveren Turfloop, Mijdrecht (uitslagen)
28-09-2003 - De Kleine Meierij Dommelloop, 's-Hertogenbosch (uitslagen)
28-09-2003 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
28-09-2003 - Posbankloop, Velp Gld (uitslagen)
27-09-2003 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
21-09-2003 - Dam tot Damloop, Amsterdam (uitslagen)
13-09-2003 - onbekend, Uden (uitslagen)
07-09-2003 - Tilburg Ten Miles, Tilburg (uitslagen)
30-08-2003 - onbekend, Oud-Beijerland (uitslagen)
27-08-2003 - Rabo Centrumloop, Hapert (uitslagen)
24-08-2003 - onbekend, Amsterdam (uitslagen)
22-06-2003 - Halve marathon en 10 km, Roosendaal (uitslagen)
21-06-2003 - onbekend, Breda (uitslagen)
14-06-2003 - St Bavoloop, Rijsbergen (uitslagen)
13-06-2003 - onbekend, Apeldoorn (uitslagen)
24-05-2003 - Dwars door Dongen, Dongen (uitslagen)
24-05-2003 - onbekend, Tilburg (uitslagen)
21-05-2003 - Zomeravondcup, Utrecht (uitslagen)
18-05-2003 - CityRun Utrecht, Utrecht (uitslagen)
17-05-2003 - onbekend, Ede (uitslagen)
10-05-2003 - 21e Nationale Lenteloop, Papendrecht (uitslagen)
10-05-2003 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
04-05-2003 - Almere Marathon, Almere (uitslagen)
04-05-2003 - Gamma Haagse Beemdenloop, Breda (uitslagen)
04-05-2003 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
29-04-2003 - Zomeravondcup, Utrecht (uitslagen)
27-04-2003 - Maarssen Run, Maarssen (uitslagen)
27-04-2003 - onbekend, Leiden (uitslagen)
21-04-2003 - Oude Maasloop, Barendrecht (uitslagen)
12-04-2003 - 10 Engelse Mijl, Oosterhout Nb (uitslagen)
08-04-2003 - Zomeravondcup, Utrecht (uitslagen)
05-04-2003 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
23-03-2003 - Spaarnwoudeloop, Velsen-Zuid (uitslagen)
16-03-2003 - De Dertig van Tilburg, Tilburg (uitslagen)
09-03-2003 - 20 van Alphen, Alphen aan den Rijn (uitslagen)
02-03-2003 - NK veldloop, Harderwijk (uitslagen)
23-02-2003 - Jan van Zandvoort halve marathon, Drunen (uitslagen)
16-02-2003 - Groet Uit Schoorl Run, Schoorl (uitslagen)
09-02-2003 - Atledo Cross, Dongen (uitslagen)
02-02-2003 - 14e Profile-Cross, Uden (uitslagen)
19-01-2003 - 34e Int. Fondas Sprintcross, Breda (uitslagen)
05-01-2003 - Pagnevaartcross, Hoeven (uitslagen)
31-12-2002 - Silvesterloop, Dorst (uitslagen)
26-12-2002 - TOF Kerstcross, Galder (uitslagen)
08-12-2002 - Enclave-cross, Baarle Nassau (uitslagen)
08-12-2002 - P&O Montferland Run, 's-Heerenberg (uitslagen)
01-12-2002 - Lido cross, Waalwijk (uitslagen)
24-11-2002 - Int. ABAB Warandeloop, Tilburg (uitslagen)
17-11-2002 - Scorpiocross, Oosterhout Nb (uitslagen)
10-11-2002 - MARESIA-Cross, Kaatsheuvel (uitslagen)
03-11-2002 - Drunense Duinencross, Drunen (uitslagen)
02-11-2002 - Halve marathon, Renswoude (uitslagen)
27-10-2002 - Marathon Brabant, Etten-Leur (uitslagen)
12-10-2002 - onbekend, Barendrecht (uitslagen)
06-10-2002 - Bredase Singelloop, Breda (uitslagen)
29-09-2002 - Posbankloop, Velp Gld (uitslagen)
28-09-2002 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
16-06-2002 - Halve marathon van Gennep, Gennep (uitslagen)
14-06-2002 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
05-05-2002 - Almere Marathon, Almere (uitslagen)
28-04-2002 - MaarssenRUN, Maarssen (uitslagen)
