Overzicht Uitslagen Typhoon-atleten

Alle Wedstrijden (waarvan laatste 20 met resultaten)

Mist u een uitslag of heeft u een fout geconstateerd,
meld deze dan via uitslagen@avtyphoon.nl

Toon alleen wedstrijden van:


Halve marathon Vestingstad, Woudrichem (03-11-2018)
 Categorie OnderdeelPositieTijd   
Ronald Tukker Mrec6km627:00,00 (m:s)  
Peter Bilstra Mrec6km1530:01,00 (m:s)  
Erik van den Berg Mrec6km2534:27,00 (m:s)  
Jan van Poortvliet Mrec11km2858:20,00 (m:s)  
Corrine Wolsheimer Vrec11km859:33,00 (m:s)  
Alice Harrems Vrec11km1001:00:12,00 (u:m:s)  
Jan-Pieter Kreft M45halve marathon501:24:23,00 (u:m:s) (PR)
Jacco van der Vliet MSenhalve marathon401:25:25,00 (u:m:s) (PR)
Wilco IJzerman M45halve marathon1901:37:25,00 (u:m:s) (PR)
Chris Doornhof M45halve marathon2301:40:20,00 (u:m:s) (PR)
Frank Boon M55halve marathon701:40:30,00 (u:m:s)  
Rob Kruis M65halve marathon101:45:49,00 (u:m:s)  
Nijs Dekker M55halve marathon1701:53:40,00 (u:m:s)  
Maarten Stuijfzand M55halve marathon2001:58:33,00 (u:m:s) (PR)

Van Oers Marathon Brabant, Etten-Leur (28-10-2018)
 Categorie OnderdeelPositieTijd   
Ronald Tukker M3510km6146:31,00 (m:s) (PR)
John Huisman M35marathon1703:51:17,00 (u:m:s) (PR)

Douwe Smit Trofee, Roermond (27-10-2018)
 Categorie OnderdeelPositieTijd   
Thomas Knoop JBKogel411.34 m 
Thomas Knoop JBDiscus342.86 m 
Thomas Knoop JBSpeer154.36 m 

30e Typhoonloop, Typhoon (20-10-2018)
 Categorie OnderdeelPositieTijd   
Loa Diem MGr1500m201:51,00 (m:s)  
Lieke den Hartog MGr1500m502:16,00 (m:s)  
Valente den Boesterd MGr1500m903:01,00 (m:s)  
Cindy Hagenaar MGr1500m1003:04,00 (m:s)  
Atze Alkema JGr21000m503:42,00 (m:s)  
Tom de Bruin JGr21000m303:50,00 (m:s)  
Sofie Versteeg MGr21000m403:50,00 (m:s)  
Indy de Jong JGr21000m403:52,00 (m:s)  
Luke Verhoeks JGr21000m603:56,00 (m:s)  
Delphine van der Grijn MGr21000m503:57,00 (m:s)  
Annabel Uuldriks MGr21000m603:57,00 (m:s)  
Liv-Grete Diem MGr21000m704:05,00 (m:s)  
Wouter Hagenaar JGr21000m1004:19,00 (m:s)  
Max de Bruin JGr21000m1104:26,00 (m:s)  
Marilou van der Grijn MGr21000m1004:52,00 (m:s)  
Lieke van de Hoef MGr31500m106:36,00 (m:s)  
Luciano Mollink JGr31500m706:42,00 (m:s)  
Larissa van der Grijn MGr31500m206:56,00 (m:s)  
Stan Buddingh' Mrec5km1620:44,00 (m:s) (PR)
Ronald Tukker Mrec5km2021:17,00 (m:s) (PR)
Jamie Hanselaar Mrec5km2121:27,00 (m:s) (PR)
Jacco van der Vliet Mrec5km2422:36,00 (m:s) (PR)
Delphine van der Grijn Vrec5km522:36,00 (m:s) (PR)
Sophia Otte Vrec5km723:34,00 (m:s)  
Melissa Hanselaar Vrec5km924:03,00 (m:s)  
Pieter Hanselaar Mrec5km3324:21,00 (m:s)  
Lars van Soest Mrec5km3725:07,00 (m:s) (PR)
Karen van Willigen Vrec5km1325:16,00 (m:s) (PR)
Wim Verhagen Mrec5km3826:04,00 (m:s) (PR)
Auke Dijksma Mrec5km3926:18,00 (m:s) (PR)
Rogier van Soest Mrec5km4026:34,00 (m:s) (PR)
Monique van Noort Vrec5km1926:41,00 (m:s) (PR)
Erik van den Berg Mrec5km4227:27,00 (m:s)  
Lieke van de Hoef Vrec5km2127:44,00 (m:s) (PR)
Arjan Kaashoek MSen10km733:44,00 (m:s) (PR)
Yannick Smits MSen10km1235:32,00 (m:s) (PR)
Jonathan Zuiderwijk MSen10km1335:55,00 (m:s)  
Piet Voorwinden M5510km136:21,00 (m:s) (PR)
Lucas van der Veen MSen10km1737:05,00 (m:s)  
Jan-Pieter Kreft M4510km837:46,00 (m:s) (PR)
Marthel IJkelenstam M4510km1138:33,00 (m:s)  
Jacco van der Vliet MSen10km2139:32,00 (m:s)  
Sven Lentjes M3510km1740:09,00 (m:s)  
Arthur Karreman M4510km1940:12,00 (m:s) (PR)
Chris Doornhof M4510km3844:16,00 (m:s) (PR)
Frank Boon M5510km2045:07,00 (m:s)  
Rob Kruis M5510km1945:17,00 (m:s)  
Anje van Dijk V4510km546:49,00 (m:s) (PR)
Jos Broere M4510km5048:10,00 (m:s)  
Jan van Poortvliet M5510km4351:37,00 (m:s)  
Femke Gobius du Sart-Jongerius V3510km752:36,00 (m:s)  
Claudia Hurkmans VSen10km1153:04,00 (m:s)  
Alice Harrems V4510km1253:07,00 (m:s)  
Adri den Hartog V4510km1754:33,00 (m:s)  
Hans Peter van Eeden M5510km4855:00,00 (m:s) (PR)

Werpfestival 2018, Breda (14-10-2018)
 Categorie OnderdeelPositieTijd   
Matthijs Knoop JDKogel38.62 m 
Pim de Wit MSenKogel110.34 m 
Thomas Knoop JBKogel311.60 m 
Matthijs Knoop JDDiscus225.44 m 
Stan Buddingh' JCDiscus435.12 m 
Thomas Knoop JBDiscus243.27 m(PR)
Pim de Wit MSenKogelslingeren126.28 m 
Matthijs Knoop JDSpeer429.58 m 
Thomas Knoop JBSpeer249.98 m 

Kogelslingeren, Boskop (06-10-2018)
 Categorie OnderdeelPositieTijd   
Amber van 't Zelfde MBKogelslingeren123.46 m(PR)

Clubkampioenschappen 2018, Gorinchem (29-09-2018)
 Categorie OnderdeelPositieTijd   
Loa Diem MPC40m07,23 (sec) (PR)
Sander de Baat JPC40m07,72 (sec) (PR)
Liss de Wild MPC40m07,76 (sec) (PR)
Aroen Ouajnan JPC40m07,81 (sec) (PR)
Jelle de Haas JPC40m08,55 (sec) (PR)
Troy Vriesendorp JPC40m08,68 (sec) (PR)
Dimitra Karamanis MPC40m09,56 (sec) (PR)
Veerle van Es MPMini40m09,67 (sec) (PR)
Sofie Versteeg MPB60m06,91 (sec) (PR)
Luke Verhoeks JPB60m07,12 (sec) (PR)
Tommy Zirkzee JPB60m07,15 (sec) (PR)
Annabel Uuldriks MPB60m07,21 (sec) (PR)
Chť Bleuanus JPB60m07,56 (sec) (PR)
Wouter Hagenaar JPB60m07,80 (sec) (PR)
Levi Rozendaal JPB60m07,84 (sec) (PR)
Lucelle van der Meijden MD60m08,88 (sec)  
Nanoe van Omme MD60m09,23 (sec) (PR)
Jesse Zirkzee JPA260m09,43 (sec) (PR)
Liv-Grete Diem MPA260m09,47 (sec)  
Erin Doornhof MD60m09,56 (sec)  
Thirza Krol MD60m09,56 (sec) (PR)
Britt van Lopik MD60m09,61 (sec)  
Sienna van der Veer MD60m09,64 (sec)  
Thirza van der Lee MD60m09,87 (sec) (PR)
Eloise van der Meijden MPA160m09,88 (sec) (PR)
Lise Versteeg MD60m09,92 (sec) (PR)
Melissa Hanselaar MD60m10,08 (sec) (PR)
Sol Bleuanus JPA260m10,27 (sec) (PR)
Inge Baaijens MPA160m10,89 (sec)  
Roel Marcus JPA160m10,96 (sec) (PR)
Lars van Soest JPA160m11,08 (sec)  
Christian Klijn JPA160m11,57 (sec)  
Jonathan Frans JPA260m11,57 (sec) (PR)
Noor Hoeijenbos MPA160m11,91 (sec) (PR)
Kay Klappe JD80m11,26 (sec) (PR)
Julia Veldman MC80m11,50 (sec)  
Pearl Lodder MC80m11,64 (sec)  
MichaŽla Donk MC80m12,49 (sec)  
Luca Boerekamps JD80m12,51 (sec)  
Veerle Derksen MC80m12,59 (sec)  
Evi van Berloo MC80m12,77 (sec) (PR)
Thom Verhoeks JD80m13,00 (sec)  
Sebastian Korte JD80m13,22 (sec) (PR)
Tybe Lankhorst JD80m13,49 (sec)  
Justin Sluijter JC100m10,32 (sec) (PR)
Ruiz Lodder JC100m10,43 (sec) (PR)
Maico Wieles MSen100m12,19 (sec)  
Delano Dresens JA100m12,24 (sec)  
Hristo Vermeer JB100m12,44 (sec)  
Luca Hellings JC100m12,52 (sec)  
Dinand Tukker MSen100m12,60 (sec)  
Floris van Dijk JB100m12,82 (sec)  
Pim de Wit MSen100m12,86 (sec)  
Oliver Korte JA100m13,03 (sec)  
Stan Buddingh' JC100m13,15 (sec)  
Jamie Hanselaar JC100m13,64 (sec) (PR)
Anna ZoŽ Moritz VSen100m13,74 (sec)  
Sarah Kortland MB100m13,80 (sec)  
Thomas Knoop JB100m14,01 (sec) (PR)
Robin van Riezen JC100m14,09 (sec) (PR)
Ian Doornhof JB100m14,23 (sec) (PR)
Huub IJzerman JC100m14,36 (sec) (PR)
Victor van 't Zelfde JC100m14,99 (sec)  
Pieter Hanselaar M50100m15,33 (sec)  
Wilco IJzerman M50100m15,63 (sec)  
Sigrid van Wuijckhuijse MA100m16,19 (sec) (PR)
Chris Doornhof M45100m16,41 (sec) (PR)
Delano Dresens JA150m18,19 (sec) (PR)
Dinand Tukker MSen150m18,78 (sec)  
Luca Hellings JC150m18,98 (sec)  
Pim de Wit MSen150m19,58 (sec) (PR)
Oliver Korte JA150m19,95 (sec) (PR)
Jamie Hanselaar JC150m21,51 (sec) (PR)
Huub IJzerman JC150m21,52 (sec) (PR)
Ian Doornhof JB150m22,05 (sec) (PR)
Wilco IJzerman M50150m23,52 (sec)  
Pieter Hanselaar M50150m23,64 (sec) (PR)
Chris Doornhof M45150m27,05 (sec) (PR)
Sigrid van Wuijckhuijse MA150m33,20 (sec)  
Hristo Vermeer JB200m24,74 (sec)  
Maico Wieles MSen200m25,05 (sec)  
Delano Dresens JA200m25,41 (sec) (PR)
Dinand Tukker MSen200m25,49 (sec) (PR)
Floris van Dijk JB200m25,99 (sec)  
Luca Hellings JC200m26,52 (sec) (PR)
Stan Buddingh' JC200m26,59 (sec) (PR)
Pim de Wit MSen200m27,48 (sec)  
Oliver Korte JA200m27,85 (sec)  
Jamie Hanselaar JC200m28,23 (sec) (PR)
Huub IJzerman JC200m29,77 (sec) (PR)
Ian Doornhof JB200m29,90 (sec) (PR)
Wilco IJzerman M50200m31,85 (sec)  
Victor van 't Zelfde JC200m32,35 (sec) (PR)
Chris Doornhof M45200m35,10 (sec) (PR)
Rob Kruis M70200m35,69 (sec)  
Pieter Hanselaar M50200m49,82 (sec)  
Sigrid van Wuijckhuijse MA200m51,67 (sec) (PR)
Dinand Tukker MSen400m59,81 (sec)  
Allart Albada M40400m01:00,25 (m:s) (PR)
Stan Buddingh' JC400m01:00,61 (m:s) (PR)
Delano Dresens JA400m01:00,79 (m:s) (PR)
Jamie Hanselaar JC400m01:06,06 (m:s) (PR)
Oliver Korte JA400m01:06,79 (m:s)  
Pim de Wit MSen400m01:07,73 (m:s)  
Huub IJzerman JC400m01:08,09 (m:s) (PR)
Julia Veldman MC400m01:08,38 (m:s) (PR)
Wilco IJzerman M50400m01:12,81 (m:s)  
Pieter Hanselaar M50400m01:15,07 (m:s)  
Evi van Berloo MC400m01:17,89 (m:s) (PR)
Rob Kruis M70400m01:18,85 (m:s)  
Maico Wieles MSen400m01:30,88 (m:s)  
Loa Diem MPC600m02:23,95 (m:s)  
Sander de Baat JPC600m02:29,84 (m:s)  
Liss de Wild MPC600m02:31,15 (m:s) (PR)
Aroen Ouajnan JPC600m02:32,23 (m:s) (PR)
Troy Vriesendorp JPC600m02:33,55 (m:s) (PR)
Dimitra Karamanis MPC600m03:05,34 (m:s) (PR)
Jelle de Haas JPC600m03:15,35 (m:s) (PR)
Veerle van Es MPMini600m03:19,13 (m:s) (PR)
Jacco van der Vliet MSen1000m03:03,34 (m:s)  
Dinand Tukker MSen1000m03:12,77 (m:s) (PR)
Delano Dresens JA1000m03:32,34 (m:s) (PR)
Stan Buddingh' JC1000m03:34,28 (m:s)  
Oliver Korte JA1000m03:41,92 (m:s)  
Ian Doornhof JB1000m03:44,12 (m:s)  
Thirza Krol MD1000m03:46,80 (m:s)  
Robin van Riezen JC1000m03:47,00 (m:s) (PR)
Sienna van der Veer MD1000m03:47,37 (m:s)  
Jesse Zirkzee JPA21000m03:52,68 (m:s) (PR)
Pim de Wit MSen1000m03:53,00 (m:s)  
Wilco IJzerman M501000m03:53,61 (m:s)  
Chris Doornhof M451000m03:54,69 (m:s) (PR)
Maico Wieles MSen1000m03:55,43 (m:s) (PR)
Sebastian Korte JD1000m03:56,77 (m:s) (PR)
Christiaan Korte MSen1000m03:57,23 (m:s)  
Lucelle van der Meijden MD1000m03:59,91 (m:s)  
Melissa Hanselaar MD1000m04:00,95 (m:s)  
Annabel Uuldriks MPB1000m04:02,03 (m:s) (PR)
Nanoe van Omme MD1000m04:03,34 (m:s)  
Sofie Versteeg MPB1000m04:03,57 (m:s)  
Peter Poker M551000m04:03,76 (m:s) (PR)
Britt van Lopik MD1000m04:04,17 (m:s) (PR)
Thirza van der Lee MD1000m04:05,93 (m:s)  
Tommy Zirkzee JPB1000m04:06,24 (m:s)  
Lars van Soest JPA11000m04:07,99 (m:s)  
Liv-Grete Diem MPA21000m04:12,87 (m:s) (PR)
Ceyda Yilmaz JPB1000m04:13,50 (m:s) (PR)
Thom Verhoeks JD1000m04:14,65 (m:s)  
Inge Baaijens MPA11000m04:22,52 (m:s)  
Luke Verhoeks JPB1000m04:23,87 (m:s)  
Christian Klijn JPA11000m04:24,07 (m:s) (PR)
Wouter Hagenaar JPB1000m04:24,85 (m:s)  
Roel Marcus JPA11000m04:26,98 (m:s) (PR)
Levi Rozendaal JPB1000m04:30,68 (m:s) (PR)
Sol Bleuanus JPA21000m04:33,25 (m:s)  
Jonathan Frans JPA21000m04:36,32 (m:s)  
Matthijs Knoop JD1000m04:44,83 (m:s) (PR)
Eloise van der Meijden MPA11000m04:47,20 (m:s)  
Noor Hoeijenbos MPA11000m05:02,92 (m:s) (PR)
Sigrid van Wuijckhuijse MA1000m06:42,38 (m:s) (PR)
Wilco IJzerman M501500m06:07,48 (m:s) (PR)
Oliver Korte JA1500m06:08,22 (m:s)  
Delano Dresens JA1500m06:08,90 (m:s)  
Pim de Wit MSen1500m06:51,52 (m:s)  
Peter Poker M551500m07:17,16 (m:s) (PR)
Roelof Korte M551500m07:33,19 (m:s)  
Christiaan Korte MSen3000m10:20,68 (m:s) (PR)
Jacco van der Vliet MSen3000m10:59,84 (m:s) (PR)
Wilco IJzerman M503000m12:57,54 (m:s)  
Peter Poker M553000m13:21,32 (m:s)  
Chris Doornhof M453000m13:22,15 (m:s)  
Roelof Korte M553000m13:24,63 (m:s)  
Pim de Wit MSen3000m13:43,71 (m:s) (PR)
Oliver Korte JA3000m13:46,73 (m:s)  
Delano Dresens JA3000m14:11,67 (m:s) (PR)
Luca Hellings JCVer1.55 m 
Veerle van Es MPMiniVer1.92 m(PR)
Troy Vriesendorp JPCVer2.08 m(PR)
Dimitra Karamanis MPCVer2.18 m(PR)
Sigrid van Wuijckhuijse MAVer2.37 m 
Jelle de Haas JPCVer2.42 m 
Jonathan Frans JPA2Ver2.56 m(PR)
Roel Marcus JPA1Ver2.70 m(PR)
Sander de Baat JPCVer2.74 m(PR)
Liss de Wild MPCVer2.75 m 
Noor Hoeijenbos MPA1Ver2.81 m(PR)
Thirza van der Lee MDVer2.86 m 
Aroen Ouajnan JPCVer2.93 m(PR)
Chť Bleuanus JPBVer2.97 m(PR)
Christian Klijn JPA1Ver2.98 m(PR)
Sol Bleuanus JPA2Ver2.99 m(PR)
Sebastian Korte JDVer2.99 m 
Luke Verhoeks JPBVer3.00 m 
Levi Rozendaal JPBVer3.00 m(PR)
Inge Baaijens MPA1Ver3.03 m 
Loa Diem MPCVer3.15 m 
Matthijs Knoop JDVer3.15 m 
Annabel Uuldriks MPBVer3.18 m 
Tommy Zirkzee JPBVer3.25 m 
Wouter Hagenaar JPBVer3.27 m(PR)
Lars van Soest JPA1Ver3.36 m(PR)
Chris Doornhof M45Ver3.40 m(PR)
Sofie Versteeg MPBVer3.42 m(PR)
Lise Versteeg MDVer3.50 m(PR)
Amber van 't Zelfde MBVer3.55 m(PR)
Thirza Krol MDVer3.59 m(PR)
Britt van Lopik MDVer3.64 m 
Veerle Derksen MCVer3.65 m 
Jesse Zirkzee JPA2Ver3.71 m 
Melissa Hanselaar MDVer3.73 m(PR)
Sienna van der Veer MDVer3.74 m(PR)
Luca Boerekamps JDVer3.76 m 
Wilco IJzerman M50Ver3.77 m 
Eloise van der Meijden MPA1Ver3.78 m 
MichaŽla Donk MCVer3.80 m 
Erin Doornhof MDVer3.89 m 
Nanoe van Omme MDVer3.95 m(PR)
Liv-Grete Diem MPA2Ver4.00 m(PR)
Jamie Hanselaar JCVer4.03 m(PR)
Ian Doornhof JBVer4.27 m(PR)
Huub IJzerman JCVer4.30 m 
Pearl Lodder MCVer4.31 m(PR)
Sarah Kortland MBVer4.37 m 
Oliver Korte JAVer4.37 m 
Julia Veldman MCVer4.38 m 
Thomas Knoop JBVer4.53 m 
Lucelle van der Meijden MDVer4.55 m 
Robin van Riezen JCVer4.65 m(PR)
Maico Wieles MSenVer4.67 m 
Ruiz Lodder JCVer4.73 m 
Stan Buddingh' JCVer4.95 m 
Anna ZoŽ Moritz VSenVer5.04 m 
Pim de Wit MSenVer5.24 m 
Hristo Vermeer JBVer5.45 m 
Delano Dresens JAVer5.48 m(PR)
Floris van Dijk JBVer5.66 m(PR)
Thijs de Wild JCVer5.72 m 
Dinand Tukker MSenVer5.76 m 
Inge Baaijens MPA1Hoog0.90 m(PR)
Noor Hoeijenbos MPA1Hoog0.90 m(PR)
Roel Marcus JPA1Hoog0.95 m(PR)
Jonathan Frans JPA2Hoog0.95 m(PR)
Christian Klijn JPA1Hoog1.00 m(PR)
Sebastian Korte JDHoog1.05 m(PR)
Sol Bleuanus JPA2Hoog1.10 m(PR)
Maico Wieles MSenHoog1.10 m 
Lars van Soest JPA1Hoog1.15 m(PR)
Eloise van der Meijden MPA1Hoog1.20 m 
Jesse Zirkzee JPA2Hoog1.20 m 
Liv-Grete Diem MPA2Hoog1.20 m 
Matthijs Knoop JDHoog1.25 m(PR)
Wilco IJzerman M50Hoog1.25 m(PR)
Pieter Hanselaar M50Hoog1.25 m 
Pieter Hanselaar M50Hoog1.25 m 
Jamie Hanselaar JCHoog1.30 m(PR)
Lise Versteeg MDHoog1.35 m(PR)
Huub IJzerman JCHoog1.35 m(PR)
Pearl Lodder MCHoog1.35 m(PR)
Ian Doornhof JBHoog1.35 m(PR)
Nanoe van Omme MDHoog1.40 m(PR)
Ruiz Lodder JCHoog1.40 m 
Robin van Riezen JCHoog101.40 m(PR)
Oliver Korte JAHoog1.45 m(PR)
Anna ZoŽ Moritz VSenHoog1.45 m 
Chris Doornhof M45Hoog1.45 m(PR)
Lucelle van der Meijden MDHoog1.50 m(PR)
Thomas Knoop JBHoog1.50 m(PR)
Pim de Wit MSenHoog1.50 m 
Victor van 't Zelfde JCHoog1.55 m(PR)
Justin Sluijter JCHoog1.60 m 
Hristo Vermeer JBHoog1.60 m(PR)
Floris van Dijk JBHoog1.70 m 
Jacco van der Vliet MSenHoog1.70 m 
Thijs de Wild JCHoog1.75 m 
Delano Dresens JAHoog1.75 m(PR)
Dinand Tukker MSenHoog1.90 m(PR)
Wouter Hagenaar JPBKogel3.70 m(PR)
Chť Bleuanus JPBKogel3.71 m(PR)
Tommy Zirkzee JPBKogel4.03 m 
Annabel Uuldriks MPBKogel4.04 m(PR)
Inge Baaijens MPA1Kogel4.04 m(PR)
Jonathan Frans JPA2Kogel4.44 m(PR)
Luke Verhoeks JPBKogel4.66 m 
Lars van Soest JPA1Kogel4.73 m(PR)
Christian Klijn JPA1Kogel4.80 m 
Noor Hoeijenbos MPA1Kogel4.98 m(PR)
Sebastian Korte JDKogel4.98 m(PR)
Roel Marcus JPA1Kogel5.12 m(PR)
Sofie Versteeg MPBKogel5.26 m(PR)
Sol Bleuanus JPA2Kogel5.52 m(PR)
Eloise van der Meijden MPA1Kogel5.85 m(PR)
Thirza van der Lee MDKogel5.91 m(PR)
Sienna van der Veer MDKogel5.98 m(PR)
Levi Rozendaal JPBKogel6.00 m(PR)
Liv-Grete Diem MPA2Kogel6.16 m 
Wilco IJzerman M50Kogel6.77 m 
Tijm Oosterom JDKogel6.87 m(PR)
Lise Versteeg MDKogel7.23 m(PR)
Chris Doornhof M45Kogel7.34 m(PR)
Sem Hazenberg JDKogel7.47 m(PR)
MichaŽla Donk MCKogel7.53 m 
Ian Doornhof JBKogel7.61 m(PR)
Nanoe van Omme MDKogel7.72 m(PR)
Erin Doornhof MDKogel7.72 m 
Luca Boerekamps JDKogel7.80 m(PR)
Veerle Derksen MCKogel7.86 m 
Sarah Kortland MBKogel8.06 m 
Jamie Hanselaar JCKogel8.07 m(PR)
Evira Lotto MCKogel8.09 m 
Jesse Zirkzee JPA2Kogel8.17 m(PR)
Julia Veldman MCKogel8.19 m(PR)
Maico Wieles MSenKogel8.24 m(PR)
Matthijs Knoop JDKogel8.27 m 
Huub IJzerman JCKogel8.33 m(PR)
Dinand Tukker MSenKogel8.44 m 
Pieter Hanselaar M50Kogel8.55 m(PR)
Oliver Korte JAKogel8.65 m(PR)
Amber van 't Zelfde MBKogel8.78 m 
Kay Klappe JDKogel9.44 m 
Delano Dresens JAKogel9.47 m(PR)
Lucelle van der Meijden MDKogel9.88 m(PR)
Floris van Dijk JBKogel9.98 m(PR)
Pearl Lodder MCKogel10.11 m 
Thijs de Wild JCKogel10.94 m 
Pim de Wit MSenKogel11.52 m(PR)
Thom Kortenoever JCKogel11.74 m 
Thomas Knoop JBKogel12.07 m(PR)
Rein van Houwelingen JAKogel14.00 m 
Sebastian Korte JDDiscus11.36 m(PR)
Ian Doornhof JBDiscus14.52 m(PR)
Wilco IJzerman M50Discus15.17 m 
Lise Versteeg MDDiscus15.26 m 
Tijm Oosterom JDDiscus16.60 m(PR)
Finn Keasberry JCDiscus16.95 m(PR)
Chris Doornhof M45Discus17.04 m(PR)
Sem Hazenberg JDDiscus18.55 m 
Nanoe van Omme MDDiscus19.20 m(PR)
Veerle Derksen MCDiscus19.57 m(PR)
Floris van Dijk JBDiscus19.98 m(PR)
Pieter Hanselaar M50Discus20.43 m(PR)
Evira Lotto MCDiscus20.64 m(PR)
Maico Wieles MSenDiscus21.43 m(PR)
Oliver Korte JADiscus21.71 m(PR)
Hristo Vermeer JBDiscus21.83 m(PR)
Jamie Hanselaar JCDiscus21.90 m 
MichaŽla Donk MCDiscus22.31 m 
Amber van 't Zelfde MBDiscus24.25 m(PR)
Huub IJzerman JCDiscus24.28 m(PR)
Matthijs Knoop JDDiscus25.94 m(PR)
Thom Kortenoever JCDiscus26.24 m 
Dinand Tukker MSenDiscus27.70 m 
Delano Dresens JADiscus28.28 m(PR)
Pim de Wit MSenDiscus28.71 m 
Stan Buddingh' JCDiscus39.33 m(PR)
Rein van Houwelingen JADiscus42.02 m 
Thomas Knoop JBDiscus42.05 m(PR)
Evira Lotto MCKogelslingeren18.89 m(PR)
MichaŽla Donk MCKogelslingeren20.69 m(PR)
Lucelle van der Meijden MDKogelslingeren22.28 m(PR)
Stan Buddingh' JCKogelslingeren22.30 m(PR)
Amber van 't Zelfde MBKogelslingeren22.53 m(PR)
Suzanne den Boef VSenKogelslingeren25.18 m 
Bert Vreeswijk M65Kogelslingeren29.70 m 
Sigrid van Wuijckhuijse MASpeer6.52 m(PR)
Wilco IJzerman M50Speer13.10 m 
Tybe Lankhorst JDSpeer14.70 m(PR)
Tijm Oosterom JDSpeer14.92 m(PR)
Sebastian Korte JDSpeer16.71 m(PR)
Luca Boerekamps JDSpeer17.45 m(PR)
Lise Versteeg MDSpeer18.15 m(PR)
Melissa Hanselaar MDSpeer18.90 m(PR)
Veerle Derksen MCSpeer19.97 m(PR)
Finn Keasberry JCSpeer20.16 m(PR)
Amber van 't Zelfde MBSpeer21.28 m(PR)
Lucelle van der Meijden MDSpeer21.94 m(PR)
Sarah Kortland MBSpeer22.59 m 
Luca Hellings JCSpeer22.71 m 
Thom Verhoeks JDSpeer24.44 m(PR)
Huub IJzerman JCSpeer24.49 m(PR)
Ian Doornhof JBSpeer25.19 m(PR)
Robin van Riezen JCSpeer25.92 m(PR)
Chris Doornhof M45Speer26.26 m(PR)
Maico Wieles MSenSpeer28.08 m 
Ruiz Lodder JCSpeer29.91 m 
Evira Lotto MCSpeer31.11 m(PR)
Pieter Hanselaar M50Speer31.88 m(PR)
Matthijs Knoop JDSpeer31.91 m 
Thom Kortenoever JCSpeer32.79 m(PR)
Oliver Korte JASpeer33.32 m(PR)
Dinand Tukker MSenSpeer34.16 m 
Jamie Hanselaar JCSpeer34.57 m(PR)
Pearl Lodder MCSpeer35.76 m(PR)
Pim de Wit MSenSpeer36.13 m 
Floris van Dijk JBSpeer36.34 m(PR)
Delano Dresens JASpeer37.52 m(PR)
Justin Sluijter JCSpeer43.29 m(PR)
Thomas Knoop JBSpeer52.18 m 
Veerle van Es MPMiniBal5.49 m(PR)
Dimitra Karamanis MPCBal9.06 m(PR)
Noor Hoeijenbos MPA1Bal10.91 m(PR)
Troy Vriesendorp JPCBal11.50 m(PR)
Liss de Wild MPCBal12.30 m 
Sofie Versteeg MPBBal12.58 m 
Jonathan Frans JPA2Bal12.63 m 
Levi Rozendaal JPBBal12.80 m 
Chť Bleuanus JPBBal14.04 m 
Lars van Soest JPA1Bal14.41 m 
Annabel Uuldriks MPBBal14.59 m 
Inge Baaijens MPA1Bal14.75 m(PR)
Aroen Ouajnan JPCBal15.41 m(PR)
Sander de Baat JPCBal16.11 m 
Eloise van der Meijden MPA1Bal16.95 m(PR)
Loa Diem MPCBal17.16 m(PR)
Tommy Zirkzee JPBBal17.73 m 
Wouter Hagenaar JPBBal17.97 m(PR)
Roel Marcus JPA1Bal18.03 m(PR)
Christian Klijn JPA1Bal19.40 m(PR)
Sol Bleuanus JPA2Bal21.06 m(PR)
Luke Verhoeks JPBBal21.26 m(PR)
Jelle de Haas JPCBal21.68 m(PR)
Jesse Zirkzee JPA2Bal28.38 m 
Liv-Grete Diem MPA2Bal29.51 m 
Veerle van Es MPMini4-kamp1176.00 punten(PR)
Dimitra Karamanis MPC4-kamp3378.00 punten(PR)
Troy Vriesendorp JPC4-kamp4700.00 punten(PR)
Jelle de Haas JPC4-kamp3724.00 punten(PR)
Liss de Wild MPC4-kamp21014.00 punten(PR)
Aroen Ouajnan JPC4-kamp21086.00 punten(PR)
Sander de Baat JPC4-kamp11092.00 punten(PR)
Loa Diem MPC4-kamp11329.00 punten(PR)
Chť Bleuanus JPB5-kamp51375.00 punten(PR)
Levi Rozendaal JPB5-kamp41398.00 punten(PR)
Wouter Hagenaar JPB5-kamp31405.00 punten(PR)
Annabel Uuldriks MPB5-kamp21572.00 punten(PR)
Luke Verhoeks JPB5-kamp21606.00 punten(PR)
Tommy Zirkzee JPB5-kamp11630.00 punten(PR)
Sofie Versteeg MPB5-kamp11731.00 punten(PR)
Noor Hoeijenbos MPA16-kamp41266.00 punten(PR)
Jonathan Frans JPA26-kamp61373.00 punten(PR)
Inge Baaijens MPA16-kamp31571.00 punten(PR)
Roel Marcus JPA16-kamp51643.00 punten(PR)
Christian Klijn JPA16-kamp41672.00 punten(PR)
Lars van Soest JPA16-kamp31903.00 punten(PR)
Sol Bleuanus JPA26-kamp21952.00 punten(PR)
Eloise van der Meijden MPA16-kamp22155.00 punten(PR)
Liv-Grete Diem MPA26-kamp12581.00 punten(PR)
Jesse Zirkzee JPA26-kamp12726.00 punten(PR)
Tybe Lankhorst JD7-kamp8499.00 punten(PR)
Sem Hazenberg JD7-kamp7671.00 punten(PR)
Tijm Oosterom JD7-kamp6819.00 punten(PR)
Thom Verhoeks JD7-kamp5992.00 punten(PR)
Kay Klappe JD7-kamp41072.00 punten(PR)
Britt van Lopik MD7-kamp91081.00 punten 
Thirza Krol MD7-kamp81167.00 punten(PR)
Thirza van der Lee MD7-kamp71175.00 punten(PR)
Erin Doornhof MD7-kamp61251.00 punten 
Melissa Hanselaar MD7-kamp51343.00 punten(PR)
Luca Boerekamps JD7-kamp31454.00 punten 
Sienna van der Veer MD7-kamp41485.00 punten(PR)
Sebastian Korte JD7-kamp21762.00 punten(PR)
Lise Versteeg MD7-kamp32087.00 punten(PR)
Matthijs Knoop JD7-kamp12177.00 punten(PR)
Nanoe van Omme MD7-kamp22452.00 punten(PR)
Lucelle van der Meijden MD7-kamp12916.00 punten(PR)
Evi van Berloo MC10-kamp6386.00 punten(PR)
Victor van 't Zelfde JC10-kamp10797.00 punten(PR)
Evira Lotto MC10-kamp51257.00 punten(PR)
MichaŽla Donk MC10-kamp41524.00 punten(PR)
Thom Kortenoever JC10-kamp81556.00 punten(PR)
Ruiz Lodder JC10-kamp61601.00 punten(PR)
Julia Veldman MC10-kamp31638.00 punten(PR)
Veerle Derksen MC10-kamp21774.00 punten(PR)
Robin van Riezen JC10-kamp51901.00 punten(PR)
Thijs de Wild JC10-kamp42143.00 punten 
Stan Buddingh' JC10-kamp32542.00 punten 
Pearl Lodder MC10-kamp12607.00 punten(PR)
Huub IJzerman JC10-kamp23139.00 punten 
Jamie Hanselaar JC10-kamp14516.00 punten(PR)
Sigrid van Wuijckhuijse MA12-kamp1370.00 punten(PR)
Finn Keasberry JC12-kamp11575.00 punten(PR)
Amber van 't Zelfde MB12-kamp21328.00 punten(PR)
Justin Sluijter JC12-kamp91385.00 punten(PR)
Rein van Houwelingen JA12-kamp31434.00 punten(PR)
Luca Hellings JC12-kamp71574.00 punten(PR)
Pieter Hanselaar M5012-kamp31762.00 punten(PR)
Sarah Kortland MB12-kamp11772.00 punten 
Anna ZoŽ Moritz VSen12-kamp11781.00 punten(PR)
Anna ZoŽ Moritz VSen12-kamp11781.00 punten(PR)
Chris Doornhof M4512-kamp21839.00 punten(PR)
Wilco IJzerman M5012-kamp12265.00 punten 
Hristo Vermeer JB12-kamp42437.00 punten(PR)
Ian Doornhof JB12-kamp32563.00 punten(PR)
Maico Wieles MSen12-kamp32846.00 punten 
Thomas Knoop JB12-kamp22933.00 punten(PR)
Floris van Dijk JB12-kamp13227.00 punten(PR)
Oliver Korte JA12-kamp23972.00 punten(PR)
Pim de Wit MSen12-kamp24376.00 punten(PR)
Dinand Tukker MSen12-kamp15223.00 punten(PR)
Delano Dresens JA12-kamp15359.00 punten(PR)