28-04-2002 - onbekend, Zevenbergen (uitslagen)
20-04-2002 - 10 EM van Dorst, Dorst (uitslagen)
19-04-2002 - onbekend, Uithoorn (uitslagen)
06-04-2002 - Stratenloop 's Gravenmoer, 's Gravenmoer (uitslagen)
05-04-2002 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
17-03-2002 - De Dertig van Tilburg, Tilburg (uitslagen)
03-03-2002 - Jan van Zandvoort halve marathon, Drunen (uitslagen)
24-02-2002 - Delta Lloyd NK veldloop, Amersfoort (uitslagen)
17-02-2002 - Joe Mann bosloop, Best (uitslagen)
03-02-2002 - VOAB-cross, Goirle (uitslagen)
27-01-2002 - Spiridoncross, Rijen (uitslagen)
20-01-2002 - Internationale Geminicross, Breda (uitslagen)
09-12-2001 - Enclavecross, Baarle Nassau (uitslagen)
09-12-2001 - P&O Montferland Run, 's-Heerenberg (uitslagen)
02-12-2001 - Lido cross, Waalwijk (uitslagen)
25-11-2001 - Internationale Warandeloop, Tilburg (uitslagen)
24-11-2001 - Internationale Warandeloop (jeugd), Tilburg (uitslagen)
18-11-2001 - Scorpio-cross, Oosterhout Nb (uitslagen)
11-11-2001 - Maresiacross, Kaatsheuvel (uitslagen)
28-10-2001 - Marathon Brabant (NK veteranen), Etten-Leur (uitslagen)
27-10-2001 - Diepe Hel Holterbergloop, Holten (uitslagen)
14-10-2001 - onbekend, Enschede (uitslagen)
30-09-2001 - Posbankloop, Velp Gld (uitslagen)
29-09-2001 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
08-09-2001 - Fish-Potato Run, Urk (uitslagen)
29-08-2001 - onbekend, Amsterdam (uitslagen)
15-08-2001 - Stratenloop 's Gravenmoer, 's Gravenmoer (uitslagen)
09-08-2001 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
05-08-2001 - 2001 Fredericia ITU Long Distance Triathlon World Championships, Fredericia (uitslagen)
14-07-2001 - onbekend, Heusden (uitslagen)
24-05-2001 - Golden Ten Loop, Delft (uitslagen)
20-05-2001 - onbekend, Amsterdam (uitslagen)
13-05-2001 - Zwaluwse Zonzeel Loop, Hooge Zwaluwe (uitslagen)
06-05-2001 - Haagse Beemdenloop, Breda (uitslagen)
06-05-2001 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
18-03-2001 - De Dertig van Tilburg, Tilburg (uitslagen)
04-03-2001 - NK Veldloop, Kerkrade (uitslagen)
18-02-2001 - Het Grote BosCross, Driebergen-Rijsenburg (uitslagen)
04-02-2001 - VOAB-cross, Goirle (uitslagen)
28-01-2001 - Spiridoncross, Rijen (uitslagen)
21-01-2001 - Internationale Sprintcross, Breda (uitslagen)
03-12-2000 - Lidocross, Waalwijk (uitslagen)
03-12-2000 - Montferland Run, 's-Heerenberg (uitslagen)
26-11-2000 - Internationale Warandeloop, Tilburg (uitslagen)
19-11-2000 - Scorpiocross, Oosterhout Nb (uitslagen)
21-10-2000 - Athloscross, Harderwijk (uitslagen)
15-10-2000 - onbekend, Den Bosch (uitslagen)
27-08-2000 - Dorpsloop Teteringen, Teteringen (uitslagen)
27-08-2000 - onbekend, Apeldoorn (uitslagen)
19-08-2000 - Alphense Stratenloop, Alphen Nb (uitslagen)
19-08-2000 - onbekend, Utrecht (uitslagen)
25-06-2000 - Centrumloop, Hapert (uitslagen)
25-06-2000 - Halve marathon en 10 km, Roosendaal (uitslagen)
17-06-2000 - onbekend, Terneuzen (uitslagen)
28-05-2000 - Veerse Stratentocht, Raamsdonksveer (uitslagen)
19-05-2000 - Trackmeeting, Utrecht (uitslagen)
13-05-2000 - onbekend, Oosterhout (uitslagen)
07-05-2000 - Haagse Beemdenloop, Breda (uitslagen)