Klaverblad Nationale C/D meerkamp 2018, Zoetermeer (23-09-2018)
 Categorie OnderdeelPositieTijd   
Thijs de Wild JC100m12,20 (sec) (PR)
Justin Sluijter JC100m12,55 (sec)  
Stan Buddingh' JC100m12,69 (sec)  
Thom Kortenoever JC100m12,82 (sec)  
Lucelle van der Meijden MD600m02:01,88 (m:s)  
Stan Buddingh' JC1000m03:02,66 (m:s)  
Justin Sluijter JC1000m03:07,84 (m:s)  
Thijs de Wild JC1000m03:22,72 (m:s)  
Lucelle van der Meijden MD60mH10,10 (sec) (PR)
Thijs de Wild JC100mH15,30 (sec)  
Justin Sluijter JC100mH16,08 (sec) (PR)
Stan Buddingh' JC100mH16,72 (sec)  
Lucelle van der Meijden MDVer4.30 m 
Thom Kortenoever JCVer4.88 m 
Stan Buddingh' JCVer5.53 m(PR)
Justin Sluijter JCVer5.57 m(PR)
Thijs de Wild JCVer5.82 m 
Lucelle van der Meijden MDHoog1.35 m 
Stan Buddingh' JCHoog1.45 m 
Thijs de Wild JCHoog1.65 m 
Justin Sluijter JCHoog1.65 m 
Stan Buddingh' JCKogel8.83 m 
Lucelle van der Meijden MDKogel9.70 m(PR)
Justin Sluijter JCKogel10.46 m(PR)
Thom Kortenoever JCKogel11.15 m 
Thijs de Wild JCKogel11.47 m 
Justin Sluijter JCDiscus22.85 m 
Thom Kortenoever JCDiscus30.20 m(PR)
Thijs de Wild JCDiscus31.70 m 
Stan Buddingh' JCDiscus34.45 m 
Lucelle van der Meijden MDSpeer18.23 m(PR)
Stan Buddingh' JCSpeer22.88 m 
Thom Kortenoever JCSpeer31.26 m 
Thijs de Wild JCSpeer31.76 m 
Justin Sluijter JCSpeer36.88 m 
Lucelle van der Meijden MD6-kamp152775.00 punten(PR)
Thom Kortenoever JC8-kamp362861.00 punten 
Stan Buddingh' JC8-kamp284654.00 punten 
Justin Sluijter JC8-kamp194970.00 punten(PR)
Thijs de Wild JC8-kamp155147.00 punten 

Slinger of stoot de kogel, Vught (15-09-2018)
 Categorie OnderdeelPositieTijd   
Pim de Wit MSenKogel111.17 m(PR)
Pim de Wit MSenKogelslingeren128.17 m(PR)

Junioren C/D Finale [2018], Gorinchem (08-09-2018)
 Categorie OnderdeelPositieTijd   
Thom Kortenoever JC150m1818,58 (sec) (PR)
Luca Hellings JC150m2118,81 (sec) (PR)
Stan Buddingh' JC150m3019,66 (sec) (PR)
Justin Sluijter JC800m1202:14,53 (m:s) (PR)
Stan Buddingh' JC800m2002:18,79 (m:s)  
Jamie Hanselaar JC800m2702:25,27 (m:s) (PR)
Thijs de Wild JC100mH1615,25 (sec)  
Ruiz Lodder JC100mH3217,36 (sec)  
Luca Hellings JC100mH3217,36 (sec)  
Stan Buddingh' JC4*100m47,46 (sec)  
Luca Hellings JC4*100m47,46 (sec)  
Thom Kortenoever JC4*100m47,46 (sec)  
Ruiz Lodder JC4*100m47,46 (sec)  
Ruiz Lodder JCVer234.22 m 
Thijs de Wild JCVer45.99 m(PR)
Justin Sluijter JCHoog41.70 m 
Thijs de Wild JCHoog21.75 m 
Thom Kortenoever JCKogel1111.36 m 
Jamie Hanselaar JCSpeer1633.90 m(PR)
Justin Sluijter JCSpeer641.96 m(PR)

51e Nationale C spelen, Amsterdam (26-08-2018)
 Categorie OnderdeelPositieTijd   
Thom Kortenoever JC100m1612,56 (sec)  
Thom Kortenoever JC100mQ12,83 (sec)  
Ruiz Lodder JC100m3113,00 (sec)  
Thom Kortenoever JC150m1218,70 (sec) (PR)
Ruiz Lodder JCVer344.42 m 
Thijs de Wild JCVer115.29 m 
Thom Kortenoever JCVer185.33 m 
Justin Sluijter JCVer105.47 m(PR)
Justin Sluijter JCVerq5.54 m(PR)
Thijs de Wild JCVerQ5.88 m(PR)
Thijs de Wild JCHoogQ1.70 m 
Justin Sluijter JCHoogQ1.70 m(PR)
Thijs de Wild JCHoog101.71 m 
Justin Sluijter JCHoog121.71 m(PR)
Pearl Lodder MCKogelq10.89 m(PR)
Pearl Lodder MCKogel810.92 m(PR)
Justin Sluijter JCSpeer1640.40 m(PR)

Baanwedstrijd, Papendrecht (25-08-2018)
 Categorie OnderdeelPositieTijd   
Liv-Grete Diem MPA260m09,75 (sec)  
Floris van Dijk JB100m513,36 (sec)  
Floris van Dijk JB200m426,90 (sec)  
Liv-Grete Diem MPA21000m1304:37,32 (m:s)  
Floris van Dijk JBVer35.30 m 
Liv-Grete Diem MPA2Hoog1.25 m 
Liv-Grete Diem MPA2Kogel7.12 m 
Thomas Knoop JBKogel111.48 m 
Thomas Knoop JBDiscus138.93 m 
Thomas Knoop JBSpeer149.94 m 
Liv-Grete Diem MPA23-kamp41515.00 punten 

Avantri Meerkampen, Schoonhoven (08-07-2018)
 Categorie OnderdeelPositieTijd   
Luca Boerekamps JD80m12,16 (sec) (PR)
Thijs de Wild JC100m12,35 (sec)  
Luca Hellings JC100m12,42 (sec)  
Thom Kortenoever JC100m12,44 (sec)  
Justin Sluijter JC100m12,56 (sec)  
Stan Buddingh' JC100m12,68 (sec)  
Ruiz Lodder JC100m12,85 (sec)  
Veerle Derksen MC150m23,40 (sec) (PR)
MichaŽla Donk MC150m23,49 (sec) (PR)
Lucelle van der Meijden MD600m01:52,87 (m:s) (PR)
Veerle Derksen MC600m02:15,24 (m:s)  
MichaŽla Donk MC600m02:15,28 (m:s) (PR)
Stan Buddingh' JC1000m03:06,48 (m:s)  
Justin Sluijter JC1000m03:07,62 (m:s) (PR)
Thom Kortenoever JC1000m03:10,93 (m:s) (PR)
Thijs de Wild JC1000m03:17,70 (m:s) (PR)
Luca Hellings JC1000m03:19,51 (m:s) (PR)
Ruiz Lodder JC1000m03:46,75 (m:s)  
Luca Boerekamps JD1000m03:56,88 (m:s) (PR)
Lucelle van der Meijden MD60mH10,76 (sec)  
MichaŽla Donk MC80mH15,73 (sec)  
Luca Boerekamps JD80mH16,83 (sec) (PR)
Veerle Derksen MC80mH17,25 (sec) (PR)
Thijs de Wild JC100mH15,16 (sec)  
Justin Sluijter JC100mH16,26 (sec) (PR)
Thom Kortenoever JC100mH16,30 (sec) (PR)
Stan Buddingh' JC100mH16,35 (sec)  
Ruiz Lodder JC100mH17,00 (sec)  
Luca Hellings JC100mH18,20 (sec)  
Veerle Derksen MCVer3.48 m 
Luca Boerekamps JDVer3.90 m 
MichaŽla Donk MCVer3.90 m(PR)
Lucelle van der Meijden MDVer4.39 m 
Luca Hellings JCVer4.81 m(PR)
Ruiz Lodder JCVer5.10 m(PR)
Stan Buddingh' JCVer5.40 m(PR)
Justin Sluijter JCVer5.43 m(PR)
Thom Kortenoever JCVer5.64 m(PR)
Thijs de Wild JCVer5.88 m(PR)
Luca Boerekamps JDHoog1.20 m(PR)
MichaŽla Donk MCHoog1.20 m(PR)
Veerle Derksen MCHoog1.25 m(PR)
Lucelle van der Meijden MDHoog1.35 m 
Thom Kortenoever JCHoog1.40 m 
Ruiz Lodder JCHoog1.45 m 
Luca Hellings JCHoog1.50 m(PR)
Stan Buddingh' JCHoog1.50 m(PR)
Justin Sluijter JCHoog1.65 m 
Thijs de Wild JCHoog1.70 m 
Luca Boerekamps JDKogel7.58 m(PR)
Veerle Derksen MCKogel8.04 m(PR)
Luca Hellings JCKogel8.22 m(PR)
MichaŽla Donk MCKogel8.39 m 
Stan Buddingh' JCKogel8.64 m 
Ruiz Lodder JCKogel8.65 m 
Lucelle van der Meijden MDKogel9.33 m(PR)
Justin Sluijter JCKogel10.37 m(PR)
Thijs de Wild JCKogel11.56 m(PR)
Thom Kortenoever JCKogel11.73 m 
Ruiz Lodder JCDiscus19.91 m 
Luca Hellings JCDiscus22.89 m(PR)
Justin Sluijter JCDiscus23.30 m(PR)
Thom Kortenoever JCDiscus24.30 m 
Thijs de Wild JCDiscus30.93 m 
Stan Buddingh' JCDiscus36.76 m 
Lucelle van der Meijden MDSpeer16.02 m(PR)
Luca Boerekamps JDSpeer16.76 m(PR)
Veerle Derksen MCSpeer18.12 m(PR)
MichaŽla Donk MCSpeer19.25 m 
Luca Hellings JCSpeer24.40 m 
Stan Buddingh' JCSpeer24.56 m 
Thom Kortenoever JCSpeer31.88 m(PR)
Ruiz Lodder JCSpeer32.02 m 
Thijs de Wild JCSpeer35.70 m(PR)
Justin Sluijter JCSpeer38.16 m(PR)
Lucelle van der Meijden MD6-kamp42749.00 punten(PR)
Veerle Derksen MC7-kamp122323.00 punten(PR)
Luca Boerekamps JD7-kamp62491.00 punten(PR)
MichaŽla Donk MC7-kamp92507.00 punten(PR)
Ruiz Lodder JC8-kamp64135.00 punten 
Luca Hellings JC8-kamp54177.00 punten(PR)
Stan Buddingh' JC8-kamp74723.00 punten 
Thom Kortenoever JC8-kamp14768.00 punten(PR)
Justin Sluijter JC8-kamp64950.00 punten(PR)
Thijs de Wild JC8-kamp45270.00 punten(PR)

41e Pupillencompetitie StARD (4e wedstrijd), Dordrecht (07-07-2018)
 Categorie OnderdeelPositieTijd   
Tommy Zirkzee JPB40m07,09 (sec) (PR)
Luke Verhoeks JPB40m07,24 (sec)  
Indy de Jong JPB40m07,43 (sec)  
Atze Alkema JPB40m07,46 (sec) (PR)
Chť Bleuanus JPB40m07,49 (sec) (PR)
Tom de Bruin JPB40m07,50 (sec) (PR)
Wouter Hagenaar JPB40m07,65 (sec)  
Sebastian Jansen JPB40m07,91 (sec) (PR)
Jelle Wisgerhof JPC40m08,12 (sec)  
Lennert Hokke JPB40m08,22 (sec) (PR)
Esmťe van Leeuwen MPC40m08,41 (sec) (PR)
Sanne Ouwehand MPMini40m08,53 (sec)  
Jelle de Haas JPC40m08,91 (sec) (PR)
Emmanuel Colijn JPMini40m09,00 (sec) (PR)
Sofie Versteeg MPB60m07,03 (sec) (PR)
Annabel Uuldriks MPB60m07,22 (sec) (PR)
Loa Diem MPC60m07,30 (sec) (PR)
Noa Rikkelman MPC60m07,30 (sec) (PR)
Isa Versluis MPB60m07,35 (sec) (PR)
Sander de Baat JPC60m07,77 (sec) (PR)
Liss de Wild MPC60m07,77 (sec) (PR)
Eef van de Langenberg MPC60m08,30 (sec) (PR)
Lieke den Hartog MPC60m08,85 (sec) (PR)
Liv-Grete Diem MPA260m09,25 (sec) (PR)
Jesse Zirkzee JPA260m09,81 (sec)  
Eloise van der Meijden MPA160m09,88 (sec) (PR)
Delphine van der Grijn JPA260m09,88 (sec)  
Sol Bleuanus JPA260m10,36 (sec) (PR)
Jasper van Rijsbergen JPA260m10,78 (sec) (PR)
Lieke van Asch MPA160m10,85 (sec)  
Inge Baaijens MPA160m10,87 (sec) (PR)
Lars van Soest JPA160m10,94 (sec)  
Asia van der Haar JPA260m11,02 (sec) (PR)
Bjorn Schaaf JPA160m11,03 (sec)  
Luuk Marcelissen JPA160m11,08 (sec)  
Yoran Krol JPA260m11,10 (sec)  
Christian Klijn JPA160m11,27 (sec)  
Evelia Boustanidi JPA260m11,35 (sec) (PR)
Noa Rikkelman MPC600m202:15,11 (m:s) (PR)
Jelle Wisgerhof JPC600m402:17,85 (m:s) (PR)
Sander de Baat JPC600m602:19,93 (m:s) (PR)
Loa Diem MPC600m302:25,94 (m:s)  
Liss de Wild MPC600m702:40,29 (m:s)  
Eef van de Langenberg MPC600m1202:51,75 (m:s)  
Lieke den Hartog MPC600m1402:53,74 (m:s)  
Emmanuel Colijn JPMini600m1302:55,76 (m:s)  
Esmťe van Leeuwen MPC600m1603:09,10 (m:s) (PR)
Sanne Ouwehand MPMini600m603:10,52 (m:s)  
Jelle de Haas JPC600m2103:20,57 (m:s) (PR)
Tom de Bruin JPB1000m103:40,04 (m:s)  
Yoran Krol JPA21000m303:41,84 (m:s)  
Delphine van der Grijn MPA21000m303:49,26 (m:s)  
Tommy Zirkzee JPB1000m303:54,99 (m:s) (PR)
Jesse Zirkzee JPA21000m804:00,93 (m:s)  
Wouter Hagenaar JPB1000m804:05,72 (m:s) (PR)
Annabel Uuldriks MPB1000m304:08,07 (m:s) (PR)
Lars van Soest JPA11000m804:08,30 (m:s)  
Atze Alkema JPB1000m904:09,28 (m:s) (PR)
Isa Versluis MPB1000m404:09,83 (m:s)  
Sofie Versteeg MPB1000m604:15,63 (m:s)  
Sol Bleuanus JPA21000m1104:19,10 (m:s) (PR)
Bjorn Schaaf JPA11000m1204:20,16 (m:s) (PR)
Pien Rijnhout MPA21000m1004:20,87 (m:s)  
Inge Baaijens MPA11000m804:21,07 (m:s)  
Indy de Jong JPB1000m1204:21,10 (m:s)  
Liv-Grete Diem MPA21000m1104:24,75 (m:s) (PR)
Asia van der Haar MPA21000m1204:25,60 (m:s) (PR)
Lennert Hokke JPB1000m1304:27,96 (m:s) (PR)
Chť Bleuanus JPB1000m1404:28,56 (m:s)  
Sebastian Jansen JPB1000m1604:32,16 (m:s) (PR)
Christian Klijn JPA11000m1404:33,06 (m:s) (PR)
Luuk Marcelissen JPA11000m1504:40,95 (m:s)  
Luke Verhoeks JPB1000m1704:41,17 (m:s)  
Evelia Boustanidi MPA21000m2005:08,65 (m:s)  
Lieke van Asch MPA11000m1505:11,89 (m:s)  
Jasper van Rijsbergen JPA21000m1605:24,64 (m:s)  
Emmanuel Colijn JPMiniVer1.92 m 
Esmťe van Leeuwen MPCVer2.30 m(PR)
Lieke den Hartog MPCVer2.36 m(PR)
Sanne Ouwehand MPMiniVer2.51 m 
Eef van de Langenberg MPCVer2.57 m(PR)
Jelle de Haas JPCVer2.63 m(PR)
Atze Alkema JPBVer2.65 m(PR)
Sander de Baat JPCVer2.70 m(PR)
Jelle Wisgerhof JPCVer2.71 m(PR)
Luuk Marcelissen JPA1Ver2.76 m(PR)
Sebastian Jansen JPBVer2.80 m(PR)
Lennert Hokke JPBVer2.80 m(PR)
Chť Bleuanus JPBVer2.83 m(PR)
Lieke van Asch MPA1Ver2.85 m(PR)
Christian Klijn JPA1Ver2.92 m(PR)
Lars van Soest JPA1Ver2.94 m 
Wouter Hagenaar JPBVer3.00 m(PR)
Indy de Jong JPBVer3.00 m 
Liss de Wild MPCVer3.04 m(PR)
Inge Baaijens MPA1Ver3.05 m(PR)
Tom de Bruin JPBVer3.07 m(PR)
Luke Verhoeks JPBVer3.10 m(PR)
Loa Diem MPCVer3.14 m 
Noa Rikkelman MPCVer3.37 m(PR)
Bjorn Schaaf JPA1Ver3.38 m(PR)
Tommy Zirkzee JPBVer3.45 m(PR)
Eloise van der Meijden MPA1Ver3.97 m(PR)
Evelia Boustanidi JPA2Hoog0.97 m(PR)
Isa Versluis MPBHoog1.02 m(PR)
Jasper van Rijsbergen JPA2Hoog1.02 m(PR)
Delphine van der Grijn JPA2Hoog1.02 m 
Sofie Versteeg MPBHoog1.07 m(PR)
Sol Bleuanus JPA2Hoog1.07 m(PR)
Yoran Krol JPA2Hoog1.07 m(PR)
Asia van der Haar JPA2Hoog1.07 m(PR)
Pien Rijnhout JPA2Hoog1.07 m(PR)
Liv-Grete Diem MPA2Hoog1.27 m(PR)
Jesse Zirkzee JPA2Hoog1.32 m(PR)
Wouter Hagenaar JPBKogel2.77 m(PR)
Sebastian Jansen JPBKogel2.92 m(PR)
Atze Alkema JPBKogel3.00 m(PR)
Yoran Krol JPA2Kogel3.57 m(PR)
Chť Bleuanus JPBKogel3.60 m(PR)
Lennert Hokke JPBKogel3.61 m(PR)
Indy de Jong JPBKogel4.11 m(PR)
Evelia Boustanidi JPA2Kogel4.42 m(PR)
Tommy Zirkzee JPBKogel4.76 m(PR)
Tom de Bruin JPBKogel4.96 m(PR)
Luke Verhoeks JPBKogel5.02 m(PR)
Delphine van der Grijn JPA2Kogel5.09 m(PR)
Pien Rijnhout JPA2Kogel5.28 m(PR)
Sol Bleuanus JPA2Kogel5.40 m(PR)
Asia van der Haar JPA2Kogel5.58 m(PR)
Jesse Zirkzee JPA2Kogel6.57 m(PR)
Jasper van Rijsbergen JPA2Kogel6.65 m(PR)
Liv-Grete Diem MPA2Kogel7.52 m(PR)
Emmanuel Colijn JPMiniBal4.37 m(PR)
Esmťe van Leeuwen MPCBal7.51 m 
Lieke den Hartog MPCBal10.58 m(PR)
Lieke van Asch MPA1Bal10.90 m(PR)
Jelle Wisgerhof JPCBal11.38 m(PR)
Sanne Ouwehand MPMiniBal12.65 m 
Sofie Versteeg MPBBal13.83 m(PR)
Eloise van der Meijden MPA1Bal14.11 m(PR)
Eef van de Langenberg MPCBal14.41 m(PR)
Inge Baaijens MPA1Bal14.46 m(PR)
Lars van Soest JPA1Bal14.62 m(PR)
Isa Versluis MPBBal14.67 m(PR)
Christian Klijn JPA1Bal14.89 m 
Liss de Wild MPCBal15.28 m(PR)
Noa Rikkelman MPCBal16.32 m(PR)
Luuk Marcelissen JPA1Bal16.47 m(PR)
Loa Diem MPCBal16.54 m(PR)
Jelle de Haas JPCBal18.36 m(PR)
Sander de Baat JPCBal18.83 m(PR)
Annabel Uuldriks MPBBal18.98 m(PR)
Bjorn Schaaf JPA1Bal23.95 m(PR)
Emmanuel Colijn JPMini3-kamp16326.00 punten 
Esmťe van Leeuwen MPC3-kamp15569.00 punten(PR)
Lieke den Hartog MPC3-kamp14582.00 punten(PR)
Sanne Ouwehand MPMini3-kamp2696.00 punten(PR)
Pien Rijnhout JPA23-kamp19754.00 punten 
Jelle de Haas JPC3-kamp16757.00 punten(PR)
Eef van de Langenberg MPC3-kamp10773.00 punten(PR)
Jelle Wisgerhof JPC3-kamp14777.00 punten(PR)
Annabel Uuldriks MPB3-kamp13807.00 punten 
Lieke van Asch MPA13-kamp15816.00 punten 
Sebastian Jansen JPB3-kamp19832.00 punten 
Lennert Hokke JPB3-kamp18839.00 punten(PR)
Christian Klijn JPA13-kamp21847.00 punten 
Luuk Marcelissen JPA13-kamp20863.00 punten 
Lars van Soest JPA13-kamp16888.00 punten 
Atze Alkema JPB3-kamp17892.00 punten(PR)
Wouter Hagenaar JPB3-kamp16906.00 punten 
Evelia Boustanidi JPA23-kamp18916.00 punten(PR)
Inge Baaijens MPA13-kamp8916.00 punten(PR)
Yoran Krol JPA23-kamp16956.00 punten(PR)
Sander de Baat JPC3-kamp9957.00 punten(PR)
Liss de Wild MPC3-kamp6971.00 punten(PR)
Chť Bleuanus JPB3-kamp12972.00 punten(PR)
Isa Versluis MPB3-kamp51072.00 punten(PR)
Bjorn Schaaf JPA13-kamp111100.00 punten(PR)
Loa Diem MPC3-kamp31100.00 punten(PR)
Asia van der Haar JPA23-kamp141109.00 punten(PR)
Tom de Bruin JPB3-kamp51118.00 punten(PR)
Noa Rikkelman MPC3-kamp21143.00 punten(PR)
Sofie Versteeg MPB3-kamp31162.00 punten 
Jasper van Rijsbergen JPA23-kamp141169.00 punten(PR)
Luke Verhoeks JPB3-kamp41181.00 punten(PR)
Sol Bleuanus JPA23-kamp131187.00 punten(PR)
Delphine van der Grijn MPA23-kamp111201.00 punten 
Eloise van der Meijden MPA13-kamp41236.00 punten 
Tommy Zirkzee JPB3-kamp31265.00 punten(PR)
Jesse Zirkzee JPA23-kamp41526.00 punten(PR)
Liv-Grete Diem MPA23-kamp11638.00 punten(PR)

Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 3 [2018], Barendrecht (01-07-2018)
 Categorie OnderdeelPositieTijd   
Maico Wieles MSen100m12,07 (sec)  
Hristo Vermeer MSen100m12,41 (sec)  
Anna ZoŽ Moritz VSen100m13,23 (sec)  
Hristo Vermeer MSen200m23,79 (sec) (PR)
Maico Wieles MSen200m23,98 (sec) (PR)
Leon Tukker MSen400m54,12 (sec)  
Anna ZoŽ Moritz VSen400m01:02,29 (m:s)  
Dinand Tukker MSen800m02:12,42 (m:s)  
Christiaan Korte MSen5000m17:50,15 (m:s) (PR)
Jacco van der Vliet MSen5000m18:06,88 (m:s) (PR)
Dinand Tukker MSen110mH18,87 (sec)  
Anna ZoŽ Moritz VSenVer5.05 m 
Hristo Vermeer MSenVer5.69 m(PR)
Leon Tukker MSenHoog1.85 m 
Amber van 't Zelfde VSenKogel7.36 m 
Pim de Wit MSenKogel10.38 m 
Suzanne den Boef VSenKogel10.71 m 
Amber van 't Zelfde VSenKogelslingeren18.56 m(PR)
Pim de Wit MSenKogelslingeren24.00 m 
Suzanne den Boef VSenKogelslingeren25.63 m 

Junioren C/D Poule 60 Wedstrijd 3 [2018], Gorinchem (30-06-2018)
 Categorie OnderdeelPositieTijd   
Lucelle van der Meijden MD60m08,70 (sec)  
Erin Doornhof MD60m09,16 (sec)  
Yanniek Craig MD60m09,67 (sec) (PR)
Lise Versteeg MD60m10,08 (sec) (PR)
Julia Veldman MC80m11,37 (sec) (PR)
Kay Klappe JD80m11,40 (sec) (PR)
Luca Boerekamps JD80m12,35 (sec)  
Veerle Derksen MC80m12,56 (sec)  
Evi van Berloo MC80m12,78 (sec) (PR)
Thom Verhoeks JD80m13,06 (sec)  
Tybe Lankhorst JD80m13,14 (sec) (PR)
Sebastian Korte JD80m13,58 (sec) (PR)
Jelko Jens JD80m13,99 (sec)  
Luca Hellings JC100m12,41 (sec) (PR)
Thijs de Wild JC100m12,53 (sec)  
Ruiz Lodder JC100m12,66 (sec)  
Jurre Koster JC100m12,92 (sec) (PR)
Victor van 't Zelfde JC100m14,56 (sec) (PR)
Finn Keasberry JC100m15,35 (sec)  
Stan Buddingh' JC800m02:20,90 (m:s)  
Jamie Hanselaar JC800m02:32,70 (m:s)  
Evi van Berloo MC800m02:39,58 (m:s) (PR)
Rhona van der Meulen MC800m02:57,39 (m:s)  
Evi van Berloo MC800m03:09,33 (m:s)  
Nathan Kuling JD1000m03:27,74 (m:s) (PR)
Thirza Krol MD1000m03:36,56 (m:s)  
Sienna van der Veer MD1000m03:39,31 (m:s)  
Lisanne van der Meulen MD1000m03:47,76 (m:s) (PR)
Philip Warnink JD1000m03:53,58 (m:s)  
Melissa Hanselaar MD1000m04:02,51 (m:s)  
Sebastian Korte JD1000m04:08,68 (m:s)  
Levi Weverling JD1000m04:10,58 (m:s)  
Marieke de Ridder MD1000m04:15,00 (m:s) (PR)
Lucelle van der Meijden MD60mH10,34 (sec) (PR)
Nanoe van Omme MD60mH11,89 (sec) (PR)
Britt van Lopik MD60mH12,36 (sec)  
Marieke de Ridder MD60mH13,39 (sec)  
Avi Jumnoodoo JD80mH14,71 (sec) (PR)
Philip Warnink JD80mH17,01 (sec) (PR)
Tybe Lankhorst JD80mH17,52 (sec) (PR)
Luciano Mollink JD80mH17,74 (sec) (PR)
Diedrik Ooms JD80mH19,93 (sec)  
Thom Kortenoever JC300mH45,38 (sec) (PR)
Luca Hellings JC300mH46,70 (sec) (PR)
Justin Sluijter JC300mH47,03 (sec) (PR)
Finn Keasberry JC300mH58,77 (sec) (PR)
Erin Doornhof MD4*60m37,40 (sec)  
Nanoe van Omme MD4*60m37,40 (sec)  
Sienna van der Veer MD4*60m37,40 (sec)  
Lise Versteeg MD4*60m37,40 (sec)  
Luca Boerekamps JD4*80m46,93 (sec)  
Kay Klappe JD4*80m46,93 (sec)  
Diedrik Ooms JD4*80m46,93 (sec) (PR)
Philip Warnink JD4*80m46,93 (sec)  
Evi van Berloo MC4*80m47,66 (sec)  
Veerle Derksen MC4*80m47,66 (sec)  
Evira Lotto MC4*80m47,66 (sec) (PR)
Rhona van der Meulen MC4*80m47,66 (sec)  
Sem Hazenberg JD4*80m49,72 (sec) (PR)
Tybe Lankhorst JD4*80m49,72 (sec) (PR)
Luciano Mollink JD4*80m49,72 (sec) (PR)
Thom Verhoeks JD4*80m49,72 (sec) (PR)
Stan Buddingh' JC4*100m47,10 (sec) (PR)
Luca Hellings JC4*100m47,10 (sec) (PR)
Thom Kortenoever JC4*100m47,10 (sec) (PR)
Ruiz Lodder JC4*100m47,10 (sec) (PR)
Thirza van der Lee MDVer3.20 m(PR)
Yanniek Craig MDVer3.53 m(PR)
Levi Weverling JDVer3.59 m(PR)
Luciano Mollink JDVer3.62 m(PR)
Sienna van der Veer MDVer3.69 m(PR)
Twan Ton JDVer3.70 m(PR)
Luca Boerekamps JDVer3.80 m 
Victor van 't Zelfde JCVer4.01 m(PR)
Avi Jumnoodoo JDVer4.34 m 
Julia Veldman MCVer4.62 m(PR)
Lucelle van der Meijden MDVer4.71 m(PR)
Ruiz Lodder JCVer4.91 m 
Jurre Koster JCVer4.99 m(PR)
Thijs de Wild JCVer5.87 m(PR)
Twan Ton JDHoog1.15 m 
Thom Verhoeks JDHoog1.25 m(PR)
Veerle Derksen MCHoog1.25 m(PR)
Britt van Lopik MDHoog1.30 m 
Nathan Kuling JDHoog1.35 m(PR)
Nanoe van Omme MDHoog1.35 m(PR)
Avi Jumnoodoo JDHoog1.40 m 
Victor van 't Zelfde JCHoog1.45 m(PR)
Justin Sluijter JCHoog1.70 m(PR)
Thijs de Wild JCHoog1.75 m 
Thirza van der Lee MDKogel5.49 m(PR)
Twan Ton JDKogel6.37 m(PR)
Marieke de Ridder MDKogel6.84 m(PR)
Britt van Lopik MDKogel7.03 m(PR)
Sem Hazenberg JDKogel7.09 m(PR)
Erin Doornhof MDKogel8.15 m(PR)
Evira Lotto MCKogel8.39 m(PR)
Matthijs Knoop JDKogel8.85 m 
MichaŽla Donk MCKogel8.95 m(PR)
Kay Klappe JDKogel9.52 m(PR)
Justin Sluijter JCKogel9.94 m(PR)
Thom Kortenoever JCKogel11.83 m(PR)
Lisanne van der Meulen MDDiscus11.29 m 
Melissa Hanselaar MDDiscus12.59 m(PR)
Finn Keasberry JCDiscus14.96 m(PR)
Jelko Jens JDDiscus16.26 m(PR)
Lise Versteeg MDDiscus18.18 m(PR)
Sem Hazenberg JDDiscus18.97 m(PR)
Jurre Koster JCDiscus22.89 m(PR)
Jamie Hanselaar JCDiscus23.41 m(PR)
Matthijs Knoop JDDiscus25.35 m(PR)
Stan Buddingh' JCDiscus36.23 m 
Jelko Jens JDSpeer12.30 m(PR)
Sebastian Korte JDSpeer13.81 m(PR)
MichaŽla Donk MCSpeer21.43 m 
Evira Lotto MCSpeer29.34 m(PR)
Matthijs Knoop JDSpeer32.14 m(PR)

Open Brabantse Kampioenschappen Meerkamp, Gemert (20-06-2018)
 Categorie OnderdeelPositieTijd   
Thijs de Wild JC100m12,34 (sec)  
Thom Kortenoever JC100m12,57 (sec)  
Stan Buddingh' JC100m12,65 (sec)  
Ruiz Lodder JC100m12,77 (sec)  
Stan Buddingh' JC1000m03:02,53 (m:s) (PR)
Thom Kortenoever JC1000m03:15,70 (m:s) (PR)
Thijs de Wild JC1000m03:22,61 (m:s)  
Ruiz Lodder JC1000m03:42,28 (m:s) (PR)
Thijs de Wild JC100mH14,75 (sec) (PR)
Ruiz Lodder JC100mH16,16 (sec) (PR)
Stan Buddingh' JC100mH16,31 (sec) (PR)
Thom Kortenoever JC100mH16,42 (sec) (PR)
Ruiz Lodder JCVer4.74 m 
Thom Kortenoever JCVer5.18 m 
Stan Buddingh' JCVer5.24 m 
Thijs de Wild JCVer5.76 m 
Thom Kortenoever JCHoog1.40 m 
Stan Buddingh' JCHoog1.45 m 
Ruiz Lodder JCHoog1.50 m(PR)
Thijs de Wild JCHoog1.65 m 
Stan Buddingh' JCKogel9.01 m(PR)
Ruiz Lodder JCKogel9.03 m(PR)
Thijs de Wild JCKogel10.15 m 
Thom Kortenoever JCKogel10.68 m 
Ruiz Lodder JCDiscus20.07 m 
Thom Kortenoever JCDiscus27.62 m(PR)
Thijs de Wild JCDiscus29.81 m 
Stan Buddingh' JCDiscus38.85 m 
Stan Buddingh' JCSpeer27.64 m(PR)
Thijs de Wild JCSpeer29.96 m 
Thom Kortenoever JCSpeer30.16 m(PR)
Ruiz Lodder JCSpeer31.65 m 
Ruiz Lodder JC8-kamp84226.00 punten(PR)
Thom Kortenoever JC8-kamp44597.00 punten(PR)
Stan Buddingh' JC8-kamp84790.00 punten(PR)
Thijs de Wild JC8-kamp45051.00 punten(PR)

5-Regio ontmoeting, Gouda (16-06-2018)
 Categorie OnderdeelPositieTijd   
Thom Kortenoever JC100m12,39 (sec) (PR)
Stan Buddingh' JC800m02:12,27 (m:s) (PR)
Avi Jumnoodoo JDVer4.29 m 
Thom Kortenoever JCVer5.28 m(PR)
Avi Jumnoodoo JDHoog1.36 m 
Justin Sluijter JCKogel9.08 m 
Thom Kortenoever JCKogel11.03 m 

Junioren B Poule 44 Wedstrijd 2 [2018], Gorinchem (10-06-2018)
 Categorie OnderdeelPositieTijd   
Hristo Vermeer JB100m11,93 (sec)  
Floris van Dijk JB110mH16,00 (sec) (PR)
Floris van Dijk JBVer5.52 m(PR)
Hristo Vermeer JBVer5.54 m 
Floris van Dijk JBHoog1.75 m(PR)
Thomas Knoop JBKogel11.66 m 
Thomas Knoop JBDiscus41.30 m 
Thomas Knoop JBSpeer49.57 m 

NK Masters 2018, Gouda (03-06-2018)
 Categorie OnderdeelPositieTijd   
Ruud Wieles M60100mQ12,69 (sec)  
Ruud Wieles M60100m112,74 (sec)  
Ruud Wieles M60200m126,37 (sec)  
Frauke van Boekel V45800m102:27,57 (m:s)  
Rob Kruis V70800m102:52,48 (m:s)  
Frauke van Boekel V451500m205:12,35 (m:s)  
Rob Kruis V701500m105:54,58 (m:s)  