07-05-2000 - onbekend, Utrecht (uitslagen)
01-04-2000 - Stratenloop 's Gravenmoer, 's Gravenmoer (uitslagen)
12-03-2000 - De Dertig van Tilburg, Tilburg (uitslagen)
04-03-2000 - Kruikenloop, Tilburg (uitslagen)
13-02-2000 - Het Grote Bosloop, Driebergen-Rijsenburg (uitslagen)
13-02-2000 - NK veldooop veteranen, Nijmegen (uitslagen)
30-01-2000 - VOAB-cross, Goirle (uitslagen)
23-01-2000 - Spiridoncross, Rijen (uitslagen)
09-01-2000 - Halve van Egmond, Egmond aan Zee (uitslagen)
28-11-1999 - Internationale Warandeloop, Tilburg (uitslagen)
25-09-1999 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
21-08-1999 - Alphense Stratenloop, Alphen Nb (uitslagen)
07-08-1999 - onbekend, Hechtel (Bel.) (uitslagen)
03-07-1999 - VV Chaamloop, Chaam (uitslagen)
20-06-1999 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
13-06-1999 - Stratenloop Gilze, Gilze (uitslagen)
06-06-1999 - onbekend, Vlaardingen (uitslagen)
10-04-1999 - Stratenloop 's Gravenmoer, 's Gravenmoer (uitslagen)
07-03-1999 - Delta Lloyd NK Veldloop, Heerde (uitslagen)
13-02-1999 - Kruikenloop, Tilburg (uitslagen)
24-01-1999 - Spiridoncross, Rijen (uitslagen)
01-01-1999 - Triathlon, Almere (uitslagen)
25-09-1998 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
19-06-1998 - Trackmeeting, Utrecht (uitslagen)
13-06-1998 - onbekend, Leiden (uitslagen)
03-05-1998 - Haagse Beemdenloop, Breda (uitslagen)
02-05-1998 - onbekend, Lisse (uitslagen)
01-01-1998 - Triathlon, Almere (uitslagen)
11-10-1997 - onbekend, * (uitslagen)
02-04-1995 - Marathon London, London (uitslagen)
01-01-1995 - Triathlon, Almere (uitslagen)
25-09-1994 - 1994 Nantes FISU World University Triathlon Championships, Nantes, France (uitslagen)
25-09-1994 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
02-06-1994 - Triathlon Gorkum 1994, Gorinchem (uitslagen)
15-05-1994 - onbekend, Terneuzen (uitslagen)
01-01-1994 - Triathlon, Almere (uitslagen)
29-09-1993 - onbekend, Kerkrade (uitslagen)
29-05-1993 - Triathlon 1993, Gorinchem (uitslagen)
23-05-1993 - onbekend, Den Haag (uitslagen)
01-01-1993 - Triathlon, Almere (uitslagen)
29-09-1992 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
21-03-1992 - Duathlon Caribabad, Gorinchem (uitslagen)
01-01-1992 - Triathlon, Almere (uitslagen)
29-09-1991 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
25-05-1991 - Febo Triathlon, Gorinchem (uitslagen)
25-05-1991 - onbekend, Woerden (uitslagen)
01-01-1991 - Triathlon, Almere (uitslagen)
30-10-1990 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
01-01-1990 - Triathlon, Almere (uitslagen)
28-10-1989 - onbekend, Roermond (uitslagen)
01-01-1989 - Triathlon, Almere (uitslagen)
03-10-1988 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
01-01-1988 - Triathlon, Roth (uitslagen)
11-10-1987 - onbekend, Zoetermeer (uitslagen)
01-01-1987 - Triathlon, Almere (uitslagen)
05-10-1986 - onbekend, Papendal (uitslagen)
01-01-1986 - Triathlon, Almere (uitslagen)
06-10-1985 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
01-01-1984 - Triathlon, Almere (uitslagen)
28-09-1983 - onbekend, Roosendaal (uitslagen)
01-01-1900 - Triathlon, Almere (uitslagen)
30-11--0001 - Indoor C/D meerkamp + 60m horden, Naaldwijk (uitslagen)