Overige wedstrijden
02-06-2018 - 4 mijl van Papendrecht, Papendrecht (uitslagen)
02-06-2018 - 41e Pupillencompetitie StARD (3e wedstrijd), Gorinchem (uitslagen)
27-05-2018 - Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 2 - 2018, Zundert (uitslagen)
26-05-2018 - Open baanwedstrijd / pupillen meerkamp (klassiek), Rijen (uitslagen)
19-05-2018 - Junioren C/D Poule 60 Wedstrijd 2 [2018], Rotterdam (uitslagen)
13-05-2018 - Junioren B Poule 44 Wedstrijd 1 [2018], Breda (uitslagen)
11-05-2018 - 1e Trackmeeting 2018, Utrecht (uitslagen)
10-05-2018 - Recordwedstrijd, Gorinchem (uitslagen)
22-04-2018 - Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 1 - 2018, Zevenbergen (uitslagen)
21-04-2018 - Junioren C/D Stedenwedstrijd, Arnhem (uitslagen)
14-04-2018 - Junioren C/D Poule 60 Wedstrijd 1 [2018], Dordrecht (uitslagen)
08-04-2018 - NN Marathon 2018, Rotterdam (uitslagen)
08-04-2018 - Openingswedstrijd, Purmerend (uitslagen)
07-04-2018 - Werpwedstrijd, Dongen (uitslagen)
02-04-2018 - Paaswedstrijd, Amersfoort (uitslagen)
02-04-2018 - Paaswedstrijd voor alle categorie√ęn, Vlaardingen (uitslagen)
31-03-2018 - Openingswedstrijd, Papendrecht (uitslagen)
11-03-2018 - Indoor C/D Meerkamp, Naaldwijk (uitslagen)
18-02-2018 - 157e Zegerplasloop, Alphen aan den Rijn (uitslagen)
18-02-2018 - Phanos Indoor voor Kids, Amsterdam (uitslagen)
16-02-2018 - Veldloopcompetitie 2017-2018 StARD - Eindklassement, Regio Dordrecht (uitslagen)
16-02-2018 - Veldloopcompetitie StARD - 5e wedstrijd, Gorinchem (uitslagen)
11-02-2018 - ASICS NK Indoor Junioren 2018, Apeldoorn (uitslagen)
11-02-2018 - Noord-Aa Polderloop, Zoetermeer (uitslagen)
10-02-2018 - 17e Regio indoor StARD (meerkampen), Dordrecht (uitslagen)
10-02-2018 - Kruikenloop, Tilburg (uitslagen)
04-02-2018 - Centraal Beheer Midwinter Marathon, Apeldoorn (uitslagen)
04-02-2018 - NK Indoor Masters 2018, Apeldoorn (uitslagen)
04-02-2018 - Van den Noort Atledo Cross, Dongen (uitslagen)
03-02-2018 - Hellas Utrecht Winterindoor, Utrecht (uitslagen)
03-02-2018 - Indoor junioren CD ARV Ilion, Zoetermeer (uitslagen)
03-02-2018 - Veldloopcompetitie StARD - 4e wedstrijd, Alblasserdam (uitslagen)
27-01-2018 - 29e Physio.Fit Dirk IV-loop, Hoornaar (uitslagen)
20-01-2018 - Nationale CD Indoor, Apeldoorn (uitslagen)
20-01-2018 - Veldloopcompetitie 3e wedstrijd StARD, Dordrecht (uitslagen)
13-01-2018 - 17e Indoor StARD (Stichting Atletiek Regio Dordrecht), Dordrecht (uitslagen)
07-01-2018 - 3e ITS Isokin Indoor Track Meeting Team Sotra, Apeldoorn (uitslagen)
31-12-2017 - 35e Rabobank oliebollenloop, Schoonhoven (uitslagen)
31-12-2017 - Rabobank Sylvestercross, Soest (uitslagen)
24-12-2017 - Kerstloop 2017, Barendrecht (uitslagen)
23-12-2017 - Linschotenloop, Linschoten (uitslagen)
23-12-2017 - VITA Eindejaarsmeeting, Gent, Belgi√ę (uitslagen)
17-12-2017 - 51e Lidocross, Waalwijk (uitslagen)
17-12-2017 - Indoor C/D meerkamp + 60m horden, Naaldwijk (uitslagen)
17-12-2017 - Spijkenisse-Spark Marathon, Spijkenisse (uitslagen)
16-12-2017 - Hellas Utrecht Kerstboommeerkamp, Utrecht (uitslagen)
25-11-2017 - 50e Horaloop, Ede, Gld (uitslagen)
25-11-2017 - Warandaloop 2017, Tilburg (uitslagen)
19-11-2017 - Zevenheuvelenloop, Nijmegen (uitslagen)
12-11-2017 - Runnersworld AV DEM Strand Cross, Wijk aan Zee (uitslagen)
11-11-2017 - Hellas Utrecht Herfstindoor, Utrecht (uitslagen)
05-11-2017 - Berenloop, West-Terschelling (uitslagen)
04-11-2017 - Cross Passaat, Papendrecht (uitslagen)
04-11-2017 - Veldloopcompetitie 2017-2018 - 1e wedstrijd, Papendrecht (uitslagen)
04-11-2017 - VestingstadRun, Woudrichem (uitslagen)
31-10-2017 - Overall klassement Grote Rivieren Loopcircuit 2017, Gorinchem (uitslagen)
31-10-2017 - Overall klassement Grote Rivieren Loopcircuit 2017 (Bijafstand), Gorinchem (uitslagen)
29-10-2017 - DrechtStadLoop, Dordrecht (uitslagen)
28-10-2017 - 42e Dijkloop, Schoonhoven (uitslagen)
28-10-2017 - Fortius Indoor Recordwedstrijd, Dordrecht (uitslagen)
21-10-2017 - 29e Typhoon-loop, Gorinchem (uitslagen)
15-10-2017 - TCS Amsterdam Marathon , Amsterdam (uitslagen)
14-10-2017 - Clubkampioenschappen 2017, Gorinchem (uitslagen)
08-10-2017 - Werpfestival 2017, Breda (uitslagen)
07-10-2017 - 3e Molenloop, Alblasserdam (uitslagen)
07-10-2017 - Kustmarathon Zeeland, Burgh-Haamstede (uitslagen)
30-09-2017 - Einduitslag (lange afstand) 40e Pupillencompetitie StARD, Regio Dordrecht (uitslagen)
30-09-2017 - Einduitslag 40e Pupillencompetitie StARD, Regio Dordrecht (uitslagen)
24-09-2017 - Keith Beard Javelin Cup, Woerden (uitslagen)
24-09-2017 - Klaverblad Nationale CD Meerkamp 2017, Zoetermeer (uitslagen)
16-09-2017 - Junioren C/D Finale [2017], Groningen (uitslagen)
15-09-2017 - Wageningen Track Meeting - 3, Wageningen (uitslagen)
10-09-2017 - Klaverblad international highjump meeting 2017, Zoetermeer (uitslagen)
09-09-2017 - 40e Pupillencompetitie StARD (5e wedstrijd), Oud Beijerland (uitslagen)
07-09-2017 - BBQ compleetloop, Giessen (uitslagen)
03-09-2017 - Nationale D-spelen, Amsterdam (uitslagen)
02-09-2017 - 7e Loop naar de Pomp, Noordeloos (uitslagen)
02-09-2017 - C Interland, Assen (uitslagen)
02-09-2017 - Open Hoeksch Estafette & Werpen, Oud Beijerland (uitslagen)
01-09-2017 - 5e Trackmeeting 2017, Utrecht (uitslagen)
27-08-2017 - 50e Nationale C spelen (26/27 aug), Amsterdam (uitslagen)
27-08-2017 - Keistad Meerkampen (26/27 aug), Amersfoort (uitslagen)
26-08-2017 - Baanwedstrijd voor alle categorie√ęn, Papendrecht (uitslagen)
23-08-2017 - Stratenloop van Genderen, Genderen (uitslagen)
20-08-2017 - CD-instuif , Naaldwijk (uitslagen)
11-08-2017 - 4e Trackmeeting 2017, Utrecht (uitslagen)
22-07-2017 - GAC Onderdelen Wedstrijden Werpen 2, Hilversum (uitslagen)
15-07-2017 - NK Senioren, Utrecht (uitslagen)
08-07-2017 - Jan Dietvorst Memorial, Bergen op Zoom (uitslagen)
07-07-2017 - Wageningen Track Meeting - 2, Wageningen (uitslagen)
05-07-2017 - Van der Straatenloop, Werkendam (uitslagen)
02-07-2017 - Avantri Meerkampen, Schoonhoven (uitslagen)
02-07-2017 - Kermismeerkampen 2017, Vught (uitslagen)
02-07-2017 - NK Junioren 2017, Vught (uitslagen)
01-07-2017 - 40e Pup. comp. StARD (4e wedstrijd) - Fortius, Dordrecht (uitslagen)
25-06-2017 - Junioren A Poule 33 Wedstrijd 2 -2017, Rotterdam (uitslagen)
24-06-2017 - 16e Lingewaalloop, Herwijnen (uitslagen)
24-06-2017 - Interregiowedstrijd (5-Regio), Bergen op Zoom (uitslagen)
23-06-2017 - 3e Trackmeeting 2017, Utrecht (uitslagen)
18-06-2017 - Senioren 2e Divisie Poule 5 Wedstrijd 3 - 2017, Nijmegen (uitslagen)
18-06-2017 - Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 3 -2017, Spijkenisse (uitslagen)
17-06-2017 - 19e Groot Ginkelse Loop, Wekerom (uitslagen)
17-06-2017 - 40e Pup. comp. StARD (3e wedstrijd) - Typhoon, Gorinchem (uitslagen)
16-06-2017 - Ruhr Games 2017, Hagen, Duitsland (uitslagen)
11-06-2017 - NK Masters 2017, Gouda (uitslagen)
10-06-2017 - 35e Nationale Lenteloop, Papendrecht (uitslagen)
10-06-2017 - Junioren C/D Poule 60 Wedstrijd 3 - 2017, Gorinchem (uitslagen)
10-06-2017 - NSK Baan 2017, Enschede (uitslagen)
09-06-2017 - Gorcum City Run, Gorinchem (uitslagen)
05-06-2017 - T-Meeting 2017, Tilburg (uitslagen)
04-06-2017 - Open Brabantse Kampioenschappen Meerkamp (dag 2), Gemert (uitslagen)
03-06-2017 - Open Brabantse Kampioenschappen Meerkamp (dag 1), Gemert (uitslagen)
03-06-2017 - Open Hoeksch Sprint, Horden & Springen, Oud Beijerland (uitslagen)
02-06-2017 - 2e Trackmeeting 2017, Utrecht (uitslagen)
01-06-2017 - Energie Mila Track Meeting, Barendrecht (uitslagen)
28-05-2017 - Nationale A-Games 2017, Soest (uitslagen)
28-05-2017 - Senioren 2e Divisie Poule 5 Wedstrijd 1 - 2017, Breda (uitslagen)
28-05-2017 - Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 2 - 2017, Etten Leur (uitslagen)
27-05-2017 - Junioren C/D Poule 60 Wedstrijd 2 - 2017, Rijen (uitslagen)
25-05-2017 - Harry Schulting Games 2017, Vught (uitslagen)
25-05-2017 - Recordwedstrijd Typhoon, Gorinchem (uitslagen)
24-05-2017 - Singelloop, Nieuwpoort (uitslagen)
21-05-2017 - BrandLoyalty Vestingloop, Den Bosch (uitslagen)
21-05-2017 - Junioren B Poule 43 Wedstrijd 1 -2017, Oud Beijerland (uitslagen)
20-05-2017 - 13e Krakelingenloop, Heukelum (uitslagen)
17-05-2017 - Avondwedstrijd Atledo, Dongen (uitslagen)
13-05-2017 - 40e Pup. comp. StARD (2e wedstrijd) AAA, Alblasserdam (uitslagen)
13-05-2017 - Merwede Triathlon, Gorinchem (uitslagen)
13-05-2017 - Ter Specke Bokaal, Lisse (uitslagen)
12-05-2017 - 1e Trackmeeting 2017, Utrecht (uitslagen)
12-05-2017 - SPRINT Breda | Avondje SPRINT, Breda (uitslagen)
07-05-2017 - Junioren A Poule 33 Wedstrijd 1 - 2017, Drunen (uitslagen)
06-05-2017 - Junioren C/D Poule 60 Wedstrijd 1 - 2017, Dordrecht (uitslagen)
01-05-2017 - Senioren 2e Divisie Poule 5 Wedstrijd 1 - 2017, Ede (uitslagen)
01-05-2017 - Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 1 -2017, Gorinchem (uitslagen)
29-04-2017 - Tag der √úberflieger, Essen, Duitsland (uitslagen)
22-04-2017 - Openingwedstrijd Spark, Spijkenisse (uitslagen)
21-04-2017 - Avondinstuif, Wijchen (uitslagen)
17-04-2017 - Testwedstrijd, Vught (uitslagen)
15-04-2017 - 14e SecureRun, Ameide (uitslagen)
15-04-2017 - Marathon Zeeuws Vlaanderen, Terneuzen-Hulst (uitslagen)
15-04-2017 - Paaswedstrijd voor alle categorie√ęn, Vlaardingen (uitslagen)
09-04-2017 - NN Marathon, Rotterdam (uitslagen)
08-04-2017 - 40e Pup. comp. StARD (1e wedstrijd) - Passaat, Papendrecht (uitslagen)
08-04-2017 - Openingswedstrijd VAV, Veenendaal (uitslagen)
08-04-2017 - Werp 3 kamp, Dongen (uitslagen)
02-04-2017 - Dwars door Dordt, Dordrecht (uitslagen)
25-03-2017 - Openingswedstrijd Passaat, Papendrecht (uitslagen)
18-03-2017 - Fortius Indoor 2017, Dordrecht (uitslagen)
12-03-2017 - Indoor C/D meerkamp + extra 60m Horden, Naaldwijk (uitslagen)
12-03-2017 - NN CPC Loop, Den Haag (uitslagen)
11-03-2017 - 41e Dordtse Biesbosch halve marathon, Dordrecht (uitslagen)
11-03-2017 - NSK Indoor 2017, Apeldoorn (uitslagen)
05-03-2017 - AVON Emma-cross, Heerlen (uitslagen)
19-02-2017 - Van den Noort Atledo Cross, Dongen (uitslagen)
18-02-2017 - 40e Veldloopcompetitie StARD, Dordrecht (uitslagen)
18-02-2017 - NK Indoor Junioren 2017, Apeldoorn (uitslagen)
18-02-2017 - Veldloopcompetitie 5e wedstrijd, Gorinchem (uitslagen)
12-02-2017 - AA-drink NK Senioren Kidsrun, Apeldoorn (uitslagen)
11-02-2017 - 16e Regio indoor StARD (meerkampen), Dordrecht (uitslagen)
11-02-2017 - AA Drink NK Indoor Senioren 2017, Apeldoorn (uitslagen)
05-02-2017 - Centraal Beheer Midwinter Marathon, Apeldoorn (uitslagen)
05-02-2017 - NK Indoor Masters 2017, Apeldoorn (uitslagen)
05-02-2017 - NK Indoor Meerkamp 2017, Apeldoorn (uitslagen)
04-02-2017 - NRW-Halle mit Winterwurf, Leverkussen (Duitsland) (uitslagen)
04-02-2017 - Veldloopcompetitie 4e wedstrijd, Alblasserdam (uitslagen)
29-01-2017 - 60e Joe Mann Bosloop, Best (uitslagen)
29-01-2017 - Mastboscross, Breda (uitslagen)
28-01-2017 - 28e Physio.Fit Dirk IV loop, Hoornaar (uitslagen)
28-01-2017 - EAP Indoor, Amsterdam (uitslagen)
28-01-2017 - Hellas Utrecht Winterindoor, Utrecht (uitslagen)
22-01-2017 - 26. Unnaer Hallenhochsprungmeeting, Hellweg (Duitsland) (uitslagen)
22-01-2017 - Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden, Apeldoorn (uitslagen)
21-01-2017 - Fortius Merwelandencross, Dordrecht (uitslagen)
21-01-2017 - Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden, Apeldoorn (uitslagen)
21-01-2017 - Jumpingweekend januari 2017, Vught (uitslagen)
15-01-2017 - 2e Indoor Track Special TeamSotra, Apeldoorn (uitslagen)
14-01-2017 - 16e Indoor StARD, Dordrecht (uitslagen)
08-01-2017 - 14. Sparkassen-Hochsprungmeeting, LG Kreis G√ľtersloh (Duitsland) (uitslagen)
08-01-2017 - Halve van Westvoorne, Westvoorne (uitslagen)
08-01-2017 - Indoor losse onderdelen voor JunB, JunA, Senioren en Masters, Naaldwijk (uitslagen)
06-01-2017 - Phoenix vrijdagavondindoor 2, Utrecht (uitslagen)
31-12-2016 - 34e Rabobank oliebollenloop, Schoonhoven (uitslagen)
31-12-2016 - Rabobank Sylvestercross, Soest (uitslagen)
27-12-2016 - Try Out Games, Apeldoorn (uitslagen)
18-12-2016 - Lidocross/Brabantse kampioenschappen, Waalwijk (uitslagen)
18-12-2016 - Pekkercross, Oud Gastel (uitslagen)
17-12-2016 - 39ste LINSCHOTENLOOP, Linschoten (uitslagen)
11-12-2016 - DSW Bruggenloop, Rotterdam (uitslagen)
11-12-2016 - Indoor C/Djunioren meerkamp en extra horden, Naaldwijk (uitslagen)
11-12-2016 - Indoorwedstrijd voor Senioren en A/B/C/D-junioren, Sittard (uitslagen)
04-12-2016 - 10e Stratenloop, Waspik (uitslagen)
27-11-2016 - Driedorpencross, Sint-Oedenrode (uitslagen)
26-11-2016 - Loket.nl Warandeloop (zaterdag), Tilburg (uitslagen)
26-11-2016 - Run Rondje Rhenoy, Beesd (uitslagen)
26-11-2016 - Veldloopcompetitie 2e wedstrijd, Oud Beijerland (uitslagen)
20-11-2016 - 51e Scorpiocross, Oosterhout Nb (uitslagen)
13-11-2016 - 28e MARESIA Cross, Kaatsheuvel (uitslagen)
12-11-2016 - 28e Typhoonloop, Gorinchem (uitslagen)
06-11-2016 - 43e Drunense Duinen Cross, Drunen (uitslagen)
06-11-2016 - Berenloop, West-Terschelling (uitslagen)
05-11-2016 - Veldloopcompetitie 1e wedstrijd, Papendrecht (uitslagen)
05-11-2016 - VestingstadRun, Woudrichem (uitslagen)
30-10-2016 - Drechtstadloop, Dordrecht (uitslagen)
29-10-2016 - Indian Summer Ultra, Rolde (uitslagen)
29-10-2016 - Indoor recordwedstrijden, Dordrecht (uitslagen)
29-10-2016 - Werpwedstrijd A.V. Spiridon, Gilze en Rijen (uitslagen)
23-10-2016 - Blauwe Meer Cross, Loon op Zand (uitslagen)
16-10-2016 - TCS Amsterdam Marathon , Amsterdam (uitslagen)
15-10-2016 - Isokin Loenermarktrial, Loenen Gld (uitslagen)
09-10-2016 - DLL Marathon Eindhoven, Eindhoven (uitslagen)
09-10-2016 - Hoge Veluwe Loop, Hoenderloo (uitslagen)
09-10-2016 - SPRINT - Werpfestival 2016, Breda (uitslagen)
08-10-2016 - 10 van de Kurenpolder, Hank (uitslagen)
08-10-2016 - 15e Wim Hol Memorial, Papendrecht (uitslagen)
02-10-2016 - Amgen Singelloop, Breda (uitslagen)
02-10-2016 - Crazy River Run, Gorinchem (uitslagen)
01-10-2016 - 14e Kustmarathon Zeeland, Zoutelande - Burgh-Haamstede (uitslagen)
25-09-2016 - Keith Beard Javelin Cup, Woerden (uitslagen)
25-09-2016 - NEK, Amstelveen (uitslagen)
24-09-2016 - Clubkampioenschappen 2016, Gorinchem (uitslagen)
18-09-2016 - Nationale Meerkamp, Zoetermeer (uitslagen)
10-09-2016 - 39e Pup. comp. StARD (5e wedstrijd) Spirit, Oud Beijerland (uitslagen)
10-09-2016 - Junioren C/D Finale - 2016, Alphen aan den Rijn (uitslagen)
08-09-2016 - BBQ compleetloop, Giessen (uitslagen)
07-09-2016 - Avondwedstrijd GAC, Hilversum (uitslagen)
04-09-2016 - Nationale D-spelen, Amsterdam (uitslagen)
03-09-2016 - 6e Loop naar de Pomp, Noordeloos (uitslagen)
03-09-2016 - Open Hoeksch Estafette & Werpen, Oud Beijerland (uitslagen)
02-09-2016 - Track meeting, Utrecht (uitslagen)
28-08-2016 - 49e Nationale C-spelen, Amsterdam (uitslagen)
28-08-2016 - Keistad Meerkampen, Amersfoort (uitslagen)
27-08-2016 - Baanwedstrijd voor alle categorie√ęn, Papendrecht (uitslagen)
24-08-2016 - Stratenloop, Genderen (uitslagen)
12-08-2016 - U-track meeting 5, Utrecht (uitslagen)
22-07-2016 - Track Meeting 2, Wageningen (uitslagen)
16-07-2016 - Instuif wedstrijd, Bergen op Zoom (uitslagen)
15-07-2016 - Heer en Meestercircuit, Grootebroek (uitslagen)
06-07-2016 - Van der Straatenloop, Werkendam (uitslagen)
03-07-2016 - 1-3 juli 2016 - NK Junioren, Breda (uitslagen)
03-07-2016 - Avantri Meerkampen, Schoonhoven (uitslagen)
02-07-2016 - 1-3 juli 2016 - NK Junioren, Breda (uitslagen)
02-07-2016 - 5-Regio-ontmoeting, Barendrecht (uitslagen)
02-07-2016 - Beterloop 2016, Giessenburg (uitslagen)
01-07-2016 - 1-3 juli 2016 - NK Junioren, Breda (uitslagen)
26-06-2016 - Senioren 2e Divisie Poule 5 Wedstrijd 3 - 2016, Nijmegen (uitslagen)
26-06-2016 - Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 3 - 2016, Spijkenisse (uitslagen)
25-06-2016 - 15e Lingewaalloop, Herwijnen (uitslagen)
25-06-2016 - Junioren C/D Poule 58 Wedstrijd 3 - 2016, Papendrecht (uitslagen)
24-06-2016 - Trainingswedstrijd Pupillen, Gorinchem (uitslagen)
23-06-2016 - Avondwedstrijd DAK, Drunen (uitslagen)
19-06-2016 - Open baanwedstrijd, Rijen (uitslagen)
18-06-2016 - 39e Pup. comp. StARD (4e wedstrijd), Dordrecht (uitslagen)
17-06-2016 - NK atletiek 2016, Amsterdam (uitslagen)
12-06-2016 - Junioren B Poule 44 Wedstrijd 2 -2016, Uden (uitslagen)
12-06-2016 - NK atletiek Masters 2016, Amersfoort (uitslagen)
11-06-2016 - 34e Nationale Lenteloop, Papendrecht (uitslagen)
10-06-2016 - Avondje , Breda (uitslagen)
08-06-2016 - Avondwedstrijd ACW66, Waalwijk (uitslagen)
05-06-2016 - Nationale A-Games 2016, Soest (uitslagen)
05-06-2016 - Open Brabantse Kampioenschappen Meerkamp, Gemert (uitslagen)
03-06-2016 - Cityrun, Gorinchem (uitslagen)
29-05-2016 - BrandLoyalty Vestingloop, s-Hertogenbosch (uitslagen)
29-05-2016 - Senioren 2e Divisie Poule 5 Wedstrijd 2 - 2016, Etten-Leur (uitslagen)
29-05-2016 - Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 2 -2016, Delft (uitslagen)
28-05-2016 - 39e Pup. comp. StARD (3e wedstrijd), Gorinchem (uitslagen)
28-05-2016 - Open Gelders/Overijssels Kampioenschap C/D junioren, Heerde (uitslagen)
27-05-2016 - Wagenings Loop-, Spring‚ąí en Smijtwerk, Wageningen (uitslagen)
21-05-2016 - 12e Krakelingenloop, Heukelum (uitslagen)
21-05-2016 - Junioren C/D Poule 58 Wedstrijd 2 - 2016, Spijkenisse (uitslagen)
19-05-2016 - De Open Gerard Sengers Sprintdriekamp, Woerden (uitslagen)
18-05-2016 - Nijmegen Global Athletics, Nijmegen (uitslagen)
16-05-2016 - Pinkstermeerkamp 2016, Amstelveen (uitslagen)
15-05-2016 - Sprint 2-kamp en Horden wedstrijd AAV, Alphen aan de Rijn (uitslagen)
14-05-2016 - 39e Pup. comp. StARD (2e wedstrijd) - AAA, Alblasserdam (uitslagen)
14-05-2016 - Sprint 2-kamp en Horden wedstrijd AAV, Alphen aan den Rijn (uitslagen)
11-05-2016 - Avondwedstrijd Atledo, Dongen (uitslagen)
08-05-2016 - Junioren B-competitie 2016 - Wedstrijd 1, Venray (uitslagen)
08-05-2016 - Ter Specke Bokaal, Lisse (uitslagen)
07-05-2016 - 14e van Mossel OPC Kaaienloop, Oosterhout Nb (uitslagen)
05-05-2016 - 1e Goudse Kaas- en stroopwafel instuif, Gouda (uitslagen)
05-05-2016 - Recordwedstrijd Typhoon, Gorinchem (uitslagen)
01-05-2016 - 39e Treechloop, Maastricht (uitslagen)
26-04-2016 - Koningsloop Raamsdonksveer, Raamsdonkveer (uitslagen)
24-04-2016 - Senioren 2e Divisie Poule 5 Wedstrijd 1 -2016, Vught (uitslagen)
24-04-2016 - Senioren 3e divisie competitie 2016 - wedstrijd 1, Waalwijk (uitslagen)
23-04-2016 - Junioren C/D Poule 58 Wedstrijd 1 - 2016, Vlaardingen (uitslagen)
21-04-2016 - Open Werpdriekamp, Woerden (uitslagen)
17-04-2016 - Enschede Marathon, Enschede (uitslagen)
16-04-2016 - Openingswedstrijd Spark 2016, Spijkenisse (uitslagen)
10-04-2016 - Marathon Rotterdam 2016, Rotterdam (uitslagen)
09-04-2016 - 39e Pup. comp. StARD (1e wedstrijd), Papendrecht (uitslagen)
09-04-2016 - Werp 3-kamp, Dongen (uitslagen)
03-04-2016 - Haringkoppen sprint-, loopwedstrijd , Vlaardingen (uitslagen)
03-04-2016 - Openingswedstrijd AAV, Alphen aan de Rijn (uitslagen)
03-04-2016 - Openingswedstrijd AAV36, Alphen aan den Rijn (uitslagen)
02-04-2016 - 13e SecureRun Ameide, Ameide (uitslagen)
02-04-2016 - Openingswedstrijd VAV, Veenendaal (uitslagen)
02-04-2016 - Openingswedstrijd Veenendaal, Veenendaal (uitslagen)
28-03-2016 - Paaswedstrijd, Amersfoort (uitslagen)
28-03-2016 - Testwedstrijd, Vught (uitslagen)
26-03-2016 - Openingswedstrijd baanseizoen 2016, Tilburg (uitslagen)
26-03-2016 - Openingswedstrijd Passaat, Papendrecht (uitslagen)
20-03-2016 - Drunense Duinenloop, Drunen (uitslagen)
12-03-2016 - 40e Halve van Hercules, Dordrecht (uitslagen)
06-03-2016 - 20 van Alphen, Alphen aan de Rijn (uitslagen)
06-03-2016 - Indoor C/D meerkamp + extra 60m Horden, Naaldwijk (uitslagen)
05-03-2016 - 3bergenLoop, Doorn (uitslagen)
05-03-2016 - 5e wedstrijd Crosscompetitie (Typhoon), Gorinchem (uitslagen)
05-03-2016 - Einklassement Crosscompetitie 2015-2016, Regio Dordrecht (uitslagen)
05-03-2016 - NSK Indoor 2016, Apeldoorn (uitslagen)
03-03-2016 - Coopertest, Gorinchem (uitslagen)
28-02-2016 - Atledo Cross, Dongen (uitslagen)
21-02-2016 - NK Indoor Junioren (dag 2), Apeldoorn (uitslagen)
20-02-2016 - NK Indoor Junioren (dag 1), Apeldoorn (uitslagen)
14-02-2016 - 39e Groet uit Schoorl Run, Schoorl (uitslagen)
14-02-2016 - Nk Masters Indoor, Apeldoorn (uitslagen)
14-02-2016 - NK Meerkamp Indoor, Apeldoorn (uitslagen)
13-02-2016 - 15e Regio indoor (meerkampen), Dordrecht (uitslagen)
13-02-2016 - Nk Masters indoor, Apeldoorn (uitslagen)
07-02-2016 - Midwinter Marathon, Apeldoorn (uitslagen)
06-02-2016 - Indoor Amsterdam, Amsterdam (uitslagen)
06-02-2016 - Kruikenloop, Tilburg (uitslagen)
06-02-2016 - Petzl Night Trail 2016, Bergschenhoek (uitslagen)
06-02-2016 - Veldloopcompetitie 4e wedstrijd, Alblasserdam (uitslagen)
31-01-2016 - Westdeutsche Hallenmeisterschaften (Dld), Leverkusen (uitslagen)
30-01-2016 - 8e AV PEC 1910 indoor, Apeldoorn (uitslagen)
24-01-2016 - Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden, Apeldoorn (uitslagen)
23-01-2016 - 27e Physio.Fit Dirk IV loop, Hoornaar (uitslagen)
17-01-2016 - DES Dieprijt Cross, Eersel (uitslagen)
16-01-2016 - Merwelandencross 2016, Dordrecht (uitslagen)
16-01-2016 - NK atletiek 2016, Amsterdam (uitslagen)
12-01-2016 - Coopertest, Gorinchem (uitslagen)
10-01-2016 - 4e Hercules Trainingsloop, Dordrecht (uitslagen)
09-01-2016 - 15e Indoor StARD (Stichting Atletiek Regio Dordrecht), Dordrecht (uitslagen)
09-01-2016 - 29e Florijnwinterloop, Woudenberg (uitslagen)
06-01-2016 - Cooper/6-min test, Gorinchem (uitslagen)
03-01-2016 - Halve van Westvoorne, Westvoorne (uitslagen)
31-12-2015 - 33e Rabobank oliebollenloop, Schoonhoven (uitslagen)
31-12-2015 - Rabobank Sylvestercross, Soest (uitslagen)
26-12-2015 - HRR Kerststrandloop, Den Haag (uitslagen)
20-12-2015 - BEKA Pekkercross, Oud Gastel (uitslagen)
20-12-2015 - Indoorwedstrijd voor CD-junioren, Sittard (uitslagen)
20-12-2015 - Kerstloop, Barendrecht (uitslagen)
20-12-2015 - Lidocross, Waalwijk (uitslagen)
20-12-2015 - Try-out Games - Omnisport - ABjunioren en senioren, Apeldoorn (uitslagen)
19-12-2015 - Indoor Junioren CD ARV Ilion, Zoetermeer (uitslagen)
19-12-2015 - Linschotenloop 2015, Linschotenen (uitslagen)
19-12-2015 - Sportivity TrailRun, Werkendam (uitslagen)
13-12-2015 - 3e Hercules Trainingsloop, Dordrecht (uitslagen)
13-12-2015 - DSW Bruggenloop, Rotterdam (uitslagen)
13-12-2015 - Indoor C/Djunioren meerkamp en extra horden, Naaldwijk (uitslagen)
12-12-2015 - Indoor Senioren, Junioren AB en Masters, Zoetermeer (uitslagen)
06-12-2015 - Spijkenisse-Spark Marathon, Spijkenisse (uitslagen)
29-11-2015 - Mardenkro Enclavecross, Baarle-Nassau (uitslagen)
28-11-2015 - Run Rondje Rhenoy, Beesd (uitslagen)
28-11-2015 - Veldloopcompetitie 2e wedstrijd, Oud Beijerland (uitslagen)
22-11-2015 - Int. Warandaloop, Tilburg (uitslagen)
21-11-2015 - Phanos indoor voor CD-junioren, Amsterdam (uitslagen)
15-11-2015 - Scorpiocross, Oosterhout (uitslagen)
15-11-2015 - Zevenheuvelenloop, Nijmegen (uitslagen)
14-11-2015 - 27e Typhoon-loop, Gorinchem (uitslagen)
08-11-2015 - 27e MARESIA Cross, Kaatsheuvel (uitslagen)
08-11-2015 - Berenloop, West-Terschelling (uitslagen)
07-11-2015 - Cross Passaat, Papendrecht (uitslagen)
07-11-2015 - Eindklassement AltenaRoadCircuit 2015, Brabant (uitslagen)
07-11-2015 - Veldloopcompetitie 1e wedstrijd, Papendrecht (uitslagen)
07-11-2015 - VestingstadRun, Woudrichem (uitslagen)
01-11-2015 - Drechtsteden-Loop, Dordrecht (uitslagen)
31-10-2015 - Diepe Hel Holterbergloop, Holten (uitslagen)
31-10-2015 - Werpvijfkamp AV Hanzesport, Zutphen (uitslagen)
24-10-2015 - JSM Indoor Recordwedstrijd, Dordrecht (uitslagen)
24-10-2015 - Polar Circle Marathon, Kangerlussuaq (Groenland) (uitslagen)
18-10-2015 - TCS Amsterdam Marathon, Amsterdam (uitslagen)
11-10-2015 - 31e Spar Budapest Marathon, Budapest (Hongarije) (uitslagen)
11-10-2015 - Marathon Eindhoven, Eindhoven (uitslagen)
11-10-2015 - SPRINT Breda | Werpfestival 2015, Breda (uitslagen)
10-10-2015 - 10 van de Kurenpolder, Hank (uitslagen)
10-10-2015 - 14e Wim Hol Memorial, Papendrecht (uitslagen)
04-10-2015 - Bredase Singelloop, Breda (uitslagen)
03-10-2015 - Kustmarathon Zeeland, Burgh (Haamstede) (uitslagen)
27-09-2015 - 2015 Sardegna ITU Cross Triathlon World Championships, Cala Ginepro, Sardegna, Italy (uitslagen)
27-09-2015 - Singelloop tegen reuma, Utrecht (uitslagen)
26-09-2015 - Clubkampioenschappen 2015 (dag 2), Gorinchem (uitslagen)
25-09-2015 - Clubkampioenschappen 2015 (dag 1), Gorinchem (uitslagen)
20-09-2015 - Flex instuif wedstrijd, Barendrecht (uitslagen)
19-09-2015 - OZH Pupillen, Barendrecht (uitslagen)
13-09-2015 - Crazy River Run, Gorinchem (uitslagen)
13-09-2015 - Senioren 2e - 3e Divisie Promotie/Degradatie 2015, Uden (uitslagen)
12-09-2015 - 38e Pup. comp. StARD (4e wedstrijd) Spirit, Oud Beijerland (uitslagen)
12-09-2015 - Einklassement Pupillencompetitie Lange afstand 2015, StARD (uitslagen)
12-09-2015 - Einklassement Pupillencompetitie Meerkamp 2015, StARD (uitslagen)
10-09-2015 - BBQ compleetloop, Giessen (uitslagen)
05-09-2015 - 5e Loop naar de Pomp, Noordeloos (uitslagen)
05-09-2015 - C-interland Nederland-Westfalen, Amsterdam (uitslagen)
05-09-2015 - Open Hoeksch Estafette & Werpen, Oud Beijerland (uitslagen)
30-08-2015 - Keistadmeerkampen (dag 2), Amersfoort (uitslagen)
30-08-2015 - Nationale C-spelen (dag 2), Amsterdam (uitslagen)
29-08-2015 - Baanwedstrijd Passaat, Papendrecht (uitslagen)
29-08-2015 - Keistadmeerkampen (dag 1), Amersfoort (uitslagen)
29-08-2015 - Nationale C-spelen (dag 1), Amsterdam (uitslagen)
26-08-2015 - Stratenloop van Genderen, Genderen (uitslagen)
23-08-2015 - D-Spelen 2015, Amsterdam (uitslagen)
15-08-2015 - Stour Valley Path 100km Ultra Run, Newmarket, UK (uitslagen)
02-08-2015 - NK Senioren, Amsterdam (uitslagen)
17-07-2015 - Wagenings Loop-, Spring− en Smijtwerk, Wageningen (uitslagen)
12-07-2015 - Coopertest, Gorinchem (uitslagen)
12-07-2015 - Werpwedstrijd Scorpio, Oosterhout (uitslagen)
11-07-2015 - Beterloop, Giessenburg (uitslagen)
05-07-2015 - Avantri Meerkampen, Schoonhoven (uitslagen)
03-07-2015 - ITU World Triathlon, Stockholm (uitslagen)
28-06-2015 - Halve Marathon, Roosendaal (uitslagen)
28-06-2015 - NK Junioren (26/27/28 juni 2015), Breda (uitslagen)
27-06-2015 - 14e Lingewaalloop, Herwijnen (uitslagen)
27-06-2015 - NK Junioren (26/27/28 juni 2015), Breda (uitslagen)
27-06-2015 - Open Hoeksch Horden & Springen, Oud Beijerland (uitslagen)
25-06-2015 - Avondwedstrijd DAK, Drunen (uitslagen)
20-06-2015 - Junioren C/D Poule 60 Wedstrijd 3, 2015, Tilburg (uitslagen)
19-06-2015 - Contactwedstrijd 2015, Gorinchem (uitslagen)
14-06-2015 - 33e Triahtlon, Terheijden (uitslagen)
14-06-2015 - Junioren B Poule 43 Wedstrijd 2, 2015, Delft (uitslagen)
13-06-2015 - 38e Pup. comp. StARD (3e wedstrijd), Dordrecht (uitslagen)
13-06-2015 - NK Masters, Zierikzee (uitslagen)
12-06-2015 - NSK Meerkamp 2015, Wageningen (uitslagen)
10-06-2015 - 8e Van der Straatenloop (Altena Road Circuit), Werkendam (uitslagen)
07-06-2015 - Nationale A-games 2015, Soest (uitslagen)
07-06-2015 - Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 3 [2015], Den Haag (uitslagen)
06-06-2015 - 5-Regiowedstrijd, Terneuzen (uitslagen)
06-06-2015 - OBKM GAC, Gemert (uitslagen)
30-05-2015 - Junioren C/D Poule 60 Wedstrijd 2 [2015], Dongen (uitslagen)
25-05-2015 - T-Meeting, Tilburg (uitslagen)
24-05-2015 - Pinkstermeerkamp, Amstelveen (uitslagen)
21-05-2015 - MiLa Trackmeeting, Barendrecht (uitslagen)
20-05-2015 - Avondwedstrijd baancircuit regio 13, Atledo, Dongen (uitslagen)
17-05-2015 - BrandLoyalty Vestingloop 'sHertogenbosch, 's-Hertogenbosch (uitslagen)
16-05-2015 - 11e Krakelingenloop, Heukelum (uitslagen)
16-05-2015 - 38e Pup. comp. StARD (2e wedstrijd) AAA, Alblasserdam (uitslagen)
16-05-2015 - Triathlon Ter Aar, Ter Aar (uitslagen)
15-05-2015 - NSK Baan 2015, Eindhoven (uitslagen)
14-05-2015 - Battle of the B-s, Amsterdam (uitslagen)
14-05-2015 - Harry Schulting Games, Vught (uitslagen)
14-05-2015 - Recordwedstrijd Typhoon 2015, Gorinchem (uitslagen)
14-05-2015 - Run-bike-run-bike-run Smulbos, Dordrecht (uitslagen)
12-05-2015 - Avondwedstrijd Scorpio, Oosterhout (uitslagen)
10-05-2015 - Junioren B Poule 43 Wedstrijd 1, 2015, Terneuzen (uitslagen)
09-05-2015 - 33ste Lenteloop 2015, Papendrecht (uitslagen)
03-05-2015 - Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 2, 2015 , Spijkenisse (uitslagen)
26-04-2015 - Hortas Hurdles 2015, Epe (uitslagen)
25-04-2015 - Altena Roadciruit Sleeuwijk 2015, Sleeuwijk (uitslagen)
19-04-2015 - Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 1, 2015, Zevenbergen (uitslagen)
18-04-2015 - CD-competitie ronde 1, Breda (uitslagen)
18-04-2015 - Limburg Zwaarste, Heerlen (uitslagen)
18-04-2015 - Marathon Zeeuws Vlaanderen, Terneuzen (uitslagen)
12-04-2015 - Marathon Rotterdam 2015, Rotterdam (uitslagen)
11-04-2015 - 38e Pup. comp. StARD (1e wedstrijd) Passaat, Papendrecht (uitslagen)
11-04-2015 - Werpmeerkamp, Dongen (uitslagen)
08-04-2015 - Snelle Meerkamp, Zevenbergen (uitslagen)
06-04-2015 - 13e De Zestig van Texel, Texel (uitslagen)
04-04-2015 - 12e SecureLink 5EM Run Ameide, Ameide (uitslagen)
29-03-2015 - 8e Runner's World Zandvoort Circuit Run, Zandvoort (uitslagen)
28-03-2015 - Openingswedstrijd baanseizoen 2015, Tilburg (uitslagen)
28-03-2015 - Openingswedstrijd Passaat, Papendrecht (uitslagen)
14-03-2015 - 39e Halve van Hercules, Dordrecht (uitslagen)
14-03-2015 - Salland Trail, Nijverdal (uitslagen)
07-03-2015 - 38e Veldloopcompetitie StARD 5e wedstrijd, Gorinchem (uitslagen)
07-03-2015 - 38e†Veldloopcompetitie St(ichting)A(tletiek)R(egio)D(ordrecht), Klassement (uitslagen)
07-03-2015 - 3bergenLoop, Driebergen (uitslagen)
07-03-2015 - NSK Indoor 2015, Apeldoorn (uitslagen)
01-03-2015 - 20 van Alphen, Alphen aan den Rijn (uitslagen)
28-02-2015 - NK Indoor Junioren, Apeldoorn (uitslagen)
22-02-2015 - Hallensportfest des PTSV, Dortmund (uitslagen)
21-02-2015 - Indoor Dordrecht, Dordrecht (uitslagen)
21-02-2015 - NK Indoor Senioren, Apeldoorn (uitslagen)
21-02-2015 - Trail by the Sea, Westenschouwen (uitslagen)
15-02-2015 - Coopertest, Gorinchem (uitslagen)
15-02-2015 - NK Indoor Meerkamp, Apeldoorn (uitslagen)
14-02-2015 - 14e Indoor regio Dordrecht, Dordrecht (uitslagen)
14-02-2015 - Kruikenloop, Tilburg (uitslagen)
08-02-2015 - 38e Groet Uit Schoorl Run, Schoorl (uitslagen)
08-02-2015 - Regio 13 Cross Atledo, Dongen (uitslagen)
07-02-2015 - 38e Veldloopcompetitie StARD 4e wedstrijd, Alblasserdam (uitslagen)
01-02-2015 - Centraal Beheer Achmea Midwinter Marathon, Apeldoorn (uitslagen)
01-02-2015 - Regio 13 Cross Goirle 2015, Goirle (uitslagen)
24-01-2015 - 26e Physio.Fit Dirk IV loop, Hoornaar (uitslagen)
18-01-2015 - Nationale Junioren C&D Indoorwedstrijden 2015, Apeldoorn (uitslagen)
17-01-2015 - 38e Veldloopcompetitie StARD 3e wedstrijd, Dordrecht (uitslagen)
17-01-2015 - Merwelandencross, Dordrecht (uitslagen)
17-01-2015 - Nationale Junioren C&D Indoorwedstrijden 2015, Apeldoorn (uitslagen)
10-01-2015 - 14e Indoor, Dordrecht (uitslagen)
10-01-2015 - RFR Drents Friese Wold, Appelscha (uitslagen)
04-01-2015 - Halve van Westvoorne, Westvoorne (uitslagen)
21-12-2014 - Kerstloop, Barendrecht (uitslagen)
16-12-2014 - Coopertest, Gorinchem (uitslagen)
13-12-2014 - Besthemerberg trail, Ommen (uitslagen)
07-12-2014 - Mardenkro Enclavecross, Baarle-Nassau (uitslagen)
07-12-2014 - Pfixx Solar Montferland Run, 's-Heerenberg (uitslagen)
29-11-2014 - 38e Veldloopcompetitie StARD 2e wedstrijd, Dordrecht (uitslagen)
29-11-2014 - Run Rondje Rhenoy, Beesd (uitslagen)
22-11-2014 - Open pupillen indoor, Dordrecht (uitslagen)
22-11-2014 - Warandaloop: Tilburg 2014, Tilburg (uitslagen)
16-11-2014 - Regio 13 Cross: Oosterhout, Oosterhout (uitslagen)
09-11-2014 - Regio 13 Cross: Kaatsheuvel, Kaatsheuvel (uitslagen)
08-11-2014 - Unive Grote Rivieren Loopcircuit: Gorinchem, Gorinchem (uitslagen)
02-11-2014 - Regio 13 Cross: Drunen, Drunen (uitslagen)
01-11-2014 - 1-11-2014: Altena Road Circuit: Woudrichem, Woudrichem (uitslagen)
01-11-2014 - 38e Veldloopcompetitie StARD 1e wedstrijd, Papendrecht (uitslagen)
01-11-2014 - Altena Road Circuit: Eindklassement 2014, (uitslagen)
01-11-2014 - VestingstadRun, Woudrichem (uitslagen)
31-10-2014 - Conversie PR, (uitslagen)
19-10-2014 - Regio 13 Cross: Loon op Zand, Loon op Zand (uitslagen)
19-10-2014 - TCS Marathon, Amsterdam (uitslagen)
12-10-2014 - onbekend, Breda (uitslagen)
11-10-2014 - 11-10-2014: Altena Road Circuit: Hank, Hank (uitslagen)
11-10-2014 - 11-10-2014: Unive Grote Rivieren Loopcircuit: Papendrecht, Papendrecht (uitslagen)
11-10-2014 - 13e Wim Hol Memorial, Papendrecht (uitslagen)
28-09-2014 - Loch Ness Marathon, Inverness GBR (uitslagen)
27-09-2014 - Clubkampioenschappen 2014, Gorinchem (uitslagen)
22-09-2014 - onbekend, Tilburg (uitslagen)
14-09-2014 - Crazy River Run, Gorinchem (uitslagen)
14-09-2014 - onbekend, Heerhugowaard (uitslagen)
11-09-2014 - 11-9-2014: Altena Road Circuit: Giessen, Giessen (uitslagen)
11-09-2014 - BBQ compleetloop, Giessen (uitslagen)
07-09-2014 - onbekend, Amsterdam (uitslagen)
06-09-2014 - 4e Loop naar de Pomp, Noordeloos (uitslagen)
06-09-2014 - 6-9-2014: Unive Grote Rivieren Loopcircuit: Noordeloos, Noordeloos (uitslagen)
31-08-2014 - onbekend, Amsterdam (uitslagen)
28-08-2014 - 28-8-2014: Altena Road Circuit: Genderen, Genderen (uitslagen)
08-08-2014 - onbekend, Utrecht (uitslagen)
18-07-2014 - Wagenings Loop-, Spring- en Smijtwerk, Wageningen (uitslagen)
13-07-2014 - onbekend, Oosterhout (uitslagen)
12-07-2014 - Kogelslingeren wedstrijd 2, Boskoop (uitslagen)
06-07-2014 - onbekend, Schoonhoven (uitslagen)
29-06-2014 - Ironman, Nice, Frankrijk (uitslagen)
29-06-2014 - onbekend, Etten-Leur (uitslagen)
28-06-2014 - 28-6-2014: Unive Grote Rivieren Loopcircuit: Herwijnen, Herwijnen (uitslagen)
28-06-2014 - onbekend, Barendrecht (uitslagen)
22-06-2014 - 16e Groot Ginkelse Loop, Wekerom (uitslagen)
22-06-2014 - 22-06-2014: A-games 2014 Soest, Soest (uitslagen)
22-06-2014 - 2e A-competitie 2014, Rotterdam (uitslagen)
21-06-2014 - 21 juni 2014: 3e CD competitie 2014 Tilburg, Tilburg (uitslagen)
20-06-2014 - 20 juni 2014: Contactwedstrijd Typhoon, Gorinchem (uitslagen)
20-06-2014 - 20-06-2014: Track Meeting Utrecht, Utrecht (uitslagen)
19-06-2014 - 19 juni 2014: Instuif DAK Drunen, Drunen (uitslagen)
15-06-2014 - Marathon Amersfoort, Amersfoort (uitslagen)
15-06-2014 - onbekend, Utrecht (uitslagen)
14-06-2014 - 14-06-2014: 5-Regiowedstrijd Typhoon, Gorinchem (uitslagen)
14-06-2014 - 28-6-2014: Unive Grote Rivieren Loopcircuit: Herwijnen, Herwijnen (uitslagen)
14-06-2014 - onbekend, Utrecht (uitslagen)
07-06-2014 - 07-06-2014: 3e Pupillencompetitie 2014 (Hercules/Parthenon), Dordrecht (uitslagen)
07-06-2014 - 17-05-2014: 2e Pupillencompetitie 2014 (Hercules/Parthenon), Dordrecht (uitslagen)
05-06-2014 - 05-06-2014: Mila-trackwedstrijd Barendrecht, (uitslagen)
04-06-2014 - 04-06-2014: Altena Road Circuit 2014 - Werkendam, Werkendam (uitslagen)
03-06-2014 - onbekend, Steenbergen (uitslagen)
29-05-2014 - Recordwedstrijd Typhoon 2014, Gorinchem (uitslagen)
25-05-2014 - 2e Senioren competitie 2014, Vlaardingen (uitslagen)
24-05-2014 - 24-05-2014: 2e CD-competitie 2014: Waalwijk, Waalwijk (uitslagen)
22-05-2014 - 22-05-2014: Altena Road Circuit: Woudrichem, Woudrichem (uitslagen)
18-05-2014 - 1e competitie A-junioren 2014: de Keien, Uden (uitslagen)
18-05-2014 - AH Kaatsheuvelse Pleinloop, Kaatsheuvel (uitslagen)
18-05-2014 - Meerkamp 2014, Tilburg (uitslagen)
17-05-2014 - 17 mei 2014: Loopcircuit 2014 - Krakelingenloop Heukelum, Heukelum (uitslagen)
17-05-2014 - 17-05-2014: 2e Pupillencompetitie 2014 (AAA), Alblasserdam (uitslagen)
17-05-2014 - Loopcircuit 2014 - Krakelingenloop Heukelum, Heukelum (uitslagen)
17-05-2014 - onbekend, Tilburg (uitslagen)
10-05-2014 - 10 mei 2014: 1e CD competitie Atletdo Dongen 2014, Dongen (uitslagen)
10-05-2014 - 12e KaaienLoop, Oosterhout Nb (uitslagen)
05-05-2014 - Liberty Run, Waalwijk (uitslagen)
04-05-2014 - 1e Seniorencompetitie 2014: Spark, Spijkenisse (uitslagen)
03-05-2014 - onbekend, Hilversum (uitslagen)
21-04-2014 - 21 april 2014: Culemborg Cityrun, Culemborg (uitslagen)
19-04-2014 - 19 april 2014: Sleeuwijk - Altena Road Circuit 2014, Sleeuwijk (uitslagen)
13-04-2014 - 10 km Loop Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
13-04-2014 - ABN AMRO Marathon Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
13-04-2014 - Hoogeveense Cascaderun, Hoogeveen (uitslagen)
12-04-2014 - 11e Securelink 5EM Run, Ameide (uitslagen)
12-04-2014 - 12 april 2014: Pupillencompetitie Passaat: Papendrecht, Papendrecht (uitslagen)
12-04-2014 - onbekend, Alphen aan den Rijn (uitslagen)
12-04-2014 - Openingswedstrijd Spark, Spijkenisse (uitslagen)
06-04-2014 - Dwars Door Dordt, Dordrecht (uitslagen)
05-04-2014 - 5 april 2014: Almkerk: AltenaRoadCircuit, Almkerk (uitslagen)
05-04-2014 - Limburg zwaarste , Heerlen (uitslagen)
03-04-2014 - 3 april 2014: Schoololympiade voorronde Breda, Breda (uitslagen)
29-03-2014 - 29 maart 2014: Openingswedstrijd Atilla Tilburg, Tilburg (uitslagen)
29-03-2014 - 29 maart 2014: Openingswedstrijd Passaat, Papendrecht (uitslagen)
09-03-2014 - 30 van Tilburg, Tilburg (uitslagen)
09-03-2014 - ABN AMRO CPC Loop Den Haag, Den Haag (uitslagen)
08-03-2014 - 38e Halve van Hercules, Dordrecht (uitslagen)
08-03-2014 - Salland Trail, Nijverdal (uitslagen)
01-03-2014 - 1 maart 2014: 5e Crosscompetitie Typhoon 2014, Gorinchem (uitslagen)
01-03-2014 - Eindstand Crosscompetitie 2013-2014, (uitslagen)
25-02-2014 - Coopertest, Gorinchem (uitslagen)
16-02-2014 - Atledo Cross, Dongen (uitslagen)
16-02-2014 - NK Indoor Meerkamp, Apeldoorn (uitslagen)
15-02-2014 - Limburg Half Zware, Heerlen (uitslagen)
15-02-2014 - NK Indoor Masters, Apeldoorn (uitslagen)
09-02-2014 - 37e Groet Uit Schoorl Run, Schoorl (uitslagen)
08-02-2014 - 13e Indoor StARD, Dordrecht (uitslagen)
02-02-2014 - 2 februari 2014: 45ste Mastboscross 2014, Breda (uitslagen)
02-02-2014 - Loopgroep Goirle cross, Goirle (uitslagen)
02-02-2014 - Midwinter Marathon Apeldoorn, Apeldoorn (uitslagen)
01-02-2014 - 1 februari 2014: 4e Crosscompetitie AAA 2014, Alblasserdam (uitslagen)
31-01-2014 - 31 januari 2014: Coopertest Typhoon 2014, Gorinchem (uitslagen)
26-01-2014 - 24e Spiridoncross, Rijen (uitslagen)
25-01-2014 - 25e Physio.Fit Dirk IV loop, Hoornaar (uitslagen)
22-01-2014 - 22 januari 2014: Coopertest Typhoon 2014, Gorinchem (uitslagen)
19-01-2014 - CD-Indoor Apeldoorn 2014, Apeldoorn (uitslagen)
18-01-2014 - 3e Crosscompetitie Merwelanden 2014, Dordrecht (uitslagen)
18-01-2014 - CD-Indoor Apeldoorn 2014, Apeldoorn (uitslagen)
12-01-2014 - 42e PWN Egmond Halve Marathon, Egmond aan Zee (uitslagen)
12-01-2014 - onbekend, Clarholz-Herzenbrock(Dui.) (uitslagen)
11-01-2014 - 13e Indoor StARD, Dordrecht (uitslagen)
05-01-2014 - Halve Marathon van Rockanje, Rockanje (uitslagen)
04-01-2014 - 27e Florijnwinterloop, Woudenberg (uitslagen)
31-12-2013 - 31 december 2013 - Sylvestercross Soest 2013, Soest (uitslagen)
31-12-2013 - 31e Oliebollenloop, Schoonhoven (uitslagen)
31-12-2013 - Conversie PR, (uitslagen)
15-12-2013 - 47e LIDO-cross ACW'66., Waalwijk (uitslagen)
15-12-2013 - Spijkenisse-Spark Marathon, Spijkenisse (uitslagen)
08-12-2013 - Zilveren Kruis Bruggenloop Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
04-12-2013 - 4 december 2013: Coopertest Typhoon 2013, Gorinchem (uitslagen)
01-12-2013 - 1 december 2013: Regio 13 cross - Enclavecross, Baarle Nassau (uitslagen)
01-12-2013 - Pfixx Solar Montferland Run, 's-Heerenberg (uitslagen)
30-11-2013 - 30 november 2013: 2e Crosscompetitie Oud-Beijerland 2013, Oud Beijerland (uitslagen)
23-11-2013 - 23 november 2013: NK Cross Warandeloop - Tilburg, Tilburg (uitslagen)
17-11-2013 - 17 november 2013: Regio 13 cross - Oosterhout 2013, Oosterhout (uitslagen)
10-11-2013 - 10 november 2013: Maresia Cross: Regio 13 2013, Kaatsheuvel (uitslagen)
10-11-2013 - 25e MARESIA Cross, Kaatsheuvel, Kaatsheuvel (uitslagen)
09-11-2013 - 25e Poort6-loop, Gorinchem (uitslagen)
09-11-2013 - 9 november 2013: Poort-6 loop Typhoon 2013, Gorinchem (uitslagen)
03-11-2013 - 3 november 2013: Drunense duinenloop: Regio 13 2013, Drunen (uitslagen)
02-11-2013 - 2 november 2013: 1e Crosscompetitie Passaat 2013, Papendrecht (uitslagen)
02-11-2013 - 2 november 2013: Eindklassement - AltenaRoadCircuit 2013, (uitslagen)
02-11-2013 - 2 november 2013: Woudrichem - AltenaRoadCircuit 2013, Woudrichem (uitslagen)
27-10-2013 - Drechtstadloop, Dordrecht (uitslagen)
26-10-2013 - Klokloop, Heerde (uitslagen)
26-10-2013 - Snertcross, Tilburg (uitslagen)
20-10-2013 - 38e TCS Amsterdam Marathon, Amsterdam (uitslagen)
20-10-2013 - Blauwe Meer Cross, Loon op Zand (uitslagen)
13-10-2013 - 13 oktober 2013: RTC testdag Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
13-10-2013 - Marathon Eindhoven, Eindhoven (uitslagen)
12-10-2013 - 12 oktober 2013: Hank - AltenaRoadCircuit 2013, Hank (uitslagen)
12-10-2013 - 12e Wim Hol Memorial, Papendrecht (uitslagen)
06-10-2013 - Rottemerenloop, Bleiswijk (uitslagen)
29-09-2013 - Singelloop tegen reuma, Utrecht (uitslagen)
28-09-2013 - Clubkampioenschappen 2013, Gorinchem (uitslagen)
27-09-2013 - 28 september 2013: Clubkampioenschappen Typhoon 2013, Gorinchem (uitslagen)
25-09-2013 - 2013: Eindklassement Pupillencompetitie 2013, (uitslagen)
25-09-2013 - 25 september 2013: Pupillencompetitie Oud-Beijerland 2013, Oud Beijerland (uitslagen)
22-09-2013 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
15-09-2013 - Crazy River Run, Gorinchem (uitslagen)
14-09-2013 - 14 september 2013: Run 2013 - Winschoten, Winschoten (uitslagen)
13-09-2013 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
12-09-2013 - 12 september 2013: Giessen - Altena Road Circuit 2013, Giessen (uitslagen)
12-09-2013 - BBQ compleetloop, Giessen (uitslagen)
08-09-2013 - 30 van Amsterdam Noord, Amsterdam (uitslagen)
08-09-2013 - 8 september 2013: D-spelen: Amsterdam, Amsterdam (uitslagen)
07-09-2013 - 3e Loop naar de Pomp, Noordeloos (uitslagen)
07-09-2013 - 7 september 2013: Loop naar de Pomp: Noordeloos - Loopcircuit 2013, Noordeloos (uitslagen)
01-09-2013 - onbekend, Amersfoort (uitslagen)
31-08-2013 - 31 augustus 2013: Baanwedstrijd Passaat: Papendrecht, Papendrecht (uitslagen)
31-08-2013 - onbekend, Papendrecht (uitslagen)
31-08-2013 - Papendrecht, Papendrecht (uitslagen)
29-08-2013 - 29 augustus 2013: Genderen - Altena Road Circuit 2013, Genderen (uitslagen)
25-08-2013 - 25 augustus 2013: C-Spelen: Amsterdam, Amsterdam (uitslagen)
25-08-2013 - onbekend, Amsterdam (uitslagen)
24-08-2013 - 27e Hyundai Halve Marathon, Burgh-Haamstede (uitslagen)
24-08-2013 - onbekend, Bergen op Zoom (uitslagen)
27-07-2013 - 27 juli 2013, Simpele Finland (uitslagen)
13-07-2013 - 2013 The Hague - Kijkduin ITU Cross Triathlon World Championships, Den Haag (uitslagen)
12-07-2013 - 12 juli 2013: Instuif PAC Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
07-07-2013 - onbekend, Schoonhoven (uitslagen)
06-07-2013 - 6 juli 2013: Pupillencompetitie Parthenon/Hercules 2013, Dordrecht (uitslagen)
06-07-2013 - onbekend, Schoonhoven (uitslagen)
29-06-2013 - 12e Lingewaalloop, Herwijnen (uitslagen)
26-06-2013 - 29 juni 2013: Lingewaalloop Herwijnen 2013, Herwijnen (uitslagen)
22-06-2013 - 3e CD competitie Atledo Dongen 2013 , Dongen (uitslagen)
21-06-2013 - 21 juni 2013: Contactwedstrijd Typhoon 2013, Gorinchem (uitslagen)
20-06-2013 - onbekend, Drunen (uitslagen)
16-06-2013 - 16 juni 2013: Meerkamp Dronten 2013, Dronten (uitslagen)
14-06-2013 - Trackmeeting, Utrecht (uitslagen)
08-06-2013 - 8 juni 2013: FBK-games Hengelo 2013, Hengelo (uitslagen)
08-06-2013 - 8 juni 2013: Pupillencompetitie Typhoon 2013, Gorinchem (uitslagen)
05-06-2013 - 5 juni 2013: Werkendam - Altena Road Circuit 2013, Werkendam (uitslagen)
05-06-2013 - van der Straatenloop, Werkendam (uitslagen)
02-06-2013 - onbekend, Goes (uitslagen)
01-06-2013 - 5-Regiowedstrijd AAV36 Alphen a/d Rijn 2013, Alphen aan de Rijn (uitslagen)
26-05-2013 - onbekend, Kerkrade (uitslagen)
25-05-2013 - 25 mei 2013: 2e CD competitie ACW Waalwijk 2013, Waalwijk (uitslagen)
25-05-2013 - CD competitie ACW, Waalwijk (uitslagen)
23-05-2013 - 23 mei 2013: Woudrichem - Altena Road Circuit 2013, Woudrichem (uitslagen)
18-05-2013 - 31e Nationale Lenteloop, Papendrecht (uitslagen)
16-05-2013 - 16 mei 2013: Avondwedstrijd Atledo, Dongen (uitslagen)
12-05-2013 - Salomon Koning van Spanje Trail, Gulpen (uitslagen)
09-05-2013 - 9 mei 2013: Recordwedstrijden Typhoon 2013, Gorinchem (uitslagen)
09-05-2013 - onbekend, Amsterdam (uitslagen)
27-04-2013 - 27 april 2013: Krakelingenloop Heukelum 2013, Heukelum (uitslagen)
27-04-2013 - 27 april 2013: Pupillencompetitie AAA 2013, Alblasserdam (uitslagen)
27-04-2013 - 9e Krakelingenloop, Heukelum (uitslagen)
25-04-2013 - onbekend, Oud-Beijerland (uitslagen)
20-04-2013 - 20 april 2013: 1e CD competitie Attilla Tilburg 2013, Tilburg (uitslagen)
20-04-2013 - CD competitie Atilla: Tilburg, Tilburg (uitslagen)
20-04-2013 - CD competitie: Atilla: Tilburg, Tilburg (uitslagen)
14-04-2013 - 10 km Loop Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
14-04-2013 - 14 april 2013: B-competitie Etten-Leur 2013, Etten-Leur (uitslagen)
14-04-2013 - ABN AMRO Marathon Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
14-04-2013 - onbekend, Etten-Leur (uitslagen)
13-04-2013 - 13 april 2013: Almkerk - Altena Road Circuit 2013, Almkerk (uitslagen)
13-04-2013 - 13 april 2013: Pupillencompetitie Passaat 2013, Papendrecht (uitslagen)
10-04-2013 - 10 april 2013: 6-minutentest Typhoon 2013, Gorinchem (uitslagen)
10-04-2013 - 10 april 2013: Coopertest Typhoon 2013, Gorinchem (uitslagen)
09-04-2013 - 9 april 2013: Openingswedstrijd Attila 2013, Tilburg (uitslagen)
07-04-2013 - onbekend, Vught (uitslagen)
01-04-2013 - De 60 van Texel, Texel (uitslagen)
30-03-2013 - 30 maart 2013: Openingswedstrijd Passaat 2013, Papendecht (uitslagen)
30-03-2013 - 30 maart 2013: Sleeuwijk - Altena Road Circuit 2013, Sleeuwijk (uitslagen)
24-03-2013 - Weir Minerals Venloop, Venlo (uitslagen)
23-03-2013 - 37e Halve van Hercules, Dordrecht (uitslagen)
17-03-2013 - 17 maart 2013: Drunense Duinenloop 2013, Drunen (uitslagen)
17-03-2013 - Drunense Duinenloop, Drunen (uitslagen)
10-03-2013 - ABN AMRO CPC Loop Den Haag, 's-Gravenhage (uitslagen)
09-03-2013 - 10e Securelink 5EM Run, Ameide (uitslagen)
09-03-2013 - Salland Trail (50KM) , Nijverdal (uitslagen)
03-03-2013 - 20 van Alphen, Alphen aan den Rijn (uitslagen)
02-03-2013 - 3bergenLoop, Doorn (uitslagen)
16-02-2013 - 16 februari 2013: Regio cross 5e wedstrijd - Gorinchem 2013, Gorinchem (uitslagen)
16-02-2013 - 2013 Einduitslag Crosscompetitie Regio Dordrecht 2012/2013, Dordrecht (uitslagen)
10-02-2013 - 36e Groet Uit Schoorl Run, Schoorl (uitslagen)
03-02-2013 - 2013 Einduitslag Nationaal Crosscircuit 2012/2013, Dordrecht (uitslagen)
03-02-2013 - 3 februari 2013: Mastboscross Breda 2013, Breda (uitslagen)
03-02-2013 - Centraal Beheer Achmea Midwinter Marathon, Apeldoorn (uitslagen)
03-02-2013 - Centraal Beheer Achmea Midwinter Marathon , Apeldoorn (uitslagen)
02-02-2013 - 3 februari 2013: Mastboscross Breda 2013, Breda (uitslagen)
02-02-2013 - 2 februari 2013: Regio cross 4e wedstrijd - Oud-Alblas 2013, Alblasserdam (uitslagen)
26-01-2013 - 24e Physio.Fit Dirk IV loop, Hoornaar (uitslagen)
26-01-2013 - 26 januari 2013: Dirk IV Loop Hoornaar: Loopcircuit 2013, Hoornaar (uitslagen)
20-01-2013 - 49ste Abdijcross, Kerkrade (uitslagen)
20-01-2013 - CD-indoor Apeldoorn 2013, Apeldoorn (uitslagen)
19-01-2013 - 19 januari 2013: Regio cross 3e wedstrijd - Dordrecht 2013, Dordrecht (uitslagen)
19-01-2013 - Nationale CD-junioren Indoor, Apeldoorn (uitslagen)
13-01-2013 - 41e PWN Egmond Halve Marathon, Egmond aan Zee (uitslagen)
06-01-2013 - Halve Marathon van Rockanje, Rockanje (uitslagen)
31-12-2012 - 31 december 2012 - Sylvestercross Soest 2012, Soest (uitslagen)
16-12-2012 - Spijkenisse-Spark Marathon, Spijkenisse (uitslagen)
09-12-2012 - Zilveren Kruis Bruggenloop Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
04-12-2012 - 4 december 2012: Coopertest Typhoon 2012, Gorinchem (uitslagen)
02-12-2012 - Pfixx Solar Montferland Run, 's-Heerenberg (uitslagen)
01-12-2012 - 1 december 2012: Regio cross 2e wedstrijd - Oud Beijerland 2012, Oud Beijerland (uitslagen)
01-12-2012 - Sportivity Cross, Werkendam (uitslagen)
24-11-2012 - 24 november 2012: NK Cross Warandeloop - Tilburg, Tilburg (uitslagen)
21-11-2012 - 21 november 2012: Coopertest Typhoon 2012, Gorinchem (uitslagen)
16-11-2012 - 16 november 2012: Coopertest Typhoon 2012, Gorinchem (uitslagen)
11-11-2012 - 24e MARESIA Cross, Kaatsheuvel (uitslagen)
10-11-2012 - 10 november 2012: Regio cross 1e wedstrijd - Papendrecht, Papendrecht (uitslagen)
10-11-2012 - AV Passaat cross, Papendrecht (uitslagen)
04-11-2012 - Berenloop , West-Terschelling (uitslagen)
04-11-2012 - Drunense Duinen Cross, Drunen (uitslagen)
03-11-2012 - 3 november 2012: Eindklassement Altena Road Circuit 2012, (uitslagen)
03-11-2012 - 3 november 2012: Woudrichem - Altena Road Circuit 2012, Woudrichem (uitslagen)
27-10-2012 - 24e Poort6-loop van Gorinchem, Gorinchem (uitslagen)
27-10-2012 - 27 oktober 2012: Poort-6 loop Gorinchem 2012, Gorinchem (uitslagen)
21-10-2012 - 37e TCS Amsterdam Marathon, Amsterdam (uitslagen)
14-10-2012 - Marathon Eindhoven, Eindhoven (uitslagen)
13-10-2012 - 11e Wim Hol Memorial, Papendrecht (uitslagen)
13-10-2012 - 13 oktober 2012: Hank - Altena Road Circuit 2012, Hank (uitslagen)
06-10-2012 - Marathon Zeeland, Burgh (Haamstede) (uitslagen)
29-09-2012 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
08-09-2012 - Kristalbad-Triathlon, Apeldoorn (uitslagen)
08-09-2012 - onbekend, Gladbeck (uitslagen)
01-09-2012 - 2e Loop naar de Pomp, Noordeloos (uitslagen)
25-08-2012 - onbekend, Amsterdam (uitslagen)
24-06-2012 - Veluwezoom Trail 52 km , Laag-Soeren NED (uitslagen)
23-06-2012 - 11e Lingewaalloop, Herwijnen (uitslagen)
23-06-2012 - onbekend, Oosterhout (uitslagen)
16-06-2012 - 5e van der Straatenloop, Werkendam (uitslagen)
16-06-2012 - Vijf regio-ontmoeting 2012, Bergen op Zoom (uitslagen)
15-06-2012 - onbekend, Utrecht (uitslagen)
10-06-2012 - Ladiesrun Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
10-06-2012 - onbekend, Terneuzen (uitslagen)
09-06-2012 - 13e Ooievaarsloop, Groot-Ammers (uitslagen)
09-06-2012 - onbekend, Terneuzen (uitslagen)
12-05-2012 - 30e Nationale Lenteloop, Papendrecht (uitslagen)
26-04-2012 - onbekend, Dongen (uitslagen)
21-04-2012 - 8e Krakelingenloop, Heukelum (uitslagen)
15-04-2012 - 10 km Loop Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
15-04-2012 - ABN AMRO Marathon Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
09-04-2012 - Jaarbeurs Utrecht Marathon, Utrecht (uitslagen)
01-04-2012 - Drunense Duinenloop, Drunen (uitslagen)
01-04-2012 - Dwars Door Dordt, Dordrecht (uitslagen)
25-03-2012 - ING Venloop, Venlo (uitslagen)
10-03-2012 - 9e Securelink 5 EM Run, Ameide (uitslagen)
04-03-2012 - Carrier 20 van Alphen, Alphen aan den Rijn (uitslagen)
19-02-2012 - onbekend, Dordrecht (uitslagen)
12-02-2012 - 35e Groet Uit Schoorl Run, Schoorl (uitslagen)
05-02-2012 - Centraal Beheer Achmea Midwinter Marathon, Apeldoorn (uitslagen)
29-01-2012 - 22e Spiridoncross, Rijen (uitslagen)
22-01-2012 - Blauwe Meer Cross, Loon op Zand (uitslagen)
22-01-2012 - Nationale Junioren C&D Indoor, Apeldoorn (uitslagen)
21-01-2012 - 23e Dirk IV Loop, Hoornaar (uitslagen)
21-01-2012 - Gorzencross, Ridderkerk (uitslagen)
08-01-2012 - 40e PWN Egmond Halve Marathon, Egmond aan Zee (uitslagen)
08-01-2012 - Halve Marathon van Rockanje, Rockanje (uitslagen)
01-01-2012 - Waalwijk, Waalwijk (uitslagen)
31-12-2011 - Rigterink Oudejaarsloop, Kampen (uitslagen)
18-12-2011 - Kerstloop, Barendrecht (uitslagen)
11-12-2011 - Zilveren Kruis Bruggenloop R'dam, Rotterdam (uitslagen)
04-12-2011 - JCL Montferland Run, 's-Heerenberg (uitslagen)
04-12-2011 - Mardenkro Enclave Cross, Baarle-Nassau (uitslagen)
26-11-2011 - Int. loket.nl Warandeloop Tilburg Zaterdag, Tilburg (uitslagen)
26-11-2011 - NK Cross (zaterdag), Tilburg (uitslagen)
13-11-2011 - 23e MARESIA Cross, Kaatsheuvel (uitslagen)
06-11-2011 - 15e Berenloop, West-Terschelling (uitslagen)
06-11-2011 - Drunense Duinen Cross, Drunen (uitslagen)
04-11-2011 - Bergrace by Night, Rhenen (uitslagen)
29-10-2011 - 23e Poort6-loop, Gorinchem (uitslagen)
16-10-2011 - 36e TCS Amsterdam Marathon, Amsterdam (uitslagen)
16-10-2011 - Amsterdam Marathon , Amsterdam (uitslagen)
09-10-2011 - Pijnenburg Bosmarathon Soest, Soest (uitslagen)
08-10-2011 - 10e Wim Hol Memorial, Papendrecht (uitslagen)
02-10-2011 - Amgen Singelloop Breda, Breda (uitslagen)
25-09-2011 - 6e Drechtstedenloop, Dordrecht (uitslagen)
25-09-2011 - Atag Posbankloop, Velp Gld (uitslagen)
23-09-2011 - Clubkampioenschap Typhoon 2011, Gorinchem (uitslagen)
17-09-2011 - onbekend, Gemert (uitslagen)
10-09-2011 - 26e Kristalbad Triathlon, Apeldoorn (uitslagen)
10-09-2011 - Run Winschoten, Winschoten (uitslagen)
04-09-2011 - D-spelen Phanos, Amsterdam (uitslagen)
03-09-2011 - 1e Loop naar de Pomp, Noordeloos (uitslagen)
31-08-2011 - Van der Straatenloop, Werkendam (uitslagen)
27-08-2011 - Meerkamp, Papendrecht (uitslagen)
21-08-2011 - WBO Wonen Boeskoolloop, Oldenzaal (uitslagen)
30-07-2011 - onbekend, Mikkeli (uitslagen)
02-07-2011 - Van Bank tot Bank, Heerde (uitslagen)
26-06-2011 - onbekend, Sittard (uitslagen)
25-06-2011 - 10e Lingewaalloop, Herwijnen (uitslagen)
25-06-2011 - Gebiedsfinale, Etten Leur (uitslagen)
19-06-2011 - adidas Ladiesrun, Rotterdam (uitslagen)
18-06-2011 - 12e Ooievaarsloop, Groot-Ammers (uitslagen)
18-06-2011 - onbekend, Den Haag (uitslagen)
05-06-2011 - Senioren 2e divisie poule 33 (DAK), Drunen (uitslagen)
02-06-2011 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
28-05-2011 - 5-Regio ontmoeting PAC, Rotterdam (uitslagen)
28-05-2011 - onbekend, Gemert (uitslagen)
14-05-2011 - 2e competitie, Gorinchem (uitslagen)
14-05-2011 - 2e competitie CD, Gorinchem (uitslagen)
14-05-2011 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
07-05-2011 - 29e Nationale Lenteloop, Papendrecht (uitslagen)
06-05-2011 - onbekend, Drunen (uitslagen)
25-04-2011 - Jaarbeurs Utrecht Marathon, Utrecht (uitslagen)
16-04-2011 - 1e competitie, Etten Leur (uitslagen)
16-04-2011 - 1e competitie CD, Etten Leur (uitslagen)
16-04-2011 - 7e Krakelingenloop, Heukelum (uitslagen)
15-04-2011 - Bergrace by Night, Arnhem (uitslagen)
10-04-2011 - 10 km Loop Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
10-04-2011 - ABN AMRO Marathon Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
03-04-2011 - Dwars Door Dordt, Dordrecht (uitslagen)
27-03-2011 - Runner's World Zandvoort CircuitRun, Zandvoort (uitslagen)
20-03-2011 - Drunense Duinenloop, Drunen (uitslagen)
13-03-2011 - ABN AMRO CPC Loop Den Haag, 's-Gravenhage (uitslagen)
12-03-2011 - 8e Vijf Mijlenloop, Ameide (uitslagen)
09-03-2011 - onbekend, Hengelo (uitslagen)
05-03-2011 - 3bergenLoop, Driebergen-Rijsenburg (uitslagen)
19-02-2011 - SPAR NK Cross, Hellendoorn (uitslagen)
13-02-2011 - 34e Groet Uit Schoorl Run, Schoorl (uitslagen)
13-02-2011 - Atledo Cross, Dongen (uitslagen)
12-02-2011 - Indoor, Dordrecht (uitslagen)
12-02-2011 - Van Splunder-Heinenoordtunnelloop, Oud-Beijerland (uitslagen)
06-02-2011 - Midwinter Marathon, Apeldoorn (uitslagen)
23-01-2011 - 42e BN DeStem Mastboscross Breda, Breda (uitslagen)
23-01-2011 - Indoor Atledo, Dongen (uitslagen)
23-01-2011 - Nationale Junioren C&D Indoorwedstrijden 2015, Apeldoorn (uitslagen)
22-01-2011 - 22e Dirk IV-loop, Hoornaar (uitslagen)
22-01-2011 - Gorzencross, Ridderkerk (uitslagen)
09-01-2011 - 39e PWN Egmond Halve Marathon, Egmond aan Zee (uitslagen)
09-01-2011 - Halve Marathon van Rockanje, Rockanje (uitslagen)
01-01-2011 - onbekend, Etten-Leur (uitslagen)
31-12-2010 - Internationale Sylvestercross, Soest (uitslagen)
18-12-2010 - Houtwijk Kerstloop, Dronten (uitslagen)
11-12-2010 - 3e Pallas Papendalcross, Arnhem (uitslagen)
05-12-2010 - Mardenkro Enclave Cross, Baarle-Nassau (uitslagen)
20-11-2010 - Rietveld-Bouw Cross, Papendrecht (uitslagen)
07-11-2010 - Drunense Duinen Cross, Drunen (uitslagen)
07-11-2010 - Parnassia Laan van Meerdervoort Loop, 's-Gravenhage (uitslagen)
07-11-2010 - Terschelling Marathon, Terschelling West (uitslagen)
05-11-2010 - Bergrace by Night, Rhenen (uitslagen)
31-10-2010 - Wolfskamerloop, Huizen (uitslagen)
23-10-2010 - 22e Poort6-loop, Gorinchem (uitslagen)
17-10-2010 - 35e Amsterdam Marathon, Amsterdam (uitslagen)
10-10-2010 - Marathon Eindhoven, Eindhoven (uitslagen)
09-10-2010 - 9e Wim Hol Memorial, Papendrecht (uitslagen)
09-10-2010 - Discoveryrun, Hoek van Holland (uitslagen)
03-10-2010 - onbekend, Huizen (uitslagen)
26-09-2010 - Atag Posbankloop, Velp Gld (uitslagen)
25-09-2010 - Clubkampioenschap Typhoon 2010, Gorinchem (uitslagen)
25-09-2010 - Clubkampioenschappen 2010, Gorinchem (uitslagen)
25-09-2010 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
18-09-2010 - Pupillencompetitie, Gorinchem (uitslagen)
17-09-2010 - onbekend, Gemert (uitslagen)
11-09-2010 - Run Winschoten, Winschoten (uitslagen)
05-09-2010 - Brabants Dagblad Tilburg Ten Miles, Tilburg (uitslagen)
05-09-2010 - onbekend, Bergen op Zoom (uitslagen)
04-09-2010 - Pupillencompetitie, Alblasserdam (uitslagen)
28-08-2010 - De Ronde van IHC Nedstaal, Alblasserdam (uitslagen)
28-08-2010 - onbekend, Papendrecht (uitslagen)
14-08-2010 - Runnersworldloop, Apeldoorn (uitslagen)
03-07-2010 - onbekend, Etten Leur (uitslagen)
27-06-2010 - De Zomerklassieker van Brabant, Roosendaal (uitslagen)
26-06-2010 - 9e Lingewaalloop, Herwijnen (uitslagen)
26-06-2010 - Pupillencompetitie, Dordrecht (uitslagen)
25-06-2010 - onbekend, Zwolle (uitslagen)
19-06-2010 - Gebiedsfinale, Terneuzen (uitslagen)
19-06-2010 - onbekend, Terneuzen (uitslagen)
12-06-2010 - 11e Ooievaarsloop, Groot Ammers (uitslagen)
06-06-2010 - onbekend, Roosendaal (uitslagen)
05-06-2010 - 5-Regiowedstrijd, Zierikzee (uitslagen)
05-06-2010 - Van Goghloop Zundert, Zundert (uitslagen)
04-06-2010 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
30-05-2010 - Vestingloop , Den Bosch (uitslagen)
29-05-2010 - 2e competitie, Waalwijk (uitslagen)
29-05-2010 - onbekend, Waalwijk (uitslagen)
19-05-2010 - Verkerkloop, Zwijndrecht (uitslagen)
13-05-2010 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
05-05-2010 - Run4Freedom, Gorinchem (uitslagen)
25-04-2010 - onbekend, Dordrecht (uitslagen)
24-04-2010 - 1e competitie, Gorinchem (uitslagen)
24-04-2010 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
17-04-2010 - 6e Krakelingenloop, Heukelum (uitslagen)
16-04-2010 - Bergrace by Night, Rhenen (uitslagen)
11-04-2010 - 10km Loop Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
11-04-2010 - 4e DrutenLoop, Druten (uitslagen)
11-04-2010 - Fortis Marathon Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
11-04-2010 - Rotterdam Marathon , Rotterdam (uitslagen)
03-04-2010 - Het Rondje Vrachelen, Oosterhout Nb (uitslagen)
03-04-2010 - Pupillencompetitie, Papendrecht (uitslagen)
28-03-2010 - Dwars Door Dordt, Dordrecht (uitslagen)
14-03-2010 - CPC Loop Den Haag, 's-Gravenhage (uitslagen)
13-03-2010 - 7e Kontakt 5 Mijlen loop, Ameide (uitslagen)
07-03-2010 - Drunense Duinenloop, Drunen (uitslagen)
06-03-2010 - Halve Marathon van Harderwijk, Harderwijk (uitslagen)
01-03-2010 - Coopertest, Gorinchem (uitslagen)
28-02-2010 - 19e MARESIA Off-Road Duathlon, Waalwijk (uitslagen)
21-02-2010 - Atledo-Cross, Dongen (uitslagen)
21-02-2010 - Midwintermarathon, Apeldoorn (uitslagen)
06-02-2010 - onbekend, Apeldoorn (uitslagen)
23-01-2010 - Gorzencross, Ridderkerk (uitslagen)
17-01-2010 - 41e BN/DeStem Mastboscross, Breda (uitslagen)
16-01-2010 - 21e Dirk IV loop, Hoornaar (uitslagen)
31-12-2009 - Sylvestercross, Soest (uitslagen)
13-12-2009 - Kruithof Optiek Kerstloop, Barendrecht (uitslagen)
13-12-2009 - Mardenkro Enclave Cross, Baarle Nassau (uitslagen)
06-12-2009 - Wincanton Montferland Run, 's-Heerenberg (uitslagen)
05-12-2009 - 3de Stelleloop, Ouwerkerk (uitslagen)
22-11-2009 - Boscross van Standdaarbuiten, Standdaarbuiten (uitslagen)
14-11-2009 - 8e Rietveld-Bouw cross, Papendrecht (uitslagen)
08-11-2009 - 21e MARESIA Cross, Kaatsheuvel (uitslagen)
01-11-2009 - Drunense Duinen Cross, Drunen (uitslagen)
31-10-2009 - 45e Athloscross, Harderwijk (uitslagen)
25-10-2009 - Marathon Brabant, Etten-Leur (uitslagen)
24-10-2009 - 21e Bevoloop, Gorinchem (uitslagen)
18-10-2009 - 34e Amsterdam Marathon, Amsterdam (uitslagen)
17-10-2009 - Clubkampioenschap Typhoon 2009, Gorinchem (uitslagen)
17-10-2009 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
11-10-2009 - Marathon Eindhoven, Eindhoven (uitslagen)
10-10-2009 - 8e Wim Hol Memorial, Papendrecht (uitslagen)
04-10-2009 - AMGEN Singelloop Breda, Breda (uitslagen)
03-10-2009 - Rabobankloop-Alblasserdam, Alblasserdam (uitslagen)
26-09-2009 - Schweitzerloop, Dordrecht (uitslagen)
20-09-2009 - onbekend, Enschede (uitslagen)
20-09-2009 - Saucony Halve van Hoogland, Amersfoort (uitslagen)
19-09-2009 - Pupillencompetitie, Dordrecht (uitslagen)
13-09-2009 - Halve Marathon Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
12-09-2009 - Run Winschoten, Winschoten (uitslagen)
06-09-2009 - 30 van Amsterdam Noord, Amsterdam (uitslagen)
05-09-2009 - De Ronde van Nedstaal, Alblasserdam (uitslagen)
30-07-2009 - 21e Decathlon Polderloop, De Kwakel (uitslagen)
29-07-2009 - onbekend, Lahti (Finland) (uitslagen)
11-07-2009 - Alphense stratenloop, Alphen Nb (uitslagen)
04-07-2009 - Pupillencompetitie, Alblasserdam (uitslagen)
28-06-2009 - onbekend, Emmeloord (uitslagen)
27-06-2009 - 8e Lingewaalloop, Herwijnen (uitslagen)
20-06-2009 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
14-06-2009 - Marathon Amersfoort 750, Amersfoort (uitslagen)
14-06-2009 - onbekend, Oosterhout (uitslagen)
13-06-2009 - 10e Ooievaarsloop, Groot Ammers (uitslagen)
06-06-2009 - 5-Regio onmoeting, Papendrecht (uitslagen)
06-06-2009 - onbekend, Papendrecht (uitslagen)
06-06-2009 - Rondje Rijen, Rijen (uitslagen)
31-05-2009 - 2009 Sardinia ETU Cross Triathlon European Champ, Sardinia, Italy (uitslagen)
30-05-2009 - Dwars Door Dongen, Dongen (uitslagen)
21-05-2009 - onbekend, Gouda (uitslagen)
13-05-2009 - Verkerkloop, Zwijndrecht (uitslagen)
03-05-2009 - 20e Haagse Beemden Loop, Breda (uitslagen)
18-04-2009 - 5e Krakelingenloop, Heukelum (uitslagen)
13-04-2009 - Shell Ziedewij Oude Maasloop, Barendrecht (uitslagen)
11-04-2009 - Pupillencompetitie, Papendrecht (uitslagen)
05-04-2009 - Fortis Marathon Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
05-04-2009 - RTV Rijnmond Loop, Rotterdam (uitslagen)
29-03-2009 - Dwars Door Dordt, Dordrecht (uitslagen)
29-03-2009 - Runner's World Zandvoort CircuitRun, Zandvoort (uitslagen)
22-03-2009 - ING Venloop, Venlo (uitslagen)
21-03-2009 - 57e Reeuwijkse Plassenloop, Reeuwijk (uitslagen)
15-03-2009 - Halderbergeloop, Oudenbosch (uitslagen)
14-03-2009 - 37ste Pannekoekloop, Burgh Haamstede (uitslagen)
14-03-2009 - 6e Kontakt 5 Mijlen Loop, Ameide (uitslagen)
14-03-2009 - Fortis City-Pier-City Loop, 's-Gravenhage (uitslagen)
08-03-2009 - AD 20 van Alphen, Alphen aan den Rijn (uitslagen)
08-03-2009 - Fresenius halve marathon, Drunen (uitslagen)
08-03-2009 - Lunettencross, Vught (uitslagen)
28-02-2009 - SPAR NK Cross, Rijen (uitslagen)
21-02-2009 - 2e Testloop AV Fortuna, Vlaardingen (uitslagen)
15-02-2009 - 18e MARESIA Offroad Duathlon & ATB, Waalwijk (uitslagen)
14-02-2009 - Indoor Dordrecht, Dordrecht (uitslagen)
14-02-2009 - Van Splunder-Heinenoordtunnelloop, Oud Beijerland (uitslagen)
08-02-2009 - Atledo-Cross, Dongen (uitslagen)
08-02-2009 - Groet Uit Schoorl Run, Schoorl (uitslagen)
25-01-2009 - THORCROSS, Roosendaal (uitslagen)
18-01-2009 - 40e BN/De Stem Mastboscross, Breda (uitslagen)
17-01-2009 - 20e Dirk IV loop, Hoornaar (uitslagen)
17-01-2009 - 40e BN/De Stem Mastboscross, Breda (uitslagen)
11-01-2009 - PWN Egmond Halve Marathon, Egmond aan Zee (uitslagen)
10-01-2009 - 1e Testloop AV Fortuna, Vlaardingen (uitslagen)
10-01-2009 - Indoor Dordrecht, Dordrecht (uitslagen)
04-01-2009 - Halve van Rockanje, Rockanje (uitslagen)
04-01-2009 - Pagnevaartcross, Bosschenhoofd (uitslagen)
03-01-2009 - 22e Florijnwinterloop, Woudenberg (uitslagen)
31-12-2008 - Sylvestercross, Soest (uitslagen)
07-12-2008 - Mardenkro Enclavecross, Baarle Nassau (uitslagen)
07-12-2008 - Wincanton Montferland Run, 's-Heerenberg (uitslagen)
23-11-2008 - 50e Int. VGZ Warandeloop Tilburg Zondag, Tilburg (uitslagen)
16-11-2008 - Scorpio cross, Oosterhout Nb (uitslagen)
09-11-2008 - 20e MARESIA Cross, Kaatsheuvel (uitslagen)
02-11-2008 - Drunense Duinen Cross, Drunen (uitslagen)
02-11-2008 - Terschelling Marathon Berenloop, Terschelling West (uitslagen)
01-11-2008 - Terschelling Ontbijtloop, Terschelling West (uitslagen)
25-10-2008 - 20e Bevoloop Gorinchem, Gorinchem (uitslagen)
25-10-2008 - De Jong @ Laan Athlos cross/rbr, Harderwijk (uitslagen)
19-10-2008 - 33e ING Amsterdam Marathon, Amsterdam (uitslagen)
19-10-2008 - Gebr. Oomenloop, Rucphen (uitslagen)
12-10-2008 - Marathon Eindhoven, Eindhoven (uitslagen)
12-10-2008 - Netwerk Drechtstedenloop, Dordrecht (uitslagen)
05-10-2008 - De Meierijloop, Vught (uitslagen)
05-10-2008 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
04-10-2008 - Clubkampioenschap Typhoon 2008, Gorinchem (uitslagen)
04-10-2008 - onbekend, Dordrecht (uitslagen)
27-09-2008 - Rabobankloop-Alblasserdam, Alblasserdam (uitslagen)
21-09-2008 - 29e Beekse Marathon, Hilvarenbeek (uitslagen)
21-09-2008 - Saucony Halve van Hoogland, Amersfoort (uitslagen)
20-09-2008 - Pupillencompetitie, Oud Beijerland (uitslagen)
20-09-2008 - Schweitzerloop, Dordrecht (uitslagen)
14-09-2008 - Fortis 1/2 Marathon Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
13-09-2008 - 2008 Ameland ETU Cross Triathlon European Championships, Ameland (uitslagen)
13-09-2008 - 7e Wim Hol Memorial, Papendrecht (uitslagen)
13-09-2008 - onbekend, Assen (uitslagen)
07-09-2008 - 30 van Amsterdam Noord, Amsterdam (uitslagen)
07-09-2008 - Brabants Dagblad Tilburg Ten Miles, Tilburg (uitslagen)
23-08-2008 - Alphense stratenloop, Alphen Nb (uitslagen)
20-07-2008 - onbekend, Heusden (uitslagen)
16-07-2008 - Fortis Loopfestijn Voorthuizen, Voorthuizen (uitslagen)
11-07-2008 - onbekend, Apeldoorn (uitslagen)
05-07-2008 - 5-Regio ontmoeting, Zoetermeer (uitslagen)
05-07-2008 - Pupillencompetitie, Dordrecht (uitslagen)
28-06-2008 - 7e Lingewaalloop Herwijnen, Herwijnen (uitslagen)
22-06-2008 - Halve Marathon van Roosendaal, Roosendaal (uitslagen)
21-06-2008 - 10e Groot Ginkelse loop, Wekerom (uitslagen)
21-06-2008 - TNO-Ambachtsheerlijkheidsloop, Numansdorp (uitslagen)
15-06-2008 - Maastrichts Mooiste, Maastricht (uitslagen)
15-06-2008 - onbekend, Barendrecht (uitslagen)
14-06-2008 - 9e Ooievaarsloop Groot-Ammers, Groot Ammers (uitslagen)
14-06-2008 - onbekend, Drunen (uitslagen)
04-06-2008 - 12e Pagnevaartloop, Oudenbosch (uitslagen)
31-05-2008 - onbekend, Groningen (uitslagen)
31-05-2008 - Pupillencompetitie, Alblasserdam (uitslagen)
25-05-2008 - Wegwedstrijd 1, Standdaarbuiten (uitslagen)
23-05-2008 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
17-05-2008 - Kaatsheuvelse Pleinloop, Kaatsheuvel (uitslagen)
17-05-2008 - Nationale Lenteloop, Papendrecht (uitslagen)
14-05-2008 - Verkerkloop, Zwijndrecht (uitslagen)
10-05-2008 - onbekend, Dordrecht (uitslagen)
04-05-2008 - Haagse Beemdenloop, Breda (uitslagen)
03-05-2008 - onbekend, Lisse (uitslagen)
30-04-2008 - 62e Havenloop av. Fortuna, Vlaardingen (uitslagen)
19-04-2008 - 4e Krakelingenloop Heukelum, Heukelum (uitslagen)
14-04-2008 - Pupillencompetitie, Papendrecht (uitslagen)
13-04-2008 - Fortis Marathon Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
13-04-2008 - Rotterdam Marathon , Rotterdam (uitslagen)
12-04-2008 - Pupillencompetitie, Papendrecht (uitslagen)
10-04-2008 - onbekend, Dordrecht (uitslagen)
06-04-2008 - Dwars Door Dordt, Dordrecht (uitslagen)
05-04-2008 - 3e Rondje Vrachelen, Oosterhout Nb (uitslagen)
30-03-2008 - Runner's World Zandvoort CircuitRun, Zandvoort (uitslagen)
24-03-2008 - Jaarbeurs Utrecht Marathon, Utrecht (uitslagen)
24-03-2008 - Kidney-run, Roosendaal (uitslagen)
16-03-2008 - 7e Halderbergeloop, Oudenbosch (uitslagen)
15-03-2008 - 5e Kontakt Vijf Mijlenloop van Ameide, Ameide (uitslagen)
15-03-2008 - AD Haagsche Courant 10km loop, 's-Gravenhage (uitslagen)
15-03-2008 - Fortis City-Pier-City loop, 's-Gravenhage (uitslagen)
09-03-2008 - AD 20 van Alphen, Alphen aan den Rijn (uitslagen)
09-03-2008 - Fresenius halve marathon, Drunen (uitslagen)
02-03-2008 - Audax NK Cross, Rijen (uitslagen)
24-02-2008 - 30 van Tilburg, Tilburg (uitslagen)
24-02-2008 - Fortis Bruggenloop Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
17-02-2008 - Rico Salvetti Loop, Moergestel (uitslagen)
10-02-2008 - Safari Groet Uit Schoorl Run, Schoorl (uitslagen)
03-02-2008 - Centraal Beheer Achmea Midwintermarathon, Apeldoorn (uitslagen)
02-02-2008 - Kruikenloop, Tilburg (uitslagen)
27-01-2008 - THORCROSS tevens Brabantse kampioenschappen cross, Roosendaal (uitslagen)
19-01-2008 - 19e Dirk IV loop Hoornaar, Hoornaar (uitslagen)
19-01-2008 - Gorzencross, Ridderkerk (uitslagen)
13-01-2008 - Egmond Halve Marathon, Egmond aan Zee (uitslagen)
06-01-2008 - 10e Pagnevaartcross, Bosschenhoofd (uitslagen)
06-01-2008 - 18e Spiridoncross, Rijen (uitslagen)
06-01-2008 - De Halve van Rockanje, Rockanje (uitslagen)
05-01-2008 - 21e Florijnwinterloop, Woudenberg (uitslagen)
31-12-2007 - Sylvestercross, Soest (uitslagen)
30-12-2007 - De Meeuw Auwjaorscross, Oirschot (uitslagen)
26-12-2007 - TOF Kerstcross, Galder (uitslagen)
15-12-2007 - Prestatielopen t/m halve marathon, Vlaardingen (uitslagen)
09-12-2007 - 24e zandboscross, Deurne (uitslagen)
02-12-2007 - Wincanton Montferland Run, 's-Heerenberg (uitslagen)
24-11-2007 - Horaloop, Ede Gld (uitslagen)
11-11-2007 - Internationale VGZ Warandeloop, Tilburg (uitslagen)
10-11-2007 - Nationale Jeugd Crossdag Warandeloop, Tilburg (uitslagen)
04-11-2007 - Drunense Duinen Cross, Drunen (uitslagen)
04-11-2007 - Terschelling Marathon Berenloop, Terschelling West (uitslagen)
28-10-2007 - 59e Wolfskamerloop, Huizen (uitslagen)
28-10-2007 - Marathon Brabant, Etten-Leur (uitslagen)
27-10-2007 - 19e BEVO loop Gorinchem, Gorinchem (uitslagen)
21-10-2007 - 32e ING Amsterdam Marathon, Amsterdam (uitslagen)
20-10-2007 - Accounta Athlos Cross, Harderwijk (uitslagen)
14-10-2007 - Marathon Eindhoven, Eindhoven (uitslagen)
14-10-2007 - Netwerk Drechtstedenloop, Dordrecht (uitslagen)
07-10-2007 - Fortis Singelloop Utrecht, Utrecht (uitslagen)
06-10-2007 - Clubkampioenschap Typhoon 2007, Gorinchem (uitslagen)
06-10-2007 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
30-09-2007 - Posbankloop, Velp Gld (uitslagen)
29-09-2007 - Rabobankloop-Alblasserdam, Alblasserdam (uitslagen)
22-09-2007 - onbekend, Oud-Beijerland (uitslagen)
22-09-2007 - Schweitzerloop, Dordrecht (uitslagen)
17-09-2007 - Pupillencompetitie, Dordrecht (uitslagen)
16-09-2007 - Saucony Halve van Hoogland, Hoogland (uitslagen)
15-09-2007 - 6e Wim Hol Memorial Papendrecht, Papendrecht (uitslagen)
15-09-2007 - Pupillencompetitie, Dordrecht (uitslagen)
15-09-2007 - Wim Hol Memorial, Papendrecht (uitslagen)
09-09-2007 - Fortis 1/2 Marathon, Rotterdam (uitslagen)
08-09-2007 - onbekend, Papendrecht (uitslagen)
02-09-2007 - 8e Maas en Waalse Dijkenloop, Beneden Leeuwen (uitslagen)
01-09-2007 - De Ronde van Nedstaal, Alblasserdam (uitslagen)
31-08-2007 - onbekend, Gouda (uitslagen)
26-08-2007 - Dorpsloop Teteringen, Teteringen (uitslagen)
25-08-2007 - onbekend, Amsterdam (uitslagen)
18-08-2007 - Aphense Stratenloop, Alphen Nb (uitslagen)
21-07-2007 - onbekend, Utrecht (uitslagen)
18-07-2007 - Fortis Loopfestijn Voorthuizen, Voorthuizen (uitslagen)
07-07-2007 - Chaamloop, Chaam (uitslagen)
30-06-2007 - Pupillencompetitie, Gorinchem (uitslagen)
24-06-2007 - Halve Marathon van Roosendaal, Roosendaal (uitslagen)
23-06-2007 - 6e Lingewaalloop Herwijnen, Herwijnen (uitslagen)
15-06-2007 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
10-06-2007 - Rondje Rijen, Rijen (uitslagen)
09-06-2007 - 8e Ooievaarsloop Groot-Ammers, Groot Ammers (uitslagen)
26-05-2007 - Pupillencompetitie, Oud Beijerland (uitslagen)
19-05-2007 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
17-05-2007 - Wegwedstrijd 1, Standdaarbuiten (uitslagen)
13-05-2007 - The Hague Royal Ten, 's-Gravenhage (uitslagen)
12-05-2007 - 25ste Nationale Lenteloop, Papendrecht (uitslagen)
12-05-2007 - KaaienLoop, Oosterhout Nb (uitslagen)
12-05-2007 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
09-05-2007 - Verkerkloop, Zwijndrecht (uitslagen)
28-04-2007 - 2007 Ibiza ETU Cross Triathlon European Championships , Ibiza, Spain (uitslagen)
21-04-2007 - 3e Krakelingenloop Heukelum, Heukelum (uitslagen)
14-04-2007 - Pupillencompetitie, Papendrecht (uitslagen)
11-04-2007 - onbekend, Epe (uitslagen)
09-04-2007 - Fortis Marathon Utrecht, Utrecht (uitslagen)
09-04-2007 - onbekend, Spijkenisse (uitslagen)
07-04-2007 - 2e Rondje Vrachelen, Oosterhout Nb (uitslagen)
01-04-2007 - Dwars Door Dordtloop, Dordrecht (uitslagen)
01-04-2007 - Nike Hilversum City Run, Hilversum (uitslagen)
25-03-2007 - ING Bank Venloop, Venlo (uitslagen)
18-03-2007 - 6e Halderbergeloop; Brabants Kamp. 10 km weg, Oudenbosch (uitslagen)
17-03-2007 - 4e Kontakt Vijf Mijlenloop Ameide, Ameide (uitslagen)
17-03-2007 - Fortis City-Pier-City Loop, 's-Gravenhage (uitslagen)
11-03-2007 - 30 van Tilburg, Tilburg (uitslagen)
10-03-2007 - 35e Pannekoekloop, Burgh Haamstede (uitslagen)
04-03-2007 - Drunense Duinen halve marathon, Drunen (uitslagen)
24-02-2007 - NK Cross en Crossfestival, Wageningen, Wageningen (uitslagen)
11-02-2007 - 30e Groet Uit Schoorl Run, Schoorl (uitslagen)
11-02-2007 - 50e Joe Mann Bosloop (+Brab. Kamp), Best (uitslagen)
28-01-2007 - THORCROSS, Roosendaal (uitslagen)
21-01-2007 - 38e Internationale Sprintcross, Breda (uitslagen)
20-01-2007 - 18e Dirk IV loop Hoornaar, Hoornaar (uitslagen)
14-01-2007 - Egmond Halve Marathon, Egmond aan Zee (uitslagen)
07-01-2007 - de Halve van Rockanje, Rockanje (uitslagen)
06-01-2007 - 20e Florijnwinterloop, Woudenberg (uitslagen)
31-12-2006 - 22e Oudejaarsloop, Hilvarenbeek (uitslagen)
31-12-2006 - Silvesterloop, Rijen (uitslagen)
26-12-2006 - TOF Kerstcross, Breda (uitslagen)
17-12-2006 - Lidocross, Waalwijk (uitslagen)
16-12-2006 - Houtwijkkerstloop Dronten, Dronten (uitslagen)
10-12-2006 - 2e Menzis Dorschkampcross, Wageningen (uitslagen)
10-12-2006 - Spado Cross, Bergen op Zoom (uitslagen)
03-12-2006 - Wincanton Montferland Run, 's-Heerenberg (uitslagen)
26-11-2006 - 18e MARESIA Cross, Kaatsheuvel (uitslagen)
26-11-2006 - Dorpsboscross, Standdaarbuiten (uitslagen)
25-11-2006 - Horaloop, Ede Gld (uitslagen)
12-11-2006 - Internationale VGZ Warandeloop, Tilburg (uitslagen)
05-11-2006 - Drunense Duinen Cross, Drunen (uitslagen)
29-10-2006 - Mee, Harderwijk (uitslagen)
29-10-2006 - Rexroth Sparrenbosloop, Boxtel (uitslagen)
28-10-2006 - 5e Wim Hol Memorial, Papendrecht (uitslagen)
22-10-2006 - Gebr. Oomenloop, Rucphen (uitslagen)
21-10-2006 - 42e Athlos cross, Harderwijk (uitslagen)
15-10-2006 - Bruggenloop, Dongen (uitslagen)
08-10-2006 - Pijnenburg Bosmarathon, Soest (uitslagen)
07-10-2006 - Maasstadloop, Rotterdam (uitslagen)
07-10-2006 - Rabobankloop-Alblasserdam, Alblasserdam (uitslagen)
01-10-2006 - Bredase Singelloop, Breda (uitslagen)
30-09-2006 - Clubkampioenschap Typhoon 2006, Gorinchem (uitslagen)
30-09-2006 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
23-09-2006 - Schweitzerloop, Dordrecht (uitslagen)
20-09-2006 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
15-09-2006 - 3e Kontakt Vijf Mijlenloop, Ameide (uitslagen)
08-09-2006 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
08-09-2006 - Onderlinge, Gorinchem (uitslagen)
06-09-2006 - onbekend, Utrecht (uitslagen)
03-09-2006 - 7e Maas en Waalse Dijkenloop, Beneden Leeuwen (uitslagen)
03-09-2006 - Brabants Dagblad Tilburg Ten Miles, Tilburg (uitslagen)
26-08-2006 - Bels Lijntje Loop, Baarle Nassau (uitslagen)
26-08-2006 - onbekend, Amsterdam (uitslagen)
26-08-2006 - Pupillencompetitie, Dordrecht (uitslagen)
28-07-2006 - Trackmeeting, Utrecht (uitslagen)
07-07-2006 - onbekend, Utrecht (uitslagen)
01-07-2006 - Pupillencompetitie, Gorinchem (uitslagen)
01-07-2006 - VV Chaam loop, Chaam (uitslagen)
25-06-2006 - Halve Marathon van Roosendaal, Roosendaal (uitslagen)
25-06-2006 - onbekend, Vught (uitslagen)
24-06-2006 - 5e Lingewaalloop, Herwijnen (uitslagen)
24-06-2006 - onbekend, Boskoop (uitslagen)
17-06-2006 - 8e Groot Ginkelse loop, Wekerom (uitslagen)
17-06-2006 - St. Bavoloop, Rijsbergen (uitslagen)
11-06-2006 - onbekend, Zevenbergen (uitslagen)
10-06-2006 - 5-Regio ontmoeting, Vlaardingen (uitslagen)
10-06-2006 - 7e Ooievaarsloop, Groot Ammers (uitslagen)
10-06-2006 - onbekend, Vlaardingen (uitslagen)
10-06-2006 - Zwolse Halve Marathon Festival, Zwolle (uitslagen)
09-06-2006 - Trackmeeting, Utrecht (uitslagen)
03-06-2006 - 25e Landschapsloop, Geesbrug (uitslagen)
02-06-2006 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
02-06-2006 - Onderlinge, Gorinchem (uitslagen)
27-05-2006 - Dwars Door Dongen, Dongen (uitslagen)
27-05-2006 - onbekend, Den Haag (uitslagen)
25-05-2006 - De 5, Standdaarbuiten (uitslagen)
25-05-2006 - onbekend, Vught (uitslagen)
21-05-2006 - Run2Day run, Utrecht (uitslagen)
20-05-2006 - Kaatsheuvelse Pleinloop, Kaatsheuvel (uitslagen)
20-05-2006 - Pupillencompetitie, Oud Beijerland (uitslagen)
14-05-2006 - onbekend, Eindhoven (uitslagen)
13-05-2006 - Nationale Lenteloop, Papendrecht (uitslagen)
18-04-2006 - onbekend, Roosendaal (uitslagen)
17-04-2006 - Fortis Marathon Utrecht, De Meern (uitslagen)
15-04-2006 - 2e Krakelingenloop, Heukelum (uitslagen)
09-04-2006 - Fortis Marathon Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
09-04-2006 - Kidneyrun, Roosendaal (uitslagen)
08-04-2006 - Het Rondje Vrachelen, Oosterhout Nb (uitslagen)
02-04-2006 - Lycra Dwars Door Dordt, Dordrecht (uitslagen)
18-03-2006 - 18e Bevoloop, Gorinchem (uitslagen)
12-03-2006 - AD 20 van Alphen, Alphen aan den Rijn (uitslagen)
11-03-2006 - 34e Pannekoekloop, Burgh Haamstede (uitslagen)
05-03-2006 - NK veldloop, Norg (uitslagen)
26-02-2006 - Amersfoortse Bergcross, Amersfoort (uitslagen)
26-02-2006 - Fortis Bruggenloop Rotterdam, Rotterdam (uitslagen)
12-02-2006 - 29e Groet Uit Schoorl Run, Schoorl (uitslagen)
12-02-2006 - Atledo Cross, Dongen (uitslagen)
12-02-2006 - Voorne 10 Engelse Mijlen, Brielle (uitslagen)
05-02-2006 - Phanos boscross, Amstelveen (uitslagen)
21-01-2006 - 17e Dirk IV Loop, Hoornaar (uitslagen)
15-01-2006 - 37e Internationale Sprintcross, Breda (uitslagen)
08-01-2006 - Egmond Halve Marathon, Egmond aan Zee (uitslagen)
08-01-2006 - Pagnevaartcross, Hoeven (uitslagen)
08-01-2006 - Strandloop, Rockanje (uitslagen)
07-01-2006 - 19e Florijnwinterloop, Woudenberg (uitslagen)
31-12-2005 - Int. Hydron Sylvestercross Soest, Soest (uitslagen)
26-12-2005 - TOF Kerstcross, Galder (uitslagen)
18-12-2005 - Lidocross, Waalwijk (uitslagen)
17-12-2005 - Houtwijkkerstloop, Dronten (uitslagen)
04-12-2005 - THOR-cross, Roosendaal (uitslagen)
04-12-2005 - Wincanton Montferlandrun, 's-Heerenberg (uitslagen)
27-11-2005 - 17e Maresia Cross, Kaatsheuvel (uitslagen)
13-11-2005 - Internationale ABAB Warandeloop, Tilburg (uitslagen)
12-11-2005 - 38e Mosselloop, Burgh Haamstede (uitslagen)
12-11-2005 - Internationale ABAB Warandeloop, Tilburg (uitslagen)
06-11-2005 - Fortis 10EM Hoek van Holland, Hoek van Holland (uitslagen)
06-11-2005 - Zilveren Turfloop, Mijdrecht (uitslagen)
30-10-2005 - Marathon Brabant, Etten-Leur (uitslagen)
30-10-2005 - Rexroth Sparrenbosloop, Boxtel (uitslagen)
16-10-2005 - 30e ING Amsterdam Marathon, Amsterdam (uitslagen)
15-10-2005 - 41e Athloscross, Harderwijk (uitslagen)
09-10-2005 - Marathon Eindhoven, Eindhoven (uitslagen)
08-10-2005 - Rabobankjubileumloop-Alblasserdam, Alblasserdam (uitslagen)
02-10-2005 - Bredase Singelloop, Breda (uitslagen)
01-10-2005 - Clubkampioenschap Typhoon 2005, Gorinchem (uitslagen)
01-10-2005 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
25-09-2005 - Geov, Velp Gld (uitslagen)
25-09-2005 - onbekend, Apeldoorn (uitslagen)
18-09-2005 - Beekse Marathon, Hilvarenbeek (uitslagen)
17-09-2005 - Pupillencompetitie, Gorinchem (uitslagen)
16-09-2005 - 2e Kontakt Vijf Mijlen Loop, Ameide (uitslagen)
10-09-2005 - onbekend, Uden (uitslagen)
09-09-2005 - 17e Goudse Nationale Singelloop 2005, Gouda (uitslagen)
04-09-2005 - Brabants Dagblad Tilburg Ten Miles, Tilburg (uitslagen)
04-09-2005 - onbekend, Oosterhout (uitslagen)
27-08-2005 - Bels Lijntje, Baarle Nassau (uitslagen)
27-08-2005 - onbekend, Amsterdam (uitslagen)
27-08-2005 - Pieter Keij Memorial, Dodewaard (uitslagen)
27-08-2005 - Pupillencompetitie, Dordrecht (uitslagen)
21-08-2005 - onbekend, Amersfoort (uitslagen)
20-07-2005 - Fortis Loopfestijn Voorthuizen, Voorthuizen (uitslagen)
06-07-2005 - onbekend, Lignano (Itali?) (uitslagen)
26-06-2005 - Halve Marathon (+ 10 km) van Roosendaal, Roosendaal (uitslagen)
25-06-2005 - 4e Lingewaalloop Herwijnen, Herwijnen (uitslagen)
25-06-2005 - Pupillencompetitie, Alblasserdam (uitslagen)
19-06-2005 - onbekend, Huizen (uitslagen)
11-06-2005 - 6e Ooievaarsloop Groot-Ammers, Groot Ammers (uitslagen)
11-06-2005 - onbekend, Leiden (uitslagen)
08-06-2005 - Zomeravondcup 4, Utrecht (uitslagen)
01-06-2005 - 9e Pagnevaartloop 10 EM, Oudenbosch (uitslagen)
29-05-2005 - 14e ZuiderSterloop, Capelle aan den IJssel (uitslagen)
27-05-2005 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
25-05-2005 - De 5, Standdaarbuiten (uitslagen)
25-05-2005 - Zomeravondcup 3, Utrecht (uitslagen)
22-05-2005 - onbekend, Alkmaar (uitslagen)
21-05-2005 - 23e Nationale Lenteloop, Papendrecht (uitslagen)
21-05-2005 - onbekend, Zevenbergen (uitslagen)
08-05-2005 - ING Bank Enschede Marathon, Enschede (uitslagen)
05-05-2005 - onbekend, Sint Niklaas (B) (uitslagen)
02-05-2005 - Pupillencompetitie, Oud Beijerland (uitslagen)
01-05-2005 - Almere Great 10, Almere (uitslagen)
01-05-2005 - Gamma Haagse Beemden Loop, Breda (uitslagen)
26-04-2005 - Zomeravondcup 2, Utrecht (uitslagen)
24-04-2005 - Maarssen RUN, Maarssen (uitslagen)
24-04-2005 - Maastrichts Mooiste, Maastricht (uitslagen)
23-04-2005 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
17-04-2005 - Nike Hilversum City Run, Hilversum (uitslagen)
06-04-2005 - onbekend, Terneuzen (uitslagen)
03-04-2005 - 7e Amicon Drielandenloop, Losser (uitslagen)
03-04-2005 - Dwars Door Dordt, Dordrecht (uitslagen)
28-03-2005 - Fortis Marathon Utrecht, De Meern (uitslagen)
28-03-2005 - Oude Maasloop, Barendrecht (uitslagen)
20-03-2005 - 4e Halderbergeloop 10 km, Oudenbosch (uitslagen)
19-03-2005 - 17e Bevoloop Gorinchem, Gorinchem (uitslagen)
13-03-2005 - De 30 van Tilburg, Tilburg (uitslagen)
06-03-2005 - Jan van Zandvoort Halve Marathon, Drunen (uitslagen)
27-02-2005 - NK veldloop, Roggel (uitslagen)
13-02-2005 - 28e Groet Uit Schoorl Run, Schoorl (uitslagen)
13-02-2005 - Ave Heytse Cross, Roggel (uitslagen)
30-01-2005 - Grote Bos Cross, Driebergen-Rijsenburg (uitslagen)
23-01-2005 - 15e Spiridoncross, Rijen (uitslagen)
16-01-2005 - 36e Internationale Sprintcross, Breda (uitslagen)
15-01-2005 - 16e Dirk IV Loop, Hoornaar (uitslagen)
09-01-2005 - Egmond Halve Marathon, Egmond aan Zee (uitslagen)
08-01-2005 - 18e Florijnwinterloop, Woudenberg (uitslagen)
31-12-2004 - Int. Hydron Sylvestercross Soest, Soest (uitslagen)
31-12-2004 - Silvesterloop, Dorst (uitslagen)
26-12-2004 - TOF Kerstcross, Breda (uitslagen)
19-12-2004 - Lidocross, Waalwijk (uitslagen)
05-12-2004 - Mardenkro Enclave Cross, Baarle Nassau (uitslagen)
05-12-2004 - Wincanton Montferland Run, 's-Heerenberg (uitslagen)
28-11-2004 - Internationale ABAB Warandeloop, Tilburg (uitslagen)
21-11-2004 - Scorpiocross, Oosterhout Nb (uitslagen)
14-11-2004 - Molenvencross, Helmond (uitslagen)
07-11-2004 - Zilveren Turfloop, Mijdrecht (uitslagen)
31-10-2004 - Marathon Brabant, Etten-Leur (uitslagen)
17-10-2004 - 29e ING Amsterdam Marathon, Amsterdam (uitslagen)
17-10-2004 - Maliebaanloop, Utrecht (uitslagen)
16-10-2004 - 40e Athloscross, Harderwijk (uitslagen)
10-10-2004 - Marathon Eindhoven, Eindhoven (uitslagen)
09-10-2004 - Wegenerloop, Rotterdam (uitslagen)
03-10-2004 - Bredase Singelloop, Breda (uitslagen)
28-09-2004 - Clubkampioenschap Typhoon 2004, Gorinchem (uitslagen)
26-09-2004 - Posbankloop, Velp Gld (uitslagen)
25-09-2004 - onbekend, Emmeloord (uitslagen)
19-09-2004 - 25e! Beekse marathon, Hilvarenbeek (uitslagen)
17-09-2004 - 5 Engelse Mijl van Ameide, Ameide (uitslagen)
05-09-2004 - Brabants Dagblad Tilburg Ten Miles, Tilburg (uitslagen)
05-09-2004 - Maas en Waalse Dijkenloop, Beneden Leeuwen (uitslagen)
29-08-2004 - Hemmeromloop, Hem (uitslagen)
28-08-2004 - Stratenloop Het Bels Lijntje, Baarle Nassau (uitslagen)
21-08-2004 - Gerard Tebroke Memorialloop, Aalten (uitslagen)
13-08-2004 - onbekend, Utrecht (uitslagen)
03-07-2004 - Van Bank tot Bank, Heerde (uitslagen)
02-07-2004 - onbekend, Rotterdam (uitslagen)
27-06-2004 - Halve Marathon en 10 km, Roosendaal (uitslagen)
26-06-2004 - onbekend, Sittard (uitslagen)
20-06-2004 - AH Halve Marathon, Gennep (uitslagen)
19-06-2004 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
19-06-2004 - St. Bavoloop, Rijsbergen (uitslagen)
18-06-2004 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
12-06-2004 - Benevia Run 5 en 10 km, Heinenoord (uitslagen)
12-06-2004 - onbekend, Vught (uitslagen)
09-06-2004 - Zomeravondcup4, Utrecht (uitslagen)
07-06-2004 - onbekend, Barendrecht (uitslagen)
06-06-2004 - 10e Kombij-Dorintloop, Badhoevedorp (uitslagen)
03-06-2004 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
02-06-2004 - Pagnevaartloop, Oudenbosch (uitslagen)
26-05-2004 - Zomeravondcup3, Utrecht (uitslagen)
23-05-2004 - onbekend, Drunen (uitslagen)
09-05-2004 - Zwaluwse Zonzeel Loop, Hooge Zwaluwe (uitslagen)
08-05-2004 - 22e Nationale Lenteloop, Papendrecht (uitslagen)
06-05-2004 - onbekend, Oud-Beijerland (uitslagen)
02-05-2004 - Almere Great 10, Almere (uitslagen)
01-05-2004 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
27-04-2004 - Zomeravondcup2, Utrecht (uitslagen)
25-04-2004 - Maarssen RUN, Maarssen (uitslagen)
24-04-2004 - onbekend, Dussen (uitslagen)
12-04-2004 - Klap tot Klaploop, Stadskanaal (uitslagen)
06-04-2004 - Zomeravondcup1, Utrecht (uitslagen)
02-04-2004 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
28-03-2004 - Dwars door Dordt, Dordrecht (uitslagen)
27-03-2004 - onbekend, Papendrecht (uitslagen)
21-03-2004 - Halderbergeloop, Oudenbosch (uitslagen)
07-03-2004 - 20 van Alphen, Alphen aan den Rijn (uitslagen)
07-03-2004 - Jan van Zandvoort halve marathon, Drunen (uitslagen)
06-03-2004 - Rietveld-Bouw Cross, Papendrecht (uitslagen)
29-02-2004 - NK veldloop, Holten (uitslagen)
21-02-2004 - Amersfoortse Bergcross, Amersfoort (uitslagen)
21-02-2004 - Heinenoordtunnelloop, Oud Beijerland (uitslagen)
15-02-2004 - Groet Uit Schoorl Run, Schoorl (uitslagen)
08-02-2004 - Atledocross, Dongen (uitslagen)
08-02-2004 - Grote Bos Cross, Driebergen-Rijsenburg (uitslagen)
01-02-2004 - Profile Cross, Uden (uitslagen)
18-01-2004 - 35e Int. Fondas Sprintcross, Breda (uitslagen)
11-01-2004 - Nike Egmond Halve Marathon, Egmond aan Zee (uitslagen)
04-01-2004 - Pagnevaartcross, Hoeven (uitslagen)
03-01-2004 - Florijnwinterloop, Woudenberg (uitslagen)
31-12-2003 - Silvesterloop, Dorst (uitslagen)
20-12-2003 - Houtwijkkerstloop Dronten, Dronten (uitslagen)
07-12-2003 - Mardenkro Enclave Cross, Baarle Nassau (uitslagen)
07-12-2003 - Voorne 10 Mijl, Brielle (uitslagen)
07-12-2003 - Wincanton Montferland Run, 's-Heerenberg (uitslagen)
30-11-2003 - Int. ABAB Warandeloop, Tilburg (uitslagen)
23-11-2003 - Lidocross, Waalwijk (uitslagen)
16-11-2003 - Scorpiocross, Oosterhout Nb (uitslagen)
15-11-2003 - Wegenerloop, Rotterdam (uitslagen)
09-11-2003 - 15e Maresia Cross, Kaatsheuvel (uitslagen)
02-11-2003 - Dotterbloemloop 2e loop Zuidersterloopserie, Zoetermeer (uitslagen)
02-11-2003 - Drunense Duinen cross, Drunen (uitslagen)
01-11-2003 - Rabo Halve Marathon Renswoude, Renswoude (uitslagen)
26-10-2003 - Hoogheuvel Sparrenbosloop, Boxtel (uitslagen)
26-10-2003 - Marathon Brabant, Etten-Leur (uitslagen)
18-10-2003 - 39e Athloscross, Harderwijk (uitslagen)
12-10-2003 - Marathon Eindhoven, Eindhoven (uitslagen)
11-10-2003 - Halve van Woudrichem, Woudrichem (uitslagen)
11-10-2003 - Wim Hol Memorial, Papendrecht (uitslagen)
05-10-2003 - Bredase Singelloop, Breda (uitslagen)
05-10-2003 - Zilveren Turfloop, Mijdrecht (uitslagen)
28-09-2003 - De Kleine Meierij Dommelloop, 's-Hertogenbosch (uitslagen)
28-09-2003 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
28-09-2003 - Posbankloop, Velp Gld (uitslagen)
27-09-2003 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
21-09-2003 - Dam tot Damloop, Amsterdam (uitslagen)
13-09-2003 - onbekend, Uden (uitslagen)
07-09-2003 - Tilburg Ten Miles, Tilburg (uitslagen)
30-08-2003 - onbekend, Oud-Beijerland (uitslagen)
27-08-2003 - Rabo Centrumloop, Hapert (uitslagen)
24-08-2003 - onbekend, Amsterdam (uitslagen)
22-06-2003 - Halve marathon en 10 km, Roosendaal (uitslagen)
21-06-2003 - onbekend, Breda (uitslagen)
14-06-2003 - St Bavoloop, Rijsbergen (uitslagen)
13-06-2003 - onbekend, Apeldoorn (uitslagen)
24-05-2003 - Dwars door Dongen, Dongen (uitslagen)
24-05-2003 - onbekend, Tilburg (uitslagen)
21-05-2003 - Zomeravondcup, Utrecht (uitslagen)
18-05-2003 - CityRun Utrecht, Utrecht (uitslagen)
17-05-2003 - onbekend, Ede (uitslagen)
10-05-2003 - 21e Nationale Lenteloop, Papendrecht (uitslagen)
10-05-2003 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
04-05-2003 - Almere Marathon, Almere (uitslagen)
04-05-2003 - Gamma Haagse Beemdenloop, Breda (uitslagen)
04-05-2003 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
29-04-2003 - Zomeravondcup, Utrecht (uitslagen)
27-04-2003 - Maarssen Run, Maarssen (uitslagen)
27-04-2003 - onbekend, Leiden (uitslagen)
21-04-2003 - Oude Maasloop, Barendrecht (uitslagen)
12-04-2003 - 10 Engelse Mijl, Oosterhout Nb (uitslagen)
08-04-2003 - Zomeravondcup, Utrecht (uitslagen)
05-04-2003 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
23-03-2003 - Spaarnwoudeloop, Velsen-Zuid (uitslagen)
16-03-2003 - De Dertig van Tilburg, Tilburg (uitslagen)
09-03-2003 - 20 van Alphen, Alphen aan den Rijn (uitslagen)
02-03-2003 - NK veldloop, Harderwijk (uitslagen)
23-02-2003 - Jan van Zandvoort halve marathon, Drunen (uitslagen)
16-02-2003 - Groet Uit Schoorl Run, Schoorl (uitslagen)
09-02-2003 - Atledo Cross, Dongen (uitslagen)
02-02-2003 - 14e Profile-Cross, Uden (uitslagen)
19-01-2003 - 34e Int. Fondas Sprintcross, Breda (uitslagen)
05-01-2003 - Pagnevaartcross, Hoeven (uitslagen)
31-12-2002 - Silvesterloop, Dorst (uitslagen)
26-12-2002 - TOF Kerstcross, Galder (uitslagen)
08-12-2002 - Enclave-cross, Baarle Nassau (uitslagen)
08-12-2002 - P&O Montferland Run, 's-Heerenberg (uitslagen)
01-12-2002 - Lido cross, Waalwijk (uitslagen)
24-11-2002 - Int. ABAB Warandeloop, Tilburg (uitslagen)
17-11-2002 - Scorpiocross, Oosterhout Nb (uitslagen)
10-11-2002 - MARESIA-Cross, Kaatsheuvel (uitslagen)
03-11-2002 - Drunense Duinencross, Drunen (uitslagen)
02-11-2002 - Halve marathon, Renswoude (uitslagen)
27-10-2002 - Marathon Brabant, Etten-Leur (uitslagen)
12-10-2002 - onbekend, Barendrecht (uitslagen)
06-10-2002 - Bredase Singelloop, Breda (uitslagen)
29-09-2002 - Posbankloop, Velp Gld (uitslagen)
28-09-2002 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
16-06-2002 - Halve marathon van Gennep, Gennep (uitslagen)
14-06-2002 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
05-05-2002 - Almere Marathon, Almere (uitslagen)
28-04-2002 - MaarssenRUN, Maarssen (uitslagen)
28-04-2002 - onbekend, Zevenbergen (uitslagen)
20-04-2002 - 10 EM van Dorst, Dorst (uitslagen)
19-04-2002 - onbekend, Uithoorn (uitslagen)
06-04-2002 - Stratenloop 's Gravenmoer, 's Gravenmoer (uitslagen)
05-04-2002 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
17-03-2002 - De Dertig van Tilburg, Tilburg (uitslagen)
03-03-2002 - Jan van Zandvoort halve marathon, Drunen (uitslagen)
24-02-2002 - Delta Lloyd NK veldloop, Amersfoort (uitslagen)
17-02-2002 - Joe Mann bosloop, Best (uitslagen)
03-02-2002 - VOAB-cross, Goirle (uitslagen)
27-01-2002 - Spiridoncross, Rijen (uitslagen)
20-01-2002 - Internationale Geminicross, Breda (uitslagen)
09-12-2001 - Enclavecross, Baarle Nassau (uitslagen)
09-12-2001 - P&O Montferland Run, 's-Heerenberg (uitslagen)
02-12-2001 - Lido cross, Waalwijk (uitslagen)
25-11-2001 - Internationale Warandeloop, Tilburg (uitslagen)
24-11-2001 - Internationale Warandeloop (jeugd), Tilburg (uitslagen)
18-11-2001 - Scorpio-cross, Oosterhout Nb (uitslagen)
11-11-2001 - Maresiacross, Kaatsheuvel (uitslagen)
28-10-2001 - Marathon Brabant (NK veteranen), Etten-Leur (uitslagen)
27-10-2001 - Diepe Hel Holterbergloop, Holten (uitslagen)
14-10-2001 - onbekend, Enschede (uitslagen)
30-09-2001 - Posbankloop, Velp Gld (uitslagen)
29-09-2001 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
08-09-2001 - Fish-Potato Run, Urk (uitslagen)
29-08-2001 - onbekend, Amsterdam (uitslagen)
15-08-2001 - Stratenloop 's Gravenmoer, 's Gravenmoer (uitslagen)
09-08-2001 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
05-08-2001 - 2001 Fredericia ITU Long Distance Triathlon World Championships, Fredericia (uitslagen)
14-07-2001 - onbekend, Heusden (uitslagen)
24-05-2001 - Golden Ten Loop, Delft (uitslagen)
20-05-2001 - onbekend, Amsterdam (uitslagen)
13-05-2001 - Zwaluwse Zonzeel Loop, Hooge Zwaluwe (uitslagen)
06-05-2001 - Haagse Beemdenloop, Breda (uitslagen)
06-05-2001 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
18-03-2001 - De Dertig van Tilburg, Tilburg (uitslagen)
04-03-2001 - NK Veldloop, Kerkrade (uitslagen)
18-02-2001 - Het Grote BosCross, Driebergen-Rijsenburg (uitslagen)
04-02-2001 - VOAB-cross, Goirle (uitslagen)
28-01-2001 - Spiridoncross, Rijen (uitslagen)
21-01-2001 - Internationale Sprintcross, Breda (uitslagen)
03-12-2000 - Lidocross, Waalwijk (uitslagen)
03-12-2000 - Montferland Run, 's-Heerenberg (uitslagen)
26-11-2000 - Internationale Warandeloop, Tilburg (uitslagen)
19-11-2000 - Scorpiocross, Oosterhout Nb (uitslagen)
21-10-2000 - Athloscross, Harderwijk (uitslagen)
15-10-2000 - onbekend, Den Bosch (uitslagen)
27-08-2000 - Dorpsloop Teteringen, Teteringen (uitslagen)
27-08-2000 - onbekend, Apeldoorn (uitslagen)
19-08-2000 - Alphense Stratenloop, Alphen Nb (uitslagen)
19-08-2000 - onbekend, Utrecht (uitslagen)
25-06-2000 - Centrumloop, Hapert (uitslagen)
25-06-2000 - Halve marathon en 10 km, Roosendaal (uitslagen)
17-06-2000 - onbekend, Terneuzen (uitslagen)
28-05-2000 - Veerse Stratentocht, Raamsdonksveer (uitslagen)
19-05-2000 - Trackmeeting, Utrecht (uitslagen)
13-05-2000 - onbekend, Oosterhout (uitslagen)
07-05-2000 - Haagse Beemdenloop, Breda (uitslagen)
07-05-2000 - onbekend, Utrecht (uitslagen)
01-04-2000 - Stratenloop 's Gravenmoer, 's Gravenmoer (uitslagen)
12-03-2000 - De Dertig van Tilburg, Tilburg (uitslagen)
04-03-2000 - Kruikenloop, Tilburg (uitslagen)
13-02-2000 - Het Grote Bosloop, Driebergen-Rijsenburg (uitslagen)
13-02-2000 - NK veldooop veteranen, Nijmegen (uitslagen)
30-01-2000 - VOAB-cross, Goirle (uitslagen)
23-01-2000 - Spiridoncross, Rijen (uitslagen)
09-01-2000 - Halve van Egmond, Egmond aan Zee (uitslagen)
28-11-1999 - Internationale Warandeloop, Tilburg (uitslagen)
25-09-1999 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
21-08-1999 - Alphense Stratenloop, Alphen Nb (uitslagen)
07-08-1999 - onbekend, Hechtel (Bel.) (uitslagen)
03-07-1999 - VV Chaamloop, Chaam (uitslagen)
20-06-1999 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
13-06-1999 - Stratenloop Gilze, Gilze (uitslagen)
06-06-1999 - onbekend, Vlaardingen (uitslagen)
10-04-1999 - Stratenloop 's Gravenmoer, 's Gravenmoer (uitslagen)
07-03-1999 - Delta Lloyd NK Veldloop, Heerde (uitslagen)
13-02-1999 - Kruikenloop, Tilburg (uitslagen)
24-01-1999 - Spiridoncross, Rijen (uitslagen)
01-01-1999 - Triathlon, Almere (uitslagen)
25-09-1998 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
19-06-1998 - Trackmeeting, Utrecht (uitslagen)
13-06-1998 - onbekend, Leiden (uitslagen)
03-05-1998 - Haagse Beemdenloop, Breda (uitslagen)
02-05-1998 - onbekend, Lisse (uitslagen)
01-01-1998 - Triathlon, Almere (uitslagen)
11-10-1997 - onbekend, * (uitslagen)
02-04-1995 - Marathon London, London (uitslagen)
01-01-1995 - Triathlon, Almere (uitslagen)
25-09-1994 - 1994 Nantes FISU World University Triathlon Championships, Nantes, France (uitslagen)
25-09-1994 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
02-06-1994 - Triathlon Gorkum 1994, Gorinchem (uitslagen)
15-05-1994 - onbekend, Terneuzen (uitslagen)
01-01-1994 - Triathlon, Almere (uitslagen)
29-09-1993 - onbekend, Kerkrade (uitslagen)
29-05-1993 - Triathlon 1993, Gorinchem (uitslagen)
23-05-1993 - onbekend, Den Haag (uitslagen)
01-01-1993 - Triathlon, Almere (uitslagen)
29-09-1992 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
21-03-1992 - Duathlon Caribabad, Gorinchem (uitslagen)
01-01-1992 - Triathlon, Almere (uitslagen)
29-09-1991 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
25-05-1991 - Febo Triathlon, Gorinchem (uitslagen)
25-05-1991 - onbekend, Woerden (uitslagen)
01-01-1991 - Triathlon, Almere (uitslagen)
30-10-1990 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
01-01-1990 - Triathlon, Almere (uitslagen)
28-10-1989 - onbekend, Roermond (uitslagen)
01-01-1989 - Triathlon, Almere (uitslagen)
03-10-1988 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
01-01-1988 - Triathlon, Roth (uitslagen)
11-10-1987 - onbekend, Zoetermeer (uitslagen)
01-01-1987 - Triathlon, Almere (uitslagen)
05-10-1986 - onbekend, Papendal (uitslagen)
01-01-1986 - Triathlon, Almere (uitslagen)
06-10-1985 - onbekend, Gorinchem (uitslagen)
01-01-1984 - Triathlon, Almere (uitslagen)
28-09-1983 - onbekend, Roosendaal (uitslagen)
01-01-1900 - Triathlon, Almere (uitslagen